Hoşgeldiniz!

Apartman Videoları İzle

Apartman Sohbetleri - Emrah Ablak 15:35
Apartman Sohbetleri - Emrah Ablak 2.319 izlenme - 1 hafta önce Apartman sohbetleri, İlker Gümüşoluk'un keyifli sohbetler içeren röportajlar serisi. Bu bölüm, çizgisini ve espri tarzını çok beğendiğim çizer Emrah Ablak sizlerle iyi seyirler.. bu arada karikatüristler güzel insanlar be.
Apartman Sohbetleri - Onur Buldu 12:54
Apartman Sohbetleri - Onur Buldu 3.847 izlenme - 3 hafta önce Apartman sohbetleri, İlker Gümüşoluk'un keyifli sohbetler içeren röportajlar serisi. Bu bölüm, Güldür Güldür Show'dan tanıdığımız Onur Buldu ile. iyi seyirler.
Apartman Sohbetleri - Gül Sunal 14:33
Apartman Sohbetleri - Gül Sunal 2.329 izlenme - 3 hafta önce Apartman sohbetleri, İlker Gümüşoluk'un keyifli sohbetler içeren röportajlar serisi. Bu bölüm Gül Sunal Kemal Sunal'ı anlatıyor. Nur içinde yat Kemal abi. iyi seyirler.
Apartman Sohbetleri Serkan Yılmaz 09:54
Apartman Sohbetleri Serkan Yılmaz 1.901 izlenme - 3 hafta önce Apartman sohbetleri, İlker Gümüşoluk'un keyifli sohbetler içeren röportajlar serisi. Bu bölüm karikatürist Serkan Yılmaz ile.
Apartman Üstünden Bungee Jumping Yapmak 00:50
Apartman Üstünden Bungee Jumping Yapmak 65.320 izlenme - 3 yıl önce Yüksek bir binanın tepesine çıkmış ve aşağıya bakıyor... Genç adam bir anda kendisini boşluğa bırakıyor ve şaşkına çeviren o görüntü yaşanıyor. İntihar etmek için çatıya çıkan adamın bungee jumping için çıktığı ortaya çıkıyor.
Apartmanın İçinden Geçen Tren 00:23
Apartmanın İçinden Geçen Tren 3.807 izlenme - 3 ay önce Rusyada yapılan metro hattının bir bölümü, apartmanların ortasından geçecek şekilde tasarlandı.Apartmanlarda oturanlar, bu hafif raylı metro sisteminden etkileniyor. Burada yaşayanlar dakikada bir tren sesiyle yaşıyorlar efendim.
Apartmana Müzik Dinleten Çocuğun Hazin Sonu 00:43
Apartmana Müzik Dinleten Çocuğun Hazin Sonu 10.328 izlenme - 2 yıl önce Apartmana Müzik keyfi yaşatmak isteyen çocuğun hazin sonu Kapıda kaldı.
Erol Büyükburç Apartman Görevlisi Oldu ! 01:10
Erol Büyükburç Apartman Görevlisi Oldu ! 18.030 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Herkesin Aynı Binada Yaşadığı 200 Kişilik Kasaba 05:40
Herkesin Aynı Binada Yaşadığı 200 Kişilik Kasaba 3.642 izlenme - 11 ay önce Kasabada 200 kişi var ve bu 200 kişi de aynı binada yaşıyor. Üstelik tüm kasaba o binaya sığdırılmış durumda. Okul, market, kilise hepsi bu binanın içinde.Alaska'da bir kasaba... Çok acaip bir yer. Sadece bir adet büyükçe bir apartmandan oluşuyor. Okulundan bakkalına belediyesine kadar her şey tek bir bina içinde. Kasabayı dış dünyaya bağlayan tek yol bir tünel ve o tünel gece saat 22.30'dan sonra kapanıyor. O saate kadar yetiştiniz yetiştiniz, yoksa evinize gidemiyorsunuz.Bu videoda da kasabada yaşayan öğretmen bir hanımefendiyle yapılan röportajı izleyebilirsiniz.
bkm mutfak - kamera arkası 01:38
bkm mutfak - kamera arkası 28.731 izlenme - 7 yıl önce apartman toplantısı kamera arkası
Bayram Günü Apartmana Sıçıp Gözden Kaybolan Veled 00:32
Bayram Günü Apartmana Sıçıp Gözden Kaybolan Veled 6.406 izlenme - 2 yıl önce Kendisini gerçekten tebrik ediyorum. Çok temiz iş yapmış. Ustalık iyi.
