Hoşgeldiniz!

arabistan

Kafirlere Öfkelenen Adam 00:06
Kafirlere Öfkelenen Adam 1.119.416 izlenme - 1 yıl önce Gazze olaylarına öfkelenip ABD konsolosluğu önünde tepki(!) gösteren bir adamdır kendisi.
Airbus A330'un Suudi Arabistan'daki İlk Uçuşu Ve Düştüğü Durum 00:52
Airbus A330'un Suudi Arabistan'daki İlk Uçuşu Ve Düştüğü Durum 24.179 izlenme - 2 ay önce Ne açıklama gireyim bilemedim. Ne desek gg. Bombayı bırakıp kaçayım ben en iyisi.
Arabistan Da 2 Ejderha Savaş Uçakları Tarafından Vuruldu 00:52
Arabistan Da 2 Ejderha Savaş Uçakları Tarafından Vuruldu 20.696 izlenme - 2 ay önce Arabistan semalarında gözüken ejderhalar korku yarattı.Kalkan savaş uçakları Ejderhaları indirdi.Ejderhaların gerçek olduğunu düşünenler var saçmalamayın diyen bizlerden vardır
Sosyal Medya Suudi Arabistan'da Çekilen Ufo Görüntüleri Konuşuyor 04:53
Sosyal Medya Suudi Arabistan'da Çekilen Ufo Görüntüleri Konuşuyor 9.032 izlenme - 3 ay önce Suudi Arabistan’da çekilen bu görüntüler son günlerin en çok izlenen görüntülerinden biri oldu. Görüntülerde UFO olduğu iddia edilen bir cisim yere iniyor. O anlaraı kaydeden kişiler ise Allahu Ekber diye tekbir getiriyor.
Cumhurbaşkanı Gül Türk Hacılarla Bayramlaştı 04:33
Cumhurbaşkanı Gül Türk Hacılarla Bayramlaştı 83.414 izlenme - 3 yıl önce hac farizası ve bazı üst düzey görüşmeler için suudi arabistan'da bulunan cumhurbaşkanı gül, türk hacılarla bayramlaştı.
Arabistan'da Penguen Dansı Çılgınlığı 01:28
Arabistan'da Penguen Dansı Çılgınlığı 35.188 izlenme - 3 yıl önce Suudi Arabistan’da, penguen dansı veya Arapça adıyla raksat el betrikin, okul bahçeleri, düğünler ve evlerin salonlarını kasıp kavuruyor.
Hussain Al Jassmi - Arabistan (Original Clip) [garen,nasus Müziği] 03:46
Hussain Al Jassmi - Arabistan (Original Clip) [garen,nasus Müziği] 24.321 izlenme - 2 yıl önce Area De Honra Vasıtasıyla İzlesene.com'da!
İslam Ordusu'nun Görüntüleri 03:06
İslam Ordusu'nun Görüntüleri 8.014 izlenme - 7 ay önce İslam Ordusu, muhteşem görüntüsü ile dosta güven düşmana korku saldı. Suudi Arabistan'da 3 haftalık askeri tatbikatı tamamlayan İslam Ordusu ilk kez görüntülendi. İslam Ordusu'nun tatbikat alanında yaptığı yürüyüş büyük ses getirdi. Tatbikat alanı girişinde asılı pankartta ise "Bu ordu ne diye sorarsanız, bu Muhammed ordusudur" yazıyor. HİLAL ARMASININ İÇİNDE ALLAH LAFZI İslam Ordusu'nun kıyafetleri dikkat çekti. Kıyafetlerdeki hilal şeklindeki armanın içinde 'Allah' lafzı bulunurken altında ise 'Hasbinallah' yazıyor. TATBİKAT 3 HAFTA SÜRDÜ Suudi Arabistan'ın Ra'du'ş Şimal (Kuzeyin Gök Gürültüsü) ismiyle düzenlediği askeri tatbikat, Kral Selman bin Abdülaziz Al Suud ve diğer ülke yetkililerinin katılımıyla sona erdi. Tatbikat 3 haftada sona erdi. EN BÜYÜK TATBİKAT 26 ülkenin Suudi Arabistan'da gerçekleştirdiği tatbikata 200.000 asker katıldı. İslam Ordusu'nun ilk tatbikatı tüm dünya tarafından dikkatle izlendi.
