Hoşgeldiniz!

arınma

Arınma Gecesi Seçim Yılı (The Purge Election Year) Türkçe Altyazılı 2. Fragman 02:24
Arınma Gecesi Seçim Yılı (The Purge Election Year) Türkçe Altyazılı 2. Fragman 156.952 izlenme - 2 yıl önce 1 Temmuz 2016'da gösterime girmesi beklenen Arınma Gecesi Seçim Yılı filminin Türkçe altyazılı fragmanı.
Arınma Gecesi 3: Seçim Yılı (The Purge: Election Year) Türkçe Altyazılı Fragman 02:22
Arınma Gecesi 3: Seçim Yılı (The Purge: Election Year) Türkçe Altyazılı Fragman 56.954 izlenme - 2 yıl önce 1 Temmuz 2016'da gösterime girmesi beklenen Arınma Gecesi 3: Seçim Yılı filminin ilk fragmanı, Türkçe altyazılı olarak sizlerle.
İlk Arınma Gecesi (2018) Türkçe Altyazılı Fragman 02:30
İlk Arınma Gecesi (2018) Türkçe Altyazılı Fragman 722 izlenme - 2 hafta önce Tür: Gerilim Oyuncular: Y’Lan Noel, Lex Scott Davis, Joivan Wade, Luna Lauren Velez ve Marisa Tomei Yönetmen: Gerard McMurray Yazar: James DeMonaco Yapımcılar: Jason Blum, Michael Bay, Andrew Form, Brad Fuller, Sébastien K. Lemercier İdari Yapımcılar: Steve Molen, Jeanette Volturno, Couper Samuelson Amerika’nın Kurucu Babaları, suç oranını bir önceki yıla göre %1 oranında düşürmek amacıyla izole bir toplulukta saldırganlığı bir gece için açığa çıkarırlar. Ama şiddet uygulayıcılar, dışlananların öfkesiyle karşılaşınca bu bulaşıcı hastalık test şehrinin sınırlarından taşar ve tüm ülkeye yayılır. Serinin en başarılı filmi olan Arınma Gecesi Seçim Yılı’nın yaratıcısı James DeMonaco (Arınma Gecesi, Arınma Gecesi Anarşi ve Arınma Gecesi Seçim Yılı filmlerinin yazarı/yönetmeni) bu dünya fenomeninin yapımcıları Blumhouse Productions’dan Jason Blum (Insidious serisi, Get Out, Split), Platinum Dunes ortakları Michael Bay, Brad Fuller ve Andrew Form (Teenage Mutant Ninja Turtles ve Ouija series, The Texas Chainsaw Massacre) ve DeMonaco’nun uzun süredir yapım ortağı olan Sébastien K. Lemercier (Assault on Precinct 13, Four Lovers) ile birlikte geri dönüyor. Filmin yönetmeni Gerard McMurray (Burning Sands), bir kez daha DeMonaco’nun yazdığı senaryo ile çalışıyor.
Arınma Gecesi Türkçe Altyazılı Fragman 01:44
Arınma Gecesi Türkçe Altyazılı Fragman 28.620 izlenme - 4 yıl önce Arınma Gecesi Türkçe Altyazılı Fragman
Arınma Gecesi Türkçe Altyazılı Fragman 01:32
Arınma Gecesi Türkçe Altyazılı Fragman 39.416 izlenme - 5 yıl önce Her yıl bir gece, sonuçlarına katlanmadan her türlü suçu işleyebilseydiniz ne yapardınız? Bir ailenin tek bir gecede yaşadıklarını ele alan spekülatif gerilim türündeki Arınma Gecesi (The Purge) filminde dört kişi, tehlikelerle dolu dış dünyan evlerine zorla girdiğinde ne kadar ileri gidecekleri konusunda sınanacaktır. Suçun kol gezdiği ve hapishanelerin dolup taştığı Amerika'da hükümet, her yıl cinayet de dahil her türlü suç eyleminin yasal olmasına 12 saatliğine izin vermektedir. Polis aranamaz. Hastaneler yardıma ara verir. Halkın, kendisini ceza yoluyla düzene koyduğu bir gecedir. Şiddetin ve suçun her yeri sardığı bu gecede bir aile, bir yabancı kapılarını çaldığında kim olacaklarının kararıyla mücadele edecektir.
