Hoşgeldiniz!

apartman

Apartman Üstünden Bungee Jumping Yapmak 00:50
Apartman Üstünden Bungee Jumping Yapmak 65.611 izlenme - 4 yıl önce Yüksek bir binanın tepesine çıkmış ve aşağıya bakıyor... Genç adam bir anda kendisini boşluğa bırakıyor ve şaşkına çeviren o görüntü yaşanıyor. İntihar etmek için çatıya çıkan adamın bungee jumping için çıktığı ortaya çıkıyor.
Yamuk Apartman 03:38
Yamuk Apartman 5.603 izlenme - 3 ay önce Ataşehir'deki yamuk bina haberini izleyeceğiz.
Hırsızı Tek Yumrukta Yere Seren Apartman Görevlisi 01:37
Hırsızı Tek Yumrukta Yere Seren Apartman Görevlisi 6.879 izlenme - 4 ay önce Brezilyada bir apartmanı soyan 3 hırsızı yakalayan görevli, kendisine dogru yaklasan hırsızı tek yumrukta yere serdikten sonra digerlerinin kedi gibi kenara pısması gercekten hoş olmus.
Apartman Sakinlerinden Dayak Yiyen Polis 01:59
Apartman Sakinlerinden Dayak Yiyen Polis 5.618 izlenme - 2 ay önce İstanbul Kağıthane'de hırsızlık ihbar üzerine bir apartmana giren sivil polis, hırsız sanılınca apartman sakinlerinden dayak yedi. Yaşanan olay, kameralar tarafından da kaydedildi.
Tüpü Çakmakla Kontrol Etmek 01:48
Tüpü Çakmakla Kontrol Etmek 7.122 izlenme - 1 yıl önce Ankara’da taktığı tüpü çakmakla kontrol eden yaşlı adam, alev alan tüpü apartman merdivenlerine atarak felaketi son anda önledi.
Atatürk'ün smokinlerini diken terzi:Levon Kordonciyan 14:41
Atatürk'ün smokinlerini diken terzi:Levon Kordonciyan 5.772 izlenme - 12 ay önce Atatürk'ün smokinlerini diken ailenin dördüncü kuşak oğlu Levon Kordonciyan...Sohbeti izledikten sonra eski İstanbul beyefendisi nasılmış onu anlıyoruz..
Apartmanın İçinden Geçen Tren 00:23
Apartmanın İçinden Geçen Tren 3.915 izlenme - 1 yıl önce Rusyada yapılan metro hattının bir bölümü, apartmanların ortasından geçecek şekilde tasarlandı.Apartmanlarda oturanlar, bu hafif raylı metro sisteminden etkileniyor. Burada yaşayanlar dakikada bir tren sesiyle yaşıyorlar efendim.
Canı Hiçe Sayılan İşçi  00:23
Canı Hiçe Sayılan İşçi 3.123 izlenme - 7 ay önce Adana'da geçen olayda 9 katlı apartmanın 4 katında boyamaya çıkan işçi balkonda sarkıtılarak iş yapınca büyük tepki çekti
Apartman Sohbetleri - Onur Buldu 12:54
Apartman Sohbetleri - Onur Buldu 4.466 izlenme - 1 yıl önce Apartman sohbetleri, İlker Gümüşoluk'un keyifli sohbetler içeren röportajlar serisi. Bu bölüm, Güldür Güldür Show'dan tanıdığımız Onur Buldu ile. iyi seyirler.
bkm mutfak - kamera arkası 01:38
bkm mutfak - kamera arkası 28.824 izlenme - 8 yıl önce apartman toplantısı kamera arkası
Apartmana Müzik Dinleten Çocuğun Hazin Sonu 00:43
Apartmana Müzik Dinleten Çocuğun Hazin Sonu 10.827 izlenme - 3 yıl önce Apartmana Müzik keyfi yaşatmak isteyen çocuğun hazin sonu Kapıda kaldı.
