Hoşgeldiniz!

Arafta Sorular

Emine Şenlikoğlu Ateş Püskürdü Bu Ne Rezillik 00:37
Emine Şenlikoğlu Ateş Püskürdü Bu Ne Rezillik 1.212 izlenme - 3 yıl önce Şenlikoğlu ateş püskürdü: Bu ne rezillik! Emine Şenlikoğlu, Ülke TV’de katıldığı Arafta Sorular’da, ‘moda’ programlarını eleştirdi. Şenlikoğlu ‘‘Bazı yarışmalar kızlara giyim mi öğretiliyor, kızlar bir yerlere mi hazırlanıyor, söylemeyeyim artık o kadar ileri gitmeyeyim belli değil... Bu ne rezillik!’’ dedi. Ülke TV’de Esra Elönü’nün hazırladığı Arafta Sorular programının bu haftaki konuğu Yazar Emine Şenlikoğlu oldu. Kadın tesettürü hakkında açıklamalar yapan Şenlikoğlu, ‘moda’ programlarına ağır eleştirilerde bulundu. Yarışma programlarında kadınların aşırı dekolteli kıyafetlerle ekrana çıkmasını ‘rezillik’ olarak değerlendiren Şenlikoğlu şunları söyledi: ‘‘Bazı yarışmalar kızlara giyim mi öğretiliyor, kızlar bir yerlere mi hazırlanıyor, söylemeyeyim artık o kadar ileri gitmeyeyim belli değil... Bu ne rezillik! İç çamaşırıyla yarışmaya katılıyor artık kızlar! Söylemeyelim mi bunları? Bunun zamanı ne zaman? Gençlerimiz iyice zıvanadan çıktıktan sonra mı zamanı gelecek? Bir sürü yarışmalar bir sürü programlar bu ne rezillik!’’
Canlı Yayında Enver Aysever - Esra Elönü Tartışması - Arafta Sorular 08:40
Canlı Yayında Enver Aysever - Esra Elönü Tartışması - Arafta Sorular 868 izlenme - 3 yıl önce Ülke Tv de Esra Elönü'nün sunduğu Arafta Sorular adlı programa katılan Enver Aysever kendisi hakkında program da alt yazı yapılan " başörtülü kadınlarla ne alıp veremediği var " yazısına haklı tepkisini gösteriyor. Ayrıca açıklık getireyim Esra Elönü'nün Enver'e sormaya çalıştığı ama soramadığı soru şu ; Yaa hacı programına konuk aldığın kişiler seninle aynı görüşte ise sen konuklarla flört tarzından muhabbet ediyon yani sorularınla sen orta açıyon onlarda gol atıyor. ( her güzel orta gol getirir ) Ama senin düşüncene aykırı insanlara gayet citti üstlerine gide gide sorular soruyon yaaa hacı demeye çalışıyor Esra Elönü. Ülke tv hakkında bilgi edinmek isteyenlere Turgay Güler'in sunduğu Sıradışı Tarih programını izlemenizi öneririm. Program hakkında kısa bir anekdot vermek gerekir ise ; Genellikle Atatürk hakkında Fevzi Çakmak ve 5'li çetesi veya İsmet İnönü ve 5!li çetesi diye bahsedilir. Biz nasıl Hz. Muhammed'den bahsederken Hz. Muhammed değilde Peygamberimiz diye bahsederiz söyleriz bunlarda Mustafa Kemal'e Atatürk Atatürk'ümüz diye bahsederler. Atatürk'ü peygamber yerine koyarlar haşa öyle şey olur mu haşa..... diye gider. Gibi muhabbetlerin döndüğü über fantastik kanaldır. Ülkemde ki Televizyon seviyesi işte budur. Sürekli sen ocusun sen bucusun sen ocuysan bucuyla konuşamazsın diyerek halkı ötekileştirmeye çalışarak birbirinden uzaklaştırma. Alayınızın köküne kiprit suyu dökeyim.
Deniz Akkaya: Kadına Yönelik Saldırı Dinsel Değil Cinsel 01:38
Deniz Akkaya: Kadına Yönelik Saldırı Dinsel Değil Cinsel 205 izlenme - 1 yıl önce Esra Elönü’nün hazırlayıp sunduğu Arafta Sorular programının bu haftaki konuğu ünlü manken Deniz Akkaya oldu. Programda Akkaya’nın son yıllarda düşüncelerinde yaşadığı değişim ve sanat camiasına ilişkin görüşleri üzerine bir sohbet gerçekleştirildi.
Hükümeti Öpüp Başımıza Koymamız Lazım - Pelin Batu 06:38
Hükümeti Öpüp Başımıza Koymamız Lazım - Pelin Batu 413 izlenme - 4 yıl önce Pelin Batu, Esra Elönü'nün Ülke TV'de hazırlayıp sunduğu Arafta Sorular'a konuk oldu. Batu çözüm sürecinde Hükümet'in girişimlerini takdir ettiğini dile getirdi ve "İktidarı bu konuda takdir ediyorum. Elini öpüp başımızın üstüne koymak gerekir. " dedi.
Deniz Akkaya: Mahalle Baskısından Dolayı İftara Katılamadım 04:35
Deniz Akkaya: Mahalle Baskısından Dolayı İftara Katılamadım 162 izlenme - 4 yıl önce Ülke Tv’de Ekrana Gelen Arafta Sorular’ın Bu Haftaki Konuğu Manken, Oyuncu Deniz Akkaya Oldu. Akkaya, Cumhurbaşkanı Seçilen Recep Tayyip Erdoğan’ın Ramazan Ayında Ünlülere Verdiği İftara Mahalle Baskısından Dolayı Katılmadığını Söyledi.
Yeşim Salkım: Erdoğan İçin Dua Ettim 08:23
Yeşim Salkım: Erdoğan İçin Dua Ettim 29 izlenme - 1 yıl önce Ülke TV Ekranlarının sevilen programı Arafta Sorular, hayatın her alanından konuları, birbirinden değerli konuklarla Ülke TV ekranlarına taşımaya devam ediyor. Programda bu hafta Türk pop müziğinin güçlü sesi Yeşim Salkım ile Türkiye’deki sanatçıların toplumsal olaylara bakışı masaya yatırıldı.
Deniz Akkaya: Bu Millet Vatanına Sahip Çıktı 01:48
Deniz Akkaya: Bu Millet Vatanına Sahip Çıktı 15 izlenme - 1 yıl önce Esra Elönü’nün hazırlayıp sunduğu Arafta Sorular programının bu haftaki konuğu ünlü manken Deniz Akkaya oldu. Programda Akkaya’nın son yıllarda düşüncelerinde yaşadığı değişim ve sanat camiasına ilişkin görüşleri üzerine bir sohbet gerçekleştirildi.