Apartmanların Üzerinden Silme Geçen Uçak 00:26
Apartmanların Üzerinden Silme Geçen Uçak 12.222 izlenme - 4 yıl önce Apartmanların Üzerinden Sıfır Geçen Uçak
Hayrettin Annen Evdemi (Apartman) 04:21
Hayrettin Annen Evdemi (Apartman) 11.051 izlenme - 5 yıl önce Hayrettin Annen Evdemi (Apartman)
 Erzurum’da Apartman Dairesi Buzul Eve Döndü 04:32
Erzurum’da Apartman Dairesi Buzul Eve Döndü 7.665 izlenme - 3 yıl önce Erzurum’un Hilalkent semtinde dar gelirli ailelerin ev sahibi olmaları amaçlanarak yapılan bir artı bir dairelerde insanlık dramı yaşanıyor. Evlerde ısıtma sistemleri iflas etti, sular buz tuttu. Evlerin içinde 2 metrelik sarkıtlar oluştu. İlk temel atıldığı günden bu yana sıkıntıları hiç bitmeyen Hilalkent, yepyeni problemlerle yine gündemde.Merkezi ısıtma sisteminin tasarlandığı konutlarda,ısıtma giderleri tek faturaya toplanıyor.Hak sahiplerinin bazılarının evleri beğenmeyerek taşındığını söyleyen, ev sahiplerinden Erkan Erte isimli vatandaş, ''Kimileri evlere hiç taşınmadı. Bazıları da kalabalık aile oldukları için sığmadılar. Taşınan 16 aile ise, tüm sitenin giderlerine talip olmuş oldu. 36 dairenin ısıtıldığı binada biz giderleri ödedik. Ama bizim de gelirimiz ortada. Artık elde avuçta olan bitti. Haliyle faturaları ödeyemeyince, su ve gaz kesildi. Tuvaletler patladı. Evlerin duvarları, tabanları kalın buz tabakası tuttu. Ne kadar yere başvurduysak, kimse ilgilenmedi. Komşularımız hep akrabalarının yanlarına taşındılar. Geride 8 aile kaldık. Bizim gidecek yerimiz de imkanımız da yok.Zaten imkanımız olsa bu kenti terk edeceğiz. Bu konutları büyük umutlarla almıştık. Amacımız başımızı sokacak bir yuvaydı. Ama başımıza yıkılsaydı daha iyi olurdu. Biz de kurtarırdık, başımızdakiler de rahat ederdi. Sıfırın altında 20 derecede çoluk çocuk perişan olduk. İki aydır, tam manasıyla tükendik. Her blokta 10 ev boş bekliyor. Parası bizden isteniyor'' şeklinde konuştu. Erkan Efe, “Evimin her tarafı buz tuttu. Eşyalarım hep mahvoldu. Ne oturacak yerim var, ne yatacak yatağım var. Ne kadar eşyam varsa hepsi buza saplandı. Ben kimseye hakkımı helal etmiyorum. Vicdanı olan herkesi buraya evimi görmeye, yaşadıklarımızı görmeye davet ediyorum. Onlarca kapı çalmamıza rağmen kapımı kimse açmadı.'' dedi. Hilalkent’te yaşanan insanlık ayıbı, Osman Aşan adlı ev sahibini de isyan ettirdi. Aşan, ”Yaşadıklarımız dünyanın hiçbir yerinde olmaz. Suriyelilere gösterilen ilgi bize ne yazık ki gösterilmedi. Biz bu memlekette doğduk, burada yaşıyoruz. Gidecek başka yerimiz de yok. Çarelerimiz hep tükendi. Tuvaletimiz yok, evlerimiz tuvalet oldu. Oturacak yerimiz yok, evimiz kapıdan farksız. Geceleri donmamak için sabaha kadar ayakta duruyoruz. Bize bir çözüm bulunsun. Hiç değilse, şu kış günü günahsız çocuklarımıza acısınlar. Nefeslerimizle çocuklarımızı, bebeklerimizi hayatta tutmaya çalışıyoruz. Artık dayanamıyoruz. Kendi memleketimizde mülteci olduk".şeklinde konuştu.
Hayrettin'den Site Yöneticisi Olur Mu? 1 07:21
Hayrettin'den Site Yöneticisi Olur Mu? 1 3.494 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Aydın Boysan - Apartman Sohbetleri 12:54
Aydın Boysan - Apartman Sohbetleri 1.719 izlenme - 1 yıl önce İlker Gümüşoluk un hazırladığı bu kısa sohbetlerden belki de en özelini paylaşmak istedim. Cumhuriyet tarihini görmüş bu güzel insandan, hayata dair verdigi ders niteligindeki öğütler ve örnekleri dinliyoruz. Seviyoruz seni güzel insan.
