Hoşgeldiniz!

arkadan

Aşk, Seks ve Saksafon Solo Serbest 03:35
Aşk, Seks ve Saksafon Solo Serbest 160.948 izlenme - 1 yıl önce Kendin Pişir Kendin Ye filmini zamanın çok ötesinde konu ve anlatımıyla izliyoruz. Herkes gözlerini kapatsın ve yakaladığını soysun oyunu başlasın.
Önünü Görmeden Dalan Motosikletlinin Sonu 00:40
Önünü Görmeden Dalan Motosikletlinin Sonu 9.563 izlenme - 5 ay önce Sen önünde ne var ne yok diye bakmadan bodoslama sağa dalarsan -hele de şeritte araba varken yanından girip- kusura bakma ama maalesef böyle tüm kemiklerin kırılır. Ölmemiş neyseki.
arkadan vermeyen kaldımı ? Dolmuş muhabbetleri :) 00:57
arkadan vermeyen kaldımı ? Dolmuş muhabbetleri :) 20.425 izlenme - 7 yıl önce
Son Model Pagani'yi İttirmek 00:44
Son Model Pagani'yi İttirmek 8.048 izlenme - 3 yıl önce Aslında her şey net ve ortada. Kim isterdi ki böyle bir arabası olsun ve çalışmayıp insan gücüyle kendine gelsin. Oluyor işte böyle şeyler, insan yapısı sonuçta.
Ben Önce Arkadan Başlarım - Doktor Civanım 02:59
Ben Önce Arkadan Başlarım - Doktor Civanım 5.012 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini Kartal Tibet'in üstlendiği başrollerini rahmetli Kemal Sunal ve Ayşen Guruda'nın rol aldığı 1982 yapımı 'Doktor Civanım' filminden ince mesajlar içeren güzel, komik bir sahne.
Acemi Sürücü Kaza Yaparsa (Küfür İçerir) 00:28
Acemi Sürücü Kaza Yaparsa (Küfür İçerir) 12.387 izlenme - 3 yıl önce Her şeyin acemisi olmak zordur. Özellikle İstanbul trafiğinde acemi bir bayan sürücünün yaşayacakları, nice korku filmine taş çıkartacak senaryoya sahiptir. Siz gene de kaza yaparsanız, aracı terketmeden önce el frenini mutlaka çekiniz.
haberci kıza arkadan ayıp hareket 00:19
haberci kıza arkadan ayıp hareket 10.977 izlenme - 8 yıl önce
uçak uçağa arkadan çarptı 00:51
uçak uçağa arkadan çarptı 7.811 izlenme - 9 yıl önce uçak uçağa arkadan çarptı
Arkadan Mı Önden Mi ? - Scorp 08:08
Arkadan Mı Önden Mi ? - Scorp 1.691 izlenme - 2 yıl önce Bomba scorp derlemelerine bir yenisini daha ekliyor ve "Arkadan mı önden mi ?" sorusuna türklerimizin verdiği bomba cevaplara şahit oluyoruz.
arkadan vermeyen var mı? 00:57
arkadan vermeyen var mı? 6.001 izlenme - 8 yıl önce
Başbakan'ın Önünde Taciz Edilen Kadın 01:18
Başbakan'ın Önünde Taciz Edilen Kadın 4.065 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Santraç dağıtımı esnasında meydana gelen olayda "erkekler arkadan dürtüyor ya" diye feryad eden bir kadın söz konusu bu görüntüde. Başbakan'ın da hemen önünde gerçekleşen olayı izliyoruz.
Kamyona arkadan vurmak 00:09
Kamyona arkadan vurmak 3.325 izlenme - 5 yıl önce
Altına Giren Porsche'yi Farketmeden 9 km Giden Tır Şöförü 01:23
Altına Giren Porsche'yi Farketmeden 9 km Giden Tır Şöförü 2.236 izlenme - 3 yıl önce Olay Çinde meydana gelmiş. Porsche sürücüsü kokain satıcısıymış aynı zamanda, Kokain çekip yola çıkınca Tırın altına girmiş Tır sürücüsüde farketmeyince bu şekilde yola devam etmiş. He bu arada nasıl olmuşsa Porsche sürücüsü hayattaymış. Tutuklanmış.
Röportaj Sırasında Arkadan Uçan Adam Çıkması 00:13
Röportaj Sırasında Arkadan Uçan Adam Çıkması 926 izlenme - 11 ay önce Yapılan röportaj sırasında arkadan uçarak kadraja giren adamı izliyoruz.Maksat coşsun reytingler
dayı sen bana arkadan yaslıyon mu bea 00:32
dayı sen bana arkadan yaslıyon mu bea 5.007 izlenme - 7 yıl önce
Fordçu Dede 2 00:37
Fordçu Dede 2 2.380 izlenme - 2 yıl önce Balkanların ılık esintisi penguen dansında kendisini müziğin ritmine kaptıramayıp git gele bağlayan dedemizi izleyeceğiz. İlk versiyonu için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/92953/dugunde-kendini-kaybeden-fortcu-dede
Şahin ile Ferrari'ye Çarpan Adamın Dramı 01:57
Şahin ile Ferrari'ye Çarpan Adamın Dramı 2.477 izlenme - 3 yıl önce Ferrarisini satan bilgeyi ve ferrarisine lpg taktıran adamı daha önce gördük. Ferrariyi izleyim derken ferrariye çarpan adamı da gördük. 2 cümlede bu kadar ferrari kullanan adamı da gördünüz. Herneyse, siz siz olun; ferrariye arkadan çarpmayın. Kuru kalabalığın tavsiyesi: "Anahtarı bırak git".
