Hoşgeldiniz!

aplikasyon

Paranı Senden Daha Çok Düşünen Biri. 01:59
Paranı Senden Daha Çok Düşünen Biri. 32.470 izlenme - 5 yıl önce Mazhar Alanson’lu iGaranti reklam filmi Mazhar Alanson’un oynadığı iGaranti reklam filmi. Paranı senden daha çok düşünen biri. Seni yönlendiriyor, paranı senin yerine daha düzgün kontrol ediyor, senin yerine para bitiktiriyor. Güzel özellikleri olan bir uygulama.
Steam'den Ücretsiz Oyun Indirme/Alma ! 03:38
Steam'den Ücretsiz Oyun Indirme/Alma ! 3.404 izlenme - 4 yıl önce AppNana INDIR Fazladan 2500 Kod kazanmak iin KOD 01180675 Kodu girebilmek iin 15.000 Nana'ya sahip olmanz gerekiyor. Bir ka uygulama indirerek yapabilirsiniz. Ltfen ; - Yorumlarda saygl olup kfr ve hakaret edenleri spam olarak iaretleyiniz. - Kanal tantm ve reklam yapmak yasaktr. Videolar beenip bana destek verdiiniz iin teekkrler, unutmayn her an yeni video gelebilir.
time-out ile şehri keşfedin! 00:33
time-out ile şehri keşfedin! 3.872 izlenme - 7 yıl önce şehirde ne var? oraya nasıl giderim? artık bunları dert etmenize gerek yok! bakın cebinizde time-out uygulaması ile neler yapabilirsiniz!
Uyyar App - Uyarması Bizden 00:34
Uyyar App - Uyarması Bizden 289 izlenme - 8 ay önce uYYar ile takip ettiğiniz konularda bildirimler alabilir yada kendinize bildirim servisi açarak takipçilerinize anında bildirimler gönderebilirsiniz. http://uyyar.com/indir
Hayday 00:30
Hayday 122 izlenme - 4 yıl önce Hayday
Metin Feyzioğlu'ndan Çarpıcı ' Mor Beyin' Aplikasyonu Açıklaması 01:46
Metin Feyzioğlu'ndan Çarpıcı ' Mor Beyin' Aplikasyonu Açıklaması 13 izlenme - 3 ay önce Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, CNN TÜRK ekranlarında, Doğan TV Ankara Temsilcisi Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı. Feyzioğlu, FETÖ'nün ByLock tuzağı "Mor Beyin" aplikasyonu ile ilgili çarpıcı bir açıklama yaptı. 11 bin kişinin o uygulamayı indirdiği gerekçesiyle şüpheli konumuna düştüğünü söyledi. Yargıtay kararını hatırlattı. Ve mağduriyetleri önlemek için mahkemeler ile savcılıklara "Yargıtay kararına ciddi yaklaşın" çağrısında bulundu.
Jimmy Fallon ve Robert Plant'in iPad Aplikasyonu Kullanarak Müzik Yapması 03:52
Jimmy Fallon ve Robert Plant'in iPad Aplikasyonu Kullanarak Müzik Yapması 104 izlenme - 3 yıl önce Efendim Jimmy Fallon ve dünyaca ünlü bir grup olan Led Zeppelin'in efsanevi vokalisti olan Robert Plant, birlikte bir iPad aplikasyonu kullanarak müzik yapmışlar. Şahsen ben çok beğendiğim için sizlerle paylaşmak istedim. Hastasıyım olm ben böyle şeylerin, çok seviyorum valla.
Migros Mobil Uygulaması ile Her Şey Cebinizde! 00:21
Migros Mobil Uygulaması ile Her Şey Cebinizde! 50 izlenme - 2 yıl önce Migros Mobil uygulamasını indirin, bütçenize binlerce katkı sağlayan Migroskop'a, Migros'taki tüm kampanyalara, en yakın Migros'lara en yeni ürünlere ve size özel "Tam Bana Göre" fırsatınıza anında ulaşın!
TED - Andrew Bastawrous - Bir Sonraki Göz Muayenenizi Akıllı Telefonla Olun 06:33
TED - Andrew Bastawrous - Bir Sonraki Göz Muayenenizi Akıllı Telefonla Olun 49 izlenme - 3 yıl önce Dünyada 39 milyon insan görme engelli ve bunun büyük çoğunluğu engellenebilen ve tedavi edilebilen hastalıklar sonucu. Peki çok uzak bölgelerde yaşayan ve hacimli göz cihazlarının erişemeyeceği insanları nasıl teşhis ve tedavi edeceğiz? Andrew Bastawrous akıllı telefonlar ve ucuz donanımla bunu nasıl çözdüğünü anlatıyor.
Denizbank Viral 01:59
Denizbank Viral 68 izlenme - 4 yıl önce DenizBank'ın mobil ödeme ve para transferi servisi fastPay için çekilmiş, ufacık bir kız çocuğu dondurma yemeye giderken başından geçen gerilim dolu bir viral çalışması...