Korku Film Parodisi - Lele Pons, Amanda Cerny  03:24
Korku Film Parodisi - Lele Pons, Amanda Cerny 7.480 izlenme - 2 yıl önce Pijama partisi yapan kızlar temeline oturtulmuş, akıllarda yer etmiş bir kaç korku ve gerilim filmiyle harmanlanıp ortaya çıkmış bir parodi. İyi seyirler.
Arınma Gecesi 2 Anarşi -  The Purge Anarchy 2014 02:33
Arınma Gecesi 2 Anarşi - The Purge Anarchy 2014 2.709 izlenme - 4 yıl önce Arınma Gecesi 2 Anarşi Filmini 720p, Full HD izleyebileceğiniz tek adress:http://hdfilmi720pizle.net/
Derin Arınma Çalışması 2014 Bülent Gardiyanoğlu Köln Üniversitesi Almanya 22:45
Derin Arınma Çalışması 2014 Bülent Gardiyanoğlu Köln Üniversitesi Almanya 3.215 izlenme - 4 yıl önce Derin Arınma Çalışması 2014 Bülent Gardiyanoğlu Köln Üniversitesi Almanya
Arınma Gecesi 3: Seçim Yılı 1080p 00:09
Arınma Gecesi 3: Seçim Yılı 1080p 727 izlenme - 2 yıl önce Arınma Gecesi 3: Seçim Yılı izle, Arınma Gecesi 3: Seçim Yılı 1080p izle, Arınma Gecesi 3: Seçim Yılı 720p izle, Arınma Gecesi 3: Seçim Yılı Tek Parça izle, Arınma Gecesi 3: Seçim Yılı Full HD izle Filmiban.com 1080p Film izleme Siteniz
Arınma Gecesi: Anarşi Filmi 00:48
Arınma Gecesi: Anarşi Filmi 1.411 izlenme - 4 yıl önce Arınma Gecesi: Anarşi Filmi
Arınma (Short Horror Movie) 01:57
Arınma (Short Horror Movie) 2.384 izlenme - 5 yıl önce Found footage formatında çektiğim kısa korku filmi.
Arınma Gecesi 3 Full izle Fragman 02:34
Arınma Gecesi 3 Full izle Fragman 576 izlenme - 3 yıl önce Arınma Gecesi 3 izle Full Hd izle veya Arınma Gecesi 3 2016 izle seçeneği ile sitemizde filmi 720p ve 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz. http://www.fullhdfilmperdesi.com/arinma-gecesi-3-turkce-dublaj-izle.html Arınma Gecesi 3 izle, Arınma Gecesi 3 Türkçe dublaj izle, Arınma Gecesi 3 Türkçe Altyazılı izle, Arınma Gecesi 3 hd izle, Arınma Gecesi 3 720p izle, Arınma Gecesi 3 full izle
Arınma Gecesi 3 Fragman 02:33
Arınma Gecesi 3 Fragman 505 izlenme - 2 yıl önce Arınma Gecesi 3 izle fragmanı yayınlandı. Yapımcı şirketin açıklamasına göre oldukça başarı gösterecek olan filmi 720p kalitesinde veya 1080p olarak izleyebilirsiniz. Arınma Gecesi 3 Türkçe Dublaj izle için ayrıca hoş geldiniz. http://www.gelhdfilmizle.com/arinma-gecesi-3-full-hd-izle.html Arınma Gecesi 3 izle, Arınma Gecesi 3 Hd izle, Arınma Gecesi 3 Full izle, Arınma Gecesi 3 720p izle, Arınma Gecesi 3 Türkçe Dublaj izle, Arınma Gecesi 3 Türkçe Altyazılı izle
The Purge 3 Election Year - Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı Türkçe Altyazılı Full HD 02:22
