Hoşgeldiniz!

arkadan

Aşk, Seks ve Saksafon Solo Serbest 03:35
Aşk, Seks ve Saksafon Solo Serbest 194.268 izlenme - 6 yıl önce Kendin Pişir Kendin Ye filmini zamanın çok ötesinde konu ve anlatımıyla izliyoruz. Herkes gözlerini kapatsın ve yakaladığını soysun oyunu başlasın.
Önünü Görmeden Dalan Motosikletlinin Sonu 00:40
Önünü Görmeden Dalan Motosikletlinin Sonu 9.668 izlenme - 6 yıl önce Sen önünde ne var ne yok diye bakmadan bodoslama sağa dalarsan -hele de şeritte araba varken yanından girip- kusura bakma ama maalesef böyle tüm kemiklerin kırılır. Ölmemiş neyseki.
Son Model Pagani'yi İttirmek 00:44
Son Model Pagani'yi İttirmek 8.087 izlenme - 9 yıl önce Aslında her şey net ve ortada. Kim isterdi ki böyle bir arabası olsun ve çalışmayıp insan gücüyle kendine gelsin. Oluyor işte böyle şeyler, insan yapısı sonuçta.
Acemi Sürücü Kaza Yaparsa (Küfür İçerir) 00:28
Acemi Sürücü Kaza Yaparsa (Küfür İçerir) 16.028 izlenme - 8 yıl önce Her şeyin acemisi olmak zordur. Özellikle İstanbul trafiğinde acemi bir bayan sürücünün yaşayacakları, nice korku filmine taş çıkartacak senaryoya sahiptir. Siz gene de kaza yaparsanız, aracı terketmeden önce el frenini mutlaka çekiniz.
Ben Önce Arkadan Başlarım - Doktor Civanım 02:59
Ben Önce Arkadan Başlarım - Doktor Civanım 5.606 izlenme - 7 yıl önce Yönetmenliğini Kartal Tibet'in üstlendiği başrollerini rahmetli Kemal Sunal ve Ayşen Guruda'nın rol aldığı 1982 yapımı 'Doktor Civanım' filminden ince mesajlar içeren güzel, komik bir sahne.
dayı sen bana arkadan yaslıyon mu bea 00:32
dayı sen bana arkadan yaslıyon mu bea 5.111 izlenme - 13 yıl önce
Şahin ile Ferrari'ye Çarpan Adamın Dramı 01:57
Şahin ile Ferrari'ye Çarpan Adamın Dramı 3.465 izlenme - 8 yıl önce Ferrarisini satan bilgeyi ve ferrarisine lpg taktıran adamı daha önce gördük. Ferrariyi izleyim derken ferrariye çarpan adamı da gördük. 2 cümlede bu kadar ferrari kullanan adamı da gördünüz. Herneyse, siz siz olun; ferrariye arkadan çarpmayın. Kuru kalabalığın tavsiyesi: "Anahtarı bırak git".
Altına Giren Porsche'yi Farketmeden 9 km Giden Tır Şöförü 01:23
Altına Giren Porsche'yi Farketmeden 9 km Giden Tır Şöförü 2.383 izlenme - 8 yıl önce Olay Çinde meydana gelmiş. Porsche sürücüsü kokain satıcısıymış aynı zamanda, Kokain çekip yola çıkınca Tırın altına girmiş Tır sürücüsüde farketmeyince bu şekilde yola devam etmiş. He bu arada nasıl olmuşsa Porsche sürücüsü hayattaymış. Tutuklanmış.
Önden ve Arkadan Tacize Uğrayan Yaşar Alptekin 01:00
Önden ve Arkadan Tacize Uğrayan Yaşar Alptekin 3.333 izlenme - 8 yıl önce Bal deresi reklamlarının yıldızı eski manken Yaşar Alptekin çarpıcı açıklamalarda bulundu. TV 8 de aramızda kalsın programa katılan alptekin elle tacize uğramış. Hem de önden arkadan düşünebiliyor musunuz tek noktadan bile değilmiş. Vah vah yazık adama.
İstanbul'da Köprü Trafiğinden Kurtulmanın Yolu 12:56
İstanbul'da Köprü Trafiğinden Kurtulmanın Yolu 2.782 izlenme - 8 yıl önce Istanbul'da köprü trafiğinden bunalanlar için alternatif bir yol var: Arkadan dolanmak..yani Dünyanın arkasından. 26 Günde Devri Alem.
