Hoşgeldiniz!

apti

Dj Ateş Gurur 03:26
Dj Ateş Gurur 51.440 izlenme - 10 yıl önce bu widiyo (2) iki kişi üzerrine dizen len miştir şeytan tolga sersery fatih sevipte bir olamıyan lara gelsin
Çöpçüler Kralı Kedi Kovalama 01:33
Çöpçüler Kralı Kedi Kovalama 1.208 izlenme - 4 ay önce Apti'ye amiri, mahalledeki kedileri toplayıp şehrin dışına atmasını emreder...
Sen Hiç Uçtun mu? - Avanak Apti 01:06
Sen Hiç Uçtun mu? - Avanak Apti 5.662 izlenme - 2 yıl önce Barut Osman'ın madara olduğu gecenin sonrasında başka bir gazino sahibinden aldığı horon teklifinden sonra doğal olarak Osman'ın tepesi atıyor.
Çöpçüler Kralı - Baba Tut Çöpçüyü Tut (Restorasyonlu) 02:38
Çöpçüler Kralı - Baba Tut Çöpçüyü Tut (Restorasyonlu) 3.388 izlenme - 2 yıl önce Dostlar Arzu Film'in restorasyon çalışmasıyla tekrar bizlere sunduğu efsane film Çöpçüler Kralı'nın kaçma-kovalama sahnesi.Kişisel yorumumu katmam gerekirse Vipsaş ve diğer restorasyonlara göre oldukça başarılı.Aptimiz ise Kapıcı İsmail'in aklına uyduğuna pişman oluyor.Önde Apti,arkada Eşgal Kardeşler ve İhsan Yüce hep beraber izliyoruz.Nostaljiyle kalın...Büyük Usta Anısına... seanpaul'e selamlarımla illa eskisini isterim derseniz buyrun: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/40807/apti-sakrak-ile-uygulamali-kiz-kacirma-teknikleri
Çöpçüler Kralı Apti'den Otobiyografi 00:48
Çöpçüler Kralı Apti'den Otobiyografi 2.248 izlenme - 3 yıl önce Çöpçüler Kralı Apti Şakrak'ın şöhret basamaklarını çıkmaya başladığı, kısa süren sanat hayatınının ilk dakikalarında basın mensuplarına kendini tanıttığı otobiyografik söyleşisidir efenim. Gecede bi binliğe sahne alan Apti'nin okuması ilkokulun üçüne kadar olup, sicili son derece temizdir.
Barut Osman - Fakatına Makatına (Avanak Apti) 01:18
Barut Osman - Fakatına Makatına (Avanak Apti) 2.162 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin gelmiş geçmiş en önemli mizah yazarlarından olan Suavi Sualp (1926-1981) özellikle kendine has kelime oyunları ile yaptığı espriler ve yarattığı ilgin. karakterler ile tanınır, aynı Meraklı Köfteci, Sakar Şakir, Avanak Apti gibi unutulmaz filmlerin senaryolarını yazmıştır, burada da Avanak Apti filminden Ünal Gürel'in canlandırdığı bir Barut Osman kesiti izliyoruz efenim.
Parasız Erkek Patlıcan Dolmasına Benzer - Avanak Apti 06:29
Parasız Erkek Patlıcan Dolmasına Benzer - Avanak Apti 1.193 izlenme - 3 yıl önce Kemal Sunal'ın 1978 yapımı "Avanak Apti" filminden efsane bir kesit izliyoruz efendim. Sosyetik şarkıcı Nevin Şenses ile lüks bir lokantada akşam yemeğine çıkan Apti'nin kuru fasulye-pilav , yoğurtlu adana , bahriye çiftetellisi gibi taleplerinin yanı sıra mafyayı "köçekler gibi" oynatması da Türk komedi filmleri tarihinin en efsane sahnelerindendir. 4150 Liralık hesabı 41,50 Kuruş zanneden Apti'nin parasızlığı ise "Patlıcan Dolması" muamelesi görmesine neden olacaktır efendim.
