Hoşgeldiniz!

arı sütü

Kilosu 50 Bin Lira Olan Süt 03:48
Kilosu 50 Bin Lira Olan Süt 2.207 izlenme - 1 yıl önce Türkiye’de az miktarda üretilen ve birçok hastalığa iyi geldiği belirtilen arı sütünün toptan satıldığında 5 bin TL’ye, kovandan üretilen gözlerle gram gram satılması halinde ise kilogram fiyatının 15-20 bin TL seviyelerinde olduğu belirtildi. Bal dışında birçok arı ürünü üretmeye başlayan arıcılar, bu sayede arı ürünü çeşitliliğinin arttırılmasına da olanak sağlıyor. Arı sütü ise birçok hastalığa iyi gelmesi sebebi ile dünyanın en pahalı sütleri arasında yer alıyor. Başlı başına ayrı bir üretim isteyen ve zahmetli bir uğraş olan arı sütünün kilosu toptan satıldığında 5 bin TL’ye, kovanlarda üretildiği gözlerle gram gram satılması halinde ise 15-20 bin TL seviyelerine çıkabiliyor.
arıcılık 02:12
arıcılık 2.061 izlenme - 8 yıl önce arıcılık tedavisi İstenmeyen bir hastalıktır.
Bu Sütün Kilosu 20 Bin TL 03:00
Bu Sütün Kilosu 20 Bin TL 102 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'de az miktarda üretilen ve birçok hastalığa iyi geldiği belirtilen arı sütünün toptan satıldığında 5 bin TL'ye, kovandan üretilen gözlerle gram gram satılması halinde ise kilogram fiyatının 15-20 bin TL seviyelerinde olduğu belirtildi
Arı Sütü  Kremi 02:17
Arı Sütü Kremi 42 izlenme - 11 ay önce 0551 152 69 42 http://www.arisutukremi.info.tr/ arı sutu kremi yaralarınızın iyileşmesine yardımcıdır. Cildi gençleştirir kırışıklık engeller cildi besler sizlerin tercih edebilecegi katkısız mükemmel bir formuldur.
Arı Sütünün Faydaları Arı Sütü Neye İyi Gelir? 03:45
Arı Sütünün Faydaları Arı Sütü Neye İyi Gelir? 25 izlenme - 1 yıl önce Arı Sütünün Faydaları Nelerdir? Arı sütü sadece çocuklar tarafından değil, 7’den 70’e herkes tarafından kullanmaktadır. Özünde bulunan muhtelem besin kaynakları sayesinde büyümede ve zihinsel gelişimimizde oldukça etkilidir. Bilhassa spor ve egzersiz yapan kişiler için çok tercih edilen besin kaynağı olarak bilinir. Ayrıca arı sütü antioksidan özelliğe de sahip olması nedeniyle kansere karşı da koruma sağlar. Çocuk yapamayanlara arı sütünün etkisi; Doktorlar çocuk yapamayan eşlere arı sütü kullanmalarını önermektedir. Yumurtalık ve sperm kalitesinin artışına yardımcı olur.Arı Sütü Neye iyi gelir? Damar tıkanıklığını giderir, damarları açar. Güçlü bir antioksidan kaynağıdır. Kansere karşı savaşmada etkin rol oynar. Büyüme – gelişme çağında olanlar, spor yapanlar ve hareketli yaşam sürenler için önemli bir destekleyicidir. Unutkanlığa karşı ve hafıza güçlendirmek için mutlaka kullanılmalıdır. Kişiye zindelik kazandırır. Hazmı kolaylaştırarak kabızlığı giderir. Bebeğin anne karnından gelişme çağı boyunca zihinsel gelişimi için etkin bir rol alır. Bağışıklık sistemimizi güçlendirmektedir. Sperm kalitesinde ve sayısında artış sağlar, bu sebeple ebeveynler çocuk sahibi olabilmek için kullanmaktadır. Genel olarak kişinin performansını artırır. İnsan metabolizmasına çok yönlü ve olumlu çok faydalı Hastalıklara karşı vücut direnci artırır. Kalp ve damar sağlığını destekler. Hipertansiyona karşı yararlıdır. Alzheimer hastalığına karşı kullanılması önerilir. Doğal bir antidepresan özelliktedir. Hücre yenilenmesini tetikler ve hız kazandırır, bu şekilde kişinin yaşamını tazeler. Deri hastalıklarına karşı kullanılır. Derinin görünümünü taze tutar. Antibakteriyaldir özelliktedir. Uyku düzensizliğine karşı faydalıdır.