The Purge 3 Election Year - Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı Türkçe Altyazılı Full HD 440 izlenme - 2 yıl önce The Purge 3 Election Year - Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı filmini sitemizden HD izleyebilirsiniz. Arınma Gecesi 3 filmi, gerilim filmlerinin en iyisi sizlerle. Arınma Gecesi 3 katliam ve kan filmidir. http://hdfilmevreni.com/arinma-gecesi-3-secim-yili-full-izle.html Arınma Gecesi 3,Arınma Gecesi 3 izle,Arınma Gecesi 3 Full izle,Arınma Gecesi 3 Türkçe Dublaj izle,Arınma Gecesi 3 hd izle,Arınma Gecesi 3 720p izle,Arınma Gecesi 3 tek parça izle,Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı,Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı izle,The Purge 3 Election Year,The Purge 3 Election Year izle,The Purge 3 Election Year Full izle,The Purge 3 Election Year Türkçe Dublaj izle
Günahlardan Kurtulmanın Yolunu Anlatan Çocuk 01:43
Günahlardan Kurtulmanın Yolunu Anlatan Çocuk 544 izlenme - 3 yıl önce küçük çocukdan herkese ibret olması gereken bir video çekmiş. uygulamalıda anlatıyor izliyelim.aile eğitimide çok önemli bişey maşallah.
Arınma Gecesi 3: Seçim Yılı Türkçe Altyazılı 1. Fragman 1 Temmuz Cumartesi 02:22
Arınma Gecesi 3: Seçim Yılı Türkçe Altyazılı 1. Fragman 1 Temmuz Cumartesi 230 izlenme - 2 yıl önce The Purge: Election Year filmi 1 Temmuz Cumartesi 2016'da Sinemalarda. Arınma Gecesi 3 , yönetmenliğini ve senaristliğini James DeMonaco'nun üstlendiği serinn üçüncü filmi . Yönetmen : James DeMonaco Oyuncular : Frank Grillo, Elizabeth Mitchell, Mykelti Williamson Tür : Gerilim , Korku Ülke : ABD "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ayurveda Nedir? 00:54
Ayurveda Nedir? 448 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/ayurveda/ Uzunca bir süredir adına sıkça rastladığımız ayurvedayı inceliyoruz. Kelime olarak yaşam bilgisi anlamına gelen ayurvedanın ne işe yaradığını biliyor musunuz? Ayurveda nedir sorusunu sizin için, Doğa Arınma Merkezi‘nden Dr. Kemal Çetinbahadır yanıtlıyor.
Arınma Gecesi Türkçe Altyazılı Fragman 01:32
Arınma Gecesi Türkçe Altyazılı Fragman 354 izlenme - 5 yıl önce Arınma gecesi filmine ait fragman
Arınma Gecesi Anarşi Türkçe Fragman 01:44
Arınma Gecesi Anarşi Türkçe Fragman 210 izlenme - 4 yıl önce Arınma Gecesi Anarşi Türkçe Fragman
The Purge Election Year (Arınma Gecesi 3) Fragmanı 2016 02:27
The Purge Election Year (Arınma Gecesi 3) Fragmanı 2016 73 izlenme - 2 yıl önce Ayrıntıları için sitemiz : http://www.unalyapim.com/arinma-gecesi-3/ İki yıl önce oğlunu öldüren adamı bulduktan sonra. Eski polis Çavuş Barnes Senatör Charlene Roan'ı ortadan kaldırmak için yemin eder. Bir sonraki seçimlerde kendisi güvenlik şefi olur ve aksiyon başlar.
