Hoşgeldiniz!

Apple Store Videoları İzle

Apple Store'a Girip iPhoneları Parçalayan Psikopat 01:31
Apple Store'a Girip iPhoneları Parçalayan Psikopat 4.818 izlenme - 7 ay önce Fransa'da meydana gelen olayda bir adam, Apple Store'a girdi ve eline geçirdiği tüm iPhone'ları kırdı. Olayla ilgili henüz detaylar mevcut değil ancak aşağıdaki videodan görebileceğiniz üzere bahsi geçen adamın kızgın olduğu her halinden anlaşılıyor. Olayın sonunda güvenlik tarafından dışarıya çıkarılan adam, polisin gelmesinin ardından polise teslim edildi ve göz altına alındı.
Apple Store'da İphone 6 Plus Bükmeye Çalışan İnsanlar 04:56
Apple Store'da İphone 6 Plus Bükmeye Çalışan İnsanlar 23.079 izlenme - 3 yıl önce Kids Bending an iPhone 6 plus IN APPLE STORE! Cudy, "I am a trickshotter only", aged 15, and friend Danny, film themselves bending iPhones in an Apple Store ...
Clash Of Clans News 00:51
Clash Of Clans News 11.806 izlenme - 3 yıl önce Clash Of Clans Yeni Karakterler Ve Bina Yükseltmeleri!
Karadenizlinin Amerika'da Türkçe Konuşarak iPhone Almaya Çalışması 09:49
Karadenizlinin Amerika'da Türkçe Konuşarak iPhone Almaya Çalışması 5.163 izlenme - 2 yıl önce Karadenizli iki kafadar Amerika'da Türkçe konuşarak iPhone 6 alabilir miyiz diye düşünüp bunun derdine düşmüşler ve gidip almayı denemişler. Store'da çalışanlar arasından siyahi değişik tarzda bir ablamızı seçip başlamışlar işe koyulmaya sonuçlarını hep beraber izliyoruz
newyork apple store'da - ankaralı namık rüzgarı 00:37
newyork apple store'da - ankaralı namık rüzgarı 8.911 izlenme - 7 yıl önce newyork apple store'da - ankaralı namık rüzgarı
Türkiye'deki ilk Apple Store açıldı! 01:17
Türkiye'deki ilk Apple Store açıldı! 1.704 izlenme - 3 yıl önce Teknoloji devi Apple'ın ünlü Apple Store'larını herhalde duymayan yoktur. Dünyanın dört bir yanında bulunan bu mağazalar, oldukça özel tasarımlarıyla ün kazanmışlardı. Ülkemizdeki ilk Apple Store'un açılış tarihi ise geçtiğimiz haftalarda kesinleşmişti. Belirtilene göre ülkemizdeki ilk Apple Store 5 Nisan yani bugün açılacaktı. Beklenildiği gibi de oldu. Ülkemizdeki ilk Apple Store, geçtiğimiz gün Apple'nin perakende satış mağazalarından sorumlu yöneticisi Steve Cano tarafından basına tanıtıldıktan sonra bugün resmen açıldı. Apple'ın ülkemizde açmış olduğu mağaza, dünya genelindeki 424. mağazası oldu. Belirtilene göre Zorlu Center'da hizmete giren Apple Store'un, Apple'ın şimdiye kadarki en sıra dışı mimarilerinden birisi olduğu belirtiliyor. Apple, açılışa özel olarak ilk 4.500 ziyaretçiye büyük açılış etkinliğine katıldıkları için tişört dağıttı. Artık Apple'ın en yeni ürünleri, direkt olarak birinci elden ülkemizdeki kullanıcılara da sunulacak ve teknik destek de dahil olmak üzere birçok hizmet verilecek.
Webtekno - Apple Store'un açılışından ilginç görüntüler :) 03:35
Webtekno - Apple Store'un açılışından ilginç görüntüler :) 1.394 izlenme - 3 yıl önce Apple Store'un açılışından ilginç görüntüler. Diğer videolar için Video sayfasını ziyaret edin
Bir Garip Apple Store Randevu Tartismasi 05:32
Bir Garip Apple Store Randevu Tartismasi 531 izlenme - 2 yıl önce Dayı 3000 lira para verdi diye apple'ı aldığını zannetmiş. Tamam para verdin hizmet beklemek hakkın lakin karşındaki de apple'ın sahibi değil sadece bir çalışan. Çalışan insanları ezmeye kalkışanlardan oldum olası nefret etmişimdir.