Önden Vurup Arkadan Yemek 00:21
Önden Vurup Arkadan Yemek 2.682 izlenme - 8 yıl önce İlginç bir kaza anı, şoför dikkatini kaybedip başka bir otobüse çarpıyor, arkadan gelen başka bir araç da kendisine. Amerika'da günün en çok izlenen video olmuş.
Röportaj Sırasında Arkadan Uçan Adam Çıkması 00:13
Röportaj Sırasında Arkadan Uçan Adam Çıkması 1.729 izlenme - 6 yıl önce Yapılan röportaj sırasında arkadan uçarak kadraja giren adamı izliyoruz.Maksat coşsun reytingler
Kaportaya Yuva Yapan Motorcu 00:29
Kaportaya Yuva Yapan Motorcu 1.386 izlenme - 8 yıl önce İlk önce şunu söyleyim olay Rusya'da gerçekleşmiyor. Başka da bir şey deyip spoiler vermeye gerek yok. İzle und gör.
Arkadan Vermeyen Var mı - E5 Otoban 00:57
Arkadan Vermeyen Var mı - E5 Otoban 1.564 izlenme - 8 yıl önce 80'lerin meşhur Otoban serisi kasetlerinden bir kayıt. Güner Ümit, Erol Günaydın, Ayşen Gruda gibi zamanın ünlülerinden oluşan ve kasetten kasete değişen kadroları vardır. Genelde bir arabesk/fantezi parça arada bir skeç veya anonsdan oluşurdu. Hey gidi günler....
Kaza Yapmaya Programlı Motorcular 00:59
Kaza Yapmaya Programlı Motorcular 1.642 izlenme - 8 yıl önce Motor sürmeyi yeni öğrenenlerin bile pek fazla yapmayacağı türden kaza yaşayan elemanlar, acemi havası veriyor. Tabii ki fren mesafeleri bir araba gibi değil ama yolu ve manevra mesafesini düşünüp ona göre hız yapmaları lazım. Biz motorpisiklet kullanmasını da iyi biliriz.
Aradıkları Şey Önümde Sallanıyor - Barbaros Şansal 02:04
Aradıkları Şey Önümde Sallanıyor - Barbaros Şansal 1.316 izlenme - 8 yıl önce Modacı Barbaros Şansal (nam-ı diğer "adam gibi adam") Taksim eylemi için Halk TV'ye telefonla bağlandı. Konuşmasında Başbakan Erdoğan ve yaşananlar hakkında düşüncelerini paylaştı. İyi seyirler.
Motosikletle Polise Çarpmanın Sonu 02:22
Motosikletle Polise Çarpmanın Sonu 1.793 izlenme - 8 yıl önce Amerikada yaşanan bu olayda motorsiklet grubu eğlenirken polis grubu dağıtmaya çalışıyor fakat bu zeki arkadaşımız kendini ön plana atınca olan oluyor.Bu olay bizde yaşanmış olsa tampona kafasını vura vura merkeze götürürlerdi.
Önden Ve Arkadan Kalamalı Makina Bilgisi 02:06
Önden Ve Arkadan Kalamalı Makina Bilgisi 980 izlenme - 12 yıl önce önden ve arkadan kalamalı makinalar hakkında teknik bilgileri içerdiği güzel bir video
Plağı Arkadan Çalmak Tehlikeli ve Yasaktır (+18) 00:53
Plağı Arkadan Çalmak Tehlikeli ve Yasaktır (+18) 1.227 izlenme - 8 yıl önce Kara Abdo defalarca uyarmasına rağmen zurnik namlı arkadaş raconu bozuyor ve Kara Abdo'nun gazabına uğruyor. 54 saniyelik bu kesit için anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az diyoruz.
Arkadan Sessizce Yaklaşıp Saldırmak - Ankara Polisi 01:06
Arkadan Sessizce Yaklaşıp Saldırmak - Ankara Polisi 631 izlenme - 8 yıl önce Bunun amacını anlamak mümkün değil, nasıl bir vatandaşın hemde kim ve ne yaptığını bilmediğin, büyük olasılıkla eylemle ilgisi bile olmayan birine bunu yapabiliryosun? (http://omerhaybo.imgur.com/ sayfasında fotoğrafları güncel tutmaya çalışıyoruz, gelin, görün ve paylaşın)
Arabalı ve Öfkeli 02:27
Arabalı ve Öfkeli 781 izlenme - 8 yıl önce Rusya olduğu yazılan yerde geçen bu olayda uyanık arabalı galiba motorcunun kamerasını farketmiyor. arkadan çarpmış süsü verdiriyor kendine. yoksa ben mi saçmasapan düşünüyorum, o da olabilir evet. Şu da var aslında daha çok öfkeli olan motorcu sanki.
