Hoşgeldiniz!

Arama Kurtarma Videoları İzle

Keloğla Masalları - Arama Kurtarma 13:19
Keloğla Masalları - Arama Kurtarma 1.051 izlenme - 3 ay önce Köye kar yağdığı çocuklar çok mutludur. Hep birlikte kartopu oynarlar. Kızak yarışı yaptıkları sırada yanlışlıkla geçit saatini çalıştırdıklarında Keloğlan, Sinek ve Uzun, kendilerini dünyada bulurlar. Hava onlar için çok soğuktur ve Sinek kaybolmuştur. Keloğlan ve Uzun, Sinek’i bulurlar. Sinek’in donmasını engellemek için, onu karla ovarlar ve kardan yaptıkları iglonun içine taşırlar. Sinek yavaş yavaş kendine gelir. Bilgecan Dede de, çok geçmeden onları bulur hep birlikte köye döner ve büyük bir kardanadam yaparlar. Bölüm Sonu.
Van Deprem Videosu 05:23
Van Deprem Videosu 7.142 izlenme - 5 yıl önce Van il Afet Acil Durum Müdürlüğü ve Sivil Savunma Arama Kurtarma Birlik Müdürlüğü - Eğitim ve Halkla İlişkiler Birim Amirliği tarafından Van depremleri için hazırlanmış olan videodur.http//www.vanafetacil.gov.tr
Sivil Savunma 04:12
Sivil Savunma 2.781 izlenme - 7 yıl önce hazırlayan: hüseyin elbeyİ
Kad Valla Kanyonu Arama Kurtarma Çalışmaları 01:19
Kad Valla Kanyonu Arama Kurtarma Çalışmaları 1.012 izlenme - 4 yıl önce KAD VALLA Anıl Bakar arama kurtarma çalışmaları
Akut 20. Yıl Tanıtımı 02:03
Akut 20. Yıl Tanıtımı 150 izlenme - 5 ay önce 20.yıl şarkımızın sözlerini yazan Sayın Aşkın Tuna'ya, yapımını üstlenen Jinglehouse ailesine ve klibini hazırlayan Shakti Yapım'a teşekkürlerimizle... Yapım Şirketi : Jinglehouse Beste: Ömer Ahunbay- Hakan Özer Söz:Aşkın Tuna Düzenleme: Uğurcan Sezen Vokal : Sibel Gürsoy, Erkin Arslan Tonmister: Sarp Özdemiroğlu AKUT yazıp 2930'a sms göndererek siz de 10 TL katkıda bulunabilirsiniz.
Arama Kurtarma Köpekleri Nasıl Eğitiliyor... 01:38
Arama Kurtarma Köpekleri Nasıl Eğitiliyor... 510 izlenme - 4 yıl önce İzmir'de Arama Kurtarma Köpekleri Çok Özel Eğitimlerden Geçiriliyor.
Tuncel Kurtiz'in Seslendirmesiyle - AKUT 00:50
Tuncel Kurtiz'in Seslendirmesiyle - AKUT 184 izlenme - 2 yıl önce Akut,Türkiye'nin arama kurtarma konusunda ilk sivil toplum örgütü olan dernektir. Şimdiye kadar yüzlerce insanın hayatını kurtarmıştır. Ancak hala devlet Akuttan araç ve telsiz vergisi alıyor. AKUT yazıp 2930'a sms göndererek siz de 5 TL katkıda bulunabilirsiniz.
Sivil Savunma Konya Kurtarma Faaliyeti 04:22
Sivil Savunma Konya Kurtarma Faaliyeti 580 izlenme - 7 yıl önce sivil savunma konya kurtarma faaliyeti
Kad Valla Arama Kurtarma Çalışmalrı 02:26
Kad Valla Arama Kurtarma Çalışmalrı 457 izlenme - 4 yıl önce KAD Valla da kaybolan dağcı Anıl Bakarı arama çalışmalarından görüntüler...
Sakarya Arama Kurtarma Video1 02:24
Sakarya Arama Kurtarma Video1 549 izlenme - 7 yıl önce sakarya arama kurtarma video1
Arama Kurtarma Eğitimi 08:54
Arama Kurtarma Eğitimi 249 izlenme - 3 yıl önce Arama Kurtarma Eğitimi..
