Hoşgeldiniz!

Aplikasyon Videoları İzle

Paranı Senden Daha Çok Düşünen Biri. 01:59
Paranı Senden Daha Çok Düşünen Biri. 32.345 izlenme - 4 yıl önce Mazhar Alanson’lu iGaranti reklam filmi Mazhar Alanson’un oynadığı iGaranti reklam filmi. Paranı senden daha çok düşünen biri. Seni yönlendiriyor, paranı senin yerine daha düzgün kontrol ediyor, senin yerine para bitiktiriyor. Güzel özellikleri olan bir uygulama.
Steam'den Ücretsiz Oyun Indirme/Alma ! 03:38
Steam'den Ücretsiz Oyun Indirme/Alma ! 3.336 izlenme - 3 yıl önce AppNana INDIR Fazladan 2500 Kod kazanmak iin KOD 01180675 Kodu girebilmek iin 15.000 Nana'ya sahip olmanz gerekiyor. Bir ka uygulama indirerek yapabilirsiniz. Ltfen ; - Yorumlarda saygl olup kfr ve hakaret edenleri spam olarak iaretleyiniz. - Kanal tantm ve reklam yapmak yasaktr. Videolar beenip bana destek verdiiniz iin teekkrler, unutmayn her an yeni video gelebilir.
time-out ile şehri keşfedin! 00:33
time-out ile şehri keşfedin! 3.872 izlenme - 6 yıl önce şehirde ne var? oraya nasıl giderim? artık bunları dert etmenize gerek yok! bakın cebinizde time-out uygulaması ile neler yapabilirsiniz!
Hayday 00:30
Hayday 121 izlenme - 3 yıl önce Hayday
Migros Mobil Uygulaması ile Her Şey Cebinizde! 00:21
Migros Mobil Uygulaması ile Her Şey Cebinizde! 35 izlenme - 11 ay önce Migros Mobil uygulamasını indirin, bütçenize binlerce katkı sağlayan Migroskop'a, Migros'taki tüm kampanyalara, en yakın Migros'lara en yeni ürünlere ve size özel "Tam Bana Göre" fırsatınıza anında ulaşın!
Jimmy Fallon ve Robert Plant'in iPad Aplikasyonu Kullanarak Müzik Yapması 03:52
Jimmy Fallon ve Robert Plant'in iPad Aplikasyonu Kullanarak Müzik Yapması 73 izlenme - 2 yıl önce Efendim Jimmy Fallon ve dünyaca ünlü bir grup olan Led Zeppelin'in efsanevi vokalisti olan Robert Plant, birlikte bir iPad aplikasyonu kullanarak müzik yapmışlar. Şahsen ben çok beğendiğim için sizlerle paylaşmak istedim. Hastasıyım olm ben böyle şeylerin, çok seviyorum valla.
TED - Andrew Bastawrous - Bir Sonraki Göz Muayenenizi Akıllı Telefonla Olun 06:33
TED - Andrew Bastawrous - Bir Sonraki Göz Muayenenizi Akıllı Telefonla Olun 40 izlenme - 1 yıl önce Dünyada 39 milyon insan görme engelli ve bunun büyük çoğunluğu engellenebilen ve tedavi edilebilen hastalıklar sonucu. Peki çok uzak bölgelerde yaşayan ve hacimli göz cihazlarının erişemeyeceği insanları nasıl teşhis ve tedavi edeceğiz? Andrew Bastawrous akıllı telefonlar ve ucuz donanımla bunu nasıl çözdüğünü anlatıyor.
Denizbank Viral 01:59
Denizbank Viral 60 izlenme - 2 yıl önce DenizBank'ın mobil ödeme ve para transferi servisi fastPay için çekilmiş, ufacık bir kız çocuğu dondurma yemeye giderken başından geçen gerilim dolu bir viral çalışması...
R.M.Z App Studio Promotion Movie 00:28
R.M.Z App Studio Promotion Movie 13 izlenme - 1 yıl önce R.M.Z App Studio, is a mobile application companies. The Company was incorporated on January 2014. R.M.Z App Studio is an Pilavcioglu Group brand.
Mc Donald's Pick N Play 01:40
Mc Donald's Pick N Play 44 izlenme - 4 yıl önce Mc Donald's Pick N Play
Bu Restoranda Garson Yok: Siparişler Aplikasyondan! 01:03
Bu Restoranda Garson Yok: Siparişler Aplikasyondan! 3 izlenme - 1 yıl önce Bu restoranda garson yok. Yemekler aplikasyon üzerinden sipariş ediliyor, sonrası ise self servis. Çin’de bir restoranda dünyada ilk olma özelliği taşıyan bir uygulama hayata geçirildi.