Deli Hasan 03:31
Deli Hasan 6.170 izlenme - 10 yıl önce deli olurda böyle kabadayısı olmaz para vermiyomuş. yorumsuz kalmayın buna hadi arkadaşlar
Avanak Apti - İlan Sahnesi 01:55
Avanak Apti - İlan Sahnesi 1.163 izlenme - 3 yıl önce Rahmetli Kemal SUNAL'ın en komik filmlerinden biri olan avanak apti'nin ilan sahnesi.Eskidikçe daha da değerlenen bu yapıtlar çocukluğumuzun tek neşe kaynağıydı..Büyük Ustayı rahmetle ve özlemle anıyoruz...
İhsan Yüce - Süttür Lan Karşımdan Kemancı 00:52
İhsan Yüce - Süttür Lan Karşımdan Kemancı 1.559 izlenme - 3 yıl önce Efsanevi oyuncu Şener Şen'in rahmetli Kemal Sunal'la başrol oynadığı Çöpçüler Kral'ında söylemeye çalıştığı şarkı ve yaşanan enfes olaylar. İhsan Yüce'ye saygıyla...
Cengiz Özkan - Yandı Ha Yandı 04:00
Cengiz Özkan - Yandı Ha Yandı 1.108 izlenme - 3 yıl önce Çoğumuzun çöpçüler kralı filminden hatırlayacağı türküyü Cengiz Özkan ve Muharrem Temiz'den dinliyoruz.
Çöpçüler Kralı - Hele Yar Yar 03:17
Çöpçüler Kralı - Hele Yar Yar 1.526 izlenme - 3 yıl önce Apti kayıpederinden ve kayınçolardan kaçmaktadır.tam sıkıştığı anda karşısına bir kapı çıkar hemde ne kapı,fırsat kapısı.ve içeri dalar.sonra Apti kendini bi anda sahnede bulur ve istikbali parlak bir şarkıcı olur.
Avanak Apti vs. Barut Osman - Kemal Sunal 03:15
Avanak Apti vs. Barut Osman - Kemal Sunal 1.075 izlenme - 3 yıl önce Avanak Apti isimli filmden komik bir sahne. Apti, Nevin'e hayran bakışlar atan Osman'a biber dolmasını fırlatıyor ve daha sonra olaylar gelişmeye başlıyor.
Urfalı Apti 02:49
Urfalı Apti 925 izlenme - 3 yıl önce Avanak Apti filminden şansız kabadayı Urfalı Apti. Avanak Apti filminde Yadigar Ejder tarafından oynanan haşin ama şanssız kabadayı tiplemesi. Dövdüğü adamları kahvenin önüne atıp "bunlar 3 gün burada kalsın, başlarında da davul zurna çalsın" demesiyle seyirciyi koparmıştır.
Avanak Apti - Urfalı Apti 02:49
Avanak Apti - Urfalı Apti 1.257 izlenme - 4 yıl önce Kemal Sunal yine güldürüyor.Avanak Apti filminde Apti rolünü Kemal Sunal alıyor.Filmde bir de Urfalı Apti var.Urfalı kabadayı,güçlü bir adam...Avanak Apti ise tam tersi...İşte komik bir sahne...
Cüneyt Arkın Akıncı Oluyor 02:31
Cüneyt Arkın Akıncı Oluyor 1.127 izlenme - 3 yıl önce Cüneyt Arkın annesine sövmesi üzerine köy ağasını öldürür ve akıncı olamaya kara verir.Bu kararını annesine açıkladıktan sonra 08:15 akıncı konvoyunu yakalamak için otobana doğru koşmaya başlar. Vikinglerle cenkten yeni dönen akıncılar, centilmenlik gereği forma değiş tokuşu yapmışlardır. Köyde imkansızlıktan öküzlerle çok haşır neşir olmuş cüneyt güreşte tecrübelidir.
