Hoşgeldiniz!

aramızda kalmasın

Ünlülerin Dubsmash Çılgınlığı 05:01
Ünlülerin Dubsmash Çılgınlığı 3.001 izlenme - 3 yıl önce Akıllı telefonlarda yeni trend dubsmash oldu. her kesimden insanın kaydettiği dublaj videolar sosyal medyada hızla yayılıyor. son günlerde çoğu platformda karşılaştığımız dubsmash çılgınlığı önümüzdeki günlerde adından daha da söz ettireceğe benziyor. android ve ios platformlarından ücretsiz olarak indirilebilen dubsmash, filmlerden dizilere, şarkılardan internet videolarına kadar, geniş kaynağıyla kısa kesitler halinde dublaj yapabilme imkanı sunuyor. üstelik bunları sosyal medyada takipçilerinizle de paylaşabiliyorsunuz. sosyal medyada yayılan dubsmash akımına ünlüler de kapıldı.
İrem Derici ''Evlenmene Bak'' Şarkısının Klibi İçin Sinan Akçıl'la Kamera Karşısına Geçti 10:05
İrem Derici ''Evlenmene Bak'' Şarkısının Klibi İçin Sinan Akçıl'la Kamera Karşısına Geçti 551 izlenme - 2 yıl önce Aramızda Kalmasın, Jess Molho, Funda Özkalyoncu ve Deniz Akkaya'nın sunumlarıyla ve birbirinden sürpriz konuklarıyla hafta içi her sabah. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Aramızda Kalmasın Deniz Akkaya & Şeyda Coşkun  10 Mayıs 2016 02:13
Aramızda Kalmasın Deniz Akkaya & Şeyda Coşkun 10 Mayıs 2016 319 izlenme - 2 yıl önce
Çağatay Ulusoy'un Partneri Taylor Marie Hill Oldu (Aramızda Kalmasın) 04:10
Çağatay Ulusoy'un Partneri Taylor Marie Hill Oldu (Aramızda Kalmasın) 387 izlenme - 2 yıl önce Çağatay Ulusoy çalışmak istediği ama yüksek ücret isteyen Gigi Hadid'in yerine Taylor Marie Hill ile partner oldu.. Çağatay Ulusoy ve Taylor Marie Hill'in reklam çekimleri Bodrum'da devam ediyor.
Bülent Ersoy Urfa'da Aşiret Düğününde Sahne Aldı 13:17
Bülent Ersoy Urfa'da Aşiret Düğününde Sahne Aldı 257 izlenme - 2 yıl önce Aramızda Kalmasın, Jess Molho, Funda Özkalyoncu ve Deniz Akkaya'nın sunumlarıyla ve birbirinden sürpriz konuklarıyla hafta içi her sabah. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Tv 8 Aramızda Kalmasın 04:35
Tv 8 Aramızda Kalmasın 414 izlenme - 3 yıl önce TV 8 Aramızda Kalmasın "Seni Seviyorum Adamım" Galası... Daha fazlası için www.izlesene.com/seniseviyorumadamim kanalına abone olabilirsiniz....
Mahsun Kırmızıgül'ün Eşi Mezun Oldu 05:25
Mahsun Kırmızıgül'ün Eşi Mezun Oldu 129 izlenme - 2 yıl önce Aramızda Kalmasın, Jess Molho, Funda Özkalyoncu ve Deniz Akkaya'nın sunumlarıyla ve birbirinden sürpriz konuklarıyla hafta içi her sabah. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Aramızda Kalımasın Programı 00:53
Aramızda Kalımasın Programı 470 izlenme - 9 yıl önce güzel
Aleyna Tilki Yeni Klip Hazırlığındayız  Konserlere Hukuk Çerçevesinde Devam Edeceğiz 02:16
Aleyna Tilki Yeni Klip Hazırlığındayız Konserlere Hukuk Çerçevesinde Devam Edeceğiz 60 izlenme - 9 ay önce
Tarkan Ve Eşi Pınar Dilek Düğün Sabahı El Ele Görüntülendi 10:02
Tarkan Ve Eşi Pınar Dilek Düğün Sabahı El Ele Görüntülendi 97 izlenme - 2 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hakan Peker Evinin Kapılarını Açtı - Aramızda Kalmasın 17:07
Hakan Peker Evinin Kapılarını Açtı - Aramızda Kalmasın 63 izlenme - 11 ay önce Aramızda Kalmasın, Jess Molho, Duygu Çetinkaya ve Hakan Ural'ın sunumlarıyla ve birbirinden sürpriz konuklarıyla hafta içi her sabah TV8'de.
