Hoşgeldiniz!

arap90lar

Araplar - Beatbox Sanatına Rakip Olmak 03:21
Araplar - Beatbox Sanatına Rakip Olmak 882 izlenme - 3 yıl önce Amcaların elinde silah var , ne için toplandıkları maalesef anlaşılamıyor, şarkımı söylüyolar, cihad çağrısımı yapıyolar oda belli değil, ne desem bilemiyorum, bir içerik hakkında içerik bilgisi yazmakta bu kadar zorlandığımı hatırlamıyorum çünkü bunları yazarken olayın etkisindeyim inanın, tek bildiğim ortadoğuda elinde keleş böyle nara atılarak ortalık inletilirse yakında savaş vardır heralde, ama ses sanatına bu kadar eziyet edildiğini ilk defa görüyorum, hele de koro eşliğinde....
2 Dakikada Arapları Tanımak 02:03
2 Dakikada Arapları Tanımak 559 izlenme - 3 yıl önce Sadece savaşlarla anılan ama dünyanın en renkli coğrafyası Orta Doğu ve Orta Doğu'nun en kalabalık halkı Araplar... Arapların enteresan hallerine ait bir derleme. İzliyoruz.
Arapların 2 Teker Sevgisi 01:46
Arapların 2 Teker Sevgisi 336 izlenme - 3 yıl önce Arapların arabayı 2 tekerlek üzerinde kullanmasıyla ilgili hünerlerini sergilediği birçok video izlemişsinizdir. Yine o videolardan birini izleyeceğiz fakat bu kez olayı biraz daha abartarak tehlikenin dozunu artırmaya karar vermişler. Ne diyelim. Allah akıl fikir versin.
Halı Üzerinde Kim Kalacak - Arap Eğlencesi 03:59
Halı Üzerinde Kim Kalacak - Arap Eğlencesi 304 izlenme - 3 yıl önce Arapların yeni eğlencesi halı üzerinde kim daha çok kalabilecek. Ama bu halı sabit değil. Bir araba arkasına iple bağlanmış halı, kum üzerinde hızla ilerlerken arap asıllı vatandaşlar bu hareket halindeki halının üzerinde durabilmek için çok çaba sarf ediyorlar.
Araba Cambazı Araplar 08:04
Araba Cambazı Araplar 127 izlenme - 3 yıl önce Malum araplarda benzin bol olduğundan bizim lazım olduğunda anca kullanabildiğimiz arabaları bir oyuncak haline getirmişler ve ortaya bu güzel görüntüler çıkmış önemli not: sakın bu hareketleri trafikte yapmayınız hatta trafiğe kapalı alanlarda dahi yapmayınız.