Hoşgeldiniz!

Arısı Videoları İzle

Yaban Arısı vs. Örümcek 03:31
Yaban Arısı vs. Örümcek 1.523 izlenme - 2 ay önce Örümcek ile yaban arısı arasında kıran kırana bir dövüş.
Erdoğan: Eşek Arısı Gibi Gençlik İstemiyorum 00:27
Erdoğan: Eşek Arısı Gibi Gençlik İstemiyorum 4.703 izlenme - 7 ay önce Muhtarlar Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Lozan tartışmalarını hatırlatarak, 'gençlerin Lozan'ı incelemesi ve araştırmasından birilerininin rahatsız olduğunu' ifade etti. Erdoğan, "Sorgulayan, araştıran bir gençlik istiyoruz. Sorguladığı, araştırdığı zaman gerçeğe ulaşacaktır. Ben gençliğimizi bal arısı gibi görmek istiyorum, eşek arısı gibi değil" ifadelerini kullandı.
Eşek Arısıyla Kavga Eden Adamın Kendini Aynı Hayvana Sokturması 06:28
Eşek Arısıyla Kavga Eden Adamın Kendini Aynı Hayvana Sokturması 5.686 izlenme - 2 yıl önce Daha önce eşek arısıyla ettiği kavgası sayesinde sitemizde ünlü olan koca yürekli levent abinin, bu defa kendini eşek arısına sokturmasını izliyoruz efendim..
Kamboçya Anzer Balı 04:48
Kamboçya Anzer Balı 2.308 izlenme - 10 ay önce Doğal kamboçya anzer balı...
Örümcek Avcısı Yaban Arısı 01:57
Örümcek Avcısı Yaban Arısı 1.104 izlenme - 5 ay önce Bir yaban arısı ile dünyanın en zehirli örümceği arasındaki ölüm-kalım savaşı kameraya böyle yansıdı.
Japon Bal Arılarının Eşek Arısından İntikamı 02:34
Japon Bal Arılarının Eşek Arısından İntikamı 5.188 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz günlerde eşek arılarının bal arılarını katlettiği bir video paylaşmıştım. Oradaki bal arıları Avrupalı'ymış ve eşek arılarına karşı bireysel savaş taktiği kullandıkları için yeniliyorlarmış. Oysa Japon bal arıları eşek arısına karşı kitlesel savaş taktiğini kullanarak bir nevi Avrupalı kardeşlerinin de intikamını almış oluyorlar. Bize de "birlikten kuvvet doğduğunu" bir kez daha hatırlatıyorlar. Alkışlar bal arısına. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/110684/30-esek-arisinin-30-bin-bal-arisi-katliami
Eşek Arısının İnanılmaz Doğum Anı 02:26
Eşek Arısının İnanılmaz Doğum Anı 1.485 izlenme - 9 ay önce Eşek Arısının İnanılmaz Doğum Anı Yakın çekimle bir eşek arısının dünyaya geldiği o büyüleyici an kameralar tarafından kaydedildi.
Öykü Ve Ayaz Sahneleri 5 - Muhteşem Dans 03:47
Öykü Ve Ayaz Sahneleri 5 - Muhteşem Dans 7.892 izlenme - 3 yıl önce Kiraz Mevsimi dizisinden Öykü ve Ayaz'ın birlikte olduğu sahneler
Japon Böcek Savaşları - Eşek Arısı vs Akrep 02:23
Japon Böcek Savaşları - Eşek Arısı vs Akrep 3.585 izlenme - 2 yıl önce Hepimizin küçükken konuştuğu şeylerden biridir Amerika Çin yada Rusyaya savaş açsa kim kazanır akreple örümcek kapışsa kim alır hep bi merak olmuştur kim kimden üstün diye. Amerikayla Çin'i savaştıramadığım için bende böyle bi video buldum ve ekliyim dedim (denedim ama savaşmadılar hem böcek savaşları daha zararsız). Not: Japon yapıyo abi (adamlar herşeyi icat etmiş boşluktan saçma şeylere sarmışlar) Daha bir çok böceğin kapışmasını izleyebileceğiniz adres. www.japanesebugfights.com
Arı Yuvasını Ortadan Kesince 02:03
Arı Yuvasını Ortadan Kesince 2.537 izlenme - 11 ay önce Terkedilmiş eşek arısı yuvası bulan bu aile, arı yuvasını bıçak yardımıyla ortadan ikiye kesiyor. Yuvanın içinden çıkan sonuç ise herkesi oldukça şaşırtıyor.
30 Eşek Arısının 30 Bin Bal Arısı Katliamı 02:24
30 Eşek Arısının 30 Bin Bal Arısı Katliamı 3.008 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuzda 30 tane eşek arısının 3 saat içinde 30 bin tane bal arısını nasıl katlettiklerine şahit olacağız. Kovan, saldırı sonrasında adeta bir savaş alanına dönüyor. Sonunda çok istedikleri balı içen eşek arıları bu da yetmezmiş gibi genç bal arılarını da yanlarında götürüyorlarmış. Allah bizi insan da öldürebilen eşek arılarının gazabından korusun. Amin.