Site Apartman Yönetim Apartman Takip Kurulum 03:50
Site Apartman Yönetim Apartman Takip Kurulum 2.784 izlenme - 3 yıl önce
Apartman Fragman 01:29
Apartman Fragman 1.818 izlenme - 3 yıl önce Apartman Fragman
Ne Ulan Bu Halin, Donunu da Çıkarsaydın - Hadi Çaman 01:09
Ne Ulan Bu Halin, Donunu da Çıkarsaydın - Hadi Çaman 5.472 izlenme - 2 yıl önce Klasik bir türk erkeğinin sıradan atarlanmasını ve sonrasında kıvırmasını izleyceğiz,,, Film Adı; Aşk Penceresi Hadi Çaman Meral Banu
Hırsızlar Apartman Kamerasına Yakalandı 12:38
Hırsızlar Apartman Kamerasına Yakalandı 2.295 izlenme - 2 yıl önce İzmit'te hırsızlık amaçlı girdikleri bir evden ne var ne yoksa toplayan hırsızlar, apartmanın güvenlik kameralarından kaçamadı.
Apartman Işıklarıyla Evlenme Teklifi 03:07
Apartman Işıklarıyla Evlenme Teklifi 2.642 izlenme - 3 yıl önce Apartman Işıklarıyla Evlenme Teklifi
Çgh | Apartman Toplantısı 10:46
Çgh | Apartman Toplantısı 3.608 izlenme - 3 yıl önce Çgh | Apartman Toplantısı
19 Binanın Aynı Anda Kontrollü Bir Şekilde Patlatılması 03:01
19 Binanın Aynı Anda Kontrollü Bir Şekilde Patlatılması 58 izlenme - 4 hafta önce Çin'in Hubei eyaletine bağlı Wuhan şehir merkezinde bulunan 19 bina 5 ton patlayıcı ile kontrollü bir şekilde sadece 10 saniyede yıkıldı.
Türk Örümcek Adam 01:20
Türk Örümcek Adam 1.419 izlenme - 2 yıl önce İzmirin Ödemiş ilçesinden bir lise ögrencisi evde unuttuğu anahtarını almak için bakın nasıl bir teknik kullanıyor. Türk örümcek adam sizlerle, kendisinin en kısa sürede yeşilçam tarafından keşfedileceğini ve Kilink'e rakip olacağını düşünüyoruz.
Apartman Yıkımı 01:53
Apartman Yıkımı 1.738 izlenme - 3 yıl önce Apartman Yıkımı
Apartmanda Cin Var 00:29
Apartmanda Cin Var 467 izlenme - 2 yıl önce (+13 Mutlaka İzleyin) ..
Yan Komşunuz Kim Olsun İsterdeniz? - Sokak Röportajı 01:48
Yan Komşunuz Kim Olsun İsterdeniz? - Sokak Röportajı 390 izlenme - 8 ay önce Bir eve taşındık apartman ahalisi ve sokak bizi gördüler,bu kim diye göz süzdüler,sen de benim komşularım nasıl biri dedin Sokak Röporları iftiharla sunar ''Yan Komşunuz Kim Olsun İsterdeniz?
Kız Kavgasını Suyla Ayırmak - Kaşarlar 01:02
Kız Kavgasını Suyla Ayırmak - Kaşarlar 1.067 izlenme - 2 yıl önce Olay verilen bilgilere göre Fatih'te geçiyor, bir grup kız birbirleriyle kavgaya tutuşmuşken apartmandan bir teyzemiz tazyiksiz suyla olaya müdahale ediyor. Tazyiği ne kadar da doğru yazdım dikkatinizi çekerim ayrıca.
Apartmana Müzik Dinleten Çocuğun Hazin Sonu 00:43
Apartmana Müzik Dinleten Çocuğun Hazin Sonu 791 izlenme - 2 yıl önce Apartmana Müzik Dinleten Çocuğun Hazin Sonu "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
11 Kattan Düşen Kadını Ellerle Yakalamak 02:00
11 Kattan Düşen Kadını Ellerle Yakalamak 491 izlenme - 1 yıl önce Olay Çinde yaşandı,bir sokakta apartmanda 11 kattan sarkan kadını gören adam düşceğini anlamışki hemen pozisyonunu aldı.Adam kadını kurtardı.Adam hafif yaralandı kadında kurtuldu.