Hoşgeldiniz!

Araba Lastiği Videoları İzle

Kafasına Göre Takılan Araba Lastiği 00:24
Kafasına Göre Takılan Araba Lastiği 117.564 izlenme - 4 yıl önce Kafasına Göre Takılan Araba Lastiği Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Araba lastiği nasıl değiştirilir? 01:37
Araba lastiği nasıl değiştirilir? 8.152 izlenme - 5 yıl önce Güzel model Tara ile lastik değiştirme tiyoları....
Araba Lastiğini Sanata Dönüştüren Sokak Sanatçısı 01:13
Araba Lastiğini Sanata Dönüştüren Sokak Sanatçısı 773 izlenme - 3 yıl önce Sokak sanatçısının araba lastiklerinden yaptığı atı izliyoruz.
Araba Lastiğinde Çok Şık İskemle Yapımı 03:57
Araba Lastiğinde Çok Şık İskemle Yapımı 38 izlenme - 2 yıl önce Araba lastiğinin bu kadar şık ve kullanışlı bir iskemle olacağını sizde tahmin edemezdiniz itiraf edin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
Araba Lastiğinden Sandalet 01:11
Araba Lastiğinden Sandalet 72 izlenme - 2 yıl önce Nüfusu 3.5 milyonu bulan başkent Nairobi'de yaklaşık 1 milyon araç var ve bu araçların lastikleri çöpe gitmek yerine Kenya'nın maharetli ustalarının elinde yeniden hayat buluyor. Şehir merkezine 3 kilometre uzaklıktaki Kariokor Market, eski araba lastiklerinin sandalete dönüştüğü yerlerden biri.
Lastik Değiştirilirken Nelere Dikkat Edilir? 01:55
Lastik Değiştirilirken Nelere Dikkat Edilir? 24 izlenme - 1 yıl önce Oto lastik değişimi, otomobillerin bu parçalarının eskimesi sonucunda ya da, mevsimsel geçişlerden kaynaklanan ihtiyaçlar doğrultusunda yapılmaktadır. Özellikle kışlık lastik seçimi ya da yazlık lastik seçimi, kişinin tercihine bırakılmış durumdadır. Ancak burada şunu unutmamak gerekir; ucuz oto lastik seçimi yerine, oto lastik markaları iyi araştırılarak, en uygun oto lastik fiyatı bulunmalıdır. Bunun doğrultusunda lastik tercihi yapılmalıdır.
Lastik Aşınma Miktarı Nasıl Anlaşılır? 00:29
Lastik Aşınma Miktarı Nasıl Anlaşılır? 13 izlenme - 1 yıl önce Lastik aşınma miktarı, lastiğin ne tip bir aşınmaya maruz kaldığına bakılarak anlaşılır. Balon yapmış lastikler ve balans tutmayan lastikler de aşınmış lastikler olarak nitelenir.
Lastik Yenileme Neden Önemlidir? 01:44
Lastik Yenileme Neden Önemlidir? 12 izlenme - 1 yıl önce Oto lastik yenileme, tıpkı belirli zamanlarda arabalarda yapılan oto yedek parça değişimleri gibi yapılmalıdır. Sürekli yerle temas etmesi ve aşınması, yol tutuşu, fren performansı üzerinde doğrudan etkili olmasından dolayı lastik değişim zamanları mutlaka dikkate alınmalıdır. Oto lastik değişim zamanı, yol şartlarına, iklime, arabanın ağırlığına ve kullanım şartlarına göre şekillenebilmektedir. Oto lastik değişim zamanı, ortalama 50 bin kilometrede bir lastikler kontrol edildikten sonra yapılmalıdır.