Hoşgeldiniz!

Arıları Videoları İzle

patlama arıları delirtti 01:10
patlama arıları delirtti 13.195 izlenme - 8 yıl önce korku flimi gibi
Bal Arıları Eşek Arısını Öldürüyor 03:00
Bal Arıları Eşek Arısını Öldürüyor 2.736 izlenme - 4 yıl önce Kovana Giren Eşek Arısını Öldüren Bal Arıları
Bal Arıları Eve Bal Yaparsa 02:57
Bal Arıları Eve Bal Yaparsa 782 izlenme - 5 yıl önce Bal Arıları Eve Bal Yaparsa
Cem Yılmaz | Arıları ilaçladılar 03:11
Cem Yılmaz | Arıları ilaçladılar 522 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz - BİFO & CMYLMZ Gösterisinden "Arıları ilaçladılar" bölümü.
Eşek Arılarına Fısıldayan Adam 00:39
Eşek Arılarına Fısıldayan Adam 328 izlenme - 3 yıl önce Kaç insan böyle bir şeye cüret edebilir bilinmez. Ama bu adamı cesaretinden dolayı tebrik etmek gerek. Eşek arılarını korkusuzca avuçlayıp vücudunda gezdiren adamı izliyorsunuz efendim. Ne diyelim, helal olsun.
Dev Eşek Arıları 41 Kişiyi Öldürdü 01:25
Dev Eşek Arıları 41 Kişiyi Öldürdü 256 izlenme - 4 yıl önce Çin'in Shaanxi Eyaletinde Boyları 5 Santimi Bulan Dev Eşek Arıları Temmuz Ayından Bu Yana 41 Kişinin Ölümüne, Bin 600 Kişinin De Hastanelik Olmasına Yol Açtı.
Arıların doğumunun muhteşem görüntüleri 01:08
Arıların doğumunun muhteşem görüntüleri 104 izlenme - 2 yıl önce Arıların yaradılış görüntüleri kamerada. Arıların dünyaya gelişinin görüntüleri gerçekten sizi şaşırtacak. İşte o görüntüler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Berlin'in Arıları - Yeniden Yeryüzü 03:53
Berlin'in Arıları - Yeniden Yeryüzü 108 izlenme - 2 yıl önce Yeniden Yeryüzü, Al Jazeera Türk'te yayınlanan bugünün çevre sorunlarına çözümleri, dünyanın her yerinden ekolojik, bilimsel, teknolojik ve tasarıma dayalı projeleri mercek altına alan belgeseller serisidir. "Yeniden Yeryüzü", bu bölümde Berlin'e uzanıyor. Arılar, bitkilerin polenlenmesinde dünyada en büyük katkıya sahip. Ancak sayıları giderek azalıyor. Berlin'de, halkın doğayla tekrar ilişki kurabilmesi ve uzun vadede sürdürülebilir bir yaşam için bir proje hayata geçirildi. Ekibimiz, şehirdeki ünlü binaların çatılarına kovanlar yerleştirerek arıcılığı özendirmeyi amaçlayan bu projeyi bizlere tanıtıyor.
Arıları Hiç Böyle Gçrdünüz Mü ? 02:24
Arıları Hiç Böyle Gçrdünüz Mü ? 202 izlenme - 6 yıl önce arılar
Eşek Arılarına Fısıldayan Adam 00:39
Eşek Arılarına Fısıldayan Adam 79 izlenme - 3 yıl önce Kaç insan böyle bir şeye cüret edebilir bilinmez. Ama bu adamı cesaretinden dolayı tebrik etmek gerek. Eşek arılarını korkusuzca avuçlayıp vücudunda gezdiren adamı izliyorsunuz efendim. Ne diyelim, helal olsun.
Mezarlıkta Eşek Arılarının Saldırısına Uğradı  03:06
Mezarlıkta Eşek Arılarının Saldırısına Uğradı 8 izlenme - 12 ay önce Antalya’nın Alanya İlçesi’nde mezarlık ziyaretine giden 35 yaşındaki Sinem Küçük Coşkun, eşek arılarının saldırısına uğradı. Arıların 14 vücudunun 14 yerinden soktuğu Coşkun, baygın halde halk otobüsüyle hastaneye yetiştirildi.