Hoşgeldiniz!

aralıksız

Aralıksız Kalp Masajı Eğitici Video 01:11
Aralıksız Kalp Masajı Eğitici Video 881 izlenme - 2 yıl önce Amerikan Kalp Derneği ( Aha)' Dan Aldığı Telif Hakkı Hzni Sonrası Aralıksız Kalp Masajı Eğitici Videosunu (official 2012 Hands-only Cpr Instructional Video) Hayatta Kal Derneği Kendi İmkanları İle Türkçe Dublajını Tamamlayarak Halkımızın Hizmetine Sunmuştur. çeviri: Doç. Dr. Mutlu Vural seslendirme: Aysun Odabaşı Akgün montaj: Yalçın Yıldız
Mafya Babasından Aralıksız Kalp Masajı 01:44
Mafya Babasından Aralıksız Kalp Masajı 457 izlenme - 2 yıl önce "İlk Yardım Öğrenin, Hayat Kurtarın" Sizde bu videoyu sevdiklerinizle Facebook'ta paylaşın, farkındalık yaratın. İngiliz Kalp Vakfı tarafından hazırlanan bu videoda Vinnie Jones bir mafya babasını canlandırıyor. Amaç eğlenceli şekilde kalp masajının önemine vurgu yapmak. Vinnie Jones (Vincent Peter Jones) İngiltere doğumlu eski futbolcu. Futbol kariyerinden sonra aktörlük kariyeri başlamıştır. İngiltere'nin sevilen bir yüzüdür. İzmir Ambulans Servisi Türkçe alt yazı ile yayınlamış. Hayatta Kal Derneği olarak biz bu filmin Türkçe Dublajı için İngiltere'den telif hakkı istedik.
23 Yıldır Aralıksız Oruç Tutan Adam 03:46
23 Yıldır Aralıksız Oruç Tutan Adam 644 izlenme - 2 yıl önce Kocaeli'nin Gölcük İlçesi'nde market işletmeciliği yapan 46 yaşındaki Osman Ay 23 yıl önce aralıksız oruç tutuyormuş, artık otomatiğe bağlamış, http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/80450/20-yildir-oruc-tutan-adam-osman-ay
Canlı Yayında Kiloyla 00:56
Canlı Yayında Kiloyla "Baş" Muhabbeti (Küfürlü +18) 582 izlenme - 2 yıl önce Daha evvel herhangi bir kişinin arayıp da, cevabı bilip buradan para kazandığına inanmadığım, insanı dizginlenemeyen bir küfretme ihtiyacına teşvik eden, belki de düzmece telefonlarla reklam yapan ekrandaki ıdıyı bıdıyı bilip para kazanma programından artık klasikleşmiş bir küfür anı. Nicelerini gördük arayıp küfreden ama bu kadar serinkanlı, içten, net, rahat, "bana bir çay demli olsun" dermişcesine söyleyenine rastlamadım. An geldi lan yoksa cevap doğru mu diye düşündüm. Ayrıca kıpır sunucumuzun "ehe ne laf soktum", üstüne de bir iki adab-ı muaşeret dersi vereyim çabaları, amcamızın o rahat tavrından sonra benim nezlimde yetersizken, Star tv'nin ekranın sol üst köşesine de bir ördek resmi koymalarını öneriyorum, zira orada bir açıklık kalmış.
İlkyardım: Yapay Solunum Gerekli Mi? 03:42
İlkyardım: Yapay Solunum Gerekli Mi? 682 izlenme - 2 yıl önce TÜBİTAK Danışma Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mehmet Birhan Yılmaz Yanıtlıyor: Toplum Tabanlı İlkyardım Müfredatında Yapay Solunumun Önemi Giderek Azalıyor. Bazı Kılavuzlarda 13 Yaş Üzerinde Yapay Solunum Tamamen Çıkarıldı Ve Ambulans Gelene Kadar Aralıksız Kalp Masajı (hands Only Cpr) Öneriliyor.
Kim Milyoner Olmak İster - Aralıksız Motor Hızında Konuşmak 01:07
Kim Milyoner Olmak İster - Aralıksız Motor Hızında Konuşmak 102 izlenme - 1 yıl önce Milyonere katılan öğrenci arkadaşımız 30.000 liralık soruda kendince fikir yürütüyor. Yürütmesine yürütüyor ancak öyle böyle değil aralıksız susmadan, yorulmadan konuşuyor.
33 Saat Boyunca Aralıksız Hava Durumu Sunarak Rekor Kıran Kadın 00:43
33 Saat Boyunca Aralıksız Hava Durumu Sunarak Rekor Kıran Kadın 96 izlenme - 2 yıl önce Böyle garip videoları görünce bir çoğunuzun aklına gelen soruyu sorarak başlamak istiyorum açıklamaya. "Acaba böyle bir şeye neden ihtiyaç duyulmuş olabilir?" Belki günün birinde birileri çıkıp bu soruya yanıt verir. Neden olmasın? Norveçli hava durumu sunucusu Eli Kari Gjengedal televizyonda tam 33 saat boyunca hava durumu raporu sunarak dünya rekoru kırdı. Norveç'te yayın yapan TV2 kanalında yapılan rekor denemesinde sunucu Gjengedal saat başı sadece 5 dakikalık aralarla tam 33 saat boyunca hava durumu sunarak bu alandaki dünya dayanıklılık rekorunu kırmış oldu.
23 Yıldır Aralıksız Oruç Tutan Adam 03:46
23 Yıldır Aralıksız Oruç Tutan Adam 54 izlenme - 3 yıl önce Kocaeli'nin Gölcük İlçesi'nde market işletmeciliği yapan 46 yaşındaki Osman Ay 23 yıl önce aralıksız oruç tutuyormuş