Suudi Prensin Mankenlerle İmtihanı 10:04
Suudi Prensin Mankenlerle İmtihanı 3.738 izlenme - 3 ay önce DÜNYA'nın en pahalı kiralık yatlarından biri olan ve dört gün önce Muğla'nın turizmdeki lokomotif ilçesi Bodrum'a demirleyen İngiliz bayraklı mega lüks yat 'Solandge'nin sır gibi saklanan konuklarının Suudi Arabistan Prensi Nawaf Al Saud, yakınları ve konukları olduğu ortaya çıktı.
Ölümden Döndü Bir Şey Olmamış Gibi Davrandı 02:27
Ölümden Döndü Bir Şey Olmamış Gibi Davrandı 7.739 izlenme - 1 yıl önce Arabistan'da ölümden dönen bir adamın hiç bir şey olmamış gibi davranması şaşkınlığa neden oldu. Arabistan'da bir kafenin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde adam kafenin balkonuna geliyor. balkonda yürürken adamın üzerine cam levha düşüyor. levhanın çarpmasıyla yere düşen adam hiç bir şey olmamış gibi kalkıp gidiyor.
Suudi Müftü - İranlılar Müslüman Değil 01:15
Suudi Müftü - İranlılar Müslüman Değil 1.554 izlenme - 2 ay önce Geçtiğimiz yıl yaşanan izdihamda 450’den fazla vatandaşını kaybeden İran bu yıl Hac kontenjanı almadı. İranlı yetkililer, hacıların kutsal topraklara gidişi, güvenliği ve vize temini gibi konularda Riyad yönetimiyle anlaşma sağlanamadığını duyurdu. İran’ın suçlamalarına Suudi Arabistan’ın cevabı sert oldu. Suudi Arabistan Büyük Müftüsü Şeyh Abdulaziz al-Şeyh, “İranlıların Müslüman olmadığını ve Sünnilere düşmanlık yaptığını” öne sürdü. İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ise Riyad’ın Hac organizasyonunda başarısız olduğunu yineledi: “Ne özür dilediler, ne de tazminat ödediler. Önümüzdeki yılların hac organizasyonuyla ilgili diğer Müslümanlarla görüşme bile yapmadılar. Gelecekle ilgili herhangi bir yeni planları da yok.” Geçtiğimiz yıl Mina’da şeytan taşlama sırasında yaşanan izdihamda yaklaşık 2 bin 500 kişi yaşamını yitirmişti. İran, faciadan Suudi yetkilileri sorumlu tutmuş ve organizasyonun Suudi Arabistan’ın elinden alınarak Müslüman ülkelerden oluşacak uluslararası bir kurula verilmesi çağrısında bulunmuştu. ÖZETLE: Hac dönemi krize gebe
İslam'a Uygun Olmayan Saçıyla Maça Çıkan Futbolcu 01:38
İslam'a Uygun Olmayan Saçıyla Maça Çıkan Futbolcu 5.516 izlenme - 6 ay önce Suudi Arabistan'ın Al-Shabab takımında forma giyen kaleci Waleed Abdullah'ın saç kesimi "İslam'a uygun değil" denilerek maç başlatılmadı. Kalecinin saçları maç oynanmadan önce bir görevli tarafından saha kenarında kesildi.
Suudi Cellatla Tuhaf Röportaj 12:33
Suudi Cellatla Tuhaf Röportaj 3.394 izlenme - 6 ay önce Baştan emeğe saygı diyelim bu videoyu şuradan aldım. https://www.youtube.com/channel/UCcdJPU9Ax1dTIiRxYXziYhg Bu ağbimiz yabancı belgesellere türkçe dublaj yapıyor desteklemek lazım bence. Neyse konumuza dönersek malum Arabistan'da ölüm cezaları kılıçla gerçekleştiriliyor. Bunu yapan cellatlardan biriyle de röportaj yapılmış. Sadece ölüm değil kol bacak falan da kesiyormuş. Şimdiye kadar da 100den fazla kişiyi öldürmüş. İlginizi çeker diye düşündüm.
