Hoşgeldiniz!

aramak

Müjdat Gezen'in Teşbih Sanatı 01:01
Müjdat Gezen'in Teşbih Sanatı 24.329 izlenme - 11 ay önce Müjdat Gezen'in teşbih sanatı. Ahmet Hakan geveliyor. Ülkemizim sanata verdiği değer...
OHA: Oflu Hoca'yı Aramak (Fragman) 02:33
OHA: Oflu Hoca'yı Aramak (Fragman) 93.006 izlenme - 3 yıl önce Senaristliğini ve yönetmenliğini Levent Soyarslan'ın üstlendiği sinema filmi "OHA: Oflu Hocayı Aramak" filmi 20 Mart'ta tüm sinemalarda! Yaşar Kalyoncu, Taies Farzan, Adem Yılmaz, Ergun Karamık, Murat Çelik, Burak Saraçoğlu, Uğur Akkuş, Harun Akusta ve Hakan Meriçliler’in oynadığı film Karadenizli işadamı Ali Baltaoğlu’nun Kaçkar Dağları’nda başlayacağı konut projesine reklam yararı sağlayacağına inandığı bir belgesel ekibine sponsor olmasını ve bu ekibin Karadeniz’in çağdaş efsanelerini araştırırken başlarına gelen olayları anlatmaktadır. http://ohafilmi.com http://facebook.com/ohafilmi http://twitter.com/ohafilmi http://instagram.com/ohafilmi
Don Manyağını Etek Altı Yaparak Aramak 00:26
Don Manyağını Etek Altı Yaparak Aramak 12.205 izlenme - 6 ay önce Evin içinde milletin donlarının çalınması artık insanların canına tak etmiştir. Bu sebepten ajan Akbaş'ı tutarak bu olayın incelenmesini istemişlerdir. Ajan Akbaş olay yeri olarak hizmetçinin etek altından başlamıştır.
OHA: Oflu Hocayı Aramak - Teaser 01 00:46
OHA: Oflu Hocayı Aramak - Teaser 01 20.808 izlenme - 3 yıl önce Senaristliğini ve yönetmenliğini Levent Soyarslan'ın üstlendiği sinema filmi "OHA: Oflu Hocayı Aramak" filmi 20 Mart'ta tüm sinemalarda! Yaşar Kalyoncu, Taies Farzan, Adem Yılmaz, Ergun Karamık, Murat Çelik, Burak Saraçoğlu, Uğur Akkuş, Harun Akusta ve Hakan Meriçliler’in oynadığı film Karadenizli işadamı Ali Baltaoğlu’nun Kaçkar Dağları’nda başlayacağı konut projesine reklam yararı sağlayacağına inandığı bir belgesel ekibine sponsor olmasını ve bu ekibin Karadeniz’in çağdaş efsanelerini araştırırken başlarına gelen olayları anlatmaktadır. http://ohafilmi.com http://facebook.com/ohafilmi http://twitter.com/ohafilmi http://instagram.com/ohafilmi
Ahmet Kaya - Kendine Iyi Bak - Seni Aramak Varya 04:27
Ahmet Kaya - Kendine Iyi Bak - Seni Aramak Varya 47.548 izlenme - 5 yıl önce Yan yana geçen geceler unutulup gider mi? Acılar birden biter mi? Bir bebek özleminde seni aramak varya Bu hep böyle böyle gider mi? Suya hasret çöllerde beyaz güller biter mi? Dikenler göğü deler mi? Bir menekşe kokusunda seni aramak varya Bu hep böyle böyle gider mi? Kendine iyi bak beni düşünme Su akar yatagını bulur. İçimdeki fırtına kör kurşunla diner mi? Kavgalar kansız biter mi? Bir mavzer çığlığında seni aramak var ya Bu hep böyle böyle gider mi? Şu kahpe dünya seni bana düşman eder mi? Dostluklar birden biter mi? Bir kardeş selamında seni aramak var ya Bu hep böyle böyle gider mi? Kendine iyi bak beni düşünme, Su akar yatağını bulur
Kıçına Kokain Sokan Hint ( 18) 01:28
Kıçına Kokain Sokan Hint ( 18) 7.456 izlenme - 1 yıl önce Yurtdışına kokain kaçırmaya çalışan adam polisler tarafından fark edilince olanlar olur.
Oha - Oflu Hoca'yı Aramak - Fragman 02:33
Oha - Oflu Hoca'yı Aramak - Fragman 7.537 izlenme - 3 yıl önce O.H.A- Oflu Hoca'yı Aramak 2015 Full HD izleyebilirsiniz. Timur Kaygusuz ve http://hdfilmevreni.com/oha-oflu-hocayi-aramak-izle.html farkıyla... Oflu Hocayı Aramak,Oflu Hocayı Aramak izle,Oflu Hocayı Aramak Full izle,Oflu Hocayı Aramak Hd izle,Oflu Hocayı Aramak 720p izle,Oflu Hocayı Aramak tek parça izle
Fransız Kadın Çocuğunun Babasını Arıyor 01:02
Fransız Kadın Çocuğunun Babasını Arıyor 6.022 izlenme - 2 yıl önce Avustralya'da tek gecelik ilişki sonrası hamile kalan Fransız kadın, çocuğunun babasını çektiği video ile aramaya başladı.
