Hoşgeldiniz!

araba hırsızı

Araba Yüklü Tırı Çaldıktan Sonra Polisle Kovalamacaya Giren Hırsız 06:39
Araba Yüklü Tırı Çaldıktan Sonra Polisle Kovalamacaya Giren Hırsız 2.405 izlenme - 2 yıl önce Olay Rusya'da olmuş efendim. Hırsızın teki üstünde Ford marka araçlar bulunan tırı çalmış ancak Rus polisi, olur böyle vakalar Rus polisi votka içip yakalar demiş ve yakalamış. İzliyoruz.
Avustralya'da Tehlikeli Araba Takibi 00:57
Avustralya'da Tehlikeli Araba Takibi 886 izlenme - 4 yıl önce Avustralya, Brisbane'de çaldıkları bir otomobille kaçan iki genç ile polis arasındaki araba takibi Hollywood filmlerini aratmadı. Avustralya, Brisbane'de çaldıkları bir otomotivle kaçan iki genç, polisleri peşlerine taktı. Kalabalık trafiğe, kırmızı ışıklara ve yayalara aldırmadan yoluna devam eden araç hareket halindeyken içinden atlayıp kaçmaya çalışan hırsızlar polis tarafından kıskıvrak yakalandı. Euronews'te izleyicilerimizin zekalarına inanıyor ve bir haber kanalının görevinin, izleyicilerine dünya hakkında kendi görüşlerini oluşturabilmeleri için yeterli bilgiyi sağlaması olduğunu düşünüyoruz. Ve görüntünün bazen açıklamaya ya da yoruma ihtiyaç duymadığını düşünüyoruz. Bu yüzden, dünyayı farklı bir açıdan göstermek için önce No Comment'i daha sonra da No Comment TV'yi hayata geçirdik
Bir Zahmet Araba Hırsızı 06:27
Bir Zahmet Araba Hırsızı 767 izlenme - 5 yıl önce Bir Zahmet Araba Hırsızı
Bir Zahmet - Araba Hırsızı 06:26
Bir Zahmet - Araba Hırsızı 386 izlenme - 3 yıl önce Bir Zahmet' in fırlama çocuğu Gökhan Yıkılkan'ın yaptığı şakalardan biri daha. Özellikle 5:56'yı izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.
Bir Zahmet - Araba Hırsızı 06:27
Bir Zahmet - Araba Hırsızı 393 izlenme - 5 yıl önce Bir Zahmet - Araba Hırsızı
Akıllı araba hırsızı 00:51
Akıllı araba hırsızı 99 izlenme - 6 yıl önce Akıllı araba hırsızı
Araba Hırsızı Çocuğa İnsanlık Dışı Ceza 00:38
Araba Hırsızı Çocuğa İnsanlık Dışı Ceza 19 izlenme - 2 yıl önce Araba hırsızı olduğu söylenen çocuk çalmaya çalıştığı aracın sahibi tarafından yakalanınca akıl almaz bir cezaya çarptırıldı. Yaptığı şeyin cezası elbette olmalı ancak böyle olmamalıydı!
Süper Araba Hırsızı 00:59
Süper Araba Hırsızı 34 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/superarabahirsizi.htm Süper araba hırsızı oyunumuzda size verilen ilk aracı kaçırmaya çalışacak ve bunu yaparken polislere yakalanmayacaksınız. Fakat işler kötü gider ve polislere yakalanırsınız. Artık işinizi en iyi şekilde yapabilmek için sıfırdan yeni arabalar çalarak onların özelliklerini yükselterek ne kadar süper bir hırsız olduğunuzu kanıtlamalısınız. Yön tuşları ile aracı kontrol edebilir boşluk tuşu ile turbonuzu kullanabilirsiniz. Z,X,C tuşları ile aracınızın özelliklerini kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler..
GTA 5 Bölüm 37 // FPS Modun'da JB700 31:55
GTA 5 Bölüm 37 // FPS Modun'da JB700 62 izlenme - 3 yıl önce Diğer GTA 5 Videoları https://www.youtube.com/playlist?list=PL_VqOeAEQqbXBDdkf374BS0cQUxaY1geH Abone Olmak İçin http://goo.gl/H0M8qa Oyunları Ucuza Almak İçin: https://www.g2a.com/r/yabancioyuncu Takipte Kalmak İçin: • twitter https://twitter.com/kashykcy • facebook https://www.facebook.com/cekinmeyingelin • google plus https://plus.google.com/u/0/+MrKashyk • twitch http://www.twitch.tv/yabancioyuncu • youtube https://www.youtube.com/channel/UChFiy3vBTdbFLiziqZCxmug
Polis 40 Güvenlik Kamerasından İz Sürerek Hırsızı Yakaladı 01:04
Polis 40 Güvenlik Kamerasından İz Sürerek Hırsızı Yakaladı 6 izlenme - 11 ay önce Bursa'da çaldığı aracın arızalanmasıyla mahalleliden yardım isteyen hırsız, vatandaşların şüphelenmesi üzerine kaçtı. Polisin 40'a yakın güvenlik kamerasını incelemesiyle yakalanan zanlı tutuklandı.
Araba Hırsızı Çocuğa İnsanlık Dışı Ceza 00:38
Araba Hırsızı Çocuğa İnsanlık Dışı Ceza 5 izlenme - 2 yıl önce Araba hırsızı olduğu söylenen çocuk çalmaya çalıştığı aracın sahibi tarafından yakalanınca akıl almaz bir cezaya çarptırıldı. Yaptığı şeyin cezası elbette olmalı ancak böyle olmamalıydı!