Arınma Gecesi - The Purge 01:32
Arınma Gecesi - The Purge 197 izlenme - 5 yıl önce Film Özeti Her yıl bir gece, sonuçlarına katlanmadan her türlü suçu işleyebilseydiniz ne yapardınız? Bir ailenin tek bir gecede yaşadıklarını ele alan spekülatif gerilim türündeki Arınma Gecesi (The Purge) filminde dört kişi, tehlikelerle dolu dış dünyan evlerine zorla girdiğinde ne kadar ileri gidecekleri konusunda sınanacaktır. Suçun kol gezdiği ve hapishanelerin dolup taştığı Amerika'da hükümet, her yıl cinayet de dahil her türlü suç eyleminin yasal olmasına 12 saatliğine izin vermektedir. Polis aranamaz. Hastaneler yardıma ara verir. Halkın, kendisini ceza yoluyla düzene koyduğu bir gecedir. Şiddetin ve suçun her yeri sardığı bu gecede bir aile, bir yabancı kapılarını çaldığında kim olacaklarının kararıyla mücadele edecektir. Yıllık Arınma Gecesi sırasında James Sandin'in (Ethan Hawke) güvenlikli evine davetsiz bir misafir zorla girdiğinde bir aileyi parçalamakla tehdit eden bir dizi olayı başlatır. Şimdi geceyi saklandıkları canavarlara dönüşmeden geçirmek James'e, karısı Mary'ye (Lena Headey) ve çocuklarına bağlıdır. James DeMonaco (Assault on Precinct 13 ve The Negotiator'ın yazarı) tarafından yönetilen Arınma Gecesi filminin yapımcısı Blumhouse'dan Jason Blum (Paranormal Activity, Insidious, Sinister), Platinum Dunes’un ortaklarından Michael Bay, Brad Fuller ve Andrew Form (The Amityville Horror, The Texas Chainsaw Massacre) ile Sébastien Kurt Lemercier (Assault on Precinct 13)'dir.
Hadji Tekbilek - Persion Style Meditation / Ney İle Arınma Müziği 02:41
Hadji Tekbilek - Persion Style Meditation / Ney İle Arınma Müziği 239 izlenme - 6 yıl önce
İlişkide Arınma Günü 00:59
İlişkide Arınma Günü 40 izlenme - 1 yıl önce Birbirine güzel sözler söylemekten ziyade sürekli tartışan, kavga eden sevgililere bir önerim var. Arınma günü yapın bende geleyim sizi kameraya çekeyim. Ne dersiniz?
Panchakarmanın Özellikleri ve Yararları Nelerdir? 02:02
Panchakarmanın Özellikleri ve Yararları Nelerdir? 125 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/panchakarmanin-ozellikleri-ve-yararlari-nelerdir/ Daha önce duymuş muydunuz; panchakarma diye bir şey? Ayurvedik detoks anlamına gelen panchakarma ile detaylar bulabileceğiniz bu videomuzda panchakarmanın özellikleri ve yararları nelerdir sorusuna yanıt arıyoruz. Bizi cevapsız bırakmayan kişi ise Doğa Arınma Merkezi'nden Dr. Kemal Çetinbahadır. Buyurun MigrosTV'ye!
Gıybetten Korunma Ve Arınma Yolları ! Çok Önemli ! 07:20
Gıybetten Korunma Ve Arınma Yolları ! Çok Önemli ! 157 izlenme - 4 yıl önce Gıybet ne demektir? Gıybetten korunma yolları. Gıybet (dedikodu) hakkında İslamiyet ne diyor ? Hadiste ki "Hiç biriniz ölmüş kardeşinizin etini dişlemekten hoşlanırmısınız." ne manaya geliyor. Kimler gıybet eder. Düşmanlık, kıskançlık besleyenler gıybet etmeyi tercih ediyor. Kul hakkı ne demektir nasıl kul hakkından kurtulunur. Allah'ın bağışlamayacağı günah varmıdır. Büyük günahlar nelerdir. Günahlardan nasıl korunabilirim. Gıybet zinadan dahamı günahtır. Konuşmacı: Fatih Yağcı Konu: Mektubat / Yirmi İkinci Mektup / Hatime. Daha Fazlası İçin: Sözler Köşkü'nün Resmi Sayfası http://www.facebook.com/SozlerKoskuizmir Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku
Arınma Gecesi: Anarşi - Arınma Gecesi Nedir? 01:01
Arınma Gecesi: Anarşi - Arınma Gecesi Nedir? 106 izlenme - 4 yıl önce ARINMA GECESİ: ANARŞİ filminin Türkçe altyazılı fragmanı. Oldukça ilgi çeken The Purge filminin devam niteliği taşıyor.
