Hoşgeldiniz!

araba motoru

Araba Motorunun İçinde Neler Olduğunu Ağır Çekim Görüntülerle Gösteren İnanılmaz Video! 08:30
Araba Motorunun İçinde Neler Olduğunu Ağır Çekim Görüntülerle Gösteren İnanılmaz Video! 1.221 izlenme - 1 yıl önce Arabanızın motoru çalıştığında motorun içinde neler olduğunu hiç görmek istemiş miydiniz? Yani canlı olarak ya da videolardan bir motorun çalışmasını, pistonların hareketini falan izlemiş olabilirsiniz. Ancak motor çalıştığı sırada, içerisindeki olaylar o kadar hızlı gerçekleşir ki, bunları normal çekimde görmeniz mümkün değildir. Bu olayları görebilmek için çok yüksek kare oranlarında çekim yapabilen kameralarla çekilmiş yavaşlatılmış görüntüleri izlemeniz gerekir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
gündüzlerden karışık araba bağırtma videoları 01:02
gündüzlerden karışık araba bağırtma videoları 3.573 izlenme - 10 yıl önce aynen böyle işte =)
Çamaşır Makinesi Motorundan Araba Yapmak 03:53
Çamaşır Makinesi Motorundan Araba Yapmak 1.639 izlenme - 5 yıl önce Çamaşır Makinesi Motorundan Araba Yapmak
Traktöre Ferrari Motoru Takılırsa.!!! Mutlaka İzleyiniz 04:10
Traktöre Ferrari Motoru Takılırsa.!!! Mutlaka İzleyiniz 532 izlenme - 3 yıl önce traktöre ferrari araba motoru takılırsa anca bu kadar olur... http://full.mobi.vc traktöre ferrari araba motoru takılırsa anca bu kadar olur... http://full.mobi.vc traktöre ferrari araba motoru takılırsa anca bu kadar olur... http://full.mobi.vc traktöre ferrari araba motoru takılırsa anca bu kadar olur... http://full.mobi.vc traktöre ferrari araba motoru takılırsa anca bu kadar olur... http://full.mobi.vc traktöre ferrari araba motoru takılırsa anca bu kadar olur... http://full.mobi.vc traktöre ferrari araba motoru takılırsa anca bu kadar olur... http://full.mobi.vc
Punto Motor Titreme 00:36
Punto Motor Titreme 329 izlenme - 4 yıl önce Punto motor titreme videosu ve daha fazlası için abone olun lütfen.. iyi seyirler herkese..
Araba İnceleme 01:40
Araba İnceleme 268 izlenme - 5 yıl önce Araba İnceleme
Motor Nasıl Yapılır? 10:57
Motor Nasıl Yapılır? 108 izlenme - 3 yıl önce Bir enerji formunu (elektirk, kimyasal enerji...benzin, tiner, LPG vb.) mekanik enerjiye çeviren makine'ye Motor denir. Motorlar kuvvet makineleridir. Kuvvet makineleri yakacak maddelerinin (kömür, benzin, motorin, LPG) veya doğal enerji kaynaklarındaki (akarsular, rüzgar) enerjiyi mekanik enerjiye dönüştüren makinelerdir. Taşıtlarda, jeneratörlerde kullanılan kuvvet makineleri ise ısı makineleridir.
67 Rs Camaro 502 Big Block 00:41
67 Rs Camaro 502 Big Block 162 izlenme - 5 yıl önce 67 Rs Camaro 502 Big Block
Arabanın Motoruna Çiçek Yağı Koyup Çalıştıran Eleman 05:59
Arabanın Motoruna Çiçek Yağı Koyup Çalıştıran Eleman 17 izlenme - 8 ay önce Arabasıyla ilginç deneyler yapan sosyal medya hesabı bu kez 'ayçiçicek yağı' ile arabasını çalıştırmayı denedi ve bakın sonuç ne oldu... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..