Hoşgeldiniz!

araba yıkama

Billur Bolu'ya Araba Yıkatmak 03:53
Billur Bolu'ya Araba Yıkatmak 12.810 izlenme - 2 ay önce Videoyu açmadan herkesin aklına eski amerikan araba reklamları geldi di mi? bikinili 3-5 kız sabunluyor filan? malesef yok öyle birşey.
Yakaladığı Hırsıza Araba Yıkatan Oto Yıkamacı 01:11
Yakaladığı Hırsıza Araba Yıkatan Oto Yıkamacı 2.006 izlenme - 1 hafta önce Oto yıkama dükkanına gelen hırsıza suçüstü yapan dükkan sahibi kendi çapında hırsıza öyle bir ceza vermişti. Fırsat fırsattır diyerek arabalardan birini yıkattırmış.
Güzeller Araba Yıkarsa 01:08
Güzeller Araba Yıkarsa 68.976 izlenme - 4 yıl önce Güzeller Araba Yıkarsa
Milyon Dolarlık Ferrari Enzo Nasıl Yıkanır? 09:58
Milyon Dolarlık Ferrari Enzo Nasıl Yıkanır? 14.408 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda milyon dolarlık bir Ferrari Enzo' nun yıkanmasını ve boya kusurlarının giderilip yeni bir görüntü kazandırılmasını izliyoruz.
Zor Şartlar Altında Çalışan Araba Yıkama İşçileri 02:13
Zor Şartlar Altında Çalışan Araba Yıkama İşçileri 5.316 izlenme - 8 ay önce Patronları tarafından müşterilere twerk yaptırılan emekçileri izliyoruz. araba yıkamaları yetmezmiş gibi birde müşterilerin beklerken canları sıkılmasın diye dans da ediyorlar. memleket neresi bilmiyorum ama bende Jamaika yı andırdı.
ilginç Yıkama Stili 00:51
ilginç Yıkama Stili 24.867 izlenme - 4 yıl önce ilginç Yıkama Stili
Yıkamacı Güzeller 00:52
Yıkamacı Güzeller 10.064 izlenme - 4 yıl önce Yıkamacı Güzeller
hızlı araba yıkama biraz fazla hızlı sanki 00:24
hızlı araba yıkama biraz fazla hızlı sanki 14.853 izlenme - 6 yıl önce hızlı araba yıkama biraz fazla hızlı sanki
araba nasıl yıkanmaz  00:40
araba nasıl yıkanmaz 8.810 izlenme - 8 yıl önce araba yıkamacıda yaşananlar
Araba Yikama Şakası - Mustafa Karadeniz (Şaka Şaka) 17:07
Araba Yikama Şakası - Mustafa Karadeniz (Şaka Şaka) 3.483 izlenme - 3 yıl önce (Şaka Şaka) Facebook Sayfamiz : http://www.facebook.com/M.K.Sakalar?ref=hl Beğenin ve Yep Yeni Sakalari Izleyin.
araba yıkamanın en kolay yolu 00:24
araba yıkamanın en kolay yolu 6.345 izlenme - 7 yıl önce spr araba yıkama
jbs buharlı oto yıkama makinaları 09:33
jbs buharlı oto yıkama makinaları 9.154 izlenme - 6 yıl önce jbs buharlı oto yıkama makinalarıoto temizliği için üretilmiştir. jbs buhar makinasıaraç-ların iç ve dış temizliğinde kullanılır.buhar makinası araçların detaylı iç temizliğinde ve bezin suyun giremediği tüm araç içinde yüksek performans gösterir.yoğunlaşmış kirleriçıkmayan tutkalsakız ve yağlar buharın gücüyle çözülür.jbs buhar makinasıaraçların dış yüzeylerinin temizliğinde etkili bir yöntemdir.mikro fiber bezlerin yardımıyla araçların dış temizliğinde fırça sünger ve kimyasal maddelerin kullanılmasına gerek yoktur.araç buharla temizlendikten sonra boya üzerinde yoğun parlaklık oluşur.boyanın üzerinde oluşan kimyasal artık kalıntılarının çözülmesine yardımcı olur.araç buharlı temizlikten sonra 3-4 gün toz tutmaz.jantların temizliğinde mükemmel sonuçlar ortaya çıkar.jbs buhar makinası temizlik şirketlerininde tercih ettiği üründür.ev temizliklerinde klima fırınaspratör bagaj mutfaktezgah laboratuvar yıkamak için mükemmel çözümdür.temizliğinde çözülmeyen kir ve yağları yok eder.boya artıklarını çok kolay çözülür.teknolojinin en yeni ürünlerindendir. buharlı oto yıkama sistemi amerika ingiltere hollanda romanya yunanistan avusturyakore çin gibi ülkelerde çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. yaklaşık 25 lt su ile araçların yıkanması ve üstün temizleme özelliği sayesinde tüm dünyada hızla yayılmaktadır. ekonomikgüvenliçevre dostumükemmel temizlik...
