Hoşgeldiniz!

Arisa

Arısa'dan Bir Garip Yeni Yıl Parti Tanıtımı 03:01
Arısa'dan Bir Garip Yeni Yıl Parti Tanıtımı 1.730 izlenme - 2 yıl önce Israil'in en sevilen escinsel sanatcilarindan ARISA'dan yeni yilin ilk günü gerceklesecek olan partisine ait tanitim klibi. Her parti icin düzenlenen kliplerde oldugu gibi bi klipte bir hayli tuhaf.
Arisa & Omer Adam - Tel Aviv 01:59
Arisa & Omer Adam - Tel Aviv 2.134 izlenme - 3 yıl önce Homosexuel müzik parodi grubu arişanın tel aviv macerasını devesini güzel sahillerini yakışıklı oğlanlarını güzel kızlarını izleyeceğiz
Arisa - Çarpık İlişkiler Ağı 2 02:49
Arisa - Çarpık İlişkiler Ağı 2 994 izlenme - 3 yıl önce Efendim 3 yıl önceki macerada büyük acılarla doğurup özenle büyüttüğü oğlu büyüyüp de kendi ebesini düdükleyince duruma son derece sinirlenen bıyıklı anne Arisa çocuğun eline bavulu verip kapı dışarı etmişti. Bu olaydan sonra derin bir hüzne bürünen Arisa daha sonra hizmetçilik işi bulup çalışmaya başlamıştır.Hatta ilk macerada oğlunun düdüklediği ebe de Arisa ile birlikte çalışıp toz almaktadır. Bir gün evin hanımının telefon konuşmasını paralel telefondan dinleyen cefakar anne, hattın diğer ucunda oğlunun olduğunu ve birazdan ev sahibini düdüklemek için oraya geleceğini öğrenir. Kapı deliğinden Doğuş'un kopyası olan oğlunun geldiğini göre Arisa, diğer hizmetçilere "Doğuş'un" gözlerini bağlattıracak ve onu paketleyip yeniden anne şefkatiyle koynuna alacaktır. Önceki macera için >> http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/63472/arisa-carpik-iliskiler-agi
Conchita Wurst - Sakallı Afet 03:01
Conchita Wurst - Sakallı Afet 656 izlenme - 3 yıl önce Gerçek ismi Thomas "Tom" Neuwirth olan Conchita Wurst bu senenin en güçlü eurovizyon adayı ve Avusturya adına yarışacak. Rusya yarışmadan çekilmeyi düşünüyormuş gençliğini düşünerek. Fakat biz site olarak Azis'e gönül bağlamış Arişa'ya kucak açmış bir topluluğuz. Azis'in sakalını bir üst seviyeye taşıyan ve alihassanın favorilerine ekleyip takip çektiği Conchita'nın That's what I am klibi sizlerle.
Arişa'dan Şampiyonluk Kutlaması 01:45
Arişa'dan Şampiyonluk Kutlaması 481 izlenme - 3 yıl önce Bu adamların içine sanat kaçmış... İsrailli ilginç gösteri grubundan ilginç bir klip daha. 4 böceğin arasında kalan güzeller güzeli uriel, simitçi bıyığına ve ayağındaki uzun topuklara aldırmadan maç yapıyor. Klibi dikkatli izlediğinizde (eğer dayanabilirseniz) sünnet olmuş bir çocuğun futbol oynaması (24.sn), ya da topun elinde bir top (1.33) sahnelerini görebilirsiniz. Grubun başka bir parçası için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/47010/marjinallik-ile-sanatsallik-arasindaki-kalin-cizgi
Arişa - Dayak Yiğidin Kamçısı mıdır? 01:28
Arişa - Dayak Yiğidin Kamçısı mıdır? 473 izlenme - 3 yıl önce Şöhret uğruna gözünü ağzını budaktan sakınmayan Arişa'nın bi başka sesli görseli. Şarkı demeye, ya da başka bir tanımla zikretmeye dilim varmıyor ancak maşallah onun dili her yere varıyor. Yer yer sado-mazo sahnelerle kah hüzünlendiren, arada güldürüp güldürüp vay be dedirten öğeler var içinde. O değil de Arişa'nın tek derdi rakı bence. Ne bileyim rakı beyaz peynir yese belki şevke gelip, yumruğunu masaya vurur bilemeyiz. "Adam olun laynnn" diye bağırır falan. Oluğ mu oluğ... Diğer sesli görseller için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/51533/arisadan-sampiyonluk-kutlamasi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/47010/marjinallik-ile-sanatsallik-arasindaki-kalin-cizgi
Arişalı Prezarvatif Reklamı 01:11
Arişalı Prezarvatif Reklamı 371 izlenme - 3 yıl önce İsrailli parodi grubu Arişa baş aktörü Uriel Yekutiel bu videoda prezarvatifin ne kadar önemli bişey oldugunu anlatmaya çalışıyor.