Arama Kurtarma 08:54
Arama Kurtarma 142 izlenme - 3 yıl önce Eğitim Görseli
Norveç'te Çığ Faciası 00:20
Norveç'te Çığ Faciası 91 izlenme - 1 yıl önce Kuzey Buz Denizi'nde Norveç'e bağlı Svalbard takımadasında çığ düşmesi sonucu 10 ev karlara gömüldü. Olayda 1 kişi yaşamını yitirirken, 4'ü çocuk 9 kişi yaralandı. Yaklaşık 100 görevlinin katıldığı arama çalışmalarında bazı yaralalıların yarım saat kar altında kaldıktan sonra kurtarıldığı açıklandı.
erzincan arama kurtarma van depremi 01:39
erzincan arama kurtarma van depremi 235 izlenme - 5 yıl önce erzincan arama kurtarma van depremi
Japon Arama Kurtarmacıların Müthiş Hızı 03:52
Japon Arama Kurtarmacıların Müthiş Hızı 145 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kad Valla Arama Kurtarma 2 02:26
Kad Valla Arama Kurtarma 2 206 izlenme - 4 yıl önce kad Valla kayıp dağcı Anıl Bakarın arama çalışmalarından.......
Erzurum Palandöken'de Çığ Altında Kalan İki Kayakçı Kurtarıldı Ek 09:57
Erzurum Palandöken'de Çığ Altında Kalan İki Kayakçı Kurtarıldı Ek 45 izlenme - 1 yıl önce Erzurum Palandöken'de çığ altında kalan iki kayakçı kurtarıldı ek (Tür: Yurt) Erzurum'un Palandöken Kayak Merkezinde 'yasak bölge'de kayan iki sporcu çığ altında kaldı. Arkadaşları ile birlikte çığ tehlikesi olan yasak bölgeye giren ve kayarken kar kütlesini hareketlendirerek çık düşmesine neden olan 2 kişi, AFAD ve Jandarma tarafından sağ olarak kurtarıld
Sakarya Arama Kurtarma Video2 02:22
Sakarya Arama Kurtarma Video2 188 izlenme - 7 yıl önce sakarya arama kurtarma video2
Cakut 01:43
Cakut 169 izlenme - 8 yıl önce cevizli arama kurtarma derneği
sakarya arama kurtarma video3 01:03
sakarya arama kurtarma video3 148 izlenme - 7 yıl önce sakarya arama kurtarma video3
erzincan arama kurtarma ekibinin vandaki görüntüleri 03:28
erzincan arama kurtarma ekibinin vandaki görüntüleri 164 izlenme - 5 yıl önce erzincan'dan acil olarak van erciş bölgesine giden erzincan arama kurtarma ekibi'nin van'da yaptığı faaliyetlerin görüntüleri yayınlandı.
Sakarya Arama Kurtarma Video5 03:42
Sakarya Arama Kurtarma Video5 142 izlenme - 7 yıl önce sakarya arama kurtarma video5
Kayıp Çocukları Arama Ve Bulma Çalışmaları Hızla Devam Ediyor 01:59
Kayıp Çocukları Arama Ve Bulma Çalışmaları Hızla Devam Ediyor 29 izlenme - 1 yıl önce Tokat'ın Reşadiye ilçesinde kaybolan 5 yaşındaki Dursun Kaan Taşcı ile 8 yaşındaki Bayram Erol'u arama çalışmaları hızla devam ediyor.
Köpeklerde Koruma (Güvenlik) Arama Kurtarma Eğitimi 02:12
Köpeklerde Koruma (Güvenlik) Arama Kurtarma Eğitimi 91 izlenme - 4 yıl önce PETHAYAT BİLGİ PLATFORMU - Evlerimizde beslediğimiz evcil hayvanlar hakkında tanıtımlar, yararlı bilgiler ve uzman Veterinerlerin hayvan sağlığı ile ilgili videolu açıklamaları. www.pethayat.com
Jandarma Arama Kurtarma Sualtı Ekipleri Zap suyu arama faaliyeti 01:37
Jandarma Arama Kurtarma Sualtı Ekipleri Zap suyu arama faaliyeti 100 izlenme - 4 yıl önce Hakkari
Sakarya Arama Kurtarma Video4 01:19
Sakarya Arama Kurtarma Video4 100 izlenme - 7 yıl önce sakarya arama kurtarma video4
Daak. Akademi Arama Kurtarma-1 03:53
Daak. Akademi Arama Kurtarma-1 173 izlenme - 8 yıl önce herkesi bekleyen bir deprem var duyarlı olanlar izlesin.marmarada artık daak. var.
Daak. Akademi Arama Kurtarma-2 06:40
Daak. Akademi Arama Kurtarma-2 163 izlenme - 8 yıl önce herkesi bekleyen bir deprem var duyarlı olanlar izlesin.marmarada artık daak. var.
