Hoşgeldiniz!

apron

Apron Genç Odası Bük 00:15
Apron Genç Odası Bük 1.813 izlenme - 4 yıl önce Apron Genç Odası Bük
Apron Görevlisinin Drift Şovu 00:28
Apron Görevlisinin Drift Şovu 26 izlenme - 4 hafta önce Havalimanında kar yağışından sonra kayganlaşan zeminde biraz eğlenmek isteyen apron görevlisinin drift şovu kameraya böyle yansımış.
Korkudan İçe Doğru Sıçmak 00:19
Korkudan İçe Doğru Sıçmak 554 izlenme - 3 yıl önce Abimiz belli ki salaklıklar yapacak ablamızda onu videoya çekicektir. Dahada birşey anlatırsam videonun heyecanı kaçacak, spoil vermemek adına susuyorum ve izliyoruz.
Apron Geniş Odası 00:12
Apron Geniş Odası 138 izlenme - 4 yıl önce apron
Lady Gaga İçin Aprona Atlamak 00:54
Lady Gaga İçin Aprona Atlamak 173 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Atatürk Havalimanı'nda aprona atlayan genç, yaptığı çılgınlığını Lady Gaga'ya armağan ettiğini söyledi. Kısa süre içinde polis tarafından yakalanarak gözaltına alınan S.M. karakola götürüldü. S.M., karakol girişinde basın mensuplarının “Neden aprona atladın?” sorusuna, “Sevdiğim için… Lady Gaga’ya armağan ediyorum. Seni seviyorum” karşılığını verdi.
Apron Görevlisinin Üzerine Yıldırım Düştü 00:38
Apron Görevlisinin Üzerine Yıldırım Düştü 21 izlenme - 6 ay önce ABD'nin Florida eyaletindeki bir havalimanında uçağı aprona çekerken görevlinin üzerine yıldırım düşmüş. Görüntülerde yıldırım uçağın kuyruğundan girerek görevlinin eline çarpmış bunun üzerine adam yere yıkılmış. Arkadaşları tarafından hastaneye yetiştirilen apron görevlisinin vücudunda üçüncü derece yanıklar oluşmuş.
Airport Force 05:07
Airport Force 161 izlenme - 9 yıl önce seslendiren:zara editör :özgür yüksel
Trabzon'da Arıza Yapan Uçak İtildi 01:33
Trabzon'da Arıza Yapan Uçak İtildi 139 izlenme - 5 yıl önce Pist başında arızalanan uçağı aprona kadar ittiler.
Apronda Koşarak Uçağı Yakalayan Yolcu 00:58
Apronda Koşarak Uçağı Yakalayan Yolcu 35 izlenme - 1 yıl önce Madrid barajas havalimanında uçağı kaçırmamak için biniş köprüsünden atlayıp uçağı yakalayan bolivyalı vatandaş.
2014 Vizyon Ödülleri Cengiz Acar 02:55
2014 Vizyon Ödülleri Cengiz Acar 75 izlenme - 4 yıl önce 2012 yılı vizyon ödüllerinde Cengiz ACAR ve projeleri yoğun ilgi gördü
Uçağı Kaçıran Yolcu Beni Bekleyin Diyerek Apronda Koşturdu  00:30
Uçağı Kaçıran Yolcu Beni Bekleyin Diyerek Apronda Koşturdu 10 izlenme - 1 yıl önce İspanya'nın başkenti Madrid'in en büyük hava limanı Adolfo Suarez Madrid-Brajas'ta bineceği uçak için yapılan son çağrıyı kaçıran yolcu, ilginç ve bir o kadar da tehlikeli bir yönteme başvurdu. Güvenlik kontrollerini bir şekilde atlatmayı başaran adam, elindeki iki valizle aprona atladı. Aprona atlayan yolcu, "Beni bekleyin" diyerek uçağın peşinden koşmaya başladı. Yolcunun uçağın peşinden koşuşunu kameraya alan havaalanı çalışanları videoyu daha sonra Facebook'a yükledi. Aprona atlayarak hayatını tehlikeye atan adam hakkında herhangi bir yasal işlem başlatılıp başlatılmadığı açıklanmadı.