Hoşgeldiniz!

Araba Yıkama Videoları İzle

Yıkamacıya Tarz Giren Amca 00:15
Yıkamacıya Tarz Giren Amca 7.874 izlenme - 3 ay önce Sonax'da arabasını yıkatmaya gelen dayı tanıdıkları görünce tarz bir giriş yapar. Ve sonuç "vay hıamına"
Erkeklere Komik Ve Seksi Şakalar - Şaka İzle 07:47
Erkeklere Komik Ve Seksi Şakalar - Şaka İzle 129.605 izlenme - 3 yıl önce Erkeklere Komik Ve Seksi Şakalar - Şaka İzle Bikinili araba yıkama Bayanlar tuvaletine giren erkekler rahibe kıyafeti giyen kız televizyondaki iç çamaşırlı kadın
Billur Bolu'ya Araba Yıkatmak 03:53
Billur Bolu'ya Araba Yıkatmak 13.807 izlenme - 10 ay önce Videoyu açmadan herkesin aklına eski amerikan araba reklamları geldi di mi? bikinili 3-5 kız sabunluyor filan? malesef yok öyle birşey.
Güzeller Araba Yıkarsa 01:08
Güzeller Araba Yıkarsa 71.230 izlenme - 5 yıl önce Güzeller Araba Yıkarsa
Milyon Dolarlık Ferrari Enzo Nasıl Yıkanır? 09:58
Milyon Dolarlık Ferrari Enzo Nasıl Yıkanır? 15.413 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda milyon dolarlık bir Ferrari Enzo' nun yıkanmasını ve boya kusurlarının giderilip yeni bir görüntü kazandırılmasını izliyoruz.
ilginç Yıkama Stili 00:51
ilginç Yıkama Stili 26.081 izlenme - 5 yıl önce ilginç Yıkama Stili
Zor Şartlar Altında Çalışan Araba Yıkama İşçileri 02:13
Zor Şartlar Altında Çalışan Araba Yıkama İşçileri 5.436 izlenme - 1 yıl önce Patronları tarafından müşterilere twerk yaptırılan emekçileri izliyoruz. araba yıkamaları yetmezmiş gibi birde müşterilerin beklerken canları sıkılmasın diye dans da ediyorlar. memleket neresi bilmiyorum ama bende Jamaika yı andırdı.
Yakaladığı Hırsıza Araba Yıkatan Oto Yıkamacı 01:11
Yakaladığı Hırsıza Araba Yıkatan Oto Yıkamacı 2.209 izlenme - 8 ay önce Oto yıkama dükkanına gelen hırsıza suçüstü yapan dükkan sahibi kendi çapında hırsıza öyle bir ceza vermişti. Fırsat fırsattır diyerek arabalardan birini yıkattırmış.
hızlı araba yıkama biraz fazla hızlı sanki 00:24
hızlı araba yıkama biraz fazla hızlı sanki 14.855 izlenme - 7 yıl önce hızlı araba yıkama biraz fazla hızlı sanki
Yıkamacı Güzeller 00:52
Yıkamacı Güzeller 10.200 izlenme - 5 yıl önce Yıkamacı Güzeller
araba nasıl yıkanmaz  00:40
araba nasıl yıkanmaz 8.814 izlenme - 9 yıl önce araba yıkamacıda yaşananlar
araba yıkamanın en kolay yolu 00:24
araba yıkamanın en kolay yolu 6.353 izlenme - 8 yıl önce spr araba yıkama
Araba Yikama Şakası - Mustafa Karadeniz (Şaka Şaka) 17:07
Araba Yikama Şakası - Mustafa Karadeniz (Şaka Şaka) 3.598 izlenme - 4 yıl önce (Şaka Şaka) Facebook Sayfamiz : http://www.facebook.com/M.K.Sakalar?ref=hl Beğenin ve Yep Yeni Sakalari Izleyin.
