Hoşgeldiniz!

arıkan

Dünya Kupası Spikerinin Tepki Çeken Cinsiyetçi Yorumu   00:42
Dünya Kupası Spikerinin Tepki Çeken Cinsiyetçi Yorumu 26.318 izlenme - 2 ay önce 2018 Dünya Kupasında Rusya-Suudi Arabistan açılış maçını ekranlara getiren TRT'de spiker Erdoğan Arıkan'ın "Top toplayıcıların tamamı kız, hata yapmaları normal" sözlerine sosyal medyada tepkilere neden oldu
Taş/Stone (2017) Fragman 01:38
Taş/Stone (2017) Fragman 20.298 izlenme - 1 yıl önce Yönetmen: Orhan Eskiköy Yapım Yılı: 2017 Oyuncular: Muhammet Uzuner, Jale Arıkan, Ahmet Varlı, Beste Kökdemir
Yaptığı Garip Hareketlerle Arkadaşını Delirtti! | Benimle Oynama 5. Bölüm (18 Ağustos Cumartesi) 04:31
Yaptığı Garip Hareketlerle Arkadaşını Delirtti! | Benimle Oynama 5. Bölüm (18 Ağustos Cumartesi) 266 izlenme - 2 gün önce Funda hanımın mekanda yüksek sesle bağırması ve yaptığı garip hareketler Leyla hanımı çıldırttı.
Kıvanç Tatlıtuğ Benzetmesi Ortamı Gerdi! | Benimle Oynama 5. Bölüm (18 Ağustos Cumartesi) 06:17
Kıvanç Tatlıtuğ Benzetmesi Ortamı Gerdi! | Benimle Oynama 5. Bölüm (18 Ağustos Cumartesi) 207 izlenme - 2 gün önce Çağla'nın internetten tanıştığı erkek arkadaşı Soner'in üstüne Kıvanç Tatlıtuğ benzetmesiyle gidince ortam bir anda gerildi.
Gelen Hesabı Görünce Gözlerine İnanamadı! | Benimle Oynama 5. Bölüm (18 Ağustos Cumartesi) 04:50
Gelen Hesabı Görünce Gözlerine İnanamadı! | Benimle Oynama 5. Bölüm (18 Ağustos Cumartesi) 186 izlenme - 2 gün önce Şaka için kullanılan makyaj malzemeleri ve peruk hesaba yansıtılınca gelen miktar karşısında Leyla hanım büyük şaşkınlık yaşadı.
Erdoğan Arıkan Eleştiriler Üzerine Özür Diledi 02:45
Erdoğan Arıkan Eleştiriler Üzerine Özür Diledi 2.652 izlenme - 5 ay önce Erdoğan Arıkan Fenerbahçe ve Galatasaray hakkında neler söyledi? Erdoğan Arıkan TRT Spor'da geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe ve Galatasaray hakkında söylediği sözlerin ardından yeni bir açıklama yaptı. Erdoğan arıkan oluşan algı ve bir kelimenin başka yere çekilmesinden dolayı üzgün olduğunu söyledi fakat çarpıcı açıklamalarla sözlerine devam etti. Erdoğan Arıkan ayrıca hangi takımı tutuyor? sorusunun cevabıyla ilgili olarak da bu konuya açıklık getirdi. Erdoğan Arıkan'ın TRT Spor Fenerbahçe ve Galatasaray açıklamaları Erdoğan Arıkan geçtiğimiz günlerde TRT Spor'da Fenerbahçe ve Galatasaray hakkında yaptığı açıklamaların farklı yerlere çekildiğini fakat oluşan algı nedeniyle tüm futbolseverlerden özür dilediğini söylerken, sözlerine şu şekilde devam etti: "SÖYLEDİKLERİM ÇOK FARKLI YERLERE ÇEKİLDİ" Sosyal medyada Cuma günü çok konuşuldu. Ben ilk defa böylesine gündeme geldim. Benim