Hoşgeldiniz!

apartman sohbetleri

Atatürk'ün smokinlerini diken terzi:Levon Kordonciyan 14:41
Atatürk'ün smokinlerini diken terzi:Levon Kordonciyan 5.716 izlenme - 10 ay önce Atatürk'ün smokinlerini diken ailenin dördüncü kuşak oğlu Levon Kordonciyan...Sohbeti izledikten sonra eski İstanbul beyefendisi nasılmış onu anlıyoruz..
Apartman Sohbetleri - Onur Buldu 12:54
Apartman Sohbetleri - Onur Buldu 4.445 izlenme - 1 yıl önce Apartman sohbetleri, İlker Gümüşoluk'un keyifli sohbetler içeren röportajlar serisi. Bu bölüm, Güldür Güldür Show'dan tanıdığımız Onur Buldu ile. iyi seyirler.
İlyas Abi, Hayat Sana Ne Öğretti? - Apartman Sohbetleri 01:09
İlyas Abi, Hayat Sana Ne Öğretti? - Apartman Sohbetleri 3.431 izlenme - 12 ay önce "Dünya'da aşık olacak çok güzel, uğruna şiir yazılacak çok güzellik ve kavga edilecek çok puşt var."
Apartman Sohbetleri - Emrah Ablak 15:35
Apartman Sohbetleri - Emrah Ablak 2.593 izlenme - 1 yıl önce Apartman sohbetleri, İlker Gümüşoluk'un keyifli sohbetler içeren röportajlar serisi. Bu bölüm, çizgisini ve espri tarzını çok beğendiğim çizer Emrah Ablak sizlerle iyi seyirler.. bu arada karikatüristler güzel insanlar be.
Apartman Sohbetleri - Gül Sunal 14:33
Apartman Sohbetleri - Gül Sunal 2.558 izlenme - 1 yıl önce Apartman sohbetleri, İlker Gümüşoluk'un keyifli sohbetler içeren röportajlar serisi. Bu bölüm Gül Sunal Kemal Sunal'ı anlatıyor. Nur içinde yat Kemal abi. iyi seyirler.
Levent Üzümcü - Apartman Sohbetleri 13:46
Levent Üzümcü - Apartman Sohbetleri 2.292 izlenme - 12 ay önce Levent Üzümcü (6 Temmuz 1972 (44 yaşında), İzmir) Türk tiyatro ve sinema oyuncusu. 1996 yılından beri İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusu olan Levent Üzümcü Gezi Direnişi sürecindeki duruşu ve Sosyalist Enternasyonel'de yaptığı konuşma sebebiyle Mayıs 2015'te İstanbul Büyükşehir Belediye Yüksek Disiplin Kurulu'na sevk edilmesinin ardından Ağustos 2015'te görevinden ihraç edildi. Bir Yaz Gecesi Rüyası oyunundaki rolüyle 2015 Sadri Alışık Tiyatro Ödüllerinde Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu seçilmesinden kısa süre sonra bu karar verilmiştir.
Apartman Sohbetleri Serkan Yılmaz 09:54
Apartman Sohbetleri Serkan Yılmaz 2.282 izlenme - 1 yıl önce Apartman sohbetleri, İlker Gümüşoluk'un keyifli sohbetler içeren röportajlar serisi. Bu bölüm karikatürist Serkan Yılmaz ile.
Sungun Babacan - Apartman Sohbetleri Bölüm 59 12:58
Sungun Babacan - Apartman Sohbetleri Bölüm 59 1.565 izlenme - 9 ay önce Bu sefer değerli seslendirme sanatçısı Sungun Babacan ile seriyi devam ettiren İlker Gümüşoluk'un başarılarının devamını diliyoruz efenim. İyi seyirler efenim...
Aydın Boysan - Apartman Sohbetleri 12:54
Aydın Boysan - Apartman Sohbetleri 2.097 izlenme - 2 yıl önce İlker Gümüşoluk un hazırladığı bu kısa sohbetlerden belki de en özelini paylaşmak istedim. Cumhuriyet tarihini görmüş bu güzel insandan, hayata dair verdigi ders niteligindeki öğütler ve örnekleri dinliyoruz. Seviyoruz seni güzel insan.
Apartman Sohbetleri - Hayko Cepkin 15:27
Apartman Sohbetleri - Hayko Cepkin 823 izlenme - 3 yıl önce İlker Gümüşoluk yönetmenliğinde, adının hakkını vererek apartmanda yapılmış sohbetleri içeriyor program. geçmişten, eski komşuluk ilişkilerinden, çocukluk döneminden bahsediliyor. pek çok farklı isimle farklı sohbetler yapılmış.
Apartman Sohbetleri - Mesut Süre 09:46
Apartman Sohbetleri - Mesut Süre 383 izlenme - 3 yıl önce Dikkat: CapriSun, probis ve balık kraker içerir. İlker Gümüşoluk yönetmenliğinde adının da hakkını vererek apartmanda yapılan sohbetleri içeriyor program. Mesur Süre'yi tanıyanların oldukça zevkle, tanımayanlarınsa beğenerek izleyeceğini düşündüğüm bir bölüm olmuş. Tam anlamıyla " alkışlarlayaşıyorum kafası"yla yapılmış bir sohbet çıkmış ortaya. Not: Mesut Süre'nin dudağında probis kalmamış, adamın dudağında ben gibi bir şey var =)
Apartman Sohbetleri // Bölüm 1 //  Mesut Süre 09:46
Apartman Sohbetleri // Bölüm 1 // Mesut Süre 91 izlenme - 3 yıl önce İlker gümüşoğlu'nun kamerasından yada en azından onun soruları ve samimiyetiyle ortaya çıkan konukların da bir o kadar renk kattığı güzel bir internet yapımı. iyi seyirler
Apartman Sohbetleri // Bölüm 2 // Serkan Yılmaz 09:54
Apartman Sohbetleri // Bölüm 2 // Serkan Yılmaz 59 izlenme - 3 yıl önce İlker gümüşoğlu'nun kamerasından yada en azından onun soruları ve samimiyetiyle ortaya çıkan konukların da bir o kadar renk kattığı güzel bir internet yapımı. iyi seyirler
Apartman Sohbetleri // Bölüm 3 // Hayko Cepkin 15:27
Apartman Sohbetleri // Bölüm 3 // Hayko Cepkin 46 izlenme - 3 yıl önce İlker gümüşoğlu'nun kamerasından yada en azından onun soruları ve samimiyetiyle ortaya çıkan konukların da bir o kadar renk kattığı güzel bir internet yapımı. iyi seyirler