jbs buharlı oto yıkama makinaları 09:33
jbs buharlı oto yıkama makinaları 9.393 izlenme - 7 yıl önce jbs buharlı oto yıkama makinalarıoto temizliği için üretilmiştir. jbs buhar makinasıaraç-ların iç ve dış temizliğinde kullanılır.buhar makinası araçların detaylı iç temizliğinde ve bezin suyun giremediği tüm araç içinde yüksek performans gösterir.yoğunlaşmış kirleriçıkmayan tutkalsakız ve yağlar buharın gücüyle çözülür.jbs buhar makinasıaraçların dış yüzeylerinin temizliğinde etkili bir yöntemdir.mikro fiber bezlerin yardımıyla araçların dış temizliğinde fırça sünger ve kimyasal maddelerin kullanılmasına gerek yoktur.araç buharla temizlendikten sonra boya üzerinde yoğun parlaklık oluşur.boyanın üzerinde oluşan kimyasal artık kalıntılarının çözülmesine yardımcı olur.araç buharlı temizlikten sonra 3-4 gün toz tutmaz.jantların temizliğinde mükemmel sonuçlar ortaya çıkar.jbs buhar makinası temizlik şirketlerininde tercih ettiği üründür.ev temizliklerinde klima fırınaspratör bagaj mutfaktezgah laboratuvar yıkamak için mükemmel çözümdür.temizliğinde çözülmeyen kir ve yağları yok eder.boya artıklarını çok kolay çözülür.teknolojinin en yeni ürünlerindendir. buharlı oto yıkama sistemi amerika ingiltere hollanda romanya yunanistan avusturyakore çin gibi ülkelerde çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. yaklaşık 25 lt su ile araçların yıkanması ve üstün temizleme özelliği sayesinde tüm dünyada hızla yayılmaktadır. ekonomikgüvenliçevre dostumükemmel temizlik...
Nusret Tarzında Araba Yıkayan Eleman 01:37
Nusret Tarzında Araba Yıkayan Eleman 273 izlenme - 3 ay önce Nusret videolarının sonu gelmiyor. Ama bizi en çok eğlendiren kesinlikle bu son sanatsal çalışma oldu.Şu ana kadar yapılmış bütün Nusr'et videolarını geride bırakacak kadar kendinden söz ettiren video sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Barbie Araba Yıkama Ve Süsleme Oyununun Tanıtım Videosu 02:08
Barbie Araba Yıkama Ve Süsleme Oyununun Tanıtım Videosu 2.291 izlenme - 3 yıl önce Oyunu Oyna Barbie Oyunları Oyna Güzel kızımızın yazlık evine tatil yapmak için gittiğini ve garajındaki arabasının temizlenmesini ve modifiye edilmesini sağlayarak onunla birlikte hem keyifli vakit geçirebilecek hemde ona yardımcı olmuş olacaksınız.
Oto Yıkama Makinesi 00:28
Oto Yıkama Makinesi 5.807 izlenme - 4 yıl önce Hızla Artan Araç Ve Sürücü Grafiğini Dikkate Alarak Oto Temizliği Konusunda Sektöre Yön Verecek Profesyonellikle Beg 2.8 Tam Otomatik Oto Yıkama Makinesi’ni Kullanıcıların Hizmetine Sunmuş Bulunuyoruz. Ürünümüz Araç Dış Temizliğini Detaylı Olarak Yapmaktadır. Kuş Pisliği, Yoğun Çamur Ve Benzeri Bütün Zorlayıcı Kirlerde El Değmeden Ve Sürtünmeli Yöntemlerde Olduğu Gibi Araçlara Zarar Vermeden Etkili Temizleme Sağlanmaktadır.çalışma Standartları :yıkama Parkurunda İlk İşlem Köpüklemedir. Köpükleme 30 - 45 Saniye Arasında Sürmektedir. Kir İle Köpük Reaksiyonu İçin 30 Saniye Beklenmektedir. Beklemenin Ardından Makine Durulama Moduna Geçmektedir. Durulama Süresi 60 - 75 Saniye Aralığındadır. Araç Temizleme İşlevi Araç Boyutuna Göre 2 - 3,5 Dakika Aralığında Tamamlanmaktadır.
