Hoşgeldiniz!

arabulucu

the negotiator 00:33
the negotiator 3.100 izlenme - 7 yıl önce polis helikopterleri şehrin merkezinde içinde chicago polisinin iç ilişkiler bürosu nun da bulunduğu binasının 20. katını saralar. s.w.a.t ın adamları ateş hattındaki iç ilişkiler bürosu nun şefi danny roman ve adamlarına nişan almış beklemektedir. roman bir rehine kurtarma uzmanıdır. işlemediğini ispatlayamadığı bir cinayet ve zimmet suçlamasıyla hayatı alt üst olmuştur. haklı olduğunu kanıtlayabilmesi için tek çare en iyi bildiği yolla kendisinin dinlenmesini sağlamaktadır. danny böylece
arabulucu tavuklar 00:28
arabulucu tavuklar 1.693 izlenme - 7 yıl önce tavuktan hiç arabulucu olur mu demeyin.valla bal gibi olurmuş.buyrun izleyin.
the negotiator fragmanı 1 00:33
the negotiator fragmanı 1 647 izlenme - 7 yıl önce polis helikopterleri şehrin merkezinde içinde chicago polisinin iç ilişkiler bürosu nun da bulunduğu binasının 20. katını saralar. s.w.a.t ın adamları ateş hattındaki iç ilişkiler bürosu nun şefi danny roman ve adamlarına nişan almış beklemektedir. roman bir rehine kurtarma uzmanıdır. işlemediğini ispatlayamadığı bir cinayet ve zimmet suçlamasıyla hayatı alt üst olmuştur. haklı olduğunu kanıtlayabilmesi için tek çare en iyi bildiği yolla kendisinin dinlenmesini sağlamaktadır. danny böylece
Arabulucu Orço - Pis Yedili 58. Bölüm 01:04
Arabulucu Orço - Pis Yedili 58. Bölüm 434 izlenme - 5 yıl önce Arabulucu Orço - Pis Yedili 58. Bölüm
Arabulucu - Middle Men 02:27
Arabulucu - Middle Men 350 izlenme - 5 yıl önce Film Özeti Yıl 1995; müzik ve sinema ürünlerinin VCR teknolojisine geçtiği, kültür endüstrisinin zirveye ulaştığı, internetin yavaş yavaş hayata geçirildiği yıllar. İşte bu dönemde iş adamı Jack Harris'in yolu, iki sorunlu dahi ile kesişir. Jack, güzel bir eşe ve parlak bir bir kariyere sahiptir. Wayne Beering ve Buck Dolby isimli iki çılgın girişimci iel karşılaştığında, kariyeri de bambaşka bir yöne sapacaktır. Wayne ve Buck, internet üzerinden "yetişkinler için eğlence" pazarlamayı düşünmektedir. Jack onları desteklemeye karar verir ve kendisini bir anda porno sektörü ile FBI takiplerinin arasında bulur.
Erol Bilecik Siyasi Gündemin Ekonomiye Etkilerini Yorumladı - Hafta Sonu 14.10.2017 Cumartesi 43:29
Erol Bilecik Siyasi Gündemin Ekonomiye Etkilerini Yorumladı - Hafta Sonu 14.10.2017 Cumartesi 4 izlenme - 4 ay önce Avrupa ve ABD ile yaşanan krizde iş dünyası arabulucu olabilir mi? Kuzey Irak’a ambargo uygulaması piyasaya nasıl yansır? Eğitim sistemindeki yenilikler işsizlik sorununa çare olabilir mi? TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik, gündemdeki kritik gelişmeleri Hafta Sonu’nda değerlendirdi.