Hoşgeldiniz!

arama kurtarma

Keloğlan - Arama Kurtarma 13:19
Keloğlan - Arama Kurtarma 2.359 izlenme - 5 ay önce Köye kar yağdığı çocuklar çok mutludur. Hep birlikte kartopu oynarlar. Kızak yarışı yaptıkları sırada yanlışlıkla geçit saatini çalıştırdıklarında Keloğlan, Sinek ve Uzun, kendilerini dünyada bulurlar. Hava onlar için çok soğuktur ve Sinek kaybolmuştur. Keloğlan ve Uzun, Sinek’i bulurlar. Sinek’in donmasını engellemek için, onu karla ovarlar ve kardan yaptıkları iglonun içine taşırlar. Sinek yavaş yavaş kendine gelir. Bilgecan Dede de, çok geçmeden onları bulur hep birlikte köye döner ve büyük bir kardanadam yaparlar. Bölüm Sonu.
Keloğla Masalları - Arama Kurtarma 13:19
Keloğla Masalları - Arama Kurtarma 3.725 izlenme - 2 yıl önce Köye kar yağdığı çocuklar çok mutludur. Hep birlikte kartopu oynarlar. Kızak yarışı yaptıkları sırada yanlışlıkla geçit saatini çalıştırdıklarında Keloğlan, Sinek ve Uzun, kendilerini dünyada bulurlar. Hava onlar için çok soğuktur ve Sinek kaybolmuştur. Keloğlan ve Uzun, Sinek’i bulurlar. Sinek’in donmasını engellemek için, onu karla ovarlar ve kardan yaptıkları iglonun içine taşırlar. Sinek yavaş yavaş kendine gelir. Bilgecan Dede de, çok geçmeden onları bulur hep birlikte köye döner ve büyük bir kardanadam yaparlar. Bölüm Sonu.
Hayat bize güzel 09:10
Hayat bize güzel 2.604 izlenme - 1 yıl önce Extreme Konya Doğa Sporları, Konya'da kendi imkanları ile etkinlikler yapan eğlenceli bir ekip.
Van Deprem Videosu 05:23
Van Deprem Videosu 7.782 izlenme - 6 yıl önce Van il Afet Acil Durum Müdürlüğü ve Sivil Savunma Arama Kurtarma Birlik Müdürlüğü - Eğitim ve Halkla İlişkiler Birim Amirliği tarafından Van depremleri için hazırlanmış olan videodur.http//www.vanafetacil.gov.tr
Sivil Savunma 04:12
Sivil Savunma 2.886 izlenme - 9 yıl önce hazırlayan: hüseyin elbeyİ
Kad Valla Kanyonu Arama Kurtarma Çalışmaları 01:19
Kad Valla Kanyonu Arama Kurtarma Çalışmaları 1.045 izlenme - 6 yıl önce KAD VALLA Anıl Bakar arama kurtarma çalışmaları
Arama Kurtarma Köpekleri Nasıl Eğitiliyor... 01:38
Arama Kurtarma Köpekleri Nasıl Eğitiliyor... 554 izlenme - 5 yıl önce İzmir'de Arama Kurtarma Köpekleri Çok Özel Eğitimlerden Geçiriliyor.
Sivil Savunma Konya Kurtarma Faaliyeti 04:22
Sivil Savunma Konya Kurtarma Faaliyeti 585 izlenme - 9 yıl önce sivil savunma konya kurtarma faaliyeti
Sakarya Arama Kurtarma Video1 02:24
Sakarya Arama Kurtarma Video1 551 izlenme - 9 yıl önce sakarya arama kurtarma video1
Tuncel Kurtiz'in Seslendirmesiyle - AKUT 00:50
Tuncel Kurtiz'in Seslendirmesiyle - AKUT 229 izlenme - 3 yıl önce Akut,Türkiye'nin arama kurtarma konusunda ilk sivil toplum örgütü olan dernektir. Şimdiye kadar yüzlerce insanın hayatını kurtarmıştır. Ancak hala devlet Akuttan araç ve telsiz vergisi alıyor. AKUT yazıp 2930'a sms göndererek siz de 5 TL katkıda bulunabilirsiniz.
Kad Valla Arama Kurtarma Çalışmalrı 02:26
Kad Valla Arama Kurtarma Çalışmalrı 464 izlenme - 6 yıl önce KAD Valla da kaybolan dağcı Anıl Bakarı arama çalışmalarından görüntüler...
Arama Kurtarma Eğitimi 08:54
Arama Kurtarma Eğitimi 313 izlenme - 4 yıl önce Arama Kurtarma Eğitimi..
Arama Kurtarma 08:54
Arama Kurtarma 142 izlenme - 4 yıl önce Eğitim Görseli
Akut 20. Yıl Tanıtımı 02:03
Akut 20. Yıl Tanıtımı 164 izlenme - 2 yıl önce 20.yıl şarkımızın sözlerini yazan Sayın Aşkın Tuna'ya, yapımını üstlenen Jinglehouse ailesine ve klibini hazırlayan Shakti Yapım'a teşekkürlerimizle... Yapım Şirketi : Jinglehouse Beste: Ömer Ahunbay- Hakan Özer Söz:Aşkın Tuna Düzenleme: Uğurcan Sezen Vokal : Sibel Gürsoy, Erkin Arslan Tonmister: Sarp Özdemiroğlu AKUT yazıp 2930'a sms göndererek siz de 10 TL katkıda bulunabilirsiniz.
erzincan arama kurtarma van depremi 01:39
erzincan arama kurtarma van depremi 237 izlenme - 7 yıl önce erzincan arama kurtarma van depremi
Kad Valla Arama Kurtarma 2 02:26
Kad Valla Arama Kurtarma 2 206 izlenme - 6 yıl önce kad Valla kayıp dağcı Anıl Bakarın arama çalışmalarından.......
