Hoşgeldiniz!

aptallık

Tarçın Challenge (Ölüm Tehlikesi Denemeyin İçerir) 02:47
Tarçın Challenge (Ölüm Tehlikesi Denemeyin İçerir) 8.017 izlenme - 1 yıl önce Youtube'dan para kazanmak uğruna kendilerini rezil eden insan serisinin bir yeni versiyonu.
Minecraft - APTALLIK TESTİ! (Idiot Test) (Özel Harita) 11:15
Minecraft - APTALLIK TESTİ! (Idiot Test) (Özel Harita) 11.208 izlenme - 2 yıl önce Kanalımıza Abone OL : http://goo.gl/wcwC5x 5000+ Like Gelirse Gaza Geliyorum ve Hemen Yeni Video Çekiyorum Haa Yorumda Atmayı unutmayın.. Mobil Uygulamamı İndirmek için -https://goo.gl/ehtVva Çok ucuza orijinal Minecraft - https://minecraftity.com Facebook Sayfası : https://goo.gl/RcNyc7 Canlı Yayın Sayfası : http://goo.gl/kcZChE Google+ Sayfası : https://goo.gl/Zm1qAS İzlesene Kanalım : http://goo.gl/hAKH4o Beğenmeyi ve Paylaşmayı Lütfen Unutmayın! ------------------BUNLARADA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN------------------ Komik Montaj Videoları : https://goo.gl/sBsaLu Açlık Oyunları : https://goo.gl/0CzAQq Minecraft Yumurta Savaşları : https://goo.gl/ufE6Zh Minecraft Yatak Savaşları : https://goo.gl/0fCTk5 Minecraft Sky Element : https://goo.gl/7H4ZqJ Minecraft Buz Devri : https://goo.gl/Tv5u4Y Minecraft Şanslı Bloklar : https://goo.gl/AibCz7 Sky Wars : https://goo.gl/fub9s5 Minecraft Farm Hunt : https://goo.gl/UFmleR Rust : https://goo.gl/3dGDtM Minecraft Hexxit : https://goo.gl/j5s0kp Minecraft Silahlı Açlık Oyunları : https://goo.gl/CKg8G9 İLK VİDEOM : https://goo.gl/LWbO3N İKİNCİ VİDEOM : https://goo.gl/9WyztW ÜÇÜNCÜ VİDEOM : https://goo.gl/6SmxAn
Aptallik Testi 01:06
Aptallik Testi 4.190 izlenme - 4 yıl önce Aptallık Testi Oynamak İçin
beyaz'dan aptalca hareket 00:29
beyaz'dan aptalca hareket 2.501 izlenme - 7 yıl önce ah saf beyaz...........
Kadınlarda İtici Bulduğunuz Şeyler Nelerdir? 02:35
Kadınlarda İtici Bulduğunuz Şeyler Nelerdir? 573 izlenme - 3 yıl önce Kadınlarda itici bulduğunuz şeyler nedir diye erkeklere sorduk; cevapların çoğu kan akıtacak cinstendi. Şimdi halkımızın verdiği cevapları izleyeceğiz.
Aptallık Çağı - Belgesel  (92dk) 01:32:33
Aptallık Çağı - Belgesel (92dk) 347 izlenme - 2 yıl önce İngiltere yapımı Yönetmeni ve Senaristin Franny Armstrong yaptığı insanlığın doğaya karşı yaptıkları ve yapmadıklarını yüzlerimize vurarak anlattığı ve büyük bir moral bozukluğu yaratan belgesel. Bugüne dek iklim değişikliği üzerine bireysel desteklerle yapılmış en etkili bağımsız yapım olan film, acil önlem alınmazsa iklim değişikliğinin yaratabileceği felâketlere dikkat çekiliyor ve gelecek nesillerin içinde yaşadığımız bu çağı nasıl adlandıracağı sorgulanıyor: 21 yüzyıl tarihe, bu felâkete izin veren insanların yaşadığı “Aptallık Çağı” olarak mı geçecek?
aptallık parayla değil ki:)) 00:46
aptallık parayla değil ki:)) 474 izlenme - 7 yıl önce güzel fırladı
aptallık çağı (age of stupid) 02:06
aptallık çağı (age of stupid) 595 izlenme - 8 yıl önce franny armstrong'un yönettiği, pete postletwalte'ın başrolünü oynadığı aptallık çağı (age of stupid), 2055 yılında yaşayan bir adamın kendi ağzından anlattığı hikayeyi konu alıyor. fırsatımız varken iklim değişimini neden durdurmadığımızı sorgulayan film, dünyanın yardım çığlıklarını duymazdan gelen insanların yaşadığı bir çağı ve sonunda pişmanlığı gözler önüne seriyor.
Timsah şakaya gelmez! 01:12
Timsah şakaya gelmez! 238 izlenme - 5 yıl önce Timsah oyun oynayan insanların yaşadıkları acı dolu anlar.
kayıp tapınak bölüm 6 aptallık en büyük düşmandır 01:36
kayıp tapınak bölüm 6 aptallık en büyük düşmandır 110 izlenme - 6 yıl önce işte bölüm altı ama biliomusunuz ld god wanmuniteyi öldürdü!!!!
Ne Yapmaya Çalıştığı Belli Olmayan Şoför 00:31
Ne Yapmaya Çalıştığı Belli Olmayan Şoför 121 izlenme - 2 yıl önce Resmen cinayete teşebbüs gibi araba manevrası yapmak budur arkadaşlar. Öldürmek ya da sakatlamak için harcanan yüksek çaba ve aptallık bu kadar olur dedirtiyor.
Sürücüsüz Giden Araba 01:47
Sürücüsüz Giden Araba 157 izlenme - 3 yıl önce Avrupada popüler olan bu şaka, koltuğu kamuflaj olarak kullanarak araçlara sürücüsüz imajı yaratmaktadır.
Yılan Isıran Dayı 00:51
Yılan Isıran Dayı 115 izlenme - 3 yıl önce Nedendir bilinmez. Arkadşlarına hava atmak için elbisleriyle bataklığa girip bir de yılanı ısırıyor. Adamın zehirli olup olmadığı bilinmiyor.
... 02:16
... 138 izlenme - 8 yıl önce
ahmet.yilmaz1903@hotmail.com 00:27
ahmet.yilmaz1903@hotmail.com 122 izlenme - 9 yıl önce gülmekten kırılacaksınız
Haftanın Failları 03:55
Haftanın Failları 9 izlenme - 3 yıl önce Eylül'ün ikinci haftasına yönelik yapılan derleme bir fail videosunu izlemekteyiz, çok fazla sövmeyelim lütfen.