Hoşgeldiniz!

araç test

The Makina - BMW M4 03:52
The Makina - BMW M4 6.407 izlenme - 2 yıl önce Valla ben izlerken çok güldüm. Tamam, arkadaş biraz fazla küfür ediyor. Ama bu zamana kadar YouTube'da izlediğim nadir kaliteli video kliplerden bir tanesi.
Test - BMW X3 1.6 Turbo (2015) 11:22
Test - BMW X3 1.6 Turbo (2015) 4.016 izlenme - 3 yıl önce Test - BMW X3 1.6 Turbo (2015) Ülkemizde pazara sunulan makyajlı BMW X3'ün 1.6 litrelik benzinli motora sahip versiyonunun teknik detayları ortaya çıktı.
Zırhlı Araç Testi İçin Koltuğa Firma Sahibi Oturdu 03:26
Zırhlı Araç Testi İçin Koltuğa Firma Sahibi Oturdu 1.328 izlenme - 3 yıl önce -Daha Fazlası İçin... http://www.izlesene.com/iz/01xomerx01 ABD'de bir zırhlı malzeme üreticisi firmanın başkanı ve CEO'su Trent Kimball, güvenlik testi için üretilen zırhlı aracın direksiyonuna geçip, ön camına ateş ettirdi. İyi Seyirler...
Opel Corsa C İncelemesi 14:33
Opel Corsa C İncelemesi 1.012 izlenme - 3 yıl önce Opel Corsa C İncelemesi Kullanıcı Yorumları Teknik Detayları için http://www.otobilge.com/Arac/Opel-70/Corsa-Hatchback-5-Kapi-959/2003---2006-1125/13-70Hp-Manuel-2440 Yakıt Tüketimi Performans Konfor Tasarım Şanzıman İkinci el piyasası Bakım masrafları
Nıssan 350z - Bayanlardan İnceleme 03:10
Nıssan 350z - Bayanlardan İnceleme 595 izlenme - 2 yıl önce DİKKAT! : KÜFÜR ve ARGO içerir. 2005 model NISSAN 350Z 'nin incelemesini yaparken, bayanlara yöneltilen sorular ve cevapları ilginizi çekebilir.
 2015 Ford F-150 Dayanıklılık Testleri 06:40
2015 Ford F-150 Dayanıklılık Testleri 191 izlenme - 3 yıl önce "Daha Fazla Araç İnceleme, Araç Tanıtım, Otomobil Yarışı, Drift (Yanlama) videoları, Araç İç Dizayn videolarına ve Modifiyeli Araçların videolarına www.izlesene.com/seninarabalarin Bağlantısından ulaşabilirsiniz"
Oto Test 03:12
Oto Test 287 izlenme - 4 yıl önce NOKTA AUTOCHECK OTO TEST MERKEZİ . İkinci el ve Sıfır otomotiv Expertizinin yeni kurumsal markası NOKTA AUTOCHECK, Türkiye’deki en gelişmiş ve en son teknolojinin kullanıldığı ekspertiz hizmetini sunarak müşterilerinin bir sıfır önde olmasını sağlıyor. Yatırımları ile kurumsal ikinci el otomotiv Expertizinde iddialı bir şekilde yerini alan NOKTA AUTOCHECK, Bu amaçla Türkiye’deki en gelişmiş teknolojiye sahip ekspertiz ile hem araç alımlarının hem de satışlarının en güvenilir şekilde yapılması için çalışıyor. NOKTA AUTOCHECK, Türkiye’deki en gelişmiş ve en teknolojik ekspertiz hizmetini de sunarak fark yaratıyor. Bir aracın en son teknoloji ile kaporta ve boyanın yanı sıra; motor aksamı, şasi kontrolü, yürüyen aksamı, araç içi ve dışı tüm kontrolleri yapılarak mevcut durumu tüm ayrıntılarıyla tespit ediliyor. tramer kaydı kontrolleri ile aracın geçmişi bilgileri müşterinin bilgisine sunuluyor. "İkinci el otomotiv sektöründe en önemli problem güven" İkinci el otomotiv sektöründeki en önemli problemlerden birinin güven olduğunu belirten NOKTA AUTOCHECK yetkilisi Bekir KILIÇ , ’’İkinci el araç almayı düşünen herkes, muhakkak iyi ve detaylı bir ekspertiz yaptırmalıdır. Ve Aracın mevcut durumunun en iyi şekilde tespit edilmesi doğru satın alma kararını verebilmek için büyük önem taşıyor. . Bu konuda NOKTA AUTOCHECK ailesi olarak, müşterilerimizin ikinci el araçların mevcut durumları ve aracın geçmişi hakkında en doğru bilgiyi alabilmeleri için tüm imkânları sağlıyor, en son teknolojiyi kullanıyoruz. Uzmanlarımızın titizlikle sürdürdükleri testler ve incelemeler sonucunda en güvenilir bilgiyi müşterilerimizle paylaşıyoruz,’’ diyor. www.ankaraotoexpertiz.com NOKTA Autocheck Computest Erciyes işyerleri sitesi 187 cadde (Eski 9 cad)no:2
Tesla' Nın Yeni Otomatik Pilot Videosu 2016 02:07
Tesla' Nın Yeni Otomatik Pilot Videosu 2016 72 izlenme - 1 yıl önce Teslanın otomatik pilot testi Tesla geçen yıl araçlarında oto fren gibi sürücüsüz araç özelliklerini içeren otopilot sistemini tanıtmıştı. Şirket, yeni sistemleri test etmek için geçici olarak otopilot özelliğini askıya aldığını da söyledi. Tesla kurucusu Elon Musk aracın teçhizatını "bir araç içinde süper bilgisayar" olarak tanımladı ancak sürücüsüz araçların yollarda ne zaman kullanılacağına yetkililerin ve kamuoyunun karar vereceğini söyledi.
