Hoşgeldiniz!

Apron Videoları İzle

Apron Genç Odası Bük 00:15
Apron Genç Odası Bük 1.812 izlenme - 3 yıl önce Apron Genç Odası Bük
Korkudan İçe Doğru Sıçmak 00:19
Korkudan İçe Doğru Sıçmak 532 izlenme - 2 yıl önce Abimiz belli ki salaklıklar yapacak ablamızda onu videoya çekicektir. Dahada birşey anlatırsam videonun heyecanı kaçacak, spoil vermemek adına susuyorum ve izliyoruz.
Apron Geniş Odası 00:12
Apron Geniş Odası 137 izlenme - 3 yıl önce apron
Lady Gaga İçin Aprona Atlamak 00:54
Lady Gaga İçin Aprona Atlamak 159 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Atatürk Havalimanı'nda aprona atlayan genç, yaptığı çılgınlığını Lady Gaga'ya armağan ettiğini söyledi. Kısa süre içinde polis tarafından yakalanarak gözaltına alınan S.M. karakola götürüldü. S.M., karakol girişinde basın mensuplarının “Neden aprona atladın?” sorusuna, “Sevdiğim için… Lady Gaga’ya armağan ediyorum. Seni seviyorum” karşılığını verdi.
Apronda Koşarak Uçağı Yakalayan Yolcu 00:58
Apronda Koşarak Uçağı Yakalayan Yolcu 35 izlenme - 10 ay önce Madrid barajas havalimanında uçağı kaçırmamak için biniş köprüsünden atlayıp uçağı yakalayan bolivyalı vatandaş.
Airport Force 05:07
Airport Force 161 izlenme - 8 yıl önce seslendiren:zara editör :özgür yüksel
Trabzon'da Arıza Yapan Uçak İtildi 01:33
Trabzon'da Arıza Yapan Uçak İtildi 121 izlenme - 4 yıl önce Pist başında arızalanan uçağı aprona kadar ittiler.
2014 Vizyon Ödülleri Cengiz Acar 02:55
2014 Vizyon Ödülleri Cengiz Acar 73 izlenme - 3 yıl önce 2012 yılı vizyon ödüllerinde Cengiz ACAR ve projeleri yoğun ilgi gördü
Uçağı Kaçıran Yolcu Beni Bekleyin Diyerek Apronda Koşturdu  00:30
Uçağı Kaçıran Yolcu Beni Bekleyin Diyerek Apronda Koşturdu 5 izlenme - 10 ay önce İspanya'nın başkenti Madrid'in en büyük hava limanı Adolfo Suarez Madrid-Brajas'ta bineceği uçak için yapılan son çağrıyı kaçıran yolcu, ilginç ve bir o kadar da tehlikeli bir yönteme başvurdu. Güvenlik kontrollerini bir şekilde atlatmayı başaran adam, elindeki iki valizle aprona atladı. Aprona atlayan yolcu, "Beni bekleyin" diyerek uçağın peşinden koşmaya başladı. Yolcunun uçağın peşinden koşuşunu kameraya alan havaalanı çalışanları videoyu daha sonra Facebook'a yükledi. Aprona atlayarak hayatını tehlikeye atan adam hakkında herhangi bir yasal işlem başlatılıp başlatılmadığı açıklanmadı.