yorumum, takımların şu anki durumlarıyla ilgiliydi. Biraz ironik ve çarpıcı şekilde sununca çok fazla gündeme geldi olay. Ancak ne kulüplerle, ne de bu kulüplerin geçmişleriyle ilgili değildi. Tamamen takımların bugünkü durumları, sahada oynayanlar ilgili değerlendirme yaptım. Bu çok başka yerlere gitti ve değişik bir algı oluştu. Bu da hem beni, hem de TRT'yi çok fazla üzdü. "ÖZÜR DİLİYORUM" Bu değişik algının oluşmasından dolayı üzgünüm. Bundan dolayı bütün futbolseverlerden özür diliyorum. "SANKİ BEN BAŞKA TAKIMLIYMIŞIM VE..." Ancak bütün söylediğim şuydu: Biz çok daha güzel futbol izlemeliyiz. Bu takımlar harcanan paraların hakkını vermeliler. Ben bunu söyledim. Ancak sanki ben bu iki takımdan birini tutan ben, başka bir takımlıymışım ve başka bir takım adına konuşuyormuşum gibi gündeme getirildi. Düşüncelerim hala aynı. Bu ülke futbola çok fazla para harcıyor ama karşılığını alamıyormuşuz. Takımların daha büyük adımlar atması gerektiğini savundum. Kullandığım bir kelime çok fazla gündem oldu. Düşüncelerim hala aynı. İfade şeklim yanlıştı ama bunları söylemekten geri adım atmayacağım."
Annesini Ağlattı, Kendisinden Özür Diletti! | Benimle Oynama 5. Bölüm (18 Ağustos Cumartesi) 08:49
Annesini Ağlattı, Kendisinden Özür Diletti! | Benimle Oynama 5. Bölüm (18 Ağustos Cumartesi) 138 izlenme - 2 gün önce 18 Ağustos 2018 Cumartesi – Erdem zorla annesine kendisinden özür diletti ve ağlamasına neden oldu.
Hasan Arıkan 04:43
Hasan Arıkan 21.087 izlenme - 5 yıl önce Selam Ve Duaile Duanızı Eksik Etmeyin
Masaya Gelen Psikolog Anneyi Şoke Etti! | Benimle Oynama 5. Bölüm (18 Ağustos Cumartesi) 08:51
Masaya Gelen Psikolog Anneyi Şoke Etti! | Benimle Oynama 5. Bölüm (18 Ağustos Cumartesi) 111 izlenme - 2 gün önce 18 Ağustos 2018 Cumartesi – Masada garip tavırlar sergileyen Erdem için masaya gelen psikologun tavrı annesini şoke etti.
Esra Dermancıoğlu'ndan Kahkahaya Boğan Oyunculuk Dersi! Benimle Oynama 3.Bölüm (4 Ağustos Cumartesi) 12:15
Esra Dermancıoğlu'ndan Kahkahaya Boğan Oyunculuk Dersi! Benimle Oynama 3.Bölüm (4 Ağustos Cumartesi) 282 izlenme - 2 hafta önce Benimle Oynama'ya konuk olan ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu, masasına oturduğu gençlere verdiği oyunculuk dersiyle herkesi kahkahaya boğdu.
Erkek Arkadaşı Tarafından Terk Edildi, Garsona Patladı! Benimle Oynama 4. Bölüm 11 Ağustos Cumartesi 24:37
Erkek Arkadaşı Tarafından Terk Edildi, Garsona Patladı! Benimle Oynama 4. Bölüm 11 Ağustos Cumartesi 166 izlenme - 1 hafta önce Benimle Oynama'da arkadaşına şaka yapan Fatma, sevgilisi tarafından terk edildiğini söyleyip hıncını garsondan çıkardı.
