Hoşgeldiniz!

Armed Videoları

Mehmetçik Zapsuyu 03:05
Mehmetçik Zapsuyu 28.068 izlenme - 9 yıl önce mehmetçik zapsuyu
Altay Gerçekten de Kore Tankının Kopyası mı? 04:14
Altay Gerçekten de Kore Tankının Kopyası mı? 4.835 izlenme - 1 yıl önce Yerli tank Altay'ın Kore k2 tankının kopyası olduğu yönündeki spekülasyonlar üzerine Anka youtube kanalı detaylı bir açıklama yapmış.İyi seyirler.
Uçaktan Askeri Araç Bırakmak 03:29
Uçaktan Askeri Araç Bırakmak 2.415 izlenme - 9 ay önce Amerikan Hava Kuvvetlerine ait C-17 askeri uçaktan Humvee adı verilen askeri araçların paraşütle nasıl indirildiğini gösteren bir video. Sadece humvee'ler değil 30-40 kişilik askeri birliklerin ve diğer malzemelerin nasıl indirildiklerini de gösteriyorlar. Ayrıca piste ihtiyaç duymadan havalanan ve inen savaş uçakları, savaş uçaklarına bomba yükleme gibi çeşitli videoları içeren bir hesap, aşağıya yazıyorum. İyi seyirler... http://www.youtube.com/AiirSource
Ordumuz, Gururumuz 01:57
Ordumuz, Gururumuz 1.369 izlenme - 6 ay önce Silahlı kuvvetlerimizin operasyon ve tatbikat görüntülerinden oluşan güzel bir çalışma. Ey şanlı ordu, ey şanlı asker, Ordumuz olsun daim muzaffer!
Bayraktar TB2 Harp Başlıklı MAM-L Atış 02:51
Bayraktar TB2 Harp Başlıklı MAM-L Atış 1.677 izlenme - 12 ay önce Türk Silahlı Kuvvetlerinin insansız hava aracı (İHA) ihtiyacının milli ve yerli imkanlarla karşılanmasına yönelik çabalarda yeni bir başarıya imza atıldı. Baykar tarafından geliştirilen Bayraktar TB2 Taktik İHA'sı harp başlıklı füzelerle gerçekleştirilen ilk testlerinde hedefi 12'den vurdu. Batman'da konuşlu toplam 12 insansız uçaktan oluşan 2 Bayraktar İHA sistemi, silahlı kuvvetlere istihbarat amacıyla hizmet veriyor. Sistemler, TSK envanterine girdikleri Eylül 2015'ten bu yana aktif operasyonel olarak 2 bin 700 saat kullanıldı. Bunun yanında ilk silahlı test atışını 17 Aralık 2015'te yapan Bayraktar TB2 Taktik İHA'nın geliştirilmesine yönelik çalışmalar yoğun şekilde sürdürülüyor. Testlerde yeni bir aşama daha başarıyla gerçekleştirildi. Daha önce harp başlığı bulunmayan mühimmatlarla yapılan atışlar, bu kez harp başlığı takılmış mühimmatlarla yapıldı. 18 bin feetin üzerinde yükseklikten başarılı vuruş Bayraktar TB2 taktik İHA, üzerine entegre edilen Roketsan üretimi MAM-L akıllı mühimmatı ile operasyonel deneme atışları yapıldı. Konya'daki 3. Ana Jet Üs Komutanlığında gerçekleştirilen testleri Savunma Sanayii Müsteşarı İsmail Demir ile Baykar ve Roketsan yöneticileri de izledi. Demir, bir süre İHA'ları komuta etti. Demir, daha sonra testlere ilişkin olarak Twitter hesabından, "Ne kadar gurur duysak az, gözümüzdeki yaşlarla her şeyi milli olan İHA'mız hedefi tam isabet vurdu. Nereden nereye" paylaşımında bulundu. Testlerde İHA, belirlenen hedefleri 8 kilometreden ve 18 bin feetin üzerindeki yükseklikten başarıyla vurdu. Ayrıca Bayraktar TB2 Taktik İHA'lar tarafından lazer işaretlemesi yapılan hedefler, Konya'daki 3. Ana Jet Üssü'nden kalkan F16 tarafından imha edildi.
Atatürk Yurt Gezileri ve Vahdettin Biat Töreni - TSK Foto Film Merkezi ilk Arşiv Görüntüleri 01:18
Atatürk Yurt Gezileri ve Vahdettin Biat Töreni - TSK Foto Film Merkezi ilk Arşiv Görüntüleri 1.751 izlenme - 2 yıl önce TSK FotoFilm Merkezi 100. Yılında ilk kez Arşiv Görüntüleri yayınladı 1916-1950 yılları arasında bulunan bir çok kısa film arasında Atatürk ün Yurt Gezileri ve Sultan Vahdettin in Biat Töreni de bulunuyor. bu Görüntüleri ilk kez izleyeceksiniz.
Korkma! 03:27
Korkma! 536 izlenme - 1 yıl önce İstiklal Marşımızın mısraları hiç bu kadar anlamlı olmamıştı... Videoda Türk Silahlı Kuvvetleri ve savunma sanayi ürünlerimize ait görüntülere yer verilmiştir.