Norveç'te Çığ Faciası 00:20
Norveç'te Çığ Faciası 97 izlenme - 3 yıl önce Kuzey Buz Denizi'nde Norveç'e bağlı Svalbard takımadasında çığ düşmesi sonucu 10 ev karlara gömüldü. Olayda 1 kişi yaşamını yitirirken, 4'ü çocuk 9 kişi yaralandı. Yaklaşık 100 görevlinin katıldığı arama çalışmalarında bazı yaralalıların yarım saat kar altında kaldıktan sonra kurtarıldığı açıklandı.
Japon Arama Kurtarmacıların Müthiş Hızı 03:52
Japon Arama Kurtarmacıların Müthiş Hızı 146 izlenme - 4 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sakarya Arama Kurtarma Video2 02:22
Sakarya Arama Kurtarma Video2 188 izlenme - 9 yıl önce sakarya arama kurtarma video2
Cakut 01:43
Cakut 170 izlenme - 9 yıl önce cevizli arama kurtarma derneği
Erzurum Palandöken'de Çığ Altında Kalan İki Kayakçı Kurtarıldı Ek 09:57
Erzurum Palandöken'de Çığ Altında Kalan İki Kayakçı Kurtarıldı Ek 69 izlenme - 2 yıl önce Erzurum Palandöken'de çığ altında kalan iki kayakçı kurtarıldı ek (Tür: Yurt) Erzurum'un Palandöken Kayak Merkezinde 'yasak bölge'de kayan iki sporcu çığ altında kaldı. Arkadaşları ile birlikte çığ tehlikesi olan yasak bölgeye giren ve kayarken kar kütlesini hareketlendirerek çık düşmesine neden olan 2 kişi, AFAD ve Jandarma tarafından sağ olarak kurtarıld
sakarya arama kurtarma video3 01:03
sakarya arama kurtarma video3 148 izlenme - 9 yıl önce sakarya arama kurtarma video3
Sakarya Arama Kurtarma Video5 03:42
Sakarya Arama Kurtarma Video5 142 izlenme - 9 yıl önce sakarya arama kurtarma video5
erzincan arama kurtarma ekibinin vandaki görüntüleri 03:28
erzincan arama kurtarma ekibinin vandaki görüntüleri 164 izlenme - 7 yıl önce erzincan'dan acil olarak van erciş bölgesine giden erzincan arama kurtarma ekibi'nin van'da yaptığı faaliyetlerin görüntüleri yayınlandı.
Üniversitede Gerçeği Aratmayan Deprem Tatbikatı 02:06
Üniversitede Gerçeği Aratmayan Deprem Tatbikatı 6 izlenme - 2 ay önce Esenler Belediyesi Arama Kurtarma Ekipleri (ESKAT), Yıldız Teknik Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu'nda tatbikat yaptı.  6,5 büyüklüğündeki depremde üniversite öğrencileri okul binasının 3. katında mahsur kaldı. Arama kurtarma ekipleri önce binada çıkan yangına müdahale etti. Ardından mahsur kalan yaralı haldeki öğrencileri binadan tahliye etti. Neyse ki hepsi senaryo gereğiydi. İşte İstanbul'dan gerçeği aratmayan tatbikat görüntüleri...
Köpeklerde Koruma (Güvenlik) Arama Kurtarma Eğitimi 02:12
Köpeklerde Koruma (Güvenlik) Arama Kurtarma Eğitimi 92 izlenme - 6 yıl önce PETHAYAT BİLGİ PLATFORMU - Evlerimizde beslediğimiz evcil hayvanlar hakkında tanıtımlar, yararlı bilgiler ve uzman Veterinerlerin hayvan sağlığı ile ilgili videolu açıklamaları. www.pethayat.com
Sakarya Arama Kurtarma Video4 01:19
Sakarya Arama Kurtarma Video4 100 izlenme - 9 yıl önce sakarya arama kurtarma video4
Jandarma Arama Kurtarma Sualtı Ekipleri Zap suyu arama faaliyeti 01:37
Jandarma Arama Kurtarma Sualtı Ekipleri Zap suyu arama faaliyeti 100 izlenme - 6 yıl önce Hakkari
Daak. Akademi Arama Kurtarma-1 03:53
Daak. Akademi Arama Kurtarma-1 174 izlenme - 10 yıl önce herkesi bekleyen bir deprem var duyarlı olanlar izlesin.marmarada artık daak. var.
Daak. Akademi Arama Kurtarma-2 06:40
Daak. Akademi Arama Kurtarma-2 163 izlenme - 10 yıl önce herkesi bekleyen bir deprem var duyarlı olanlar izlesin.marmarada artık daak. var.