Hoşgeldiniz!

Ardaturan Videoları İzle

espanyol 4 2 atletico madrid arda turan golu 00:51
espanyol 4 2 atletico madrid arda turan golu 3.587 izlenme - 6 yıl önce demirvideos
Arda Turan 00:23
Arda Turan 6.902 izlenme - 10 yıl önce Ardadan müthiş hareket LİVERPOOL şaşkın :))
Arda Turan - Gangnam Style 01:13
Arda Turan - Gangnam Style 1.984 izlenme - 2 yıl önce Kral Kupası'nda deplasmanda Sevilla'yı eleyen Atletico Madrid, dönüş yolunda uçakta eğleniyor falan, tabi takımın maskotu haline gelen Arda Turan kardeşimiz kısa bi Gangnam şov yapıyor artık güler misiniz, ağlar mısınız, siz bilirsiniz, ben yer yer böyle bi hafif ulan azcık efendi dur moduna da girmedim değil. Hayırlı seyirler...
Gs-Barça Maçı Muhteşem Üçlü 00:35
Gs-Barça Maçı Muhteşem Üçlü 4.576 izlenme - 10 yıl önce O kadar ses varki kameralar sallanıyor sesten...
Arda Turan'dan Pique'ye bacak arası! 00:10
Arda Turan'dan Pique'ye bacak arası! 531 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin yetiştirdiği en büyük yıldızlardan birisi olan Arda Turan, Barcelona ve İspanya milli takımının yıldız oyuncusu Gerard Pique'ye bacak arası atıyor..
Sabri İle  Muhteşem 3 Lü.harika Taraftar 01:30
Sabri İle Muhteşem 3 Lü.harika Taraftar 3.169 izlenme - 10 yıl önce Sabri Taraftarı çosturuyor...Aslan Kükrüyor...
arda turan best soocer player turkey 01:11
arda turan best soocer player turkey 1.186 izlenme - 8 yıl önce arda turan speizial
galatasaray 06:23
galatasaray 262 izlenme - 7 yıl önce herkesin inadına sevevecem galatasarayı
Osman Tanburacı: 'Fatih-Terim gitsin Arda Turan kalsın' 00:47
Osman Tanburacı: 'Fatih-Terim gitsin Arda Turan kalsın' 81 izlenme - 9 ay önce Spor yorumcusu Osman Tanburacı, Fatih Terim’in Arda Turan’ı kadroya almamasıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Arda Turan - Cumhurbaşkanımız Sizi Zor Günler İçin Saklıyor Herhalde 01:44
Arda Turan - Cumhurbaşkanımız Sizi Zor Günler İçin Saklıyor Herhalde 92 izlenme - 2 yıl önce Davutoğlu, "Gençliğimde epey ben de top oynadım. Geçen Kurban Bayramı'nda korumalarla oynayalım dedik, epeydir oynamamıştım, ona rağmen bizim takımın 11 golünün 6'sını ben attım" diyor. Bunun üzerine Arda Turan, "Cumhurbaşkanımız sizi zor günler için saklıyor herhalde" diyince mavi ekran veriyor. Yani bu hazırcevaplıktır belki çoğu kişinin aklına gelebilir bu cevap ama ben Ahmet Davutoğlu adına üzüldüm. adam ben tayyipten geri kalmam çabasında galiba kendini kanıtlamak için ergen veletler gibi kendini övücü bişey anlatmış ama arda adamı rezil etmiş resmen. o tiple sen anca top toplayıcı olursun dese heralde en az bu kadar koyardı adama.
Abdülkerim Durmaz: 'Arda-Terim olayı namus meselesine döndü' 02:49
Abdülkerim Durmaz: 'Arda-Terim olayı namus meselesine döndü' 21 izlenme - 9 ay önce Spor yorumcusu Osman Tanburacı, Fatih Terim’in Arda Turan’ı kadroya almamasıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.