Son Feci Bisiklet - Rahatsız Vals (Aradığımız Klipler) 02:42
Son Feci Bisiklet - Rahatsız Vals (Aradığımız Klipler) 7.496 izlenme - 3 yıl önce Efendim son dönemde türeyen garip isimli alternatif müzik yapan türk gruplarından biri olan Son Feci Bisiklet'in "Rahatsız Vals" adlı şarkısına çektiği klibi sizlerle paylaşmak istedim. Aradığımız kliplerden biri olduğunu belirtir, iyi seyirler dilerim. Bi' sakin ol.. Dünya savaşında sandığın kadar yalnız değilsin.. Yara bandı sevdiğin için kendini kesmemelisin.
Fırsat Kapısı : Rafting Yapılan Nehre Düşen Eşyalarla Yolunu Bulmak 06:39
Fırsat Kapısı : Rafting Yapılan Nehre Düşen Eşyalarla Yolunu Bulmak 1.901 izlenme - 1 yıl önce Bu videoyu izledikten sonra, nefesine güvenen arkadaşların denizden ganimet değerinde eşyalar çıkarmak isteyeceğine eminim. Dolar almış başını gidiyorken, denizden 2-3 gopro bulsak kötü mü olurdu? Ayrıca, hayır işide yapmış olursunuz arada. Hayvanlara yardım etmek kadar güzel birşey yoktur bu dünyada.
Banyo Videosuyla Kızına koca arıyor! 02:49
Banyo Videosuyla Kızına koca arıyor! 7.063 izlenme - 5 yıl önce Çin’de bir anne kızının çıplak görüntüleriyle internet üzerinden damat arıyor.
iPhone Yere Düşürme Şakası 02:37
iPhone Yere Düşürme Şakası 4.653 izlenme - 2 yıl önce Videonun adından da anlaşıldığı gibi adam elma severlerin akıllarını alıyor. Siz sokakata tanımadığınız bir kişiye telefonunuzu vermeden önce iyice düşünün.
Telefonla Rastgele Kişilere Sorduk - Bizi Tanıyor Musun? 11:28
Telefonla Rastgele Kişilere Sorduk - Bizi Tanıyor Musun? 1.194 izlenme - 7 ay önce BlindID iOS: https://goo.gl/47f7O6 BlindID Androıd: https://goo.gl/OLrJd4 Bu videoda BlindID uygulaması üzerinden hiç tanımadığımız kişilere OHA Diyorum ve YAPYAP kanallarını tanıyıp tanımadıklarını soruyoruz. Böylece basit de olsa bir kamuoyu araştırması yapmış oluyoruz. Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Hacivat - Karagöz: 08:50
Hacivat - Karagöz: " İsim Aranıyor" 3.133 izlenme - 3 yıl önce Hacivat'ın Torununa İsim Aranıyor
Üst Arıyorsan Hakkını Vereceksin 02:50
Üst Arıyorsan Hakkını Vereceksin 3.259 izlenme - 6 yıl önce Üst Arıyorsan Hakkını Vereceksin
2100'de Uyansaydınız Google'da ilk Neyi Aratırdınız? 01:49
2100'de Uyansaydınız Google'da ilk Neyi Aratırdınız? 513 izlenme - 11 ay önce Sizi uyuttular ve 2100'de uyandırdılar. Google'da aratacağınız ilk şey ne olurdu ? İşte yurdum insanından birbirinden ilginç cevaplar...
Futbol Maçında Mala Bağlamak - Milan Baros 00:10
Futbol Maçında Mala Bağlamak - Milan Baros 1.761 izlenme - 2 yıl önce Centilmenlik böyle bişey herhalde, ispanyol oyuncular Baros'a topu gösteriyor sonra onu kendi haline bırakıyorlar. Eminiz bir gün topun nerede olduğunu anlayacaktır.
Emrah ve Yollu Kız Kardeşi - Ulaşım İhtiyaçlarını Koşarak Sağlayan Aile 02:53
Emrah ve Yollu Kız Kardeşi - Ulaşım İhtiyaçlarını Koşarak Sağlayan Aile 1.379 izlenme - 3 yıl önce Üzüldükleri anda tepkilerini eve kadar koşarak gösteren bu ilginç familya ile karşı karşıyayız.
Amerikan Polisi'nin Kadına Memelerini Sallatması 02:08
Amerikan Polisi'nin Kadına Memelerini Sallatması 946 izlenme - 3 yıl önce İnanılmaz olay Amerika'da yaşandı. Amerika'nın Florida'da kontrol yapan polisler hızla yol alan bir aracı durdurdu. Araçtan çıkan Zoe Brugger adındaki kadını aracın arkasına götüren polisler, sütyenini silkelemesini istedi. Polislerin isteğini önce anlamayan kadın tişörtünü sıyırarak memelerini silkelemeye başladı. Polisler kadının sütyenine uyuşturucu atmış olabileceğinden şüphelendiklerini belirtti. Yapılan uygulamanın kendisini küçük düşürdüğünü söyleyen kadın polislerden şikayetçi olmuş.