Babası Ve Abisi De Dağlarda Nehir'i Arıyor 01:16
Babası Ve Abisi De Dağlarda Nehir'i Arıyor 51 izlenme - 2 yıl önce Van'da kaybolan çocuk- Gürpınar ilçesinde 8 gündür devam edenarama çalışmalarına katılan baba Erkan Aslan ve 8 yaşındaki ağabeyi Baran, karla kaplı dağlarda küçük Nehir'i aradıVAN (AA) - Gürpınar ilçesinde 8 gündür devam edenarama çalışmalarına katılan baba Erkan Aslan ve 8 yaşındaki ağabeyi Baran, karla kaplı dağlarda küçük Nehir'i aradı.Kırkgeçit Mahallesi'nde 8 gün önce evlerinin önünde oynarken ortadan kaybolan 4 yaşındaki Nehir Aslan'ı arama çalışmalarında, bugün de herhangi bir bulguya rastlanmadı.İl Jandarma Komutanlığı, Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (UMKE), İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri ile geçici köy korucularının gün boyu mahallenin çeşitli noktalarında sürdürdüğü arama çalışmalarına katılan baba Erkan Aslan ile 8 yaşındaki ağabeyi Baran, karla kaplı dağlarda küçük Nehir'i aradı.Kızının bir an önce bulunmasını isteyen acılı baba, şimdiye kadar hiçbir ize rastlayamadıklarını ve her geçen günün aleyhlerine işlediğini söyledi.İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri de Kırkgeçit Mahallesi'nin giriş ve çıkışlarında geçici kontrol noktası oluşturarak, şüpheli gördükleri araçları durdurup kimlik kontrolü yaptı.Havanın kararmasıyla ara verilen arama çalışmaları, yarın devam edecek. - Aramalardan detay- Baba Erkan ve 8 yaşındaki oğlunun arama çalışmaları- Yol aramasından detay
Arama Kurtarma Köpeklerinin Zorlu Sınavı 01:22
Arama Kurtarma Köpeklerinin Zorlu Sınavı 43 izlenme - 2 yıl önce İnsan hayatını kurtarmak için uzun bir eğitim süreci yaşayan arama kurtarma köpekleri, eğitimlerinin sonunda görev almaya hazır olduklarını göstermek için zorlu sınavlardan geçiyor. Yaklaşık 2 yıl boyunca her türlü koşulda görev yapmak için yetiştirilen köpekler, becerilerini girdikleri sınavlarla sertifikalandırıyor. Köpek eğitmeni Yaman Ersel Yıldırım, AA muhabirine yaptığı açıklamada arama kurtarma köpeklerinin oyun hırsına sahip, sağlıklı köpeklerden seçildiğini, Labrador, Alman Çoban, Belçika Çoban, Border Collie gibi cinslerin arama kurtarma için en yatkın ırklar olduğunu söyledi. Arama kurtarma eğitimine başvuran her 100 köpekten ancak 10-15 kadarının zorlu eğitimleri tamamlayabildiğini aktaran Yıldırım, agresif olmayan, insanı seven, sosyal ilişkileri kuvvetli, ürkek olmayan köpeklerin eğitim sürecinde öne çıktığını ifade etti. Yıldırım, arama kurtarma eğitimi almış köpeklerin göreve hazır olduğunu girdikleri sınavda sergiledikleri başarıyla gösterdiğini kaydederek, "Sınavlarda başarılı olanlar uluslararası arama kurtarma sertifikası almaya hak kazanıyor. Sınavlarda itaat ve eğitim becerileri değerlendiriliyor" dedi. İki aşamalı sınavın itaat bölümünde köpeğin sahibinin komutlarına tam itaat göstermesi gerektiğini anlatan Yıldırım, kazazedeyi bulma aşamasında ise köpeğin farklı koşullarda canlıyı bulması ve havlayarak yardım ekibini uyarmasının beklendiğini dile getirdi. Yıldırım, sınav sürecinde köpeğin uzun yürüyüşler yapabilecek kadar sağlıklı olup olmadığı, silah sesi gibi seslerden ürküp ürkmediği, yüksek ve oynak zeminlerde hareket kabiliyeti, kapalı tünellerde geçip geçemediği gibi yönlerinin sınandığını belirtti. Arama kurtarma çalışmalarında sürenin çok değerli olduğunu vurgulayan Yıldırım, şöyle devam etti: "Köpeklerin burunlarına ihtiyacımız var. Arama kurtarmada aciliyet çok önemli. Ne kadar kısa sürede kazazedeye ulaşabilirsek onun hayatını kurtarma ihtimali o kadar yüksek. Köpekler de bu süreci hızlandırıyor."