Hoşgeldiniz!

arge

Vestel Sahibinin Ürettiği Telefonlarda Kullanılan Donanım ve Yazılımı Yerli Zannetmesi 00:39
Vestel Sahibinin Ürettiği Telefonlarda Kullanılan Donanım ve Yazılımı Yerli Zannetmesi 9.883 izlenme - 1 yıl önce Ahmet Zorlu'nun Cnntürk ekranların da dile getirdiği açıklama. Rakiplerinin 2500TL'ye sattığı telefonları onlar 999 tl ye satıyorlarmış. Yazılım ve donanım tamamıyla yerliymiş Ve tabi olmazsa olmaz bir türkiye gerçeği olan mağduriyet burada da var. Para kazanamıyorlarmış. Birileri Ahmet Zorlu'yu fena kandırıyor sanırım.
Süharist Darkorbit Tr4 Mars Baskını 03:52
Süharist Darkorbit Tr4 Mars Baskını 3.514 izlenme - 7 yıl önce süharist darkorbit tr4 arge kalnı mars baskını
darıca döğerliler sıra gecesi-ip oyunu 11:02
darıca döğerliler sıra gecesi-ip oyunu 1.706 izlenme - 7 yıl önce darıca döğerliler sıra gecelerinden ilginç görüntüler.darıcada ikamet eden döğerli hemşerilerimizin sıra gecelerinde oynadıkları ip oyunu.çık bakalım çıkabilirsen? birbirne bağlı olan iki insanın bu durumdan nasıl kurtulacak?izlerken gülmekten kendinizi alamayacaksınız.iyi seyirler...döğer arge
Süharist-Tatlı_bela-Eagleeye-Darkorbit Tr4-Arge 08:53
Süharist-Tatlı_bela-Eagleeye-Darkorbit Tr4-Arge 1.358 izlenme - 7 yıl önce arge klanı baskın!!..
Trafiğe Yerli Monorail (Monoray) 03:53
Trafiğe Yerli Monorail (Monoray) 435 izlenme - 3 yıl önce
Sxe 10.0 Arge Wallhack Forumexa 04:08
Sxe 10.0 Arge Wallhack Forumexa 630 izlenme - 8 yıl önce www.forumexa.com
Vsler-Süharist-Desdur_chek_uleyn 02:42
Vsler-Süharist-Desdur_chek_uleyn 1.048 izlenme - 8 yıl önce vs yapıozz :) uleyn
ucuza ısıtan türk buluşu 09:15
ucuza ısıtan türk buluşu 628 izlenme - 8 yıl önce u elektrik tasarrufu sağlayan çevre dostu ısıtıcı! pestgo elektronik genel müdürü niyazi davran bu faydalı buluşun öyküsünü anlatıyor. diğer videolar için ziyaret edin http//www.tebkobitv.com
arge çavuŞ vs antİsosyal 04:11
arge çavuŞ vs antİsosyal 867 izlenme - 9 yıl önce arge klani cavus vs antİsosyal darkorbİt
msc adams  unıgraphıcs vb çalışmalarım 05:53
msc adams unıgraphıcs vb çalışmalarım 302 izlenme - 8 yıl önce www.volkanonder.blogcu.com
Arge Klanı Şovda 05:23
Arge Klanı Şovda 193 izlenme - 7 yıl önce arge klanı 4 kişi 40 kişilik klanı ham yaparsa ne olur d d
Oriflame Araştırma ve Geliştirme Merkezi Stockholm 02:18
Oriflame Araştırma ve Geliştirme Merkezi Stockholm 121 izlenme - 4 yıl önce Oriflame Araştırma ve Geliştirme Merkezi Stockholm.. izleyip öğrenelim hep beraber.. sevgiyle kalın :))
17 Yaşında Protez Endüstrisini Değiştirmek 05:27
17 Yaşında Protez Endüstrisini Değiştirmek 117 izlenme - 3 yıl önce Easton LaChappelle isimli gencin özürlüler için tasarladığı protez kol. Maliyeti 350-1000$ arasında. Yazılımın SDK sını, diğer geliştirici ve firmalarında geliştirebilmesi için ücretsiz olarak dağıtıyor. Bu çocuk dünyaya bir ders gibi.