Suudi Arabistan'da Terörle Mücadele Ekiplerinin Tatbikatı 02:51
Suudi Arabistan'da Terörle Mücadele Ekiplerinin Tatbikatı 3.377 izlenme - 7 ay önce Suudi Arabistan'da terörle mücadele ekiplerinin tatbikatı Suudi Arabistan, Ortadoğu'nun en büyük tatbikatını yaptı Suudi Arabistan'da askerler, terörle mücadele alanındaki hünerlerini yaptıkları tatbikatta gözler önüne serdi.
Arap Şeyhleri ve Lawrance'in Pilav Yemesi 01:58
Arap Şeyhleri ve Lawrance'in Pilav Yemesi 5.245 izlenme - 11 ay önce Arabistanlı Lawrance zamanı ingilizler toplamışlar arap şeyhlerini hem nasıl isyan çıkartılır akıl vermişler, hem de pilavı avuçlamalarını 100 yıl önceden çekip bir asır sonra bile adamlarla alay etmişler. Nostalji, Arap ve bol miktarda develi pilav içerir.
Suudi Arabistan'da Oluşan Kum Nehri 01:28
Suudi Arabistan'da Oluşan Kum Nehri 3.020 izlenme - 11 ay önce Suudi Arabistan'da çölün ortasında beliren kum nehri doğal afetlerin başka bi cinsinden.Arap abilerimiz tarafından kaydedilen görüntüler nette hızlıca yayıldı. İzliyoruz
Darbe Gecesi Cumhurbaşkanı İle Konuşulan Telefona Verilen Para Teklifi 00:28
Darbe Gecesi Cumhurbaşkanı İle Konuşulan Telefona Verilen Para Teklifi 1.252 izlenme - 3 ay önce Darbe gecesi haber spikerinin cumhurbaşkanı ile görüşme yaptığı telefona Suudi Arabistan dan ismini vermek istemeyen bir zat yüklü miktarda para teklif etmişdi. Bu komik teklifin Kardeş Payı dizisi ile kolajlaması sizlerle iyi seyirler.
adam ne yutmuş İnanamazsınız 01:46
adam ne yutmuş İnanamazsınız 25.641 izlenme - 7 yıl önce İzleyin yorumlarınızı bekliyorum
Deve Çişiyle Yüzünü Yıkayan Adam 01:22
Deve Çişiyle Yüzünü Yıkayan Adam 2.833 izlenme - 8 ay önce Görüntüler Suudi Arabista'dan deve satıcısı bir adam,develerinin çişiyle yüzünü yıkıyor.
Arap Düğünü Silahlar Konuşuyor 02:41
Arap Düğünü Silahlar Konuşuyor 5.685 izlenme - 2 yıl önce
Suudi Arabistan'da Penguen Dansı Çılgınlığı 01:29
Suudi Arabistan'da Penguen Dansı Çılgınlığı 6.791 izlenme - 3 yıl önce Suudi Arabistan yeni bir çılgınlıkla sarsılıyor. 'Penguen dansı' adı verilen çok ilginç bu dansın tüm dünyayı sarması bekleniyor. Suudi Arabistan’da, Penguen dansı veya Arapça adıyla raksat el betrikin, okul bahçeleri, düğünler ve evlerin salonlarını kasıp kavuruyor. Penguen dansının bu yaz, Gangnam Style dansını bile geride bırakacağa konuşuluyor.
Ayetullah Bakır An-Nemr'in Konuşması 08:57
Ayetullah Bakır An-Nemr'in Konuşması 3.763 izlenme - 10 ay önce Suudi Arabistan yönetimi aralarında Suudi vatandaşı Şii din adamı Ayetullah Nemr Bakır en-Nemr’in de bulunduğu 47 kişinin idam edildiğini açıkladı.Ayetullah Bakır An-Nemr'in ölmeden önceki konuşmasını izliyoruz.
Suudi Arabistan Baş Müftüsü - Satranç Haramdır 00:55
Suudi Arabistan Baş Müftüsü - Satranç Haramdır 3.488 izlenme - 9 ay önce Suudi Arabistan Baş müftüsü Şeyh Abdülaziz el-Şeyh verdiği fetvada İslam dinine uygun olmadığını savunduğu satrancın zaman kaybı olduğu ve kumarı teşvik ettiği gerekçesiyle yasaklanması gerektiğini söyledi.