Bu Hafta Vizyondakiler (13 Eylül 2013) 02:38
Bu Hafta Vizyondakiler (13 Eylül 2013) 179 izlenme - 5 yıl önce "Arınma Gecesi", "Pırıltılı Hayatlar", "Turbo", "Bu Nasıl Aile", "Şeytan-ı Racim", "Neva" ve "Möbius" bu hafta vizyona girecek filmler... İkisi yerli olmak üzere toplam 7 film, bu hafta izleyicisiyle buluşacak.Arınma GecesiYönetmenliğini James DeMonaco'nun üstlendiği, bilim kurgu, gerilim türündeki "Arınma Gecesi" isimli film, vizyona girecek yabancı filmler arasında yer alıyor.Lena Headey, Ethan Hawke, Rhys Wakefield, Adelaide Kane, Tony Oller 'ın oynadığı filmde, "Her yıl bir gece, sonuçlarına katlanmadan her türlü suçu işleyebilseydiniz ne yapardınız?" sorusu hikaye ediliyor.Pırıltılı HayatlarYönetmenliğini ve senaristliğini Sofia Coppola'nın yaptığı "Pırıltılı Hayatlar" yarın vizyona girecek.2013 - ABD yapımı dram türündeki filmde, Emma Watson, Leslie Mann, Nina Siemaszko, Erin Daniels ve Gavin Rossdale izleyici karşısına geçiyor.Filmde, bir grup gencin, hayranı oldukları ünlülerin nerede yaşadıklarını internetten bularak, evlerine girdiği ve eşyalarını çaldığı gerçek bir olay konu ediliyor.TurboBu hafta vizyona girecek yabancı filmlerden biri de "Turbo".Animasyon türündeki filmin yönetmen koltuğunda David Soren oturuyor. Filmi seslendirenler arasında da Samuel L. Jackson, Michelle Rodriguez, Ryan Reynolds , Paul Giamatti ve Ken Jeong bulunuyor.Senaryosunu Darren Lemke ve Robert D. Siegel'in üstlendiği filmin özeti şöyle:"Dünyanın en hızlı salyangozu olma gibi mümkün olmayan bir hayali olan sıradan bir bahçe salyangozunun başına bir kaza gelir. Bu kaza sonucu hareketlerinin değiştiğini fark etmeye başlar. Hızı artan salyangoz Turbo (Ryan Reynolds) hayallerini gerçekleştirmek için yola koyulur."Bu Nasıl Aile"Bu Nasıl Aile" de bu hafta sinemaseverlerle buluşacak.Yönetmenliğini Rawson Marshall Thurber'ın yaptığı filmde, Jennifer Aniston, Emma Roberts, Ed Helms, Will Poulter, Jason Sudeikis izleyici karşısına geçiyor.Komedi türünde ve ünlü oyuncuların sahne aldığı filmin konusu ise şöyle:"David Burke müşterileri arasında aşçıların ve annelerin de olduğu ot satıcısıdır. Belirli nedenlerden dolayı göze batmamayı tercih eden David, aynı yerde yaşadığı gençlere yardım etmeye çalışınca hiçbir iyiliğin cezasız kalmayacağını öğrenir. Zulasını ve parasını çalan gençler yüzünden David tedarikçisi Brad'e borçlanır. David büyük bir iş yapmak zorundadır ve Brad'in Meksika'dan gelen mallarını almak zorunda kalır."Şeytan-ı RacimBu hafta yerli yapımlar arasında "Şeytan-ı Racim" yarın vizyona girecek.Gerilim ve korku türündeki filmin yönetmenliğini Arkın Aktaç üstleniyor. Filmde oyuncular arasında Altan Gördüm, Uğur Güneş, Ertunç Uygun, Kübra Balkan, Ayşe Tunaboylu yerini alıyor.Murat Toktamışoğlu'nun senaryosunu yazdığı filmde, İstanbul'da Üniversitede okuyan iki ev arkadaşı Emrah ve Salih'in hayatlarının Salih'in, Havas ilmine duyduğu merakla sonsuza kadar değişmesi anlatılıyor.Filmde, cinler