Barbie Araba Yıkama Ve Süsleme Oyununun Tanıtım Videosu 02:08
Barbie Araba Yıkama Ve Süsleme Oyununun Tanıtım Videosu 2.206 izlenme - 2 yıl önce Oyunu Oyna Barbie Oyunları Oyna Güzel kızımızın yazlık evine tatil yapmak için gittiğini ve garajındaki arabasının temizlenmesini ve modifiye edilmesini sağlayarak onunla birlikte hem keyifli vakit geçirebilecek hemde ona yardımcı olmuş olacaksınız.
Oto Yıkama Makinesi 00:28
Oto Yıkama Makinesi 5.533 izlenme - 3 yıl önce Hızla Artan Araç Ve Sürücü Grafiğini Dikkate Alarak Oto Temizliği Konusunda Sektöre Yön Verecek Profesyonellikle Beg 2.8 Tam Otomatik Oto Yıkama Makinesi’ni Kullanıcıların Hizmetine Sunmuş Bulunuyoruz. Ürünümüz Araç Dış Temizliğini Detaylı Olarak Yapmaktadır. Kuş Pisliği, Yoğun Çamur Ve Benzeri Bütün Zorlayıcı Kirlerde El Değmeden Ve Sürtünmeli Yöntemlerde Olduğu Gibi Araçlara Zarar Vermeden Etkili Temizleme Sağlanmaktadır.çalışma Standartları :yıkama Parkurunda İlk İşlem Köpüklemedir. Köpükleme 30 - 45 Saniye Arasında Sürmektedir. Kir İle Köpük Reaksiyonu İçin 30 Saniye Beklenmektedir. Beklemenin Ardından Makine Durulama Moduna Geçmektedir. Durulama Süresi 60 - 75 Saniye Aralığındadır. Araç Temizleme İşlevi Araç Boyutuna Göre 2 - 3,5 Dakika Aralığında Tamamlanmaktadır.
Ai Shinozaki - Araba Yıkamada 09:15
Ai Shinozaki - Araba Yıkamada 1.957 izlenme - 2 yıl önce güzel kız araba yıkıyor
Aşırı Araba Yıkamak 01:21
Aşırı Araba Yıkamak 1.401 izlenme - 2 yıl önce Ablamız hortumla arabaya iç dış yıkamaya girişmiş durumda.
Mustafa Karadeniz - Manav Şakası 10:37
Mustafa Karadeniz - Manav Şakası 2.287 izlenme - 2 yıl önce Latif Doğan, Çaycı Hüseyin şakaları ve başka bir şakada yediği dayakla çoğu kişice bilinen Mustafa Karadeniz in bir başka şakası. Çılgın manav şakası.
Seksi Kızların Araba Yıkama Yöntemi 00:31
Seksi Kızların Araba Yıkama Yöntemi 1.726 izlenme - 3 yıl önce Bikinili Kızlar Ellerini Kullanmadan Araba Yıkıyorlar
Arabanızı Burada Yıkatmak İster Miydiniz? 01:28
Arabanızı Burada Yıkatmak İster Miydiniz? 877 izlenme - 2 yıl önce Evet Ama Belki Bir Gün Olur
otomatik araç yıkama makinesi 04:38
otomatik araç yıkama makinesi 4.712 izlenme - 7 yıl önce araç yıkama oto car wash fırça brush otomatik temzlik temizleme araba
hızlı araba yıkama (biraz hızlı sanki) :) 00:24
hızlı araba yıkama (biraz hızlı sanki) :) 2.971 izlenme - 7 yıl önce
Atlas Tuna - Araba Yikama 1 03:44
Atlas Tuna - Araba Yikama 1 2.367 izlenme - 4 yıl önce Atlas Tuna,araba Yıkama Makinası
Arabasına Sıçan Kadına Yıkama Servisi 02:51
Arabasına Sıçan Kadına Yıkama Servisi 1.468 izlenme - 2 yıl önce Kendisini daha fazla tutamayıp altına kaçıran hanımefendi zar zor kendinisi araba yıkama servisine atıyor. Pisliğe bulaşan elbiselerini çıkaran kadına yardım edip, temizlenmesini sağlayan yıkama görevlisini alkışlıyoruz.