Suudi Arabistan Başmüftüsü - Hac'daki İzdiham Kader 00:55
Suudi Arabistan Başmüftüsü - Hac'daki İzdiham Kader 3.036 izlenme - 1 yıl önce Suudi Arabistan Başmüftüsü Abdülaziz bin Abdullah el-Şeyh, Hac'da dördü Türk en az 717 kişinin öldüğü faciayı 'insanoğlunun kontrolü dışındaki bir olay' diye nitelendirdi. Suudi Arabistan İçişleri Bakanı ve Veliaht Prensi Muhammed bin Nayif'le görüşen başmüftü, trajedide hiçbir sorumluluğu olmadığını belirterek, "Kaderden kaçınılmaz" dedi.
Suudi Arabistan'da Patlama 00:40
Suudi Arabistan'da Patlama 835 izlenme - 4 ay önce Son dakika Suudi Arabistan'da patlama: Ölü ve yaralılar var! Suudi Arabistan'da cami yakınında patlama meydana geldi. Patlamada ölü ve yaralıların olduğu belirtiliyor. ÖLÜ VE YARALILAR VAR Suudi Arabistan'ın Katif kentinde bir cami yakınında patlama meydana geldi. Olayın bir intihar saldırısı olduğu belirtiliyor. Patlamada ölü ve yaralıların olduğu yönünde bilgiler geliyor. ŞİİLER ÇOĞUNLUKTA Katif, Şiilerin yoğun yaşadığı bir kent olarak biliniyor. GÖRGÜ TANIKLARI KONUŞTU Görgü tanıkları, patlamaların ardından etrafa cansız beden parçalarının saçıldığını anlattı. Bir görgü tanığının ifadesine göre, ilk patlama cami yakınındaki bir otomobilde meydana geldi. Hemen ardından ikinci patlama yaşandı. Cansız beden parçalarının, saldırgana ait olabileceği belirtildi. İFTAR VAKTİNDE SALDIRDILAR Öte yandan, saldırıların iftar vaktinde gerçekleştirildiği öğrenildi. ÜÇÜNCÜ PATLAMA MEDİNE'DE! İki patlamadan sonra, bir başka patlama haberi de Medine'den geldi. Al-Arabiya televizyonu, bir intihar bombacısının Medine'deki caminin yanında bulunan güvenlik noktasına yakın bir alanda saldırıda bulunduğunu belirtti. DÜN GECE DE İNTİHAR SALDIRISI OLMUŞTU Dün gece de ABD Cidde Başkonsolosluğu yakınlarında intihar saldırısı düzenlenmiş, saldırıda 2 polis yaralanmıştı. http://www.ajanshaber.com/suudi-arabi...
Suudi Arabistan'da Benzin - Dünyayı Geziyorum 02:31
Suudi Arabistan'da Benzin - Dünyayı Geziyorum 4.203 izlenme - 1 yıl önce Dünyayı geziyorum programının Mekke bölümünden bir kesit. Arabistan'da benzin ciklet fiyatına, bizde ciklet kolisi... Ancak bizde duble yollar var elhamdülillah.
haifa wehbe yah hyat albi live 04:02
haifa wehbe yah hyat albi live 25.786 izlenme - 7 yıl önce haifa wehbe den yeni bir klip daha çok güzel arapların sibel can ı
Arabistan Rüyası Acil Güldürü 04:30
Arabistan Rüyası Acil Güldürü 2.683 izlenme - 2 yıl önce ŞANLI63 arabistan rüyası Acil Güldürü
Arap Şarkısı 04:07
Arap Şarkısı 7.886 izlenme - 3 yıl önce Sıradışı Aksiyon Dolu Bir Müzik Ziyafeti (izleyin)
Edward Aris - Mısırlou (Arabistan) 02:32
Edward Aris - Mısırlou (Arabistan) 6.014 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Düşlere Yolculuk 4 Çıkış Tarihi: 18.01.2008 Enstrümental Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik