Hoşgeldiniz!

arıların

Çiftleşirken Kendinden Geçen Arı 00:53
Çiftleşirken Kendinden Geçen Arı 177 izlenme - 8 ay önce Dik video ile merhabalar. Çıkan sesler üzerine hemen kameraya sarılan ev sahibi iki arının çiftleşmesine şahit oluyor. Bi ara kendinden geçen arı işini başarmanının mutluluğunu yaşıyor. İzliyoruz.
vercenikbal arıların bal taşıyışı 00:39
vercenikbal arıların bal taşıyışı 1.019 izlenme - 6 yıl önce
Cem Yılmaz | Arıların dansı 01:58
Cem Yılmaz | Arıların dansı 874 izlenme - 4 yıl önce Cem Yılmaz - BİFO & CMYLMZ Gösterisinden "Arıların dansı" bölümü.
arı ların dövüşü 04:26
arı ların dövüşü 575 izlenme - 6 yıl önce
ilginç arılar var 03:18
ilginç arılar var 406 izlenme - 5 yıl önce Arılar
arıların sırrı 01:14
arıların sırrı 169 izlenme - 6 yıl önce arılar
24 Doğa Programı 20:20
24 Doğa Programı 130 izlenme - 4 yıl önce İstanbul Kalkınma Ajansı Tarafından Desteklenen Kovanımı İzliyorum Projesi Anlatılmaktadır. Arılar Doğanın Yenilenmesinde Ve Sürdürülebilirliğin Sağlanmasında Çok Önemli Canlılardır. Bu Proje İle Kış Aylarında Arı Ölümlerinin Azaltılması Amaçlanmıştır; Kovandaki Ses, Nem, Sıcaklık Değişimlerini İzleyen Ve Kovanının Bulunduğu Bölgenin Koordinat Bilgilerini Vererek Kovan Hırsızlığına Çare Olacak Bir Sistem Tasarlanmıştır. Kritik Değerlere Erişildiğinde Arıcımızın Cep Telefonuna Uyarı Mesajı Düşecektir.
Polen 06:45
Polen 107 izlenme - 4 yıl önce Polen maddesinin arı ve insan hayatına karşı çok olumlu sonuçları da beraberinde getirdiği, bilim adamlarının yoğun araştırmaları sonucunda kanıtlanmıştır. Genel olarak ele alındığında aşağıdaki olumlu yönleri sıralanmaktadır; Polenler, vücudun diri kalmasında ve spor yaparken etkin bir şekilde rahatlığa olanak sağlar. Cinsel isteksizlik gibi durumları ortadan kaldırır. Kabızlık ve diğer tüm bağırsak problemlerinin giderilmesine yardımcı olur. Sinir sisteminin kontrol altına alınmasını sağlar. Görme ile alakalı olarak yaşanan problemlerde etkilidir. Bilim adamlarına göre saç sayısının artması ve dökülmeyi engelleme konusunda polenlerin etkisi büyüktür. İnsan gelişimi ve büyüme konusunda etkilidir. Aşırı kanama sorunu yaşayan insanlarda önemli bir çözüm safhasıdır. Yüksek tansiyon ve soğuk algınlığı ile alakalı olarak çözüm sunar. Düşünme ve beyin fonksiyonlarının gelişiminde yardımcıdır. Vücutta ki iltihaplanma durumlarını minimize eder. ve bunlar gibi daha birçok faydası bilim adamları tarafından araştırılarak kanıtlanmıştır. Birçok insanın polenlere karşı alerjisi bulunur. Bu neden dolayısı ile uzmanlara da danışılabilmektedir.