Serenay Sarıkaya Sevgilisi Kerem Bursin'in Ailesi İle Tanıştı 02:08
Serenay Sarıkaya Sevgilisi Kerem Bursin'in Ailesi İle Tanıştı 99 izlenme - 2 yıl önce Aramızda Kalmasın, Jess Molho, Funda Özkalyoncu ve Deniz Akkaya'nın sunumlarıyla ve birbirinden sürpriz konuklarıyla hafta içi her sabah. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Zor Günler Geçiren Arda Kural Sağlığına Kavuştu 10:36
Zor Günler Geçiren Arda Kural Sağlığına Kavuştu 87 izlenme - 2 yıl önce Bir zamanlar Türkiye'nin Leonardo Di Caprio'su olarak bilinen Arda Kural'ın bir dönem şizofren hastası olduğu gündemdeydi. Yeni öğrenilen bilgiye göre, Arda Kural'ın sağlığına kavuştuğu öğrenildi.
Halit Ergenç Ve Bergüzar Korel Tatilde 02:19
Halit Ergenç Ve Bergüzar Korel Tatilde 95 izlenme - 2 yıl önce Aramızda Kalmasın, Jess Molho, Funda Özkalyoncu ve Deniz Akkaya'nın sunumlarıyla ve birbirinden sürpriz konuklarıyla hafta içi her sabah. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
' Kürk Mantolu Madonna' Gafı Sosyal Medyayı Salladı 02:23
' Kürk Mantolu Madonna' Gafı Sosyal Medyayı Salladı 75 izlenme - 1 yıl önce TV8'de yayınlanan Aramızda Kalmasın programında Kürk Mantolu Madonna'dan bahsederken Funda Özkalyoncuoğlu büyük bir gafa imza attı ve kitabı şarkıcı Madonna zannetti. Bu büyük yanılgı sosyal medyayı adeta yıktı geçti.
Nehir Erdoğan 'ın 3 Yıllık Evliliği Bitti 10:12
Nehir Erdoğan 'ın 3 Yıllık Evliliği Bitti 40 izlenme - 11 ay önce Aramızda Kalmasın, Jess Molho, Duygu Çetinkaya ve Hakan Ural'ın sunumlarıyla ve birbirinden sürpriz konuklarıyla hafta içi her sabah TV8'de.
Nurgül Yeşilçay Ve Özcan Deniz'in ''İkinci Şans'' Filminin Çekimleri Cunda'da Başladı 04:07
Nurgül Yeşilçay Ve Özcan Deniz'in ''İkinci Şans'' Filminin Çekimleri Cunda'da Başladı 68 izlenme - 2 yıl önce Aramızda Kalmasın, Jess Molho, Funda Özkalyoncu ve Deniz Akkaya'nın sunumlarıyla ve birbirinden sürpriz konuklarıyla hafta içi her sabah. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kıvanç Tatlıtuğ'a 22 Yaşındaki Brezilyalı Cindy Mello Eşilik Edecek 10:01
Kıvanç Tatlıtuğ'a 22 Yaşındaki Brezilyalı Cindy Mello Eşilik Edecek 31 izlenme - 11 ay önce Aramızda Kalmasın, Jess Molho, Duygu Çetinkaya ve Hakan Ural'ın sunumlarıyla ve birbirinden sürpriz konuklarıyla hafta içi her sabah TV8'de.
Ahmet Kural'ın Çapkınlık Turu Hız Kesmeden Devam Etti 14:15
Ahmet Kural'ın Çapkınlık Turu Hız Kesmeden Devam Etti 33 izlenme - 12 ay önce Aramızda Kalmasın, Jess Molho, Duygu Çetinkaya ve Hakan Ural'ın sunumlarıyla ve birbirinden sürpriz konuklarıyla hafta içi her sabah TV8'de.
Burak Özçivit İle Fahriye Evcen Arasında Balayı Krizi 10:08
Burak Özçivit İle Fahriye Evcen Arasında Balayı Krizi 25 izlenme - 12 ay önce Aramızda Kalmasın, Jess Molho, Duygu Çetinkaya ve Hakan Ural'ın sunumlarıyla ve birbirinden sürpriz konuklarıyla hafta içi her sabah TV8'de.
