Hoşgeldiniz!

araba şarkı

Araç Kullanırken Şarkı Söyleyen İranlı Kızlar Kaza Yaptı 00:19
Araç Kullanırken Şarkı Söyleyen İranlı Kızlar Kaza Yaptı 36.460 izlenme - 4 yıl önce Son günlerde tüm dünyanın konuştuğu videoda, müziğe kendilerini fazla kaptıran iki İranlı kız kameraya şov yaparken kaza yapıyorlar. İran'da otomobilleriyle trafiğe çıkan iki bayan, müziğe kendilerini fazlaca kaptırınca kaza yapmaktan kurtulamadılar. Genç kadınların kaza videosu internette büyük hızla yayılırken, daha sonra yayınlanan hastane fotoğrafları, kazayı çok ciddi bir yara almadan atlattıklarını gösteriyor.
tokyo drift 05:50
tokyo drift 6.314 izlenme - 9 yıl önce harika
Servet Çetin türkülerine devam ediyor 01:00
Servet Çetin türkülerine devam ediyor 526 izlenme - 1 yıl önce Şu anda bir kulüpte bulunmayan Servet Çetin arabası ile yolda seyahat ederken türkü söylemeyi de es geçmedi.
Arabada Sevdiğim Şarkı Çalınca Ben 00:06
Arabada Sevdiğim Şarkı Çalınca Ben 319 izlenme - 3 yıl önce Arabada Sevdiğim Şarkı Çalınca Ben - Yeni Vine Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
süleyman&güzel arabalar 03:29
süleyman&güzel arabalar 670 izlenme - 9 yıl önce bu vİdeo araba hayranlari İçİn umarim beynİrsİnİz:d
Bohemian Rhapsody eşliğinde eglenen üç kafadar 03:25
Bohemian Rhapsody eşliğinde eglenen üç kafadar 90 izlenme - 3 yıl önce Bohemian Rhapsody eşliğinde eglenen üç kafadar genç kızların arabanın içinde hunharca eglencenin dibine vurmaları kafadar kızlardan eglenceli bir video
Mobil 00:49
Mobil 55 izlenme - 4 yıl önce