 2015 BMW M4 Convertible - İlk Sürüş (Sağlam Egzoz Sesi) 02:38
2015 BMW M4 Convertible - İlk Sürüş (Sağlam Egzoz Sesi) 125 izlenme - 3 yıl önce "Daha Fazla Araç İnceleme, Araç Tanıtım, Otomobil Yarışı, Drift (Yanlama) videoları, Araç İç Dizayn videolarına ve Modifiyeli Araçların videolarına www.izlesene.com/seninarabalarin Bağlantısından ulaşabilirsiniz"
Oset Glass Test Atış AK-47 01:49
Oset Glass Test Atış AK-47 116 izlenme - 2 yıl önce Zırhlı araç keleş testi. Başarıyla geçmiştir. İstanbul - Ankara / Turkey www.osetglass.com
Dubai De Lykan Hypersport İlk Test Sürüşü 00:55
Dubai De Lykan Hypersport İlk Test Sürüşü 86 izlenme - 3 yıl önce Lykan Hypersport " modelinin ilk test sürüşü videosu bizlerle. Daha Fazlası İçin www.izlesene.com/seninarabalarin"
Ankara'da Oto Expertiz 01:14
Ankara'da Oto Expertiz 75 izlenme - 4 yıl önce Nokta Autocheck Oto Test Merkezi . ikinci El Ve Sıfır Otomotiv Expertizinin Yeni Kurumsal Markası Nokta Autocheck, Türkiye’deki En Gelişmiş Ve En Son Teknolojinin Kullanıldığı Ekspertiz Hizmetini Sunarak Müşterilerinin Bir Sıfır Önde Olmasını Sağlıyor. yatırımları İle Kurumsal İkinci El Otomotiv Expertizinde İddialı Bir Şekilde Yerini Alan Nokta Autocheck, Bu Amaçla Türkiye’deki En Gelişmiş Teknolojiye Sahip Ekspertiz İle Hem Araç Alımlarının Hem De Satışlarının En Güvenilir Şekilde Yapılması İçin Çalışıyor. nokta Autocheck, Türkiye’deki En Gelişmiş Ve En Teknolojik Ekspertiz Hizmetini De Sunarak Fark Yaratıyor. Bir Aracın En Son Teknoloji İle Kaporta Ve Boyanın Yanı Sıra; Motor Aksamı, Şasi Kontrolü, Yürüyen Aksamı, Araç İçi Ve Dışı Tüm Kontrolleri Yapılarak Mevcut Durumu Tüm Ayrıntılarıyla Tespit Ediliyor. Tramer Kaydı Kontrolleri İle Aracın Geçmişi Bilgileri Müşterinin Bilgisine Sunuluyor. "ikinci El Otomotiv Sektöründe En Önemli Problem Güven" ikinci El Otomotiv Sektöründeki En Önemli Problemlerden Birinin Güven Olduğunu Belirten Nokta Autocheck Yetkilisi Bekir Kılıç , ’’ikinci El Araç Almayı Düşünen Herkes, Muhakkak İyi Ve Detaylı Bir Ekspertiz Yaptırmalıdır. Ve Aracın Mevcut Durumunun En İyi Şekilde Tespit Edilmesi Doğru Satın Alma Kararını Verebilmek İçin Büyük Önem Taşıyor. . Bu Konuda Nokta Autocheck Ailesi Olarak, Müşterilerimizin İkinci El Araçların Mevcut Durumları Ve Aracın Geçmişi Hakkında En Doğru Bilgiyi Alabilmeleri İçin Tüm İmkânları Sağlıyor, En Son Teknolojiyi Kullanıyoruz. Uzmanlarımızın Titizlikle Sürdürdükleri Testler Ve İncelemeler Sonucunda En Güvenilir Bilgiyi Müşterilerimizle Paylaşıyoruz,’’ Diyor. www.ankaraotoexpertiz.com
 2015 Toyota i-Road Sürüş 01:56
2015 Toyota i-Road Sürüş 27 izlenme - 3 yıl önce Toyota i road " modelinin test sürüşü videosu bizlerle. Daha Fazlası İçin www.izlesene.com/seninarabalarin"