Yerel Elektrikli Araba Türkiye Turu 1.Gün : İstanbul - Ankara Yolu 03:49
Yerel Elektrikli Araba Türkiye Turu 1.Gün : İstanbul - Ankara Yolu 222 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Üniversitesi YEREL Elektrikli Araba Ekibi bünyesinde gerçekleştirdiğimiz YEREL T1 aracımızla 5000 km'lik Türkiye Turu testimizin ilk ayağı olan 436 km yol kat ettiğimiz İstanbul-Ankara testi görüntüleri
Engelsiz Siber Güvenlik Konferansı 03:24
Engelsiz Siber Güvenlik Konferansı 86 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Salondan detaylar- Savunma Sanayii Müsteşarlığı AR-GE ve Teknoloji Yönetimi Daire Başkanı Dr. Ata Şenlikci'nin konuşması - Savunma Sanayii Müsteşarlığı Ar-Ge ve Teknoloji Yönetimi Daire Başkanı Şenlikci: -"Gelecek yıllarda uygulama sistemlerine insan kaynağı olarak çok değerli kişileri kazandırmak gerekiyor.
Ranza Reklamı Böyle Olur 01:39
Ranza Reklamı Böyle Olur 89 izlenme - 3 yıl önce Ecnebiler yuvarlak (köşeli de olabilir) masaları başında binlerce dolar maaşla çalışan reklam sektörü elemanları yetiştirip çuvalla paraları yönetmenlerin önüne serip reklam filmleri çekedursunlar, yerli reklam sektörümüz en inandırıcı, en hakiki ve en sağlam reklamları ufacık bütçelerle kotarmayı başarıyorlar. Bir ranza ne kadar dayanıklı olabilir?
Sü Arge Ve Girisimcilik Toplulugu 03:18
Sü Arge Ve Girisimcilik Toplulugu 68 izlenme - 8 yıl önce katılımlarınızı bekliyoruz...
odtü arge günleri 4 [hd] 01:24
odtü arge günleri 4 [hd] 146 izlenme - 8 yıl önce odtü arge topluluğu tarafından her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen odtü arge günlerinin dördüncüsü bu sene 4-5 mayıs 2010 tarihlerinde odtü kültür ve kongre merkezinde gerçekleşecek. odtü arge günleri türkiyede inovatif hareketlerin teşvik edilmesi ve toplumda arge farkındalığı ve bilinci yaratmak amacıyla gerçekleştirilen bir fuar etkinliğidir.topluluk ve etkinlik ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye www.arget.net ve www.odtuargegunleri.net adreslerinden ulaşabilirsiniz.
E-Mail `i Kim Buldu ? 02:27
E-Mail `i Kim Buldu ? 131 izlenme - 3 yıl önce Sürekli aklıma gelen ve araştırmaya vakit bulamadığım bir konuydu bu.E-Mail Yani Elektronik Postayı Kim Buldu ? Hem kendim öğrenmiş oldum hemde bunu sizlerle paylaşmak istedim.iyi seyirler. http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Instragram : @hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için hakan.0@hotmail.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv e postayı kim buldu Elektronik posta ya da kısa adıyla e-mail, bilgisayar ağlarında kullanıcılarının birbirleriyle yazılı olarak haberleşmesini sağlayan bir yoldur. Bilgisayar ağlarının oluşturulma nedenlerinden biri, kişilerin, bir yerden diğerine (hızlı ve güvenli bir şekilde) elektronik ortamda mektup gönderme ve haberleşme isteğidir. E-posta (electronic mail, e-posta), bu amaçla kullanılan servislere verilen genel addır. E-postayı kim buldu? Tabii ki Ray Tomlinson! İletişim tarihinde devrim yapan elektronik postayı Ray Tomlinson adında MIT mezunu bir mühendis buldu. Tomlinson, ilk e-postayı 1971 yılında gönderdi. Tomlison, “E-posta toplumu değiştirmedi, sadece daha fazla iletişim kurmalarını sağladı” diyor. E-Postayı bulmasi dört-beş saatini almis. O süreyi de bir-iki haftaya yaymis ve Boş zamanlarinda uzerinde çalışmis. “E-Posta’nın babası” olarak tanımlanan Amerikalı mühendis Ray Tomlinson ilk e-postayı 1971 yılında Cambridge’de gönderdi. İlk mesajda ne yazdığını tam olarak hatırlamayan Tomlinson e-posta işaretini de “@” olarak seçen isim… Sadece 200 satırlık kodlardan oluşan ilk e-posta programı günümüzde kullanılan ve binbir çeşit özelliği bulunan programların atasıydı. “Programı test etmek için bir makineden diğerine bir mesaj gönderdim. Sanırım mesajda QWERTYIOP ya da ona benzer bir şey yazıyordu” diyen Tomlinson’un programından önce de bilgisayarlar arasında dosya transferini sağlayan programlar vardı ancak yetersizdi. Elektronik posta kaç yılında Türkiye’ye geldi? Elektronik posta Türkiye’ye, Türkiye Elektronik Posta Sistemi (TÜRKEP) ile 1993 yılında gelmiştir. Sistem, başlangıçta 5.000 kullanıcı kapasitesiyle hizmet vermeye başlamıştır
Arjantin Basını: Eder Balanta, Galatasaray'la Anlaştı 03:20
Arjantin Basını: Eder Balanta, Galatasaray'la Anlaştı 57 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray'ın istediği Eder Balanta için Arjantin basını flaş bir iddiada bulunurken sarı-kırmızılı takımın Kolombiyalı oyuncuyla el sıkıştığını yazdı.
