Hoşgeldiniz!

aplikasyon

Paranı Senden Daha Çok Düşünen Biri. 01:59
Paranı Senden Daha Çok Düşünen Biri. 32.412 izlenme - 4 yıl önce Mazhar Alanson’lu iGaranti reklam filmi Mazhar Alanson’un oynadığı iGaranti reklam filmi. Paranı senden daha çok düşünen biri. Seni yönlendiriyor, paranı senin yerine daha düzgün kontrol ediyor, senin yerine para bitiktiriyor. Güzel özellikleri olan bir uygulama.
Uyyar App - Uyarması Bizden 00:34
Uyyar App - Uyarması Bizden 281 izlenme - 1 hafta önce uYYar ile takip ettiğiniz konularda bildirimler alabilir yada kendinize bildirim servisi açarak takipçilerinize anında bildirimler gönderebilirsiniz. http://uyyar.com/indir
Steam'den Ücretsiz Oyun Indirme/Alma ! 03:38
Steam'den Ücretsiz Oyun Indirme/Alma ! 3.368 izlenme - 4 yıl önce AppNana INDIR Fazladan 2500 Kod kazanmak iin KOD 01180675 Kodu girebilmek iin 15.000 Nana'ya sahip olmanz gerekiyor. Bir ka uygulama indirerek yapabilirsiniz. Ltfen ; - Yorumlarda saygl olup kfr ve hakaret edenleri spam olarak iaretleyiniz. - Kanal tantm ve reklam yapmak yasaktr. Videolar beenip bana destek verdiiniz iin teekkrler, unutmayn her an yeni video gelebilir.
time-out ile şehri keşfedin! 00:33
time-out ile şehri keşfedin! 3.872 izlenme - 6 yıl önce şehirde ne var? oraya nasıl giderim? artık bunları dert etmenize gerek yok! bakın cebinizde time-out uygulaması ile neler yapabilirsiniz!
Aplikasyon Makinası İmalat 01:51
Aplikasyon Makinası İmalat 34 izlenme - 4 ay önce Rollmak aplikasyon (folyo sıvama, laminasyon) makinası reklam malzeme ürünleri pvc foam (foreks - dekota), pleksiglass, kompozit, polikarbon, fotoblok, alucur, pet levha, trafik levhaları, uyarı levhaları, iş güvenliği levhaları, cam, ahşap, kağıt vb. malzemelerin üzerine kabarcık bırakmadan folyo sıvama ve laminasyon (yapıştırma) yapar. Reklam, dekorasyon vb. firmalarının sıvama ve laminasyon işlerini hızlandırmak, kolaylaştırmak amacıyla üretilmiştir. Uygulaması çok kolay Vasıfsız bir personelin bile rahatlıkla uygulama yapabileceği, vakit, nakit ve elaman tasarrufu sağladığı ayrıca malzeme zayiatını önlediği için ilgili sektörlerde birçok firma tarafından tercih edilmektedir. Kabarcık bırakmadan sıvama ve laminasyon sağlayan makina hava basıncı ile çalışmakta € daha hızlı, 0 kaliteli bir folyo ve laminasyon yapıştırma işlemi yaparak tek personel ile yapıştırma işlemini 30 saniyeye kadar düşürmektedir. Farklı ölçülerde en uygun fiyatlarda imalat yapılabilmektedir. Bilgi ve en uygun fiyat teklifi almak için lütfen bize ulaşın. Çeliksan Makine / BURSA Abdulkadir YURTTAŞ / aky@celiksanmakina.com.tr M:+90 533 481 59 55 / T:+90 224 482 48 40 / F:+90 224 482 48 60
Hayday 00:30
Hayday 121 izlenme - 3 yıl önce Hayday
Jimmy Fallon ve Robert Plant'in iPad Aplikasyonu Kullanarak Müzik Yapması 03:52
Jimmy Fallon ve Robert Plant'in iPad Aplikasyonu Kullanarak Müzik Yapması 91 izlenme - 2 yıl önce Efendim Jimmy Fallon ve dünyaca ünlü bir grup olan Led Zeppelin'in efsanevi vokalisti olan Robert Plant, birlikte bir iPad aplikasyonu kullanarak müzik yapmışlar. Şahsen ben çok beğendiğim için sizlerle paylaşmak istedim. Hastasıyım olm ben böyle şeylerin, çok seviyorum valla.
Migros Mobil Uygulaması ile Her Şey Cebinizde! 00:21
Migros Mobil Uygulaması ile Her Şey Cebinizde! 40 izlenme - 1 yıl önce Migros Mobil uygulamasını indirin, bütçenize binlerce katkı sağlayan Migroskop'a, Migros'taki tüm kampanyalara, en yakın Migros'lara en yeni ürünlere ve size özel "Tam Bana Göre" fırsatınıza anında ulaşın!
TED - Andrew Bastawrous - Bir Sonraki Göz Muayenenizi Akıllı Telefonla Olun 06:33
TED - Andrew Bastawrous - Bir Sonraki Göz Muayenenizi Akıllı Telefonla Olun 45 izlenme - 2 yıl önce Dünyada 39 milyon insan görme engelli ve bunun büyük çoğunluğu engellenebilen ve tedavi edilebilen hastalıklar sonucu. Peki çok uzak bölgelerde yaşayan ve hacimli göz cihazlarının erişemeyeceği insanları nasıl teşhis ve tedavi edeceğiz? Andrew Bastawrous akıllı telefonlar ve ucuz donanımla bunu nasıl çözdüğünü anlatıyor.
Denizbank Viral 01:59
Denizbank Viral 65 izlenme - 3 yıl önce DenizBank'ın mobil ödeme ve para transferi servisi fastPay için çekilmiş, ufacık bir kız çocuğu dondurma yemeye giderken başından geçen gerilim dolu bir viral çalışması...