Hoşgeldiniz!

ar ge

plastik kalıp ? 04:06
plastik kalıp ? 9.589 izlenme - 7 yıl önce mode mühendislik yeni yerinde 850m2 kapalı alanda faaliyetini devam etmektedir.
Yerli Otomobil Görücüye Çıktı 00:56
Yerli Otomobil Görücüye Çıktı 1.212 izlenme - 3 yıl önce Bilim, Sanayii ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, yerli otomobilin prototipinin kamuflajlı görüntüsünü Twitter hesabından paylaştı. Bakan Işık, 3 prototip üretildiğini, Ar-Ge çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.
Deney 00:24
Deney 865 izlenme - 10 yıl önce sadece su ile yapılan bir deney. sudaki yanıcı gazın acıga cıkması..
Ar-Ge 00:08
Ar-Ge 167 izlenme - 10 yıl önce sadece su ile yapılan bir deney. sudaki yanıcı gazın acıga cıkması..
T-Soft Ucuz E-ticaret Yazılımlarının Çözüm Olamayacağını Çok İyi Biliyor 01:32
T-Soft Ucuz E-ticaret Yazılımlarının Çözüm Olamayacağını Çok İyi Biliyor 53 izlenme - 3 yıl önce Soft Proje Yöneticisi Ömer Arıkan, iki üç aylık bir ar-ge çalışmasının eseri olan ürünün ekonomik maliyeti ile kapsamlı çalışmalar sonucunda ortaya çıkmış bir ürünün maliyetinin bir olamayacağına dikkat çekti.
Ar-Ge E-Ticaret Yazılım Geliştiricilerinin Olmazsa Olmaz Unsurudur 01:19
Ar-Ge E-Ticaret Yazılım Geliştiricilerinin Olmazsa Olmaz Unsurudur 19 izlenme - 3 yıl önce Soft Proje Yöneticisi Ömer Arıkan, e-ticaret dünyasının çok hızlı gelişen bir dünya olduğunu dolayısı ile firmaların faaliyet gösterdiği alanlarda sürekli bir devinim içerisinde olmaları gerektiğini belirtti.
Ytü Teknoparkta Olmanın Avantajları Neler? 00:48
Ytü Teknoparkta Olmanın Avantajları Neler? 16 izlenme - 3 yıl önce Soft Proje Yöneticisi Ömer Arıkan, T-Soft'un Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark bünyesinde uzun süredir çalışmalar gerçekleştirdiğini belirtti.
Genç Liderler Ar-Ge Grubu : Atam 02:03
Genç Liderler Ar-Ge Grubu : Atam 18 izlenme - 5 yıl önce Genç Liderler Ar-ge Grubu : Atam