Apti 00:49
Apti 1.828 izlenme - 10 yıl önce apti
Recep Tayyip Erdoğan - Urfallı Apti  01:18
Recep Tayyip Erdoğan - Urfallı Apti 430 izlenme - 2 yıl önce Montajlarıyla ünlü Onur Aytaçı herkes tanır bende bunu seçtim.Recep Tayyip Erdoğan abdi montajlayıp Binali Yıldırıma davul çaldırıyor izliyoruz
Hareket Çeken Tabanca - Avanak Apdi (Kemal Sunal) 00:51
Hareket Çeken Tabanca - Avanak Apdi (Kemal Sunal) 1.082 izlenme - 3 yıl önce Filmin sonlarına doğru olan bu sahnede köşeye sıkışan Apdi tabancasına sarılır fakat tabanca ateş etmez hareket çeker. Asıl komik olan detay ise hareket çeken tabancaya yakın çekim yapıldığında (muhtemelen daha net anlaşılsın diye) tabanca yerine gerçekten hareket çeken bir ele zoom yapılmasıdır. Tabancadakine benzesin diye elin bronz renge baş parmağın da kırmızıya boyanmış olması ayrı bir komedidir. Buyrunuz.
Apti Şakrak İle Uygulamalı Kız Kaçırma Teknikleri 03:58
Apti Şakrak İle Uygulamalı Kız Kaçırma Teknikleri 1.028 izlenme - 3 yıl önce Apti Şakrak ile uygulamalı kız kaçırma teknikleri dersine hoşgeldiniz efendim.Dersimizin içeriğinde sırasıyla; 1.)Plan ve Keşif 2.)Uygulamalı Kız Kaçırma Teknikleri 3.)Abileri Bertaraf Etme 4.)Uygulamalı Kaçma ve Atlatma Teknikleri 5.)Uygulamalı Saklanma Teknikleri
Aslan Damat Apti ( Bonus: Troll Çocuk ve Eşgal Kardeşler) 03:39
Aslan Damat Apti ( Bonus: Troll Çocuk ve Eşgal Kardeşler) 627 izlenme - 3 yıl önce Efendim, kumandanının verdiği mahalledeki tüm kedileri toplama görevini başarı ile tamamlayan Çöpçü Apti, akabinde ve detayında nişanlısının yanında uğradağı hakaretlere dayanamayarak ve içindeki hayvan sevgisinin de etkisiyle tüm kedileri salıverir. Ardından kumandanından yediği fırçanın etkisi ile kedileri tekrar toplamak için harekete geçer. Bu sırada belediyeci, Hacer'i sıkıştırıp, eşgal kardeşlerini bir bir yakalayacağı tehdidinde bulunmaktadır. Nitekim dediğini yapan belediyeci eşgal kardeşlerin ortancası olan kaçak Marlborocu'yu suçüstü yakalamıştır. Tüm bu olayların akşamında, Apti nişan işini netleştirmek için Hacer'in evine gider ve olaylar gelişir. Yakalanan eşgal kardeşin yasını tutan aile nişana yanaşmamakla birlikte Hacer'i belediyeciye verme planlarıda yapmaktadır.! Bu olayların geliştiği sırada masanın altından ağzında uçağı ile çıkıveren troll kardeş Apti'nin dikkatini çekmektedir. ( Yeşilçam tarihinindeki ilk troll olayı) Olaylar gelişir ve Apti kumandanıyla konuşarak eşgal kayınçosunu kurtarabileceğini iddia etmektedir. Sabah ilk işi kumandanı ile konuşmak olan Apti, sok bir cevap alacaktır. İyi seyirler efendim!
Değeri Sonradan Anlaşılan Damat Apti 00:46
Değeri Sonradan Anlaşılan Damat Apti 655 izlenme - 3 yıl önce Çöpçüler kralı büsbütün süper sahnelerle dolu. bu da onlardan biri. Apti Şakrak tesadüfen meşhur olur, güzeller güzeli kızı kofti belediyeciye yamamaya çalışan psikopat biraderler ve baba (İhsan Yüce) Apti'nin kıymetini afişi görünce anlarlar.
