Hoşgeldiniz!

Arkadaş Ortamı Videoları İzle

Sevdiği Şarkı Çalınınca Efkarlanan Köpek 01:02
Sevdiği Şarkı Çalınınca Efkarlanan Köpek 320 izlenme - 2 yıl önce Sahipleriye geziye çıkan, sevgilisinden yeni ayrılmış köpeğin yürek yakan dramatik görüntülerini izliyoruz. Köpeğin en sevdiği parçayı açan elemanlar, köpeği triplere girdirip efkarlandırıyor. Hiç mi acımanız yok lan? Koy götüne gitsin, sana kız mı yok oğlum desenize hayvana. İnsafsızlar. Yorum sizin. İzleyelim..
21. Doğum Günü İçin 21 Farklı Shot Karışımı İçmek 02:05
21. Doğum Günü İçin 21 Farklı Shot Karışımı İçmek 148 izlenme - 2 yıl önce Efendim 21 yaşına giren bu elamana, arkadaşları doğum günü sürprizi olarak 21 farklı shot hazırlıyorlar. Bunun şaşkınlığında olan genç ise bu isteği geri çevirmeyerek shotları bir bir dikmeye başlıyor kafaya. Sonunda ne oluyor dersiniz? İzleyelim..
Arkadaş Ortamında Kafa Sallayıp Çılgınlar Gibi Oynayan Dede 03:20
Arkadaş Ortamında Kafa Sallayıp Çılgınlar Gibi Oynayan Dede 141 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle dedemize maşallah diyelim efendim. İki evlilik daha yapsa kesmez gibi görünüyor amcamızı. Arkadaş ortamı olduğu belli olan yerde, dedemiz kafa sallayıp çılgınlar gibi oynuyor. Bunu da ne kadar istekli ve eğlenerek yaptığını görüyorsunuz. Allah uzun ömürler versin ne diyelim. İyi seyirler..
Ereri 04:24
Ereri 41 izlenme - 4 yıl önce Arkadaş Ottamı
Rahatsızlar 04:26
Rahatsızlar 95 izlenme - 8 yıl önce rahatsızlar adlı grubun kendi aralarında eğlenmek için yaptığı phçlikler :d
Oğlunun Sigaraya Başlamasını Direk Arkadaş Ortamına Vuran Anne 00:06
Oğlunun Sigaraya Başlamasını Direk Arkadaş Ortamına Vuran Anne 15 izlenme - 2 yıl önce Oğlunun Sigaraya Başlamasını Direk Arkadaş Ortamına Vuran Anne Yepyeni vine videoları için tek adres www.izlesene.com/nefer26medya