Hoşgeldiniz!

Apartman Sohbetleri Videoları İzle

Apartman Sohbetleri - Onur Buldu 12:54
Apartman Sohbetleri - Onur Buldu 3.868 izlenme - 3 hafta önce Apartman sohbetleri, İlker Gümüşoluk'un keyifli sohbetler içeren röportajlar serisi. Bu bölüm, Güldür Güldür Show'dan tanıdığımız Onur Buldu ile. iyi seyirler.
Apartman Sohbetleri - Emrah Ablak 15:35
Apartman Sohbetleri - Emrah Ablak 2.344 izlenme - 2 hafta önce Apartman sohbetleri, İlker Gümüşoluk'un keyifli sohbetler içeren röportajlar serisi. Bu bölüm, çizgisini ve espri tarzını çok beğendiğim çizer Emrah Ablak sizlerle iyi seyirler.. bu arada karikatüristler güzel insanlar be.
Apartman Sohbetleri - Gül Sunal 14:33
Apartman Sohbetleri - Gül Sunal 2.329 izlenme - 3 hafta önce Apartman sohbetleri, İlker Gümüşoluk'un keyifli sohbetler içeren röportajlar serisi. Bu bölüm Gül Sunal Kemal Sunal'ı anlatıyor. Nur içinde yat Kemal abi. iyi seyirler.
Apartman Sohbetleri Serkan Yılmaz 09:54
Apartman Sohbetleri Serkan Yılmaz 1.901 izlenme - 4 hafta önce Apartman sohbetleri, İlker Gümüşoluk'un keyifli sohbetler içeren röportajlar serisi. Bu bölüm karikatürist Serkan Yılmaz ile.
Aydın Boysan - Apartman Sohbetleri 12:54
Aydın Boysan - Apartman Sohbetleri 1.749 izlenme - 1 yıl önce İlker Gümüşoluk un hazırladığı bu kısa sohbetlerden belki de en özelini paylaşmak istedim. Cumhuriyet tarihini görmüş bu güzel insandan, hayata dair verdigi ders niteligindeki öğütler ve örnekleri dinliyoruz. Seviyoruz seni güzel insan.
Apartman Sohbetleri - Hayko Cepkin 15:27
Apartman Sohbetleri - Hayko Cepkin 514 izlenme - 2 yıl önce İlker Gümüşoluk yönetmenliğinde, adının hakkını vererek apartmanda yapılmış sohbetleri içeriyor program. geçmişten, eski komşuluk ilişkilerinden, çocukluk döneminden bahsediliyor. pek çok farklı isimle farklı sohbetler yapılmış.
Apartman Sohbetleri - Mesut Süre 09:46
Apartman Sohbetleri - Mesut Süre 275 izlenme - 2 yıl önce Dikkat: CapriSun, probis ve balık kraker içerir. İlker Gümüşoluk yönetmenliğinde adının da hakkını vererek apartmanda yapılan sohbetleri içeriyor program. Mesur Süre'yi tanıyanların oldukça zevkle, tanımayanlarınsa beğenerek izleyeceğini düşündüğüm bir bölüm olmuş. Tam anlamıyla " alkışlarlayaşıyorum kafası"yla yapılmış bir sohbet çıkmış ortaya. Not: Mesut Süre'nin dudağında probis kalmamış, adamın dudağında ben gibi bir şey var =)
Apartman Sohbetleri // Bölüm 1 //  Mesut Süre 09:46
Apartman Sohbetleri // Bölüm 1 // Mesut Süre 79 izlenme - 2 yıl önce İlker gümüşoğlu'nun kamerasından yada en azından onun soruları ve samimiyetiyle ortaya çıkan konukların da bir o kadar renk kattığı güzel bir internet yapımı. iyi seyirler
Apartman Sohbetleri // Bölüm 2 // Serkan Yılmaz 09:54
Apartman Sohbetleri // Bölüm 2 // Serkan Yılmaz 50 izlenme - 2 yıl önce İlker gümüşoğlu'nun kamerasından yada en azından onun soruları ve samimiyetiyle ortaya çıkan konukların da bir o kadar renk kattığı güzel bir internet yapımı. iyi seyirler
Apartman Sohbetleri // Bölüm 3 // Hayko Cepkin 15:27
Apartman Sohbetleri // Bölüm 3 // Hayko Cepkin 42 izlenme - 2 yıl önce İlker gümüşoğlu'nun kamerasından yada en azından onun soruları ve samimiyetiyle ortaya çıkan konukların da bir o kadar renk kattığı güzel bir internet yapımı. iyi seyirler