Hoşgeldiniz!

Aptal Gibi

Hüseyin Tatlı - Aptal Gibi 04:31
Hüseyin Tatlı - Aptal Gibi 37.082 izlenme - 2 yıl önce Hüseyin Tatlı - Aptal Gibi (Video Klip) 2016 Şarkı Sözleri; Aşk Demeyi Unutmuş Kalbin. Sev Demeyi Söylemez Dilin.. Bir Bakışa Ömrümü Verdiğim Yok Bir Daha Sevmeyeceğim. Bir Gülüşe Ömrümü Verdiğim Yok Bir Daha Sevmeyeceğim. Yak Bütün Geri Kalan Ne Varsa, Herşeyi.. Yüreğinden Sonsuza Kadar Çıkar Beni Kor Gibi Yanan Ateş Sarmış Bedenimi Ben Gibi Seven Yok Ki Seni, Aptal Gibi.. Aşk Demeyi Unutmuş Kalbin Sev Demeyi Söylemez Dilin Bir Bakışa Canımı Verdiğim Yok Bir Daha Sevmeyeceğim. Bir Gülüşe Canımı Verdiğim. Yok Bir Daha Dönmeyeceğim.
Ümmüye - Aptal Gibi 04:17
Ümmüye - Aptal Gibi 1.304 izlenme - 3 yıl önce Ümmüye - Aptal Gibi (2014) Audio
Ayça Şen - Aptal Gibi 04:19
Ayça Şen - Aptal Gibi 1.036 izlenme - 6 yıl önce
Hüseyin Tatlı Ft Hüsnü Şenlendirici - Aptal Gibi 04:15
Hüseyin Tatlı Ft Hüsnü Şenlendirici - Aptal Gibi 260 izlenme - 2 yıl önce Hüseyin TATLI Ft Hüsnü ŞENLENDiRiCi - Aptal gibi (2016) Şarkı Sözleri; Aşk Demeyi Unutmuş Kalbin. Sev Demeyi Söylemez Dilin.. Bir Bakışa Ömrümü Verdiğim Yok Bir Daha Sevmeyeceğim. Bir Gülüşe Ömrümü Verdiğim Yok Bir Daha Sevmeyeceğim. Yak Bütün Geri Kalan Ne Varsa, Herşeyi.. Yüreğinden Sonsuza Kadar Çıkar Beni Kor Gibi Yanan Ateş Sarmış Bedenimi Ben Gibi Seven Yok Ki Seni, Aptal Gibi.. Aşk Demeyi Unutmuş Kalbin Sev Demeyi Söylemez Dilin Bir Bakışa Canımı Verdiğim Yok Bir Daha Sevmeyeceğim. Bir Gülüşe Canımı Verdiğim. Yok Bir Daha Dönmeyeceğim.
Ayça Şen - Aptal Gibi 04:19
Ayça Şen - Aptal Gibi 60 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Astronot Çıkış Tarihi: 24.12.2008 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: Kaçtık hep dar gelen zamanlarda Kaybolduk namussuz korkularda Köpükten bir hayat kuruverdik Yalancı uzaylı oluverdik Uzaktan baktık ama katılmadan Gülmekten katılıp yorulmadan Bize dokunan yılan, en yılan Bağırdı sonra, dünya yalan Aptal gibi Kaçtık hep zor gelen sorulardan Saklandık acıtan yaralardan Uydurma bir hayat kuruverdik Sahtekar uzaylı oluverdik
Hüseyin Tatlı - Aptal Gibi 2016 04:23
Hüseyin Tatlı - Aptal Gibi 2016 2 izlenme - 2 ay önce