aleminin ürkütücü varlıklarını kendi emri altına alarak isteklerini gerçekleştirmeleri için kullanmak isteyen Salih ve hiçbir şeyin farkında olmayan ev arkadaşı Emrah'ın, kendilerini bir anda bu korkunç döngünün içinde bulması izlenecek.NevaBu haftanın yerli yapımlarından bir diğeri de "Neva".Yönetmenliğini Birkan Uz ve Can Arca'nın yaptığı filmde, Başak Parlak, Levent Özdilek, Nergis Kumbasar, Şükrü Özyıldız, Tevfik Urgancıoğlu oynuyor.Senaryosunu Ilgın Olut ve Can Arca'nın yaptığı filmde, geçmişin sorgulanması, aşk için verilen mücadelelerden yola çıkılarak yazılan gerçek bir hikaye anlatılıyor.Möbius"Möbius" yarın vizyonda yer alacak filmler arasında bulunuyor.Fransız yapımı dram ve gerilim türündeki filmin yönetmen koltuğunda Eric Rochant oturuyor. Tim Roth, Cecile De France, Jean Dujardin, Emilie Dequenne ve Branka Katic oynuyor.Filmin konusu ise şöyle:"Rus istihbarat servisinde çalışan Gregory Lyubov, özel bir görev için Monako'ya gönderilir. Gregory, Monako'da çalışmakta olan güçlü bir işadamının yakınen takip edilmesi işinde kilit rol oynamaktır. Bu görevin bir parçası olarak, Monako'daki özel bir Rus bankasında çalışmakta olan Alice isimli yetenekli bir finans uzmanı da gizlice görevlendirilir.Ruslar için çalışmakta olan Alice bir Amerikan vatandaşıdır. Gregory'nin görevi ise Alice'ten gizli bir şekilde onun sadakatini ölçmektir. Ancak Gregory görev sırasında gerçekleştirdiği bir hamleyle altın kuralı çiğner ve Alice ile iletişime geçer. Aralarında ikisinin de dibe doğru ilerleyişini hızlandıracak türden bir tutku başlar."
Ayurveda ile Kilo Vermek Mümkün mü? 03:58
Ayurveda ile Kilo Vermek Mümkün mü? 138 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/ayurveda-ile-kilo-vermek-mumkun-mu/ Pazartesi başlanan, akşam olduğunda bırakılan diyetler, kalori hesapları, öğün tavsiyeleri derken kilo vermek yerine bazen sadece kendimizi bunaltıyoruz. Kişiyi sağlıklı bir hale getirmeyi planlayan ayurveda ile kilo vermek mümkün mü, Dr. Kemal Çetinbahadır’a sorduk.
Gebelikte Ayurveda Yöntemleri Uygulanabilir mi? 00:54
Gebelikte Ayurveda Yöntemleri Uygulanabilir mi? 110 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/gebelikte-ayurveda-yontemleri-uygulanabilir-mi/ Gebelikte ayurveda yöntemleri uygulanabilir mi sorusunun cevaplarını arıyoruz! En hassas dönemlerden biri olan gebelik döneminde ayurveda yöntemlerinden hangilerinin kullanılabileceğini bizlere Doğa Arınma Merkezi‘nden Dr. Kemal Çetinbahadır anlatıyor. Hamilelik öncesi ve sonrası hem bebeğiniz hem de sizin için faydalı olabilecek püf noktalarını öğrenmek için videomuzu izlemeye ne dersiniz? Bu videolar da ilginizi çekebilir; ayurveda ile kilo vermek mümkün mü, panchakarmanın özellikleri ve yararları nelerdir, ayurvedada beden tipleri nelerdir?
'arınma Gecesi: Anarşi, 18 Temmuz'da Sinemalarda!! 01:44
'arınma Gecesi: Anarşi, 18 Temmuz'da Sinemalarda!! 76 izlenme - 4 yıl önce ' Arınma Gecesi:anarşi, 18 Temmuz'da Sinemalarda!!