Canlı Yayın Stadyum Ve Hakan Şükür'ün Burnu 00:07
Canlı Yayın Stadyum Ve Hakan Şükür'ün Burnu 11.276 izlenme - 4 yıl önce Canlı yayın stadyum programında Erdoğan Arıkan ile Hakan Şükür canlı yayında keyifli dakikalar yaşarken Hakan Şükür'ün bir anlık boşluğu ve burnu'na hakim olamaması belki o an izleyicilerin gözünden kaçmış olabilir fakat kameralardan kaçmıyor.
Benimle Oynama'da Berkay Sürprizi! | Benimle Oynama 4. Bölüm (11 Ağustos Cumartesi) 28:07
Benimle Oynama'da Berkay Sürprizi! | Benimle Oynama 4. Bölüm (11 Ağustos Cumartesi) 104 izlenme - 1 hafta önce Ünlü şarkıcı Berkay, Benimle Oynama'daki şakaya dahil oldu ve oyuncu Lamia'nın büyük kuzeni olarak masaya geldi.
Enis Arıkan'ın Kör Olayım Şarkısına Ayak Uydurması 00:36
Enis Arıkan'ın Kör Olayım Şarkısına Ayak Uydurması 78 izlenme - 1 hafta önce Yakın kankiler Enis Arıkan ve Ezgi Mola arabada çalan şarkıya eşlik ederken Ezgi Mola'nın dirseği Enis Arıkan'ın gözüne çarpıyor. Aralarında geçen bu komik anı izliyoruz efendim...
Oğlunun Evlilik Kararı Karşısında Sinirleri Bozuldu! | Benimle Oynama 5.Bölüm (18 Ağustos Cumartesi) 07:47
Oğlunun Evlilik Kararı Karşısında Sinirleri Bozuldu! | Benimle Oynama 5.Bölüm (18 Ağustos Cumartesi) 34 izlenme - 2 gün önce Oğlu Erdem'in çocuğu olan bir kadınla evlilik kararı alması Filiz hanımın sinirlerini bozdu.
Sevgilisinin Çocuğu Olduğunu Öğrenince Şoke Oldu! | Benimle Oynama 4. Bölüm (11 Ağustos Cumartesi) 26:51
Sevgilisinin Çocuğu Olduğunu Öğrenince Şoke Oldu! | Benimle Oynama 4. Bölüm (11 Ağustos Cumartesi) 79 izlenme - 1 hafta önce Benimle Oynama'da kafe bir anda mahkeme salonuna döndü. Yiğit'in sevgilisine onu şoke eden şakalar yapıldı.
Sevgilisinin Önünde Eski Sevgilisine Evlenme Teklif Etti! | Benimle Oynama (11 Ağustos Cumartesi) 03:48
Sevgilisinin Önünde Eski Sevgilisine Evlenme Teklif Etti! | Benimle Oynama (11 Ağustos Cumartesi) 41 izlenme - 1 hafta önce 11 Ağustos 2018 Cumartesi – Benimle Oynama 4. Bölüm | Fatih, kız arkadaşı Ayça'nın önünde eski sevgilisine nasıl evlilik teklifi ettiğini gösterince ortalık bir anda karıştı.
Arkadaşına Zorla Makyaj Yapıp, Peruk Taktı! | Benimle Oynama 5. Bölüm (18 Ağustos Cumartesi) 13:08
Arkadaşına Zorla Makyaj Yapıp, Peruk Taktı! | Benimle Oynama 5. Bölüm (18 Ağustos Cumartesi) 17 izlenme - 2 gün önce 18 Ağustos 2018 Cumartesi – Funda hanım gelen komutlarla arkadaşı Leyla hanıma önce makyaj yaptı, ardından peruk taktı.
vijdan arıkan gönülden nikahlıyız 04:23
vijdan arıkan gönülden nikahlıyız 3.259 izlenme - 8 yıl önce vijdan arıkan gönülden nikahlıyız
Saçını Uzatmak İçin Arkadaşının Başına Süt Döktü! | Benimle Oynama 3. Bölüm (4 Ağustos Cumartesi) 04:17
Saçını Uzatmak İçin Arkadaşının Başına Süt Döktü! | Benimle Oynama 3. Bölüm (4 Ağustos Cumartesi) 76 izlenme - 2 hafta önce Doğukan, birlikte kafeye geldiği arkadaşı Kerem'in saçlarını uzatmak için başından aşağı süt damlattı.