Eşek Arılarının Bal Arısı Kovanına Saldırması 02:20
Eşek Arılarının Bal Arısı Kovanına Saldırması 248 izlenme - 2 ay önce Eşek arıları gözlerine kestirdikleri bir kovana saldırdılar. Kovanı koruyan arılar ile eşek arılarının savaşı kameraya böyle yansıdı.
katil eşek arılarının bal arısı katliamı 02:24
katil eşek arılarının bal arısı katliamı 6.331 izlenme - 8 yıl önce hayvanlar aleminden bir katliam videosu. boyları 5 santimetreyi bulan 30 tane eşek arısı, 30 bin bal arısının yaşadığı kovana saldırıp ortalığı talan ediyor
Eşek Arısının Büyüleyici Doğum Anı 02:27
Eşek Arısının Büyüleyici Doğum Anı 907 izlenme - 9 ay önce Eşek Arısının Büyüleyici Doğum Anı Yakın çekimle bir eşek arısının dünyaya geldiği o büyüleyici an kameralar tarafından kaydedildi.
Eşek Arısı Bal Kovanına Girerse 02:57
Eşek Arısı Bal Kovanına Girerse 1.844 izlenme - 2 yıl önce Eşek arılarının maksimum vücut sıcaklığı, bal arılarından düşük olduğu için, düşmanı tamamen sarmalayıp ısıtarak enzim faaliyetlerini durdurup öldürüyorlar. yoksa bal arılarının ağız yapısı yalayıcı yapıda olduğu için ve iğneleri de böceğin kabuğunu delemediği için Allahü Teala böyle bir savunma içgüdüsü bahşetmiş. - Www.kisecikhaber.com
Yaban arısının kanat çırpma anı 00:35
Yaban arısının kanat çırpma anı 5.875 izlenme - 4 yıl önce Havada uçmaktan çok süzülüyormuş gibi görülen arıların kanat çırpması, insan gözünün fark edemediği kadar hızlı bir hareket. En son teknoloji kullanılarak, saniyede 5000 karelik çekimle merak edilen bu anı kameraya yakalamayı başardı. Uçabilen birçok böcek, havada kanatlarını saniyede ortalama 600 defa çırpabiliyor. Bu kadar hızlı hareket etmeleri, arı gibi böceklerin nasıl bir aerobatik yeteneğe sahip olduğunu gözlemlememizi çıplak gözle imkansız kılıyor. Yaban arılarının nasıl bir uçuş mekanizmasına sahip olduğunu anlamak isteyen iki Japon araştırmacı, saniyede 5000 bin karelik çekim yaparak küçük canlının kanat çırpma hareketini net bir şekilde yakalamayı başardı. Japonya'nın Senkrotron Radyasyon Araştırma Araştırma Enstitüsü'nden Hiroyuki Iwamoto ve Naoto Yagi, omurgalılar üzerinde üç yıl süren araştırmalarında, motor siniler tarafından salınan kalsiyum iyonların, kasların daralmasına yol açtığını tespit etti. X-RAY ALTINDA GÖZLEMLENDİ Science dergisinde yayımlanan araştırmaya göre, motor nöronlar tarafından salınan proteinler, kuyruk ucu ve diğer kısımları kasılmasını sağlıyor. Ancak kanat hareketinin, aşırı hızlı olmasının altında ne tür bir etken yattığı hala kesin değil. Bu sırrı çözmek isteyen Japon araştırmacılar, X-ray altında bir deney tübüne koydukları yaban arısını inceledi. Arkadan aydınlatılan deney tübündeki arının başı ve kuyruğuna bakacak şekilde iki kamera yerleştiren Iwamoto ve Yagi, saniyede 5000 bin karelik çekimle arının X-ray difraksiyon hareketlerini yakaladı. Ortaya, kanat hareketinin nasıl gerçekleştiğini gösteren çok net bir görüntü çıktı. Phys.org sitesinin haberine göre, miyozin proteini, hem kasların yön kazanmasına, hem de arının vücudunun kasılmasını sağlıyor, böylece kanat hareketinin temelini oluştan etken olarak beliriyor.
Siyah Eşek Arısı 06:28
Siyah Eşek Arısı 1.569 izlenme - 3 yıl önce SİYAH EŞEK ARISI ANALİZ 2014 YAZI ÇANAKKALE EKOSİSTEMİ-L-
Kamuran Akkor - Bal Arısı 03:11
Kamuran Akkor - Bal Arısı 3.467 izlenme - 5 yıl önce
Pepsis Arısına Kendini Sokturan Adam 15:39
Pepsis Arısına Kendini Sokturan Adam 450 izlenme - 7 ay önce Doğada dünyanın en tehlikeli canlılarıyla uğraşmasıyla tanınan ve yürek yemiş adam olarak tanınan Coyote Peterson bu defa kendisini dünyanın en can yakıcı ikinci iğnesine sahip olmasıyla bilinen Pepsis Arısı'na sokturdu. Daha önce de Kadife Karınca'ya kendini sokturan Coyote bu konuda ne kadar iyi olduğunu bir kez daha gösteriyor. Pepsis Arısı doğada tarantula avlaması ile meşhur.