Arge Sistem 00:40
Arge Sistem 60 izlenme - 5 yıl önce İnternet Cafe Kurulumu
#MühendislikDemek 00:32
#MühendislikDemek 45 izlenme - 4 yıl önce Mühendislik Demek 26-27 Aralık ODTÜ KKM
Crea 00:48
Crea 52 izlenme - 8 yıl önce kalite arge sevgilerle
Başbakan Erdoğan: Teknoloji Alanında da Tarihi Bir Atılım İçindeyiz 01:35
Başbakan Erdoğan: Teknoloji Alanında da Tarihi Bir Atılım İçindeyiz 63 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Bugün artık Uluslararası arenada bilim ve teknoloji alanında da bir Türkiye modelinden söz ediliyor.
Türkiye’nin İlk Milli Pili Üretiliyor 07:06
Türkiye’nin İlk Milli Pili Üretiliyor 6 izlenme - 1 yıl önce ASPİLSAN, Ocak ayında kurulan Ar-ge merkezi ile Türkiye’nin ilk batarya teknolojilerini üretecek ve sivil sektöre açılacak. 1981 yılında Kayserililerin bağışları ile kurulan ASPİLSAN’ın, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı bünyesinde, savunma sanayiinin batarya sistemleri ihtiyacını giderdiğini belirten Genel Müdür Ferhat Özsoy, Ocak ayından itibaren faaliyete başlayan ar-ge merkezi ile batarya teknolojileri konusunda ülkenin ihtiyacı olan açığı kapatmayı amaçladıklarını ifade etti. Ağustos 2016’dan bu yana çalışmaları süren Ar-ge merkezinin Orta Anadolu Kalkınma Ajansı desteği ile kurulduğunu kaydeden Genel Müdür Ferhat Özsoy, “Temel hedefimiz Türkiye’de özellikle pil teknolojilerinin çalışıldığı bir ar-ge merkezi oluşturmak; burada yerli teknolojiler geliştirmek ve bunu pazarlanabilir hale getirip milli çözümlerle ülkemizin enerji ihtiyacına katkı sağlamak” dedi. Sivil sektöre açılacak Bugüne kadar savunma sanayiinin batarya ihtiyaçlarını karşıladıklarını dile getiren Genel Müdür Ferhat Özsoy, geçen yıl işletmenin isminin Aspilsan Enerji olarak değiştirilmesinin ardından, sivil sektörün ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalar yapacaklarını da ifade etti. Genel Müdür Ferhat Özsoy, “Ar-ge merkezimizde bu teknolojileri araştırıp geliştirirken, misyonumuz doğrultusunda savunma sanayii ve sivil sektörün ihtiyaçlarını karşılayarak ülkemize katkıda bulunacağız. Milli teknolojisi olan, milli pil ve hücreler üretecek bir sisteme doğru gideceğiz ve bu Türkiye’de ilk olacak” diye konuştu. Uzak Doğu’ya rakip olacak Ar-ge Müdürü Samet Altınay ise, 22 mühendisle birlikte çalıştıkları ar-ge merkezinde 17 projeyi yürüttüklerini belirtti. Kayseri’nin üçüncü ar-ge merkezleri olduğunu söyleyen Ar-ge Müdürü Samet Altınay, “Batarya teknolojisinde Türkiye biraz geride kaldı. Özellikle Uzak Doğunun bu konuda çok baskın olduğunu biliyoruz. Bu konuda biz de Türkiye’nin altyapısını arttırmayı hedefliyor ve projeler üretiyoruz” ifadelerini kullandı.