Apple'ın Türkiye'deki İlk Mağazasının Açılışı 03:34
Apple'ın Türkiye'deki İlk Mağazasının Açılışı 552 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde ciddi anlamda kullanıcısı olan iphone, ipad, ipod gibi ürünlerin bir arada bulunduğu Apple Store açıldı. Bir gece önceden kuyruğu girmek suretiyle, Apple'ın Türkiye'deki ilk mağazasının açılışına tanıklık edebilmek için bekleyen arkadaşlarımızın konuşmaları sizlerle.
Apple Store’larda Eğlenceli 3D Touch Tanıtımı 01:05
Apple Store’larda Eğlenceli 3D Touch Tanıtımı 210 izlenme - 2 yıl önce Apple, Amerika’daki Apple Store’larda iPhone 6s için bir tanıtım kampanyası hazırladı. Şu an için New York ve San Francisco’daki Apple Store’larda görülmeye başlanan bir masa iPhone 6s’lerin satışını artırmayı hedefliyor. Yukarıdaki videodan da görüleceği üzere her iki mağazada da dev ebatta bir masa ve bu masanın üzerinde iPhone 6s’ler yer alıyor. Telefondaki ekran basınç kuvvetini algılayan 3D Touch teknolojisine odaklanan bu masa iPhone 6s’teki bu teknolojinin çalışma prensibini gözler önüne seriyor. Apple Store’a gelen ziyaretçiler iPhone 6s’in 3D Touch‘lı ekranına dokunduğunda masadaki su animasyonu ekran basınç kuvvetini algılıyor. Yazının da başında belirttiğimiz gibi şu an için New York ve San Francisco’daki Apple Store’larda yer alan bu masanın Avrupa’daki Apple Store’lara gelip gelmeyeceği ise önümüzdeki günlerde belli olacak.
apple store dance to check ıt out!! 02:09
apple store dance to check ıt out!! 614 izlenme - 6 yıl önce
mıllıon subscrıber apple store dance! 02:53
mıllıon subscrıber apple store dance! 664 izlenme - 6 yıl önce
Apple Store'da umarsızca dans eden kızlar 03:17
Apple Store'da umarsızca dans eden kızlar 336 izlenme - 4 yıl önce Apple Store'da umarsızca dans eden kızlar
5th Ave Apple Store İphone 6 Launch Line 03:02
5th Ave Apple Store İphone 6 Launch Line 299 izlenme - 3 yıl önce New iPhone launches are always a spectacle at Apple's flagship New York City retail store, and this year was even crazier than years past.
İstanbul Apple Store Açıldı! 00:21
İstanbul Apple Store Açıldı! 190 izlenme - 3 yıl önce Zorlu center'da bugün Apple Store'un Türkiye'deki ilk şubesinin açılışı yapıldı. İşte açılıştan ilk görüntüler!
Dünyanın En Çok Oynanan Mobil Oyunu Limbo Nasıl Oynanır? 25:42
Dünyanın En Çok Oynanan Mobil Oyunu Limbo Nasıl Oynanır? 233 izlenme - 3 yıl önce Bizim karakter ve kız kardeşi, bir ağaç evde oyun oynarken, ev çöküyor. bizimkisi öldükten sonra limbo'da uyanıyor. limbo, yanlış bilmiyorsam, araf'ın vaftiz edilmemiş insanların öldükten sonra gittiği katmanı. ilk başlarda uğraştığımız örümcek, korkuyu; diğer çocuklar ve insanlar, yanlızlığı; yağmur, bunalımı; dişliler ve makineler gelişmeyi (ağaç ev kazası); cam ise hem karakterin hem de kardeşinin yere düşüp öldüğü anı simgeliyor. bizim eleman, ne olduğuna dair cevap ararken kız kardeşini buluyor. cevap çok açık, ikisi de artık birer hayalet.
Apple Store Türkiye Mağazası Açıldı! 06:22
Apple Store Türkiye Mağazası Açıldı! 184 izlenme - 3 yıl önce Apple Store Zorlu Center'a yakından bakmaya ne dersiniz? Sizler için mağazanın altını üstüne getirdik.
