Hoşgeldiniz!

arda esen

Show TV - Ayşecik - Jenerik (1998) 01:13
Show TV - Ayşecik - Jenerik (1998) 3.258 izlenme - 3 yıl önce haminne,dedoş,çatal niyazi,tommiks,the berber,fısfıs,dedektif nuri gibi karakterlerle hayatımıza renk katan dizilerdendir.
Büyümüş de Küçülmüş - 1. Bölüm 46:29
Büyümüş de Küçülmüş - 1. Bölüm 2.296 izlenme - 3 yıl önce 9 Bölüm olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmıştır. Tarcan 50 yaşlarında babadan kalma bir eczacı. Tarcan biraz içine kapanık, Daha çok bilimle kimya, simya olayları ile ilgilenen bir tip. Üniversitede okurken tanıştığı ilk aşkı tarafından bir doktora tercih edildiği için kadınlardan nefret ediyor ve onlardan olabildiğince uzak duruyor. Ancak bu durum Tarcan'ın eczanesinin bulunduğu mahalledeki 23 yaşındaki Şebnem'i görmesiyle değişiyor. Duyguları alt üst olan Tarcan, Şebnem'e sırılsıklam aşık oluyor. Fakat aralarında 20 yaş fark var. Tarcan bundan sonraki hayatını aradaki bu yirmi yaşı kapatmaya adıyor ve babasından kalan formül defterini kullanarak kendini gençleştirmek için deneylere başlıyor. Kısmen başarılı da oluyor. Ancak kafasındaki hesaplar deneye uymuyor ve geliştirdiği iksiri içince Şebnem kendisinden 14 yaş büyük oluyor. Yani Tarcan, iksiri içince dokuz yaşındaki afacan'a dönüşüyor. Tarcan çok büyük bir hata yaptığını anlıyor anlamasına ama iş işten geçiyor. Çünkü, Tarcan'ın ne zaman afacan, afacan'ın ne zaman yeniden Tarcan olacağı belli değil. Bu gizemli dönüşüm hiç beklenmedik anlarda sürpriz bir şekilde ortaya çıkıyor. Hem Tarcan hem de afacan zor ve bir o kadar da kahkaha yaşıyor. Müzik : Temel Zümrüt Yayın Kanalı : Kanal D Türü : Sit-com komedi (alıntıdır)
Kralyolu Fragman 03:06
Kralyolu Fragman 1.260 izlenme - 5 yıl önce Filmin İçeriği: anne Ve Babası Arkeolog Olan 10-11 Yaşlarında Bir Çocuğun Dedesiyle Birlikte İstanbul'da Başlayıp Erdemlide Devam Eden Macerası. Helenistik Dönem Kenti Olan Erdemlide Bir Kazı Çalışmasında Başlayan, Çocukların Buldukları Harita İle Kendilerini Karışık Bir Macera İçinde Bulmalarıyla Devam Eden Tatlı Ve Heyecanlı Bir Film. Gerçeklerle Yol Alan Genel Hikâyenin İçinde Fantastik Öğelerde Bulunmakta. Olba Krallığı'nın Kraliçesi Olan Aba'nın Yardımcı Karakter Olarak Kullanıldığı Sahneler Fantastik Sahnelerdir. Baştan Sona Merakla Seyredilecek Ve Devamı Planlanan Bir Projedir.
Baş Belası - Çiğdem Batur - Arda Esen - Sedat Bilenler 02:10
Baş Belası - Çiğdem Batur - Arda Esen - Sedat Bilenler 508 izlenme - 4 yıl önce '' Tiyatro Esen '' Tarafından sahneye koyulan, Eray Yasin Işık'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Göksel Kortay' ın yaptığı ve baş rollerini Arda Esen , Çiğdem Batur ve Sedat Bilenler' in paylaştıkları '' Baş Belası '' isimli oyunun tanıtım filmi '' Ölmez Müzik Yapım '' Tarafından hazırlanmıştır ...
Arda Esen Saba Tümeri Böyle Taklit Etti 01:51
Arda Esen Saba Tümeri Böyle Taklit Etti 514 izlenme - 5 yıl önce Arda Esen Saba Tümeri böyle taklit etti
Büyümüş de Küçülmüş - Jenerik 01:07
Büyümüş de Küçülmüş - Jenerik 119 izlenme - 3 yıl önce Tarcan 50 yaşlarında babadan kalma bir eczacı. Tarcan biraz içine kapanık, daha çok bilimle kimya, simya olayları ile ilgilenen bir tip. Üniversitede okurken tanıştığı ilk aşkı tarafından bir doktora tercih edildiği için kadınlardan nefret ediyor ve onlardan olabildiğince uzak duruyor. Ancak bu durum Tarcan'ın eczanesinin bulunduğu mahalledeki 23 yaşındaki Şebnem'i görmesiyle değişiyor. Duyguları alt üst olan Tarcan, Şebnem'e sırılsıklam aşık oluyor. Fakat aralarında 20 yaş fark var. Tarcan bundan sonraki hayatını aradaki bu yirmi yaşı kapatmaya adıyor ve babasından kalan formül defterini kullanarak kendini gençleştirmek için deneylere başlıyor. Kısmen başarılı da oluyor. Ancak kafasındaki hesaplar deneye uymuyor ve geliştirdiği iksiri içince Şebnem kendisinden 14 yaş büyük oluyor. Yani Tarcan, iksiri içince dokuz yaşındaki afacan'a dönüşüyor. Tarcan çok büyük bir hata yaptığını anlıyor anlamasına ama iş işten geçiyor. Çünkü, Tarcan'ın ne zaman afacan, afacan'ın ne zaman yeniden Tarcan olacağı belli değil. Bu gizemli dönüşüm hiç beklenmedik anlarda sürpriz bir şekilde ortaya çıkıyor.