Hoşgeldiniz!

Araba Çekici Videoları İzle

Arabayı Çekmeyi Beceremeyen Amatör Çekici 01:34
Arabayı Çekmeyi Beceremeyen Amatör Çekici 28.915 izlenme - 1 yıl önce Bir sigorta şirketinin viral reklamı olduğu iddia edilen bu videoda araba çekici bulamayan kişiler arabayı çekmek için amatör bir çekici getiriyorlar. Sonunda ise başlarına gelmedik kalmıyor.
Japonya'da Araba Nasıl Çekilir? 01:38
Japonya'da Araba Nasıl Çekilir? 712 izlenme - 2 yıl önce Okinawa, Japonya'da kaydedilmiş bu araç çekme görüntüsü akıllara durgunluk veren cinsten.
arabalar 04:42
arabalar 511 izlenme - 9 yıl önce eskiler ve yeniler
Arabistanda Araba Çekmek 00:41
Arabistanda Araba Çekmek 146 izlenme - 2 yıl önce Arabistan'da araba çeken adam bir anda direksiyondan kalkıyor ve kendini anlamsız bir şekilde çektiği arabanın altına atıyor.
Ceza Ödememek İçin Bunu Yaptı 01:39
Ceza Ödememek İçin Bunu Yaptı 13 izlenme - 3 ay önce
Arabayı Çekmek Çekicinin Planlandığı Gibi Gitmedi 00:23
Arabayı Çekmek Çekicinin Planlandığı Gibi Gitmedi 101 izlenme - 3 yıl önce Çekici, yan yatan arabayı düzeltmek istedi ama araba hareket ederek alıp başını gidince yapacak hiçbir şey bulamadı. Genç erkek, hızlı kullandığı araba ile virajı dönemeyince arabası devrilerek yan yattı. Olay yerine çekici ve annesini çağırdı. Annesi, yan yatan arabanın çekiçle çekilme anını telefon kamerasına kaydetmeye başladı. Araba düzeltilerek yola konuldu ama bir anda kendi kendine gitmeye başladı. Araba yolun kenarındaki uçuruma yuvarlanınca çekiciyi çalıştıran kişi başta arkasından koşarak gitse de sonra yetişemeyeceğini anlayınca arabanın arkasından bakmaktan başka bir şey yapamadı.
Araba çekici motoru ezdi geçti! 00:25
Araba çekici motoru ezdi geçti! 93 izlenme - 5 yıl önce
Arabasını Çekicinin Elinden Uçurarak Kaçıran Adam 00:23
Arabasını Çekicinin Elinden Uçurarak Kaçıran Adam 55 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."