Damat Ve Arkadaşlarının Düğün Dansı 05:43
Damat Ve Arkadaşlarının Düğün Dansı 632 izlenme - 8 yıl önce sırf soyunu sürdürmek için evlenen damadın kendi gibi gay arkadaşlarıyla beraber düzenlediği dans gösterisi.
Artistlik Yapan Şoförün Kaçınılmaz Sonu 01:26
Artistlik Yapan Şoförün Kaçınılmaz Sonu 712 izlenme - 8 yıl önce Klasik hava basan eleman ve sonrasında göt oluş manzaraları, ne gerek var böyle şeylere halen anlamış değilim. ''bizde böyle yani''
Kadın Yan Hakemi İstemeyerek Düdüklemek 00:06
Kadın Yan Hakemi İstemeyerek Düdüklemek 574 izlenme - 8 yıl önce Futbol enteresan bir spordur. Özellikle kadınların daha fazla futbolla ilgilenmesi, futbol sahalarında görmek isteyeceğimiz sahnelere sebep olacaktır. Görünen o ki, Vermalen de yıllardır içinde ukte olan bir fantezisini gerçekleştirmiş.
Yolda Gıcıklık Yapan Aracın Hazin Sonu 00:20
Yolda Gıcıklık Yapan Aracın Hazin Sonu 450 izlenme - 8 yıl önce Otoyolda yapılan puştluğun sonu. iyi mi oldu iyi oldu bence...
Arkadan İtişli Araçlarda Yeni Bir Soluk 00:22
Arkadan İtişli Araçlarda Yeni Bir Soluk 370 izlenme - 8 yıl önce malum günümüzdeki çoğu araç önden çekişli, oysa eski araçlarda arkadan itişliler daha popülerdi yanlamalar, driftler için vb. sivaslı gençler de arkadan itişli kısmını biraz fazla yanlış anlamış gibiler.
Büyük Kedilerin Arkasını Dönen İnsanlara Verdiği Tepkiler 01:44
Büyük Kedilerin Arkasını Dönen İnsanlara Verdiği Tepkiler 318 izlenme - 8 yıl önce Youtube kanallarının birinde rastladığım bir video, nerden bu fikre varıp test etmek istemişler bilmiyorum ama büyük kediler bu konuda normalden ayrı tepki verdikleri bir gerçek.
Kıç Üstünde Kayarak Mermer Kırmak 00:42
Kıç Üstünde Kayarak Mermer Kırmak 247 izlenme - 8 yıl önce Youtube'de dolanırken rastladığım, trajedi komik bir videoyla karşı karşıyayız.. Tahmin ettiğim kadarıyla İstanbul Üniversitesinde anfide eğlenen bir grup gencin, eğlenceleri eğimli mermer rapmasından aşşağıya kayımalarıyla devam ediyor. Video'nun başlangıcından beri sağ tarafta 'cool' tavırlarıyla dikilen arkadaşımıza sıra geldiğinde bütün olaylar vuku buluyor. İzliyoruz efenim..
Guardiola ve Ribery (Doggystyle) 00:11
Guardiola ve Ribery (Doggystyle) 234 izlenme - 8 yıl önce Almanya Kupası Finali'nde Borussia Dortmund'u 2-0 ile geçen Bayern Münih zafere ulaşırken maça Guardiola ile Ribery arasında yaşananlar damga vurmuş.
Mehmet Ali Birand - Rap Stayla Sunum ve İyi Uykular 01:06
Mehmet Ali Birand - Rap Stayla Sunum ve İyi Uykular 288 izlenme - 8 yıl önce Haber bülteni olduğunu unutun,abimizin sağ biz izleyicilere göre sol kolunu bir izleyin..O ne stildir ,o ne tarzdır,o ne saat göstermektir..Bu arada El Bi Ci yi hafif modifiyeli tekrar andı saolsun, en son da fazla ortalıkta dolaşmayın hadi gidin uyuyun dedi...Sen çok yaşa emi... ilgili içerikler: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/48685/mehmet-ali-birand---el-bi-ci-tupu