Hoşgeldiniz!

araba kullanmak

Arabanızı Oyunlardaki Kullanmak Mümkün 03:16
Arabanızı Oyunlardaki Kullanmak Mümkün 7.919 izlenme - 4 yıl önce Oyunlarda gördüğümüz gibi araba kullanmak artık mümkün
Abi Yolda Çok Kasis Vardı 02:11
Abi Yolda Çok Kasis Vardı 6.295 izlenme - 2 yıl önce Araba kullananlar bilir kasisli yollar hem arabayı hem de araba içerisindekileri zora sokar. Hele ki yolda çok kasis varsa ve arabadaki yeriniz bu adamın yeri gibiyse işiniz çok zor.
Bebeği Camdan Dışarı Çıkartarak Araba Kullanmak  00:31
Bebeği Camdan Dışarı Çıkartarak Araba Kullanmak 1.255 izlenme - 6 ay önce Sorumsuz sürücü bebeği camdan dışarı çıkararak aracını bir süre öyle kullandı. Bu görüntülerin sosyal medyada paylaşılması üzerine bir çok sosyal medya kullanıcısı tepki gösterdi.
Araba Kullanırken Sevişmek 00:57
Araba Kullanırken Sevişmek 4.463 izlenme - 3 yıl önce Bu kadarına da çüşşşş diyorum. Ana yolda seyir halinde ilerlerken başka sürücüler tarafından çekilen bu görüntü için bu kelimeyi kullandım. Evet evet seyir halinde ilerlerken sevişen bu çiftler etraftaki bakışlara ve kaza olasılığına hiç aldırmadan ana yolda bu şekilde ilerlemeye devam ettiler.
Anestezi Altında Araba Kullanmak 01:00
Anestezi Altında Araba Kullanmak 2.746 izlenme - 2 yıl önce Diş hekiminin koltuğuna uzanan bu adam anestezinin de etkisiyle içindeki araba kullanma tutkusunu ortaya çıkarıyor.
Amerika'da Trafik Kültürü - Dörtlü Kavşak 02:08
Amerika'da Trafik Kültürü - Dörtlü Kavşak 3.655 izlenme - 2 yıl önce Yer: West Lake Shopping Center, Daly City, California Bu videonun çekildiği yer dörtlü bir kavşak ve trafik ışıkları bulunmuyor. Trafiği idare eden şey, sizin de videoda görebileceğiniz üzere, sürücülerin kendi tasarrufları. Bu videoyu çekmeme, gördüğüm "Almanya'da Trafik Kültürü" başlıklı başka bir video sebep oldu. Kendi memleketimizde trafikte artistlik yapmayı marifet sayan adamların arasından çıkıp bu şekilde hareket eden insanlar görünce, dolayısıyla insan farklı duygulara kapılıyor ve bunu başkalarıyla da paylaşmak istiyor. Not: Video kendi çekimimdir.
araba kullanan çocuk 00:40
araba kullanan çocuk 7.456 izlenme - 9 yıl önce bu çocuk benim akrabam ve daha nasıl araba kullanıo
öleceğim birgün 02:18
öleceğim birgün 13.865 izlenme - 11 yıl önce ölümsüz eser öleceğim birgün
direksiyon dersinden süper bir sonuç 06:37
direksiyon dersinden süper bir sonuç 6.931 izlenme - 8 yıl önce direksiyon dersi uzmanından eğitimciden alınmalı.araba kullanmayı bilenden değil öğretmeyi bilenden öğrenin.direksiyon dersi denince akla akan trafikde bire bir eğitim gelmeli.arabayı kullanmak farklı trafiği arabayla kullanabilmek çok farklıdır. gülten kaya
4 Yaşında Audi a6 3.0 tdi 240 hp Sürmek 01:15
4 Yaşında Audi a6 3.0 tdi 240 hp Sürmek 2.933 izlenme - 5 yıl önce Youtube alemlerine akarken; yine Arif'in mençıstıra attığı golü ararken rastlaştığım videodur efenim. İlk başta ulan gavurların çocukları 4 yaşında araba sürüyor şerefsizim derken bir de ne göreyim. İzle arkadaşım öyle üç kuruşa beş köfte yok...
Rusya'da Araba Kullanmak 03:17
Rusya'da Araba Kullanmak 1.567 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da sıradan bir gün de ortaya çıkan ilginç trafik olaylarına tanık olacağız. Araç kamerası eşliğinde izleyerek, öğrenelim.
4 Yaşında Audi a6 3.0 tdi 240 hp Sürmek 01:15
4 Yaşında Audi a6 3.0 tdi 240 hp Sürmek 1.903 izlenme - 3 yıl önce Youtube alemlerine akarken; yine Arif'in mençıstıra attığı golü ararken rastlaştığım videodur efenim. İlk başta ulan gavurların çocukları 4 yaşında araba sürüyor şerefsizim derken bir de ne göreyim. İzle arkadaşım öyle üç kuruşa beş köfte yok... Video soundtracki: http://www.youtube.com/watch?v=W0Lfp01gGPQ
Seni Orospu Çocuğu Britney - Chucky'i Sollamanın Sonu 01:10
Seni Orospu Çocuğu Britney - Chucky'i Sollamanın Sonu 744 izlenme - 2 yıl önce Ünlü katil bebek Çaki (Chucky) oğlu ile araba kullanırken bir anda onu sollamak isteyen Britney Spears'le karşılaşır. Britney sollamanın hatasını Çaki'nin gazabıyla ödeyecektir.