Kilisede Ezan Okumak 02:21
Kilisede Ezan Okumak 530 izlenme - 2 yıl önce Komponist Karl Jenkins, dinler arası hoşgörü ve diyalogu pekiştirmek amacıyla 2000 yılında kolları sıvayarak, İslam, Hristiyanlık, Musevilik ve Budizm dinlerini bir arada anlatan bir oratoryo hazırlamış. "Silahlı Adam - Barış Ayini" isimli oratoryada bir müezzin de ezan okuyormuş. Bir kilisede ezan okumak ya da bir cami de kilise ayini yapılması dünyanın sonu değildir tam aksine hoşgörüdür. Değil mi?
The New One - Armed Swordman(1971) - Son Dövüş 04:42
The New One - Armed Swordman(1971) - Son Dövüş 313 izlenme - 2 yıl önce Kolsuz kahraman üçlemesinin ikinci ve en güzel filminin final sahnesi karşınızda. Ülkemizin de bir dönem akın ettiği karate filmleri furyasının başında gelen yapım şirketlerinden Shaw Brothers imzalı film "Tarkan Güçlü Kahraman Kolsuz Kahramana Karşı" "Kolsuz Kahramanın Kolu(Öztürk Serengil)" ve "Kill Bill" gibi filmlere de esin kaynağı olmuştur. Karate filmlerini izleyip izleyip filmde gördüğü hareketleri kardeşinin üzerinde uygulayanlar için gelsin.
Ege Üzerinde Türk - Yunan Jetlerinin Kapışması 03:38
Ege Üzerinde Türk - Yunan Jetlerinin Kapışması 181 izlenme - 2 yıl önce Ege'nin karanlık suları üstündeki nefes kesen it dalaşı. Türk jetlerinin ustalıkla Yunan jetlerine kilitlenme anlarını iziliyoruz.
Armed Hands Fragman 01:52
Armed Hands Fragman 255 izlenme - 3 yıl önce Lucas ve ekibi yasadışı silah işindeki bir grup Sırp suçlunun peşindedirler… Dava ile ilgili araştırmalar nedeniyle Paris’e giden Lucas burada yıllardır konuşmadığı narkotik polisi olan kızıyla yeniden görüşmeye başlar.
Armed Assault Türkiye Low Res İntro Demo 00:16
Armed Assault Türkiye Low Res İntro Demo 273 izlenme - 7 yıl önce
Armed And Deadly Fragman 01:55
Armed And Deadly Fragman 102 izlenme - 3 yıl önce Armed and DeadlyArmed and Deadly
WWE Tribute 2008 11:53
WWE Tribute 2008 87 izlenme - 3 yıl önce Amerikan askerlerini motive etmek için 2008 yılında WWE'nin gerçekleştirdiği tribute özel maçı karşınızda.
Türk Hava Kuvvetleri - Rusya'ya Bir Mesaj | 02:27
Türk Hava Kuvvetleri - Rusya'ya Bir Mesaj | 47 izlenme - 1 yıl önce Dosya güven, düşmana küskü veren şanlı Türk Hava Kuvvetleri Music: Pick Your Poison - What We Fear
arma black hawk down trailer 02:35
arma black hawk down trailer 62 izlenme - 6 yıl önce this is a video i decided to do in my space time and this is what came out. with special thanks to the bf2 version for the soundtrack. didnt have time to make my own
patriotic tribute to our military-song- 04:21
patriotic tribute to our military-song-"liberty"-ronnie kimball-free download@www.reachhigher.com 60 izlenme - 6 yıl önce this video is available as a free download at www.reachhigher.com. the song "lıberty" is available on ronnie kimball's reach higher cd @ www.mrbrecords.com an awe-inspiring tribute to those serving in the united states armed forces. the song lıberty reminds all americans of the extraordinary sacrifices made by our brave men and women so that we may enjoy our precious freedom.
Neo-Nazi Vigilantes Patrolling Border 03:29
Neo-Nazi Vigilantes Patrolling Border 31 izlenme - 6 yıl önce new tyt network channels www.youtube.com www.youtube.com new tyt facebook page! www.facebook.com subscribe to the free video podcast on itunes bit.ly follow us on twitter twitter.com www.theyoungturks.com dıscounts www.theyoungturks.com free movies! www.netflix.com note the above two links are for tyt sponsors. read ana's blog and subscribe at www.examiner.com tyt network new wtf?! channel www.youtube.com check out tyt ınterviews www.youtube.com
At the Drive-In - One Armed Scissor 03:47
At the Drive-In - One Armed Scissor 1 izlenme - 5 ay önce Şarkı Sözleri: yes this is the campaign slithered entrails in the cargo bay neutered is the vastness hallow vacuum check the oxygen tanks they hibernate but have they kissed the ground pucker up and kiss the asphalt now tease this amputation splintered larynx it has access now send transmission from the one armed scissor cut away, cut away banked on memory mummified circuitry skin graft machinery sputnik sickles found in the seats self-destruct sequence this station is non-operational species growing bubbles in an IV loitering unknown origin is this the comfort of being afraid solar eclipsed black out the vultures as they wait dissect a trillion sighs away will you get this letter jagged pulp sliced in my veins i write to remember 'cause i'm a million miles away will you get this letter jagged pulp sliced in my veins i write to remember...