Arişa ile Yeni Yıl Eğlencesi 01:37
Arişa ile Yeni Yıl Eğlencesi 287 izlenme - 3 yıl önce Eşcinsel İsrailli parodi grubu Arişa baş aktörü Uriel Yekutiel bu videoda yeni yılı kutluyolar ve insanlara şampanya ikram ediyor ve olaylar gelişiyor arişanın yeni parodisi sizlerle!
Arişa Uriel Yekutiel Özel Bölüm 04:39
Arişa Uriel Yekutiel Özel Bölüm 211 izlenme - 3 yıl önce Yeni internet fenomeni Arişa, Azis kadar olmasa da takip ediliyor İsrail'in ünlü grubu 'Arişa Uriel Yekutiel Sadece Uriel Yekutiel ' adlı çok özel bir klip hazırladı . ve karşınızda Arişa Grubunun Lideri Baş Aktörü Uriel Yekutiel Sadece Uriel Yekutiel 'adlı özel klibi sizlerle.
Arişa - Rinat Bar Kucha Kucha 01:21
Arişa - Rinat Bar Kucha Kucha 187 izlenme - 3 yıl önce Eşcinsel İsrailli parodi grubu Arişa nın ve israilli güzel bayan ''rinat bar''ın seslendirdiği Kucha Kucha Parçası sizlerle.
Marjinallik ile Sanatsallık Arasındaki Kalın Çizgi 01:52
Marjinallik ile Sanatsallık Arasındaki Kalın Çizgi 171 izlenme - 3 yıl önce Düşünüyorumda ne denli bi yaratıcılığın ürünü lan bu, hayır mantıklı bi şeyler de yazmak istiyorum ama elim klavyeye varmıyor. Balkan güzeli Azis'den sonra, kendi kulvarını belirlemiş, son düzlükte depara kalkan bu arkadaşımıza küçük altın takmalıyız olmadı bi kutu lokum yaptırarak hayırlı olsuna gitmeliyiz. İçeriği estetik açıdan incelemek isteyen arkadaşlar kendilerine kumanya hazırlasın çünkü belliki uzun sürecek. O değil de, burda okumuş etmiş dostlarımız var, sorsak bilimsel kimliği olan bile vardır, peki lütfen bana bi cevap verin; aga bu nedir?
Arişa Korkunç Uzaylı 02:06
Arişa Korkunç Uzaylı 123 izlenme - 3 yıl önce Eşcinsel İsrailli parodi grubu Arişa baş aktörü Uriel Yekutiel bu videoda uzaylı avcısı elemanları ile uzaylının saldırısına uğruyor ve olaylar gelişiyor arişanın yeni parodisi sizlerle . . . !
Arişa İle Lünapark'da Eğlence! 01:53
Arişa İle Lünapark'da Eğlence! 121 izlenme - 3 yıl önce Eşcinsel İsrailli parodi grubu Arişa baş aktörü Uriel Yekutiel bu videoda arkadaşları ile lünaparka gidiyor ve olaylar gelişiyor arişanın yeni parodisi sizlerle . . . !
Arisa - Una Notte Ancora 03:20
Arisa - Una Notte Ancora 67 izlenme - 2 yıl önce Arisa - Una Notte Ancora (Yepyeni Video Klip) 2016 Arisa - Una Notte Ancora (Official Video) Şarkı Sözleri (Lyrics): Mi muoverò lenta, ti guarderò attenta. Mi fiderò di te ma adesso aspetta. Fatti desiderare, io voglio credere, che questo sentimento possa diventare amore. Possa diventare amore. Possa diventare amore. Che questo sentimento possa diventare amore. Amore. Se ogni giorno ed ogni sera, non mi lascerai mai sola, e di notte stringerai i miei fianchi e dormirai, sui miei seni allora, ti concederò una notte ancora, mi concerò una notte ancora, mi concederò una volta sola. Solo per te. Solo per te. Solo per te. Fatti desiderare. io voglio credere, che questo sentimento possa diventare amore. Possa diventare amore. Possa diventare amore. Che questo sentimento possa diventare amore. Amore. Se ogni giorno ed ogni sera, non mi lascerai mai sola, e di notte stringerai i miei fianchi e dormirai sui miei seni allora, ti concerò una notte ancora, mi concederò una notte ancora, mi concederò una volta sola. Solo per te. Solo per te. Solo per te.
Lior Narkis & Arişa - Amalya 03:56
Lior Narkis & Arişa - Amalya 29 izlenme - 3 yıl önce İsrailli parodi grubu Arişa baş aktörü Uriel Yekutiel ve Lior Narkis 'in seslendirdiği Amalya parçası sizlerle.