Canlı Yayında Dondurma Şovu Kötü Bitti 00:45
Canlı Yayında Dondurma Şovu Kötü Bitti 1.989 izlenme - 2 yıl önce Fulin Arıkan ile Haber Tadında programında ünlü 'Maraş Dondurması'nın tanıtımını yapan dondurmacı şov yapmak isterken dondurmayı yere düşürdü.
Hüsnü Arıkan - Nereye Uçar Turnalar 04:11
Hüsnü Arıkan - Nereye Uçar Turnalar 2.835 izlenme - 6 yıl önce
Laverda 2010 Ceylanpınar Tigem Buğday Hasatı 00:49
Laverda 2010 Ceylanpınar Tigem Buğday Hasatı 3.191 izlenme - 8 yıl önce şanlıurfa ceylanpınar tigem 2010 buğday hasatı 205 rew eco
Arzu Arıkan - Sevemedim Karagözlüm 02:05
Arzu Arıkan - Sevemedim Karagözlüm 2.602 izlenme - 5 yıl önce Arzu Arıkan - Sevemedim Karagözlüm
Arzu Arıkan - Yar Yoksun (Official Audio) 04:02
Arzu Arıkan - Yar Yoksun (Official Audio) 971 izlenme - 1 yıl önce Arzu Arıkan'ın seslendirdiği, Süper Müzik etiketiyle yayımlanan ''Yar yoksun'' isimli şarkı Avrupa Müzik Youtube kanalında. Türk Telekom Müzik: https://goo.gl/uWPxp8 iTunes: https://goo.gl/NkVqQL Avrupa Müzik Facebook: https://www.facebook.com/AvrupaMuzik Avrupa Müzik Twitter: https://twitter.com/AvrupaMuzik Avrupa Müzik Instagram: https://www.instagram.com/AvrupaMuzik
Arzu Arıkan - Söylerdi Sana 04:04
Arzu Arıkan - Söylerdi Sana 1.751 izlenme - 7 yıl önce Serkan İle Bilinmedik Arabeskçiler
Hüsnü Arkan feat. Rubato – Kırık Hava - Teaser 00:44
Hüsnü Arkan feat. Rubato – Kırık Hava - Teaser 1.315 izlenme - 3 yıl önce Hüsnü Arkan feat. Rubato – Kırık Hava - Teaser Rubato'nun, Ada Müzik etiketiyle yayınlanan "Kırık Hava’’ albümünde yer alan "Kırık Hava" isimli şarkısı, teaser klibiyle netd'de. Hüsnü Arkan'ın sosyal medya adresleri: Facebook: https://www.facebook.com/husnuarkan Twitter: https://twitter.com/husnuarkan netd Müzik Facebook: http://www.facebook.com/netdmuzik netd Müzik Android Uygulaması: https://goo.gl/m4nAOE netd Müzik iOS Uygulaması: https://goo.gl/wkkUZi
Arzu Arıkan - Hastayım Sana (Nette İlk) 04:50
Arzu Arıkan - Hastayım Sana (Nette İlk) 1.584 izlenme - 7 yıl önce Serkan İle Bilinmedik Arabeskçiler
Hülya Arikan 04:20
Hülya Arikan 3.251 izlenme - 9 yıl önce hülya arikan
Ali Turca - Sana Çay Demlesem Gelir Misin? 02:47
Ali Turca - Sana Çay Demlesem Gelir Misin? 1.445 izlenme - 2 yıl önce 2006 yılında enis arıkanın oynadığı doritos alaturca reklamının klibini izleyeceksiniz. Şimdiye kadar çekilen en matrak reklamlardan biridir.