Hong Kong Apple Store 01:23
Hong Kong Apple Store 308 izlenme - 5 yıl önce Apple Store
Bir Apple Store Nasıl İnşa Ediliyor? 03:42
Bir Apple Store Nasıl İnşa Ediliyor? 166 izlenme - 2 yıl önce Apple'ın satış mağazaları olan Apple Store'lar, tüm dünya genelinde etkileyici tasarımlarıyla dikkat çekmeyi başarıyor. Ülkemizde de yakın zamanda açılışı gerçekleşecek olan Apple Store'ların inşa edilişi ile ilgili bir video yayınlandı.
New York Apple Store'da Ankaralı Namık Rüzgarı 00:37
New York Apple Store'da Ankaralı Namık Rüzgarı 279 izlenme - 7 yıl önce new york apple store'da ankaralı namık rüzgarı
Türkiye'nin İlk Apple Store'u 01:17
Türkiye'nin İlk Apple Store'u 158 izlenme - 3 yıl önce eknoloji devi Apple'ın ünlü Apple Store mağazalarından biri Zorlu Center AVM'de açıldı.
Judas Gökhan'ın Amerikan Versiyonu - Apple Store'da Dans Etmek 05:25
Judas Gökhan'ın Amerikan Versiyonu - Apple Store'da Dans Etmek 85 izlenme - 2 yıl önce Lady Gaga'nın Born This Way sarkısı eşliginde Apple Store'de dans eden genç arkadaşımız.
Apple Store'ye Gidip  iPhone6plus Bükmece 04:56
Apple Store'ye Gidip iPhone6plus Bükmece 117 izlenme - 2 yıl önce 15 yaşındaki bu veletler kendince Apple'ye ders vermek amacı ile Apple Store'deki iPhonePlusları bükmeye çalışıyorlar..vs. vs. iyi seyirler Son iPhoneplus bükücü sevender.
Apple Store Çatlaklar Ordusu 02:02
Apple Store Çatlaklar Ordusu 131 izlenme - 7 yıl önce
Apple Store'da Amatör Klip 03:46
Apple Store'da Amatör Klip 93 izlenme - 6 yıl önce apple store'da amatör klip çekimi
Apple Store'daki Telefonları Patates Eden Adam 03:25
Apple Store'daki Telefonları Patates Eden Adam 11 izlenme - 7 ay önce Fransa'da gerçekleşen olayda, sırt çantalı ve güneş gözlüklü öfkeli bir adam kapısından içeri girdiği Apple Store'da telefonlara saldırdı. Elinde metal topa benzeyen cisimle teker teker telefonları ezmeye çalışan öfkeli adam mağazayı talan etti.
whıte iphone 4 apple store dance! 01:59
whıte iphone 4 apple store dance! 106 izlenme - 6 yıl önce white iphone 4
Amerika'da Türkçe konuşarak Iphone 6 satın almak 09:49
Amerika'da Türkçe konuşarak Iphone 6 satın almak 25 izlenme - 1 yıl önce neden böyle bişey yapmışlar anlamadım ama satıcı ablaya da sabrından dolayı ayrıca saygılar
İşte iPhone 5'in ilk sahipleri Apple Store Dükkanını Soydular 01:43
İşte iPhone 5'in ilk sahipleri Apple Store Dükkanını Soydular 95 izlenme - 5 yıl önce ARABAYLA Apple mağazası korkuluklarını kırarak İÇERİ Dalan soyguncuların Eklendi ilginç taktiği
Ve Karşınızda Apple Store Zorlu Center 06:22
Ve Karşınızda Apple Store Zorlu Center 32 izlenme - 2 yıl önce Apple Store Zorlu Center'a yakından bakmaya ne dersiniz? Sizler için mağazanın altını üstüne getirdik. http://shiftdelete.net/ http://forum.shiftdelete.net/ https://www.facebook.com/ShiftDelete.Net https://twitter.com/ShiftDeleteNet https://instagram.com/ShiftDeleteNet/ http://www.twitch.tv/ShiftDeleteNet https://vine.co/ShiftDeleteNet https://plus.google.com/+ShiftDeleteNetTV/posts Kanalımıza Abone Olun: https://goo.gl/ylUFmZ 17.08.2015 günü ShiftDelete.Net kanalına yüklediğim 'Ve Karşınızda Apple Store Zorlu Center' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/shiftdeletenet kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...