Bal Arıları Eşek Arısını Öldürüyor 03:00
Bal Arıları Eşek Arısını Öldürüyor 2.703 izlenme - 4 yıl önce Kovana Giren Eşek Arısını Öldüren Bal Arıları
30 eşek arısının 30bin bal arısı katliamı 02:24
30 eşek arısının 30bin bal arısı katliamı 2.441 izlenme - 6 yıl önce japon eşek arıları dakikalar içinde 30 bin kadar bal arısını katlediyor kara_zindan_50@hotmail.com
Mehmet Tak - Yaban Arısı Gibi 04:46
Mehmet Tak - Yaban Arısı Gibi 2.466 izlenme - 5 yıl önce
Tarantula ile Eşek Arısının Ölümüne Savaşı 01:16
Tarantula ile Eşek Arısının Ölümüne Savaşı 571 izlenme - 2 yıl önce Tarantula şahini olarak da bilinen eşek arısı, tarantulayı avlamak için, sokmaya çalışıyor… Yerde sürüklediği ve büyük pençeleriyle saldırdığı Tarantula, eşek arısına yem olmamak için büyük çaba gösterse de, arının zehri, dev örümceği felç ediyor. Daha sonra tarantulayı yuvasına doğru sürükleyen eşek arısı, dev böceğin karnına yumurtalarını bırakıyor. Bu sayede, çatlayan yumurtalardan çıkan larvalar, örümceğin eti ile beslenerek, gelişiyorlar. !
Örümcek ve Arı Kavgası 02:14
Örümcek ve Arı Kavgası 856 izlenme - 2 yıl önce Örümcek türlerinin en zehirlilerinden olan tarantula , güçlü yaban arısına karşı. Bu ilginç kapışmayı kaçırmayın.
Plajda Eşek Arısı Şakası 01:38
Plajda Eşek Arısı Şakası 1.049 izlenme - 3 yıl önce Üstsüz Güneşlenen Kadına Arı Gelmiş Şakası Yapılırsa..
Ev Yapımı Bal 00:59
Ev Yapımı Bal 268 izlenme - 5 ay önce Güneş'in doğum günü teması arıydı ve benim görevim oyundu. Eşimle birlikte kartondan arı kostümleri hazırladık ve çocuklar bayıldı. Sonra 3 çocuğa 3 bardak verdim Yere altıgenleri serpiştirdim, bunlar bal özü oldu Altıgenleri topladılaar ve bardaklarına koydular. Karıştırdılaar karıştırdılaaar ve bal olduu!!! Gerçekten bal oldu, inanmıyor musunuz yoksa? Kaşla göz arasında bardakları içinde bal olanlarla değiştirdim. Gerçekten bal özü toplayıp, bal yaptıklarını sandılar. Bugüne kadar ağzına bal sürmeyen Demir, 3 yıllık ömründe yemediği kadar bal yedi. Bir bal yapmadığı kalmıştı zaten... #demirvegüneş
Bal Arıları Petekleri Neden Altıgen Şeklinde Yaparlar? 06:13
Bal Arıları Petekleri Neden Altıgen Şeklinde Yaparlar? 851 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda doğadaki mimarlardan en disiplinlisi olan bal arılarının yuvası olan petekleri neden altıgen şeklinde yaptıkları anlatılmış. Ayrıca petekleri örerken kurdukları işbirliğine, petek gözlerinin yerle arasındaki açıyı nasıl ayarladıklarına da değinilmiş. Meğer sen neymişsin be bal arısı. Meğer 5 kavanozunu 100 liraya aldığımız bal nasıl bir matematikçinin, nasıl bir mimarın eseriymiş. Artık balı yerken bir kere daha düşüneceğiz. NOT: 4:12 den sonra videonun "ibret verme" aşaması başlamaktadır.
Cem Çelebi - Aşkın Arısı 05:05
Cem Çelebi - Aşkın Arısı 1.646 izlenme - 5 yıl önce Cem Çelebi - Aşkın Arısı - İtikat - Türk Halk Müziği
Bir Tanesi 1000 Bal Arısına Bedel 02:28
Bir Tanesi 1000 Bal Arısına Bedel 1.147 izlenme - 2 yıl önce Bugün sizlere küçük ama tehlikeli ve zehirli hayvanları aktaracağım.İyi seyirler Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap Canlı Yayın https://www.younow.com/sahtearap SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instragram: @hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için hakan.0@hotmail.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv
Minik Arılar 00:22
Minik Arılar 220 izlenme - 5 ay önce Müzik durunca çiçeğe konalım, bal özü toplayalım, müzik başlayınca döne döne dans edelim. Hem işitsel algı, hem dikkat konsantrasyon, hem de kurallara uyma becerisinin gelişiminde müziğin çook sihirli bir gücü var. Minik arılarımla bugün çok eğlendik çoook... #demirvegüneş