Toki Sakinlerinin Apartmanda Şişme Botla Gezmesi 02:04
Toki Sakinlerinin Apartmanda Şişme Botla Gezmesi 3.655 izlenme - 1 yıl önce BURSA'da sorunlar yumağı içinde ne yapacağını şaşıran Doğanbey Toki sakinleri isyan etti. Binalarının bodrum katlarını su bastığını belirten daire sahipleri ve kiracılar, şişme botla 23 katlı binaların otoparklarına inerek temsili balık tutarak seslerini yetkililere duyurmaya çalıştılar. Yarım metre suyun altında kalan beton blokların çürüdüğü dikkatlerden kaçmadı. Kiremitçi, Doğanbey ve Tayakadın Mahallelerinin içinde bulunan Doğanbey Toki’lerde yaşayan vatandaşlar, otoparkların su basmasından dolayı göle döndüğünü belirttiler.
Apartmanların Üzerinden Silme Geçen Uçak 00:26
Apartmanların Üzerinden Silme Geçen Uçak 12.272 izlenme - 5 yıl önce Apartmanların Üzerinden Sıfır Geçen Uçak
Hayrettin Annen Evdemi (Apartman) 04:21
Hayrettin Annen Evdemi (Apartman) 11.093 izlenme - 6 yıl önce Hayrettin Annen Evdemi (Apartman)
İlyas Abi, Hayat Sana Ne Öğretti? - Apartman Sohbetleri 01:09
İlyas Abi, Hayat Sana Ne Öğretti? - Apartman Sohbetleri 3.437 izlenme - 1 yıl önce "Dünya'da aşık olacak çok güzel, uğruna şiir yazılacak çok güzellik ve kavga edilecek çok puşt var."
Herkesin Aynı Binada Yaşadığı 200 Kişilik Kasaba 05:40
Herkesin Aynı Binada Yaşadığı 200 Kişilik Kasaba 3.764 izlenme - 2 yıl önce Kasabada 200 kişi var ve bu 200 kişi de aynı binada yaşıyor. Üstelik tüm kasaba o binaya sığdırılmış durumda. Okul, market, kilise hepsi bu binanın içinde.Alaska'da bir kasaba... Çok acaip bir yer. Sadece bir adet büyükçe bir apartmandan oluşuyor. Okulundan bakkalına belediyesine kadar her şey tek bir bina içinde. Kasabayı dış dünyaya bağlayan tek yol bir tünel ve o tünel gece saat 22.30'dan sonra kapanıyor. O saate kadar yetiştiniz yetiştiniz, yoksa evinize gidemiyorsunuz.Bu videoda da kasabada yaşayan öğretmen bir hanımefendiyle yapılan röportajı izleyebilirsiniz.
Apartman Sohbetleri - Emrah Ablak 15:35
Apartman Sohbetleri - Emrah Ablak 2.648 izlenme - 1 yıl önce Apartman sohbetleri, İlker Gümüşoluk'un keyifli sohbetler içeren röportajlar serisi. Bu bölüm, çizgisini ve espri tarzını çok beğendiğim çizer Emrah Ablak sizlerle iyi seyirler.. bu arada karikatüristler güzel insanlar be.
Apartman Sohbetleri - Gül Sunal 14:33
Apartman Sohbetleri - Gül Sunal 2.565 izlenme - 1 yıl önce Apartman sohbetleri, İlker Gümüşoluk'un keyifli sohbetler içeren röportajlar serisi. Bu bölüm Gül Sunal Kemal Sunal'ı anlatıyor. Nur içinde yat Kemal abi. iyi seyirler.
Levent Üzümcü - Apartman Sohbetleri 13:46
Levent Üzümcü - Apartman Sohbetleri 2.297 izlenme - 1 yıl önce Levent Üzümcü (6 Temmuz 1972 (44 yaşında), İzmir) Türk tiyatro ve sinema oyuncusu. 1996 yılından beri İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusu olan Levent Üzümcü Gezi Direnişi sürecindeki duruşu ve Sosyalist Enternasyonel'de yaptığı konuşma sebebiyle Mayıs 2015'te İstanbul Büyükşehir Belediye Yüksek Disiplin Kurulu'na sevk edilmesinin ardından Ağustos 2015'te görevinden ihraç edildi. Bir Yaz Gecesi Rüyası oyunundaki rolüyle 2015 Sadri Alışık Tiyatro Ödüllerinde Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu seçilmesinden kısa süre sonra bu karar verilmiştir.
