Hoşgeldiniz!

armadillo

Hiç Duyulmamış Armadillo Çığlığı 00:15
Hiç Duyulmamış Armadillo Çığlığı 5.642 izlenme - 3 yıl önce Çevredekilerden korkan Armadillo hayvanının korkutucu çığlıkları. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Katlanabilir Otomobil Armadillo 01:17
Katlanabilir Otomobil Armadillo 1.631 izlenme - 4 yıl önce Katlanabilir Elektrikli Otomobil Armadillo-T'nin Tanıtım Filmi
Tehlikeyi Hisseden Armadillo'nun Kapanması 01:01
Tehlikeyi Hisseden Armadillo'nun Kapanması 200 izlenme - 9 ay önce Armadillo yol ortasında dururken gelen insanları fark etti. Kendini tehlikede hisseden armadillo bir anda içine kapandı. O anlar ise kameralara böyle yansıdı.
Armadillo (I) -  Fragman 01:57
Armadillo (I) - Fragman 370 izlenme - 3 yıl önce Armadillo (ı) Danimarka’nın Vietnam’ı: Armadillo Psikolojik çöküş, karakter değişimi, kaldırılması imkansız ruhsal ve zihinsel sorumluluklar, sonu gelmeyen kabuslar ve merhametin tamamı ile saf dışı kaldığı bir dünya: Savaş Meydanı.   Burada yaşananlara tanıklık eden kişinin tecrübelerine kim ortak olmak ister? Belki de hiç kimse. Fakat onların yaşadıklarını başkalarının yaşamaması için bir yönetmen veya gazetecinin satırlarına taşıdığı kelimeler ya da kamerasına çektiği görüntüler çok önemlidir. Ulus devletin üst tabakasındaki karar alıcıların bu yayını takiben belirleyeceği politika da toplumun tepkisini belirler. Ödüllü televizyon belgesel yapımcısı Janus Metz’in ilk uzun metrajlı projesi olan Armadillo Danimarka’nın Afganistan’daki varlığını sorguluyor.  Afganistan’ın Helmand eyaletinde hali hazırda görev yapan Armadillo bölüğüne giren yapımcı ve ekibi, savaşı bütün çıplaklığı ile eleştirirken, siyasi amaçlarla savaş alanındaki gerçek arasında sıkışan Danimarkalı askerlerin hayatlarını bütün detayı ile ele alıyor. Yapımcı Metz’in esin kaynağı askerlerin durmadan adrenalin pompalayan savaşa olan bağımlılıklarını ve yeniden askere alınmak için gösterdikleri büyük gayreti anlama arzusu. Belgesel, Ocak 2009 tarihinde 170 İngiliz ve Danimarkalı askere ev sahipliği yapan Armadillo üssüne bir bölük askerin gelişi ile başlıyor. Askerlerin Helmand’daki günlük hayatına odaklanmadan önce, havaalanında aile mensupları ile dramatik vedalaşmalara tanıklık ediliyor. Taliban güçlerinin gölgesinde yaşayan ve korkusu altında ezilen yerel halkın kimi dost kimi düşman olarak gördüğünün ise hiçbir önemi yok, çünkü Danimarkalı askerlerin kalışları diğer NATO bünyesinde görev yapan askerler gibi geçici.  Belgeselin Danimarka’nın Afganistan politikasını değiştireceğini düşünüyor. Danimarka ordusunun bazı Danimarkalı askerlerin sivillere karşı takındığı kötü tutum dolayısı ile resmi soruşturma başlattığını belirten Fridthjoh, genç bir askerin Afgan sivilleri en insancıl yolla ”tasfiye ettiklerini” (argoda öldürme) söylemesine filminde yer vererek, büyük bir skandalı da ortaya çıkarıyor. Danimarkalılar arasında ülkenin nasıl bir dış politika izlemesi gerektiğine dair çok ciddi soru işaretleri bırakıyor. Ayrıca, bu filmin öncesinde Danimarkalı askerlerin hiç kimseyi öldüremeyeceği gibi bakir ve saf bir düşünceye toplum olarak sahip olduklarının altını çizen yönetmen, Afganistan’a giden askerlerin de oradaki çocuklara şeker ve eğitim getirdikleri inancı ile insanların beyinlerinin yıkandığına dikkat çekiyor. ”Danimarka tarihinde ilk defa kendimizi dünyanın geri kalanı gibi savaşta tıpkı her zaman Amerikalılar hakkında duyduğumuz hikayelerdeki gibi buluyoruz.
Wild Ones Armadillo Hilesi Hd 03:10
Wild Ones Armadillo Hilesi Hd 353 izlenme - 5 yıl önce Wild Ones Armadillo Hilesi (hd)
Köpek ve Sevimli Armadillo 02:32
Köpek ve Sevimli Armadillo 144 izlenme - 3 yıl önce Köpek ve Sevimli Armadillo Oyun Oynarsa Garip Hayvan Armadillo diğer videolar için www.izlesene.com/nefer26medya kanalıma abone olun
2014 Dünya Kupasının maskotu armadillo 00:51
2014 Dünya Kupasının maskotu armadillo 193 izlenme - 5 yıl önce FIFA, Brezilya'da yaşayan ve nesli tükenmekte olan armadilloyu, Brezilya'da yapılacak 2014 Dünya Kupası maskotu olarak kullanmaya karar verdi.
Dünyanın En Tembel Hayvanları 02:15
Dünyanın En Tembel Hayvanları 17 izlenme - 11 ay önce Dünyanın En Tembel Hayvanları Armadillo, koala, tembel hayvan… Gece-gündüz uyku halinde gezen en tembel hayvanlar listemiz.
2014 Dünya Kupasının maskotu armadillo 00:51
2014 Dünya Kupasının maskotu armadillo 55 izlenme - 5 yıl önce FIFA, Brezilya'da yaşayan ve nesli tükenmekte olan armadilloyu, Brezilya'da yapılacak 2014 Dünya Kupası maskotu olarak kullanmaya karar verdi. (Kapat)
Bunları bİliyor muydunuz? -Armadillo- 01:00
Bunları bİliyor muydunuz? -Armadillo- 2 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/107519/Canlilar-Dunyasi/Bunlari-bIliyor-muydunuz--Armadillo- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo