Hoşgeldiniz!

Arabuluculuk Videoları İzle

tamer group yönetİm kurulu baŞkani kemal tamer cnn 02:20
tamer group yönetİm kurulu baŞkani kemal tamer cnn 451 izlenme - 7 yıl önce avrupa ve amerİka' da uygulanan " arabuluculuk " tamer group İle artik türkİye' de..!
kemal tamer, İhale öncesİ taraflarin uzlaŞtirilmas 05:22
kemal tamer, İhale öncesİ taraflarin uzlaŞtirilmas 259 izlenme - 7 yıl önce fİnans cafe' nİn 04.12.2009 tarİhlİ yayinina konuk olan tamer group yönetİm kurulu baŞkani kemal tamer, İhale öncesİ taraflarin uzlaŞtirilmasi sİstemİnİ tanityor.
arabuluculuk 03:03
arabuluculuk 82 izlenme - 7 yıl önce avrupa ve amerİka' da uygulanan " arabuluculuk " tamer group İle artik türkİye' de..!
Yunan borç krizinde Avusturya arabuluculuk üstlendi 01:30
Yunan borç krizinde Avusturya arabuluculuk üstlendi 4 izlenme - 2 yıl önce Avrupa Birliği'nde Yunanistan'ın çözüm bulunamayan borç geri ödeme kriziyle ilgili olarak Avusturya Başbakanı Werner Faymann arabuluculuk rolü üstlendi. Faymann, Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras'la görüşmek için Atina'ya hareketinden önce dün gece basına açıklamalarda bulundu: "Avrupa Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker'i bir anlaşma sağlanması ve Yunanistan'ın daha önce belirlenen koşullara uymasının teşvik edilmesi konusunda tamamen destekliyorum. Bu koşullar temelinde fakat beş yıllık … İLGILI HABERLER: http://tr.euronews.com/2015/06/17/yun... euronews: Avrupa'nın en çok izlenen haber kanalı. Üye ol! http://www.youtube.com/subscription_c... euronews şimdi 13 ayrı dilde: https://www.youtube.com/user/euronews... Türkçe: Web sayfası: http://tr.euronews.com/ Facebook: https://www.facebook.com/euronews.tr Twitter: http://twitter.com/euronews_tr