Apiterapi Nedir? 04:04
Apiterapi Nedir? 110 izlenme - 4 yıl önce Apiterapi Nedir? arılardan Elde Edilen Her Çeşit Ürünün Birden Çok Hastalığın Tedavisi İçin Kullanılması Şekline Verilmiş Olan Tıbbi İsim Olarak Da Nitelendirilebilmektedir. Arıların Üretmiş Olduğu Birçok Farklı Besinin Zaman İçerisinde Çok Farklı Şekiller İle Kullanılması Ve İnsan Hayatı İçin Faydalı Materyaller Olmasının Sağlanması Mümkün Kılınmıştır. Apiterapi Yöntemi Olarak Adlandırılan Bu Tedavi Süreci, Sonuçlanma Aşamasında İnsanlara Ciddi Anlamda Fayda Sağlamıştır. apiterapi Yöntemi Sayesinde Arılardan Elde Edilen Propolis, Balmumu, Arı Sütü, Polen Ya Da Bu Gibi Daha Birçok Farklı Bileşenden İnsan Hayatı İçin Olumlu Sonuçlar Doğuran İlaçların Üretimi Sağlanmıştır. Bu Üretim Aşamasında Bilim Adamlarının Ayrıştırmaları Ve Sterilize İşlemleri Mutlaka Ki Çok Önemli Bir Yere Sahiptir.
Arı Sütü 05:20
Arı Sütü 77 izlenme - 4 yıl önce Kraliçe Arılara Özel Bir Besin Olarak Da Tanımı Yapılan Arı Sütünün İçeriğinde Birçok Farklı Bileşim Bulunmaktadır. Bu Bileşimler Ve Enzimler Sayesinde Birçok Farklı Alanda Kullanılabilecek Bir Çeşit Kaynak Elde Edilmiştir. Bu Kaynağın Elde Edilmesi Akabinde De Çok Önemli Gelişmeler Yaşanmaya Devam Ediyor. Arıların Ürettiği Besinlerin Hayatımızın Her Safhasında Kullanılması Da Son Derece Doğal Ve Etkileyici Bir Durumdur. Arı Sütü, Fayda Açısından İncelendiği Zaman Muazzam Özelliklere Sahip Bir Çeşit Besin Öğesi Olarak Nitelendirilebilir. Arı Sütü Dediğimiz Maddenin O Kadar Ciddi Bir Etki Durumu Söz Konusudur Ki Kraliçe Arının İşçi Arılara Nazaran İki Katı Büyüklüğe Ulaşmasında Ki En Önemli Etkenlerden Birisi Olarak Da Gözlemlenebilmektedir.
Arı Sütünün Muhteşem Faydaları 01:54
Arı Sütünün Muhteşem Faydaları 4 izlenme - 1 yıl önce Arı Sütü Nedir? Faydaları Nelerdir? – Çocukların zihinsel ve bedensel gelişiminde yardımcıdır. -Romatizmal hastalıklarda yardımcı tedavi olarak kullanılır. -Bağışıklılık sisteminin güçlendirdiği konusunda ciddi bulgular vardır. -İçinde var olan enerji nedeniyle yorgunluğu atar , enerji verir , insanı zinde tutar. -Hücre yenileme , kemik dokusu yenileme , kemik gelişimini arttırma , beyinsel fonksiyonu arttırma gibi çok çeşitli kimsayasal faydası vardır. -Hücre yenileyici etkisi nedeniyle saç dökülmesine karşı kullanılır. – Hamilelikte ve hamile kalmada önemli yardımcıdır. Yapılan araştırmalarda arı sütünün sperm kalitesini arttırdığı saptanmıştır. -Yine hücre yenileme özelliği nedeniyle cilt kırışıklıklarını gidermede kullanılır. -Hücre yenileme özelliği nedeniyle kanserli hücreleri yok etmede ve savaşmada kullanılır. -Midenin rahatlamasını sağlar. Ülser gastrit gibi mide hastalıklarını ve mide yanmasını önler. -Damarların güçlenmesini sağlar. -Sara hastalığında nöbetlerin hafiflemesini sağlamaktadır. -Her türlü hastalıkta ek olarak kullanılabilir. Griplerde gıda takviyesi olarak sıklıkla kullanılır. Unutulmamalıdır ki bu doğa mucizesi yalnızca hastalıkta değil hastalıkları önleme , yaşam kalitesini arttırma ve sağlıklı yaşam için de kullanılabilir.