Çılgın Gurbetçi Jilet Abdi 03:16
Çılgın Gurbetçi Jilet Abdi 698 izlenme - 3 yıl önce Gurbetçi Eleman Bişeyler İçip Kameranın Karşısına Geçmiş Yarı Türkçe Yarı Almanca Konuşarak Kendini Tanıtıyor.
Uyumayın Pezevenkler Evleniyoruz Burda 00:29
Uyumayın Pezevenkler Evleniyoruz Burda 588 izlenme - 3 yıl önce ''Ne güzel filmdin sen Çöpçüler Kralı'' der ve içeriği sunarım efenim. Apti, Hacer'le evlenme işi garantiye binince şen şakrak sokakları süpürür, sabah akşam dinlemez türkülerini çığırır. İtiraz eden olursa da tepkisini gayet net biçimde ortaya koyar, bizden de alkışları toplar. Uyumayın ulan pezevenkler evleniyoruz burda!
Kemal Sunal Tayfası 09:55
Kemal Sunal Tayfası 606 izlenme - 3 yıl önce Bir arkadaşımın evinde kalabalık bir grupla otururken arkadaşımın, çay mı kola mı diye soran üçüncü bir arkadaşa ''votkamla eriği çalıştır ulan'' demesi ve 3 arkadaşın keh keh keh diye gülerken daha genç olanların bön bön bakması sonrasında , Kemal Sunal filmlerinde ki tiplerden ufak kesitler içeren bir video hazırlamak güzel olur diye düşündük, çünkü Kemal Sunal filmleri asla sadece Kemal Sunal'dan ibaret değildir. Bu filmlerde Kemal ustaya eşlik eden bir tayfa vardır. Söz konusu filmlerin bir nesil için neşe kaynağı olmasında bu tayfanın etkisi göz ardı edilemez. Gerçek isimleri pek bilinmez ama filmlerdeki gayet eğlenceli ve bence orijinal lakapları ve replikleri ile özellikle ait olduğum kuşağın zihninde önemli bir yer edinmişlerdir. Elbet daha pek çok orijinal tiplemeler var. Fırsatım olduğunda onları da ekleyeceğim.
Çöpçüler Kralı - Aleni Bakma Şu Kızın Bacaklarına 01:08
Çöpçüler Kralı - Aleni Bakma Şu Kızın Bacaklarına 462 izlenme - 3 yıl önce Sokağı süpürürken Hacer'i kesmeye başlayan Apti, yavaş yavaş kıza yakınlaşmaktadır.Giderek artan bu ilgi, Kapıcı İsmail'in devreye girmesiyle bir nebze hafifler.İsmail'in sözlü uyarısını dikkate bile almayan Apti,Hacer i kimseye bırakmamaya kararlıdır.
Avanak Apti Film Müzikleri 01:10
Avanak Apti Film Müzikleri 330 izlenme - 3 yıl önce Vladimir Cosma'nın al samba adlı eseri.Filmin diğer iki müziğini sirba ve nai nai adlarıyla sitemizden bulabilirsiniz.(cosma diye aratın)
Dünyanın En Edepsiz Tabancası 00:41
Dünyanın En Edepsiz Tabancası 343 izlenme - 3 yıl önce Gelmiş geçmiş en şirin kötü adam tiplemesi olan Gardrop Fuat karşısında silahlar bile çarpılmış küffar misali taş kesilip helak olur. Bu arada Nevin için birbirleriyle yarışan koçyiğitler bi tarafa,ablamız en çok ucundan baş veren kırmızı boyalı parmaktan etkilenmiş gibi görünüyor.
Kahveci Apti 01:49
Kahveci Apti 226 izlenme - 8 yıl önce
Memlekette Olsa  Temizlerdik Ama Herif Zabıta 00:48
Memlekette Olsa Temizlerdik Ama Herif Zabıta 209 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçam'da birçok filmin senaristliğini üstlenen Umur Bugay'ın yazdığı 2009 yılında kaybettiğimiz efsane yönetmen Zeki Ökten'in yönettiği 1977 yapımı Çöpçüler Kralı filminde geçen tehditlerle dolu bir sahne izliyoruz efendim.