Dedektörle Altın Bulma 09:41
Dedektörle Altın Bulma 204 izlenme - 11 ay önce Avustralya'da dedektörle altın bulan defineciler...Altin bulma teknigi ile kolay altin bulmak hemde cok vakit harcamadan.
Torrent Eşler Aranıyor Sorunu 01:54
Torrent Eşler Aranıyor Sorunu 476 izlenme - 4 yıl önce Torrent Eşler Aranıyor Sorunu
O.H.A. Oflu Hoca'yı Aramak 02:11
O.H.A. Oflu Hoca'yı Aramak 824 izlenme - 3 yıl önce 51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali- Festivalde, Ulusal Uzun Metraj Film kategorisinde yarışan "O.H.A. Oflu Hoca'yı Aramak" adlı filmin galası yapıldı- Filmin Yönetmeni Levent Soyarslan: - "Bu filmin çıkış noktası toplumun yanlışlarıyla, ekseklikleriyle dalga geçmekti"dedi. ANTALYA (AA) - 51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde Ulusal Uzun Metraj Film kategorisinde "O.H.A. Oflu Hoca'yı Aramak" adlı film, sinema severlerle buluştu.
Ümit Yaşar Oğuzcan - Aramak 04:04
Ümit Yaşar Oğuzcan - Aramak 955 izlenme - 7 yıl önce
Fil Bokunda iPhone Bulmak 01:48
Fil Bokunda iPhone Bulmak 477 izlenme - 3 yıl önce Eğer ilerde telefonunuzu bir filin yutup bokunda avlanmaya çıkacaksanız, muhakkak ayfon alın. Bu ibretlik video da bunun kanıtı. Not 1: Fake make beni ilgilendirmez Not 2: Telefon iphone mu o da çok belli olmuyor Not 3: Hayvan kesin fil, o konuda sıkıntı yok.
Anti Global Gonca 3 - Çiftleşmek İçin Ayakta Eş Aramak 01:57
Anti Global Gonca 3 - Çiftleşmek İçin Ayakta Eş Aramak 362 izlenme - 3 yıl önce Tüketim çılgınlığının önüne geçme çabaları içerisinde olan, dünya meselelerini özümsemiş ve bu meseleler hakkında kafa patlatıp, etrafında gördüğü tüketim çılgını insanları uyarmayı, uyarırken laf sokmayı bir borç bilmiş Anti Global Gonca. Bu arada Şerif Boğaziçi Üniversitesi İngilizce İktisat Son Sınıfta okuyor.
Ufuk Demirsoy - Vuslatlik Adam 03:25
Ufuk Demirsoy - Vuslatlik Adam 1.586 izlenme - 9 yıl önce http://www.antoloji.com/siir/siir/siir_sql.asp?sair=4276&siir=1097520
bela aramak bu olsa gerek 00:40
bela aramak bu olsa gerek 662 izlenme - 7 yıl önce
Asrın Projesi - Kaçkar Megadağ 2023 Halk Röportajları 02:56
Asrın Projesi - Kaçkar Megadağ 2023 Halk Röportajları 491 izlenme - 3 yıl önce Ünlü işadamı! Y. Ali Baltaoğlu'nun, Avrupanın Alplerini Kaçkarlara getirecek asrın projesi "Kaçkar Megadağ 2023"ü halkımıza sorduk? Halkımız projeye, doğa fazla katledilmezse onay vermiş gibi görünüyor :)
Sadhguru, Gerçeği Aramak 08:16
Sadhguru, Gerçeği Aramak 193 izlenme - 2 yıl önce Gerçeğin varsayımı yoktur olamaz.Gerçeği varsayımla eşdeğer tutamayız. Mutlak hakikati yani tek gerçekliği arıyor isek dinleri bir kenara bırakıp düşünmemiz gerekiyor. Bunların cevabı doğada saklı olabilir ama biz yabancılaştık doğaya yabancılaştık. Körleri gördürecek harflerim var.
Metin Işık - Eskiden Arardın 05:56
Metin Işık - Eskiden Arardın 340 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri Eskiden arardın sorardın beni Bir zaman sevdiğin yar hatırına Dilinden düşmezdi adımı geri Gönül defterinden sildinmi yoksa Canımdan daha çok severim seni Mazinde kalamam aşkım ebedi Ayrılık olmasın bunun bedeli Ölürüm sözümden çaydınmı yoksa Mutluluk doluydu benimle düşler Ayrılıyordun o gün hatrına Bak şimdi ayrıldık ağlmak düşer Kah kaha atıpda güldünmü yoksa Sağar sultan duydu bu feryadımı Bir sen duyamadın el hatırına Vicdanın sızlamaz acımadınmı Bir cavap gelmedi değmezmi yoksa Mutluluk doluydu benimle düşler Ayrılıyordun o gün hatrına Bak şimdi ayrıldık ağlmak düşer Kah kaha atıpda güldünmü yoksa...