İstanbul'da Köprü Trafiğinden Kurtulmanın Yolu 12:56
İstanbul'da Köprü Trafiğinden Kurtulmanın Yolu 2.142 izlenme - 3 yıl önce Istanbul'da köprü trafiğinden bunalanlar için alternatif bir yol var: Arkadan dolanmak..yani Dünyanın arkasından. 26 Günde Devri Alem.
Önden Vurup Arkadan Yemek 00:21
Önden Vurup Arkadan Yemek 1.835 izlenme - 3 yıl önce İlginç bir kaza anı, şoför dikkatini kaybedip başka bir otobüse çarpıyor, arkadan gelen başka bir araç da kendisine. Amerika'da günün en çok izlenen video olmuş.
FWD vs. RWD 00:11
FWD vs. RWD 1.604 izlenme - 3 yıl önce Önden çeker ve arkadan çeker farkı :) Astra vs. Escort ralli yaparken bu farkı ortaya koyuyor
Kaportaya Yuva Yapan Motorcu 00:29
Kaportaya Yuva Yapan Motorcu 1.373 izlenme - 3 yıl önce İlk önce şunu söyleyim olay Rusya'da gerçekleşmiyor. Başka da bir şey deyip spoiler vermeye gerek yok. İzle und gör.
Önden ve Arkadan Tacize Uğrayan Yaşar Alptekin 01:00
Önden ve Arkadan Tacize Uğrayan Yaşar Alptekin 1.660 izlenme - 3 yıl önce Bal deresi reklamlarının yıldızı eski manken Yaşar Alptekin çarpıcı açıklamalarda bulundu. TV 8 de aramızda kalsın programa katılan alptekin elle tacize uğramış. Hem de önden arkadan düşünebiliyor musunuz tek noktadan bile değilmiş. Vah vah yazık adama.
Hapşurunca Arkadan Atıyor 00:31
Hapşurunca Arkadan Atıyor 1.662 izlenme - 7 yıl önce
Arkadan Vermeyen Var mı - E5 Otoban 00:57
Arkadan Vermeyen Var mı - E5 Otoban 998 izlenme - 2 yıl önce 80'lerin meşhur Otoban serisi kasetlerinden bir kayıt. Güner Ümit, Erol Günaydın, Ayşen Gruda gibi zamanın ünlülerinden oluşan ve kasetten kasete değişen kadroları vardır. Genelde bir arabesk/fantezi parça arada bir skeç veya anonsdan oluşurdu. Hey gidi günler....
Aradıkları Şey Önümde Sallanıyor - Barbaros Şansal 02:04
Aradıkları Şey Önümde Sallanıyor - Barbaros Şansal 1.039 izlenme - 3 yıl önce Modacı Barbaros Şansal (nam-ı diğer "adam gibi adam") Taksim eylemi için Halk TV'ye telefonla bağlandı. Konuşmasında Başbakan Erdoğan ve yaşananlar hakkında düşüncelerini paylaştı. İyi seyirler.
Sana Güneş Hep Arkadan Vurmuş 00:06
Sana Güneş Hep Arkadan Vurmuş 904 izlenme - 4 yıl önce Sana Güneş Hep Arkadan Vurmuş
Arkadan Ve Önden Çekiş Arasındaki Farklar 06:51
Arkadan Ve Önden Çekiş Arasındaki Farklar 162 izlenme - 8 ay önce Bu videomuzda arkadan ve önden çekişli arabalar arasındaki farklardan bahsettik. Yakıt tüketimi, konfor, sürüş keyfi ve performans olarak hangisi daha avantajlı bunları değerlendirdik.
Kaza Yapmaya Programlı Motorcular 00:59
Kaza Yapmaya Programlı Motorcular 1.053 izlenme - 2 yıl önce Motor sürmeyi yeni öğrenenlerin bile pek fazla yapmayacağı türden kaza yaşayan elemanlar, acemi havası veriyor. Tabii ki fren mesafeleri bir araba gibi değil ama yolu ve manevra mesafesini düşünüp ona göre hız yapmaları lazım. Biz motorpisiklet kullanmasını da iyi biliriz.
Arabalı ve Öfkeli 02:27
Arabalı ve Öfkeli 727 izlenme - 3 yıl önce Rusya olduğu yazılan yerde geçen bu olayda uyanık arabalı galiba motorcunun kamerasını farketmiyor. arkadan çarpmış süsü verdiriyor kendine. yoksa ben mi saçmasapan düşünüyorum, o da olabilir evet. Şu da var aslında daha çok öfkeli olan motorcu sanki.
Motosikletle Polise Çarpmanın Sonu 02:22
Motosikletle Polise Çarpmanın Sonu 1.259 izlenme - 3 yıl önce Amerikada yaşanan bu olayda motorsiklet grubu eğlenirken polis grubu dağıtmaya çalışıyor fakat bu zeki arkadaşımız kendini ön plana atınca olan oluyor.Bu olay bizde yaşanmış olsa tampona kafasını vura vura merkeze götürürlerdi.