Bayram Günü Apartmana Sıçıp Gözden Kaybolan Veled 00:32
Bayram Günü Apartmana Sıçıp Gözden Kaybolan Veled 6.482 izlenme - 3 yıl önce Kendisini gerçekten tebrik ediyorum. Çok temiz iş yapmış. Ustalık iyi.
Apartman Sohbetleri Serkan Yılmaz 09:54
Apartman Sohbetleri Serkan Yılmaz 2.293 izlenme - 1 yıl önce Apartman sohbetleri, İlker Gümüşoluk'un keyifli sohbetler içeren röportajlar serisi. Bu bölüm karikatürist Serkan Yılmaz ile.
 Erzurum’da Apartman Dairesi Buzul Eve Döndü 04:32
Erzurum’da Apartman Dairesi Buzul Eve Döndü 7.720 izlenme - 4 yıl önce Erzurum’un Hilalkent semtinde dar gelirli ailelerin ev sahibi olmaları amaçlanarak yapılan bir artı bir dairelerde insanlık dramı yaşanıyor. Evlerde ısıtma sistemleri iflas etti, sular buz tuttu. Evlerin içinde 2 metrelik sarkıtlar oluştu. İlk temel atıldığı günden bu yana sıkıntıları hiç bitmeyen Hilalkent, yepyeni problemlerle yine gündemde.Merkezi ısıtma sisteminin tasarlandığı konutlarda,ısıtma giderleri tek faturaya toplanıyor.Hak sahiplerinin bazılarının evleri beğenmeyerek taşındığını söyleyen, ev sahiplerinden Erkan Erte isimli vatandaş, ''Kimileri evlere hiç taşınmadı. Bazıları da kalabalık aile oldukları için sığmadılar. Taşınan 16 aile ise, tüm sitenin giderlerine talip olmuş oldu. 36 dairenin ısıtıldığı binada biz giderleri ödedik. Ama bizim de gelirimiz ortada. Artık elde avuçta olan bitti. Haliyle faturaları ödeyemeyince, su ve gaz kesildi. Tuvaletler patladı. Evlerin duvarları, tabanları kalın buz tabakası tuttu. Ne kadar yere başvurduysak, kimse ilgilenmedi. Komşularımız hep akrabalarının yanlarına taşındılar. Geride 8 aile kaldık. Bizim gidecek yerimiz de imkanımız da yok.Zaten imkanımız olsa bu kenti terk edeceğiz. Bu konutları büyük umutlarla almıştık. Amacımız başımızı sokacak bir yuvaydı. Ama başımıza yıkılsaydı daha iyi olurdu. Biz de kurtarırdık, başımızdakiler de rahat ederdi. Sıfırın altında 20 derecede çoluk çocuk perişan olduk. İki aydır, tam manasıyla tükendik. Her blokta 10 ev boş bekliyor. Parası bizden isteniyor'' şeklinde konuştu. Erkan Efe, “Evimin her tarafı buz tuttu. Eşyalarım hep mahvoldu. Ne oturacak yerim var, ne yatacak yatağım var. Ne kadar eşyam varsa hepsi buza saplandı. Ben kimseye hakkımı helal etmiyorum. Vicdanı olan herkesi buraya evimi görmeye, yaşadıklarımızı görmeye davet ediyorum. Onlarca kapı çalmamıza rağmen kapımı kimse açmadı.'' dedi. Hilalkent’te yaşanan insanlık ayıbı, Osman Aşan adlı ev sahibini de isyan ettirdi. Aşan, ”Yaşadıklarımız dünyanın hiçbir yerinde olmaz. Suriyelilere gösterilen ilgi bize ne yazık ki gösterilmedi. Biz bu memlekette doğduk, burada yaşıyoruz. Gidecek başka yerimiz de yok. Çarelerimiz hep tükendi. Tuvaletimiz yok, evlerimiz tuvalet oldu. Oturacak yerimiz yok, evimiz kapıdan farksız. Geceleri donmamak için sabaha kadar ayakta duruyoruz. Bize bir çözüm bulunsun. Hiç değilse, şu kış günü günahsız çocuklarımıza acısınlar. Nefeslerimizle çocuklarımızı, bebeklerimizi hayatta tutmaya çalışıyoruz. Artık dayanamıyoruz. Kendi memleketimizde mülteci olduk".şeklinde konuştu.