Ai Shinozaki - Araba Yıkamada 09:15
Ai Shinozaki - Araba Yıkamada 2.111 izlenme - 3 yıl önce güzel kız araba yıkıyor
Seksi Kızların Araba Yıkama Yöntemi 00:31
Seksi Kızların Araba Yıkama Yöntemi 1.764 izlenme - 4 yıl önce Bikinili Kızlar Ellerini Kullanmadan Araba Yıkıyorlar
Aşırı Araba Yıkamak 01:21
Aşırı Araba Yıkamak 1.406 izlenme - 3 yıl önce Ablamız hortumla arabaya iç dış yıkamaya girişmiş durumda.
Dıscovery Channel Bu Makine Nasıl Çalışır 22:03
Dıscovery Channel Bu Makine Nasıl Çalışır 76 izlenme - 1 ay önce Adı üzerinde açıklama yapmaya gerek yok bilgilendirici bir yapım. İlk 3 bölüm internette var ben olmayan bölümleri yüklüyorum ilgi görürse devamını yüklerim.
Mustafa Karadeniz - Manav Şakası 10:37
Mustafa Karadeniz - Manav Şakası 3.026 izlenme - 3 yıl önce Latif Doğan, Çaycı Hüseyin şakaları ve başka bir şakada yediği dayakla çoğu kişice bilinen Mustafa Karadeniz in bir başka şakası. Çılgın manav şakası.
otomatik araç yıkama makinesi 04:38
otomatik araç yıkama makinesi 4.743 izlenme - 8 yıl önce araç yıkama oto car wash fırça brush otomatik temzlik temizleme araba
hızlı araba yıkama (biraz hızlı sanki) :) 00:24
hızlı araba yıkama (biraz hızlı sanki) :) 2.972 izlenme - 8 yıl önce
Arabanızı Burada Yıkatmak İster Miydiniz? 01:28
Arabanızı Burada Yıkatmak İster Miydiniz? 880 izlenme - 3 yıl önce Evet Ama Belki Bir Gün Olur
Atlas Tuna - Araba Yikama 1 03:44
Atlas Tuna - Araba Yikama 1 2.373 izlenme - 4 yıl önce Atlas Tuna,araba Yıkama Makinası
Arabasına Sıçan Kadına Yıkama Servisi 02:51
Arabasına Sıçan Kadına Yıkama Servisi 1.771 izlenme - 3 yıl önce Kendisini daha fazla tutamayıp altına kaçıran hanımefendi zar zor kendinisi araba yıkama servisine atıyor. Pisliğe bulaşan elbiselerini çıkaran kadına yardım edip, temizlenmesini sağlayan yıkama görevlisini alkışlıyoruz.
yüksek basınçla araba yıkama 00:35
yüksek basınçla araba yıkama 2.536 izlenme - 8 yıl önce yüksek basınçla araba yıkama
Kar ile Araba Yıkama Çelınç 01:44
Kar ile Araba Yıkama Çelınç 137 izlenme - 5 ay önce Youtube dan parayı bulan baba son model arabayı kapmış valla helal olsun. Kanal açmayan kaldıysa açın arkadaşlar para orada.
Mustafa Karadeniz - Arabistan Nerede? Şakası 13:34
Mustafa Karadeniz - Arabistan Nerede? Şakası 1.581 izlenme - 3 yıl önce Latif Doğan, Çaycı Hüseyin şakaları ve başka bir şakada yediği dayakla çoğu kişice bilinen Mustafa Karadeniz in bir başka şakası. Araplarla ilgili şakası.