Hoşgeldiniz!

ara güler

Zamanın Tanığı Ara Güler 45:15
Zamanın Tanığı Ara Güler 605 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizin en iyi fotoğraf sanatçılarından birisi olan Ara Güler'in kendi ağzından yaşam öyküsü, anıları ve gazetecilik mesleğine bakışı. Meşhur Afrodisyas'ın bulunuş hikayesini de yerinde anlatıyor, yine bir başka keşfi olan Nuh'un Gemisi'nin izi ve en meşhur fotoğraflarından biri olan Selimiye Camii'sindeki fotoğrafını yine yerinde kendine has şekilde anlatıyor.
İstanbul'un Gözü (The Eye of Istanbul) Fragman 02:25
İstanbul'un Gözü (The Eye of Istanbul) Fragman 227 izlenme - 9 ay önce 2016 yapımı usta fotoğrafçı Ara Güler'in belgeseli İstanbul'un Gözü fragmanı. Filmi Binnur Karaevli ve Fatih Kaymak yönetiyor.
Ara Güler'in Daha Ölmedim Pozu 00:36
Ara Güler'in Daha Ölmedim Pozu 153 izlenme - 2 yıl önce Fotoğrafın büyük ustası Ara Güler hastahanede tedavisi devam ederken, hakkında öldü dedikoduları çıkması üzerine videonun başında ve sonunda izleyeceğiniz şahane pozu vermiş. Geçmiş olsun Ara Güler, acil şifalar.
Açların Göz Bebekleri 04:57
Açların Göz Bebekleri 464 izlenme - 7 yıl önce şiir;nazım hikmet müzik; fazıl say fotolar; ara güler
Işığın Yansıması 01:44
Işığın Yansıması 475 izlenme - 9 yıl önce 2008 de çektiklerimden derleme umarım beyenirsiniz.
Ara Güler'i Konu Alan 02:25
Ara Güler'i Konu Alan "İstanbul'un Gözü"ne ABD'de En İyinin İyisi Ödülü 73 izlenme - 1 yıl önce Ara Güler hakkında hazırlanan belgesel film "İstanbul'un Gözü", dünya prömiyerinin yapıldığı Washington DC Bağımsız Film Festivali'nde tüm yapımlar arasında "en iyinin iyisi" ödülünü kazandı. Türkiye'nin Washington Büyükelçiliği ile Washington Türk-Amerikan Derneğinin (ATA-DC) sponsorluğunda Washington DC Bağımsız Film Festivali kapsamında pazar günü ilk kez gösterilen filmin yapımcısı Ümran Safter, düzenlenen ödül töreninden sonra AA muhabirine konuştu. Safter, "Festivalde aslında çok iyi filmler yarışıyordu. En iyinin iyisi bizim için biraz sürpriz oldu. Çok sevindim" dedi Dünya çapında tanınan ve bugüne kadar 1 milyondan fazla fotoğraf çeken Ara Güler'in 60 yılı aşan kariyerine ışık tutan filmi başka festivallerde de göstermek istediklerini belirten Safter, kasım ayında filmi tamamladıktan sonra birçok festivale başvurduklarını ve ilk olarak Washington DC Bağımsız Film Festivali tarafından kabul edildiklerini söyledi.
Samimi Adam Ara Güler ve  Soru - Yorum Programı (101 dk) 01:41:50
Samimi Adam Ara Güler ve Soru - Yorum Programı (101 dk) 58 izlenme - 2 yıl önce Hepimiz tanırız argo sever fotoğrafçımızı. Sevmeyenleri daha fazladır ama sevenler bu adamın sohbetlerinin ne kadar içten olduğunu bilirler. Bu programda da öyledir ve bana kalırsa bu yüzden küfürleri bile samimidir. CNN Türk kanalında sunucusu Cüneyt Özdemir olan Soru-Yorum programı,tam bölüm iyi seyirler.