Hoşgeldiniz!

arıları

patlama arıları delirtti 01:10
patlama arıları delirtti 13.204 izlenme - 9 yıl önce korku flimi gibi
Bal Arıları Eşek Arısını Öldürüyor 03:00
Bal Arıları Eşek Arısını Öldürüyor 3.258 izlenme - 6 yıl önce Kovana Giren Eşek Arısını Öldüren Bal Arıları
Bal Arıları Eve Bal Yaparsa 02:57
Bal Arıları Eve Bal Yaparsa 856 izlenme - 6 yıl önce Bal Arıları Eve Bal Yaparsa
Eşek arısı şeker yerken çok yakın çekim (Allah Öyle Güzel Renk Vermiş) 01:35
Eşek arısı şeker yerken çok yakın çekim (Allah Öyle Güzel Renk Vermiş) 118 izlenme - 1 yıl önce Eşek arısı şeker yerken çok yakın çekim (Allah Öyle Güzel Renk Vermiş) Arı türleri içerisinde en çok bilinen arı türüdür. Özellikle normal arılara nazaran büyük olmaları bu arılara eşek arısı denmesindeki en önemli paydır. Eşek arılarının diğer ismi “Vespa”dır. Ülkemizde bulunan eşek arısı türüne ise “Sarıca” denmektedir. Ve bu tür Avrupa Eşek Arısıdır. Eşek arılarının özellikleri nelerdir? Renk itibariyle gövdesi kızılımsı sarı ve siyah çizgilidir. Vücut yapıları itibariyle oldukça iri olan bir arı türüdür. Eşek arılarının uzunluğu arıbeyinde 3 cm civarında iken işçi arılarda 2 ila 2,5 cm civarındadır. Eşek arıları dünyadaki birçok bölgede bulunmaktadır. Dünyadaki yayılımları çok geniş alanları kaplar. Eşek arıları yuva yapan arı türlerinde olup yuvalarını genel olarak ağaç kovuklarına veya duvar oyuklarına yapmaktadırlar.
Cem Yılmaz | Arıları ilaçladılar 03:11
Cem Yılmaz | Arıları ilaçladılar 531 izlenme - 5 yıl önce Cem Yılmaz - BİFO & CMYLMZ Gösterisinden "Arıları ilaçladılar" bölümü.
Eşek Arılarına Fısıldayan Adam 00:39
Eşek Arılarına Fısıldayan Adam 551 izlenme - 4 yıl önce Kaç insan böyle bir şeye cüret edebilir bilinmez. Ama bu adamı cesaretinden dolayı tebrik etmek gerek. Eşek arılarını korkusuzca avuçlayıp vücudunda gezdiren adamı izliyorsunuz efendim. Ne diyelim, helal olsun.
Dev Eşek Arıları 41 Kişiyi Öldürdü 01:25
Dev Eşek Arıları 41 Kişiyi Öldürdü 266 izlenme - 5 yıl önce Çin'in Shaanxi Eyaletinde Boyları 5 Santimi Bulan Dev Eşek Arıları Temmuz Ayından Bu Yana 41 Kişinin Ölümüne, Bin 600 Kişinin De Hastanelik Olmasına Yol Açtı.
Arıların doğumunun muhteşem görüntüleri 01:08
Arıların doğumunun muhteşem görüntüleri 109 izlenme - 3 yıl önce Arıların yaradılış görüntüleri kamerada. Arıların dünyaya gelişinin görüntüleri gerçekten sizi şaşırtacak. İşte o görüntüler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Arıları Hiç Böyle Gçrdünüz Mü ? 02:24
Arıları Hiç Böyle Gçrdünüz Mü ? 203 izlenme - 7 yıl önce arılar
Berlin'in Arıları - Yeniden Yeryüzü 03:53
Berlin'in Arıları - Yeniden Yeryüzü 118 izlenme - 3 yıl önce Yeniden Yeryüzü, Al Jazeera Türk'te yayınlanan bugünün çevre sorunlarına çözümleri, dünyanın her yerinden ekolojik, bilimsel, teknolojik ve tasarıma dayalı projeleri mercek altına alan belgeseller serisidir. "Yeniden Yeryüzü", bu bölümde Berlin'e uzanıyor. Arılar, bitkilerin polenlenmesinde dünyada en büyük katkıya sahip. Ancak sayıları giderek azalıyor. Berlin'de, halkın doğayla tekrar ilişki kurabilmesi ve uzun vadede sürdürülebilir bir yaşam için bir proje hayata geçirildi. Ekibimiz, şehirdeki ünlü binaların çatılarına kovanlar yerleştirerek arıcılığı özendirmeyi amaçlayan bu projeyi bizlere tanıtıyor.
Eşek Arılarına Fısıldayan Adam 00:39
Eşek Arılarına Fısıldayan Adam 81 izlenme - 4 yıl önce Kaç insan böyle bir şeye cüret edebilir bilinmez. Ama bu adamı cesaretinden dolayı tebrik etmek gerek. Eşek arılarını korkusuzca avuçlayıp vücudunda gezdiren adamı izliyorsunuz efendim. Ne diyelim, helal olsun.
Mezarlıkta Eşek Arılarının Saldırısına Uğradı  03:06
Mezarlıkta Eşek Arılarının Saldırısına Uğradı 8 izlenme - 2 yıl önce Antalya’nın Alanya İlçesi’nde mezarlık ziyaretine giden 35 yaşındaki Sinem Küçük Coşkun, eşek arılarının saldırısına uğradı. Arıların 14 vücudunun 14 yerinden soktuğu Coşkun, baygın halde halk otobüsüyle hastaneye yetiştirildi.