Hoşgeldiniz!

Şarkı Söyleyen Kadınlar

Vodafone FreeZone İzlesene Vizyon (20 Şubat 2014) 02:36
Vodafone FreeZone İzlesene Vizyon (20 Şubat 2014) 424.482 izlenme - 4 yıl önce Vodafone FreeZone’dan Türkiye’nin en büyük sinema kampanyası! 1 Bilet Alana 1 Bilet Hediye!
Sinema: Frankenstein: Şarkı Söyleyen Kadınlar 02:54
Sinema: Frankenstein: Şarkı Söyleyen Kadınlar 898 izlenme - 4 yıl önce İstanbul Büyükada'da geçen filmin ilginç bir konusu var. Olası bir deprem söylentisi nedeniyle adaların boşaltılması gerekmektedir. İnsanlar hızla tahliye edilirken, evlerini terk etmek istemeyen azınlık bir grup, adada kalmıştır. Ortalıkta adeta yağmur öncesi sessizlik kol gezmektedir. Adada hayat durma noktasına gelince Bu sessizlik bozulur. Reha Erdem'in yazıp yönettiği Şarkı Söyleyen Kadınlar, durup düşünülmesi gereken filmlerden bir tanesi. Sinemaya gitmeden önce eğer imkanınız varsa yine Reha Erdem imzalı Jin, Kosmos ve A ay filmlerini izlemenizi tavsiye ediyoruz. 15 Ocak'ta ön gösterimi yapılan Şarkı Söyleyen Kadınlar, aynı zamanda Toronto Film Festivali'nde de görücüye çıktı. Tür: Dram Süre: 128 Dak. Senaryo: Reha Erdem Yönetmen: Reha Erdem Oyuncular: Binnur Kaya, Aylin Aslım, Deniz Hasgüler, Vedat Erincin, Philip Arditti, Kevork Malikyan
Bu Hafta Vizyondakiler (21 Şubat 2014) 01:50
Bu Hafta Vizyondakiler (21 Şubat 2014) 1.680 izlenme - 4 yıl önce şahan gökbakar'ın yazıp başrolünde oynadığı 'recep ivedik 4' 21 şubat 2014 vizyonda !obin wright , naomi watts , xavier samuel , james frecheville , ben mendelsohn oynadığı yasak aşk (adore) 21 şubat 2014 vizyonda ! binnur kaya , aylin aslım , vedat erincin , deniz hasgüler , philip arditti oynadoğı 'şarkı söyleyen kadınlar' 21 şubat 2014'te vizyonda !oel kinnaman , gary oldman , michael keaton , abbie cornish , jackie earle haley oynadığı robocop 21 şubat 2014 vizyonda ! zoey deutch , danila kozlovsky , joely richardson , sarah hyland , lucy fry oynadığı 'vampir akademisi' 'vampire academy' 21 şubat 2014 vizyonda !scarlett johansson , kristen wiig , spike jonze oynadığı aşk 'her' 21 şubat 2014 vizyonda
Şarkı Söyleyen Kadınlar – Singing Women (2014) – Fragmanı 02:54
Şarkı Söyleyen Kadınlar – Singing Women (2014) – Fragmanı 195 izlenme - 4 yıl önce İstanbul’un adalarından birinde muhtemel bir deprem nedeniyle adayı boşaltma kararı alınmıştır. İnsanlar akın akın oradan ayrılırlar ancak küçük bir kesim bu karara uymayarak kalmakta ayak direr. Etrafta kıyamet arifesini andıran bir atmosfer hüküm sürerken geride kalanlar için hayat koşulları günden güne zorlaşacaktır. Film, yaşamları farklı engellerle sıkıştırılmış bir grup kadının, inanç, cesaret ve enerji ile hayatın farklı boyutlarına yaptıkları heyecan verici insani serüvenlerine eşlik ediyor. Trajedilerini, isyan ve hayat şarkılarıyla dönüştüren bu kadınlar, bir türlü çıkamadığı çocukluğuyla erkekliğinde boğulan Adem’i elinden tutmalarıyla, insan olmanın eşsizliğini tattırıyorlar.
Şarkı Söyleyen Kadınlar SinemaTurk Tv Fragman 02:54
Şarkı Söyleyen Kadınlar SinemaTurk Tv Fragman 5 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Söyleyen Kadınlar ve Yüzlerce Türk Filmi ! Sitemizdeki filmlerden Haberdar Olmak için abone olun! İster Evde İster Cepte www.sinematurktv.com da siz değerli dostlarımızla buluşuyor. Mesut, büyük bir kısmı deprem ihtimali nedeniyle terk edilmiş bir adada, büyük bir evde tek yakını olan köpeğiyle birlikte yaşamaktadır. Bu süreçte görüştüğü tek kişi evi temizlemeye ve yemek yapmaya gelen yardımcısı Esma'dır. Esma bir gün ormanda yürürken elinde çantası, kimsesiz bir genç kadınla karşılaşır ve onu evine almaya karar verir. Aynı zamanda Mesut'un oğlu Adem hayatında zor bir dönemden geçmektedir. Evliliğinde yaşadığı sorunlar ve yakın zamanda ortaya çıkan hastalığı, onu bir türlü anlaşamadığı babasının evine dönmek zorunda bırakır. Böylece tüm karakterler Mesut'un evinde toplanmış olur ve durumlar gittikçe garipleşmeye başlar... Reha Erdem'in Jin'in ardından çektiği son filmi, yaklaşan bir kıyamet paranoyasında insanların kapıldığı sıra dışı bir akıl tutulmasını beyazperdeye taşıyor. Filmin senaryosunu Reha Erdem kaleme alırken, başrolleri Binnur Kaya, Philip Arditti ve Deniz Hasgüler paylaşıyor.