yüksek basınçla araba yıkama 00:35
yüksek basınçla araba yıkama 2.536 izlenme - 7 yıl önce yüksek basınçla araba yıkama
Cameron Diaz'dan Olay Araba Yıkama Sahnesi 01:02
Cameron Diaz'dan Olay Araba Yıkama Sahnesi 545 izlenme - 2 yıl önce Cameron Diaz'dan Olay Araba Yıkama Sahnesi Escena Sexy de Cameron Diaz en Bad Teacher "Malas Enseñanzas" Bad teacher o Malas enseñanzas es una comedia estadounidense dirigida por Jake Kasdan y protagonizada por Cameron Díaz y Justin Timberlake. Reparto Kaitlyn Dever .............................como Sasha Abernathy. Cameron Díaz ............................como Elizabeth Halsey. Matthew J. Evans........................como Garrett Tiara. John Michael Higgins................como Wally Snur. Thomas Lennon ........................como Carl Halabi. Noah Munck ................................como Tristan. Kathryn Newton .........................como Chase Rubin-Rossi. Lucy Punch.................................co­mo Amy Squirrel. Jason Segel................................com­oRussell Gettis. Molly Shannon.............................como Melody. Phyllis Smith ..............................como Lynn Davies. Eric Stonestreet .........................como Kirk. Justin Timberlake ......................como Scott Delacorte. Adrian Kali Turner .......................como Shawn. Copyright by Columbia Pictures & Mosaic and the producers of Bad Teacher
Mustafa Karadeniz - Arabistan Nerede? Şakası 13:34
Mustafa Karadeniz - Arabistan Nerede? Şakası 1.066 izlenme - 2 yıl önce Latif Doğan, Çaycı Hüseyin şakaları ve başka bir şakada yediği dayakla çoğu kişice bilinen Mustafa Karadeniz in bir başka şakası. Araplarla ilgili şakası.
Mustafa Karadeniz - Simitçiye Şaka 14:59
Mustafa Karadeniz - Simitçiye Şaka 994 izlenme - 2 yıl önce Latif Doğan, Çaycı Hüseyin şakaları ve başka bir şakada yediği dayakla çoğu kişice bilinen Mustafa Karadeniz in bir başka şakası.Simitçiyi çıldırttığı şakası
Arabasına Sıçan Kadına Yıkama Servisi 02:09
Arabasına Sıçan Kadına Yıkama Servisi 1.462 izlenme - 3 yıl önce Kendisini daha fazla tutamayıp altına kaçıran hanımefendi zar zor kendinisi araba yıkama servisine atıyor. Pisliğe bulaşan elbiselerini çıkaran kadına yardım edip, temizlenmesini sağlayan yıkama görevlisini alkışlıyoruz.
Hunharca Masaj Yapan Araç Yıkama Makinesi 00:31
Hunharca Masaj Yapan Araç Yıkama Makinesi 405 izlenme - 11 ay önce Bir anlık dikkatsizlik sonucu elinde hortumla otomatik araç yıkama makinesine yaklaşan sakar emekçi kardeşimizin ibretlik masaj videosudur. Sonu mutlu sonla bitmese de hüsran ile de bitmiyor
Rusya'da Yeni Bir Girişim - Araba Yıkayan Kızlar 01:16
Rusya'da Yeni Bir Girişim - Araba Yıkayan Kızlar 599 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da bir araba yıkama hizmeti. Hizmeti veren iki ablamız. Sanırım söylenecek fazla laf yok.