Hoşgeldiniz!

Araba Motoru Videoları İzle

gündüzlerden karışık araba bağırtma videoları 01:02
gündüzlerden karışık araba bağırtma videoları 3.552 izlenme - 9 yıl önce aynen böyle işte =)
Çamaşır Makinesi Motorundan Araba Yapmak 03:53
Çamaşır Makinesi Motorundan Araba Yapmak 1.570 izlenme - 4 yıl önce Çamaşır Makinesi Motorundan Araba Yapmak
Yeni nesil araba motoru 00:44
Yeni nesil araba motoru 1.954 izlenme - 6 yıl önce Yeni nesil araba motoru
Traktöre Ferrari Motoru Takılırsa.!!! Mutlaka İzleyiniz 04:10
Traktöre Ferrari Motoru Takılırsa.!!! Mutlaka İzleyiniz 421 izlenme - 1 yıl önce traktöre ferrari araba motoru takılırsa anca bu kadar olur... http://full.mobi.vc traktöre ferrari araba motoru takılırsa anca bu kadar olur... http://full.mobi.vc traktöre ferrari araba motoru takılırsa anca bu kadar olur... http://full.mobi.vc traktöre ferrari araba motoru takılırsa anca bu kadar olur... http://full.mobi.vc traktöre ferrari araba motoru takılırsa anca bu kadar olur... http://full.mobi.vc traktöre ferrari araba motoru takılırsa anca bu kadar olur... http://full.mobi.vc traktöre ferrari araba motoru takılırsa anca bu kadar olur... http://full.mobi.vc
Punto Motor Titreme 00:36
Punto Motor Titreme 281 izlenme - 2 yıl önce Punto motor titreme videosu ve daha fazlası için abone olun lütfen.. iyi seyirler herkese..
Araba İnceleme 01:40
Araba İnceleme 261 izlenme - 4 yıl önce Araba İnceleme
Motor Nasıl Yapılır? 10:57
Motor Nasıl Yapılır? 59 izlenme - 1 yıl önce Bir enerji formunu (elektirk, kimyasal enerji...benzin, tiner, LPG vb.) mekanik enerjiye çeviren makine'ye Motor denir. Motorlar kuvvet makineleridir. Kuvvet makineleri yakacak maddelerinin (kömür, benzin, motorin, LPG) veya doğal enerji kaynaklarındaki (akarsular, rüzgar) enerjiyi mekanik enerjiye dönüştüren makinelerdir. Taşıtlarda, jeneratörlerde kullanılan kuvvet makineleri ise ısı makineleridir.
Buji Ne Zaman Değişir? 02:07
Buji Ne Zaman Değişir? 35 izlenme - 1 yıl önce Buji, arabanızın ateşleme sisteminin en önemli parçalarının başında gelmektedir. Bujiler yakıt tüketimi ve çekiş performansı üzerinde doğrudan etkili olduğundan belirli periyotlarda değiştirilmelidir. Ateşleme bobininden aldığı güçle, yanma odalarında patlama gerçekleştiren bujiler, iridyum, normal ve platin buji olarak üçe ayrılmaktadır. Buji değişim fiyatları genellikle uygun seviyelerde olurken, Mobil Oto Servis buji değişimlerini ev ya da iş yerinizin önünde mobil olarak gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca tüm buji değişimlerinde orijinal araba parçaları kullanılmakta, kullanılan oto yedek parçalara 1 yıl ya da 10.000 kilometre garanti verilmektedir. Arabanızın bujileriyle ilgili sorunu varsa ve cevaplar arıyorsanız, yorum yazarak detaylı bilgi alabilrisiniz.
67 Rs Camaro 502 Big Block 00:41
67 Rs Camaro 502 Big Block 158 izlenme - 4 yıl önce 67 Rs Camaro 502 Big Block