Aleyna Tilki Hakkında Çıkan Haberlere İsyan Etti 10:14
Aleyna Tilki Hakkında Çıkan Haberlere İsyan Etti 22 izlenme - 1 yıl önce Aramızda Kalmasın, Jess Molho, Funda Özkalyoncu ve Sena Keçeli'nin sunumlarıyla ve birbirinden sürpriz konuklarıyla hafta içi her sabah TV8'de.
Murat Yıldırım Ve İmane El Bani Adana'da Evlendi - Aramızda Kalmasın 10:30
Murat Yıldırım Ve İmane El Bani Adana'da Evlendi - Aramızda Kalmasın 21 izlenme - 1 yıl önce Aramızda Kalmasın, Jess Molho, Funda Özkalyoncu ve Sena Keçeli'nin sunumlarıyla ve birbirinden sürpriz konuklarıyla hafta içi her sabah TV8'de.
Deniz Akkaya'nın Nafaka Kavgası Haberlerine Açıklık Getirmesi 07:48
Deniz Akkaya'nın Nafaka Kavgası Haberlerine Açıklık Getirmesi 23 izlenme - 1 yıl önce Deniz akkaya hakkında çıkan ' efe önbilgin'den birer çocukları olan deniz akkaya ile duygu hande ekşi arasında nafaka krizi çıktı.
Demet Akalın'dan Gülşen İle İlgili Samimi Açıklamalar 11:23
Demet Akalın'dan Gülşen İle İlgili Samimi Açıklamalar 18 izlenme - 1 yıl önce Aramızda Kalmasın, Jess Molho, Funda Özkalyoncu ve Sena Keçeli'nin sunumlarıyla ve birbirinden sürpriz konuklarıyla hafta içi her sabah TV8'de.
Meryem Uzerli Ozan Güven'in Kucağında Uyudu - Aramızda Kalmasın  10:26
Meryem Uzerli Ozan Güven'in Kucağında Uyudu - Aramızda Kalmasın 18 izlenme - 1 yıl önce Aramızda Kalmasın, Jess Molho, Funda Özkalyoncu ve Sena Keçeli'nin sunumlarıyla ve birbirinden sürpriz konuklarıyla hafta içi her sabah TV8'de.
Ece Erken Oğlunun Soyadını Erken Yapmak İçin Kolları Sıvadı 11:17
Ece Erken Oğlunun Soyadını Erken Yapmak İçin Kolları Sıvadı 19 izlenme - 12 ay önce Aramızda Kalmasın, Jess Molho, Duygu Çetinkaya ve Hakan Ural'ın sunumlarıyla ve birbirinden sürpriz konuklarıyla hafta içi her sabah TV8'de.
İlhan Mansız Survivor 2017'de Yarışacak - Aramızda Kalmasın 10:35
İlhan Mansız Survivor 2017'de Yarışacak - Aramızda Kalmasın 15 izlenme - 1 yıl önce Aramızda Kalmasın, Jess Molho, Funda Özkalyoncu ve Sena Keçeli'nin sunumlarıyla ve birbirinden sürpriz konuklarıyla hafta içi her sabah TV8'de.
Okan Kurt, Demet Akalın'ın Bodrum'da 2.5 Milyon Liraya Ev Almasını İstemiyor 15:06
Okan Kurt, Demet Akalın'ın Bodrum'da 2.5 Milyon Liraya Ev Almasını İstemiyor 11 izlenme - 11 ay önce Aramızda Kalmasın, Jess Molho, Duygu Çetinkaya ve Hakan Ural'ın sunumlarıyla ve birbirinden sürpriz konuklarıyla hafta içi her sabah TV8'de.
Başak Dizer'den Kayınvalide Açıklaması 10:42
Başak Dizer'den Kayınvalide Açıklaması 11 izlenme - 1 yıl önce Aramızda Kalmasın, Jess Molho, Funda Özkalyoncu ve Sena Keçeli'nin sunumlarıyla ve birbirinden sürpriz konuklarıyla hafta içi her sabah TV8'de.
Deniz Akkaya'nın Erkeklerin Medya Üzerinden Tehdit Ettiğini Söylemesi 05:57
Deniz Akkaya'nın Erkeklerin Medya Üzerinden Tehdit Ettiğini Söylemesi 13 izlenme - 1 yıl önce Tv8 ekranlarında aramızda kalmasın programına katılan Deniz Akkaya Türkiye'deki ünlü kadınlarla birlikte olan erkeklerin hep tehdit ettiğini söyledi.