Tatlı Köpeğin Araba Kullanması 00:11
Tatlı Köpeğin Araba Kullanması 87 izlenme - 6 ay önce ''Şimdi ben buraya neden çıktım? Nasıl çıktım? Niye çıktım? Kim çıkardı ulan beni buraya?'' bakışlarıyla minnoşluğunu bozmadan araba kullandığını sanan köpüşü izliyoruz.
Kolları Olmayan Kadın Ayakları İle Araba Kullandı 01:18
Kolları Olmayan Kadın Ayakları İle Araba Kullandı 573 izlenme - 4 yıl önce İki kolu olmayan genç kadın, insanın yapabildiği her şeyi hatta fazlasını ayakları ile yapıyor. Ellerinin ve ayaklarının olmaması yaşamana engel değil...
Direksiyon Olmadan Araba Kullanmak 02:04
Direksiyon Olmadan Araba Kullanmak 53 izlenme - 7 ay önce Direksiyonun göbeği kırılan aracın sürücüsü, 22 mm anahtarı direksiyon yerine kullanarak arabasını kullandı.
Enişte Gibi Direksiyon Başına Kurulan Köpek 00:12
Enişte Gibi Direksiyon Başına Kurulan Köpek 46 izlenme - 4 ay önce Kalkışa hazırlanan sevimli köpüş ve copilotu anlaşılan macera dolu bir yolculuğa çıkıyor. Keyifli seyirler...
Araba Kullanmayı Öğretememek 00:25
Araba Kullanmayı Öğretememek 199 izlenme - 3 yıl önce Hindistanlı baba oğluna kamyon sürmeyi öğretiyor, bizde ilk öğrendiğimizde babamızın şu debriyaja sağlam bas biraz gaz versene lan vs feryatlarını duyardık ama bu babanın tepkisi siz tüfek biz f-16 tarzında, adamı imana döndürür vallah izliyoruz.
Türkiye'de Araba Kullanmak 03:26
Türkiye'de Araba Kullanmak 292 izlenme - 5 yıl önce Türkiye'de Araba Kullanmak
Araba Kullanırken Flüt Çalıyor 00:28
Araba Kullanırken Flüt Çalıyor 440 izlenme - 9 yıl önce güzell
Erkekler ve Kadınların Direksiyon Başındaki Farkları 01:54
Erkekler ve Kadınların Direksiyon Başındaki Farkları 303 izlenme - 4 yıl önce Erkekler ve kadınlar araba kullanırken normalde olduklarından çok daha farklılar. Kadınların paniği ve erkeklerin daha havalı görünme çabalarının kapıştığı harika bir karşılaştırma.
Rusya'da Araba Kullanmak 03:17
Rusya'da Araba Kullanmak 221 izlenme - 4 yıl önce Gerçekten Eğlenceli Bir Video Olmuş
Bu yollarda araç kullanmak cesaret ister 02:42
Bu yollarda araç kullanmak cesaret ister 177 izlenme - 3 yıl önce Öyle bir yol ki araçlar adeta bir birine yol veriyor. Yılan gibi kıvrılan, keskin virajlar ve dar yollar. Bu yollarda araba kullanmak, şoförlük yapmak cesaret, maharet ve hüner ister.
2 Kolu Olmayan Yetenekli Genç Kız! 02:21
2 Kolu Olmayan Yetenekli Genç Kız! 319 izlenme - 5 yıl önce 2 Kolu Olmadan Araba Kullanabiliyor.
Kanyonda Araba Kullan Oyunu Nasıl Oynanır? 02:02
Kanyonda Araba Kullan Oyunu Nasıl Oynanır? 125 izlenme - 2 yıl önce Oyunu Oyna: www.arabaoyun.com/kanyonda-araba-kullan.html 3d Araba Oyunları: http://www.arabaoyun.com/3d-araba-oyunlari
Kolları Olmadan Araba Kullanmak 02:41
Kolları Olmadan Araba Kullanmak 150 izlenme - 3 yıl önce Kolları olmayan bedensel engelli(!) bir arkadaşımız kolları olmadan da nasıl başarılı olduğunu gösteren bir video.Takdir ettim..
Gözü Kapalı Araba Kullanmak 01:56
Gözü Kapalı Araba Kullanmak 234 izlenme - 5 yıl önce Now Our Teams Have To Drive Blindfolded, With Their Passengers Guiding Them Round The Off-road Track.
Mini'den Mini Bir Show! 00:43
Mini'den Mini Bir Show! 130 izlenme - 3 yıl önce Mini'den Mini Bir Shov! araba park etmek sizin için külfet mi? Onlar için bu hiç ama hiç sorun değil...
Araba Kullanmayı Bilmeyen Sürücünün ''Geliyorum'' Diyen Kzası 00:33
Araba Kullanmayı Bilmeyen Sürücünün ''Geliyorum'' Diyen Kzası 26 izlenme - 1 yıl önce Kazaya kurban olan olan arabanın kamerasına yansıyan görüntülerde, kırmızı arabanın sürücüsüne ehliyet verene küfür etmek serbest.
Kolsuzlar Nasıl Araba Kullanır 02:41
Kolsuzlar Nasıl Araba Kullanır 106 izlenme - 5 yıl önce Kolsuz kadın hem araba kullanıyor hem de Mc Donald's'tan arabaya servis alıyor