Sekizinci kattaki marangoz 03:06
Sekizinci kattaki marangoz 1.772 izlenme - 8 ay önce Bir apartmanın sekizinci katında bir daire. Marangoz atölyesine çevrilen bir odadan matkap sesi geliyor. Yeşim Güvendi, bu odada doğadan topladığı tahta, taş ve dalları dekoratif ürünlere dönüştürüyor.
Ardahan'da Rus General Mezarı Bulundu 00:59
Ardahan'da Rus General Mezarı Bulundu 1.401 izlenme - 12 ay önce Ardahan'da apartman inşaatı için temel kazısı yapılırken bulunan tabutun Rus generale ait olduğu ileri sürüldü.
Apartman Fragman 01:29
Apartman Fragman 3.358 izlenme - 4 yıl önce Apartman Fragman
Sungun Babacan - Apartman Sohbetleri Bölüm 59 12:58
Sungun Babacan - Apartman Sohbetleri Bölüm 59 1.575 izlenme - 11 ay önce Bu sefer değerli seslendirme sanatçısı Sungun Babacan ile seriyi devam ettiren İlker Gümüşoluk'un başarılarının devamını diliyoruz efenim. İyi seyirler efenim...
Kapıcılar Kralı - Lopopo [HD] 00:12
Kapıcılar Kralı - Lopopo [HD] 4.570 izlenme - 3 yıl önce Çocuğun canı lolipop çekmiş,niye kızıyorsun çocuğa be Seyit.tamam Albay'a sinirlenmiş olabilirsin ama çocuğun ne suçu var.. Bir Kemal Sunal sahnesi daha, hemde HD kalitesinde. Bizdeki görüntü yayıncı kuruluşta bile yok
Ne Ulan Bu Halin, Donunu da Çıkarsaydın - Hadi Çaman 01:09
Ne Ulan Bu Halin, Donunu da Çıkarsaydın - Hadi Çaman 7.312 izlenme - 3 yıl önce Klasik bir türk erkeğinin sıradan atarlanmasını ve sonrasında kıvırmasını izleyceğiz,,, Film Adı; Aşk Penceresi Hadi Çaman Meral Banu
Site Apartman Yönetim Apartman Takip Kurulum 03:50
Site Apartman Yönetim Apartman Takip Kurulum 2.799 izlenme - 4 yıl önce
Bizimkiler - Apartmanda Yangın Tatbikatı (1989) 03:11
Bizimkiler - Apartmanda Yangın Tatbikatı (1989) 3.852 izlenme - 3 yıl önce 80'lerin ve 90'ların efsane dizisi,13 yıl kesintisiz devam etmsiyle Türk Dizi Sektörü'nün en uzun soluklu dizisi ünvanına sahip Bizimkiler'in 1989 yılına ait bölümlerinden bir tanesinde geçen sahnedir. Sabri Bey,apartmanda her an yangın tehlikesine karşılık olarak Cafer'e iki tane yangın tüpü aldırtır.Gece olduğunda yangın tatbikatı yapılacağını ve kimseye söylememesi için Cafer'i tembih eder.Gece olur ve Cafer her an Sabri Bey'in tatbikat için gelecek dış kapı zil sesini bekler.O saatlerde eve daha yeni gelmiş olan Şükrü Bey dış kapı ziline basar ve Cafer koşarak yangın tüpünü alıp yangın tatbikatına başlar ve bütün apartmanı yangın var diye ayaklandırır.Ve işte sonrasındaki gelişmeler ... Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve bu güzel sahneyi hatırlatmak istedim. İyi nostaljiler.