Hoşgeldiniz!

Arrascaeta Videoları İzle

Galatasaray ilk transferini yaptı! Arrascaeta... 04:27
Galatasaray ilk transferini yaptı! Arrascaeta... 24.207 izlenme - 3 yıl önce Sezon sonunda takımı takviye etmek için çalışmalarda bulunan Galatasaray transferde ilk bombayı patlatmak üzere.
U20 Dünya Kupasında Mükemmel Frikik Golü 00:22
U20 Dünya Kupasında Mükemmel Frikik Golü 8.147 izlenme - 4 yıl önce Uruguay ile Yeni Zelanda U 20 takımlarının karşılaştığı maçta, Uruguaylı oyuncu Giorgian de Arrascaeta frikikten akıl almaz bir gol kaydetti.
Giorgian de Arrascaeta Dünya Kupası'ndan Sonra Galatasaray'a İmza Atacak 08:00
Giorgian de Arrascaeta Dünya Kupası'ndan Sonra Galatasaray'a İmza Atacak 2.243 izlenme - 3 yıl önce Giorgian de Arrascaeta Dünya Kupası'ndan Sonra Galatasaray'a İmza Atacak
Cruzeiro'yu uçuran röveşata 01:24
Cruzeiro'yu uçuran röveşata 662 izlenme - 2 yıl önce Libertadores Kupası 2. tur maçında Cruzeiro sahasında Mineros de Guayana'yı 3-0 mağlup ederken, maça Giorgian de Arrascaeta'nın röveşatası damga vurdu. Diğer goller ise Leandro Damiao ve Henrique Pacheco'dan geldi.
Rakiplerini ipe dizdi, müthiş gol attı! 00:24
Rakiplerini ipe dizdi, müthiş gol attı! 169 izlenme - 2 yıl önce Brezilya Mineiro Ligi'nde deplasmanda Atletico Mineiro'ya konuk olan Cruzeiro'da Uruguaylı oyuncu Giorgian De Arrascaeta rakiplerini adeta ipe dizerek harika bir gole imza attı.
Rakiplerini ipe dizdi, müthiş gol attı 00:24
Rakiplerini ipe dizdi, müthiş gol attı 105 izlenme - 2 yıl önce Brezilya Mineiro Ligi'nde deplasmanda Atletico Mineiro'ya konuk olan Cruzeiro'da Uruguaylı oyuncu Giorgian De Arrascaeta rakiplerini adeta ipe dizerek harika bir gole imza attı.
Fenerbahçe Yeni Alex'i Buldu Giorgian De Arrascaeta 01:25
Fenerbahçe Yeni Alex'i Buldu Giorgian De Arrascaeta 19 izlenme - 5 ay önce Fenerbahçe Yeni Alex'i Buldu- Giorgian De Arrascaeta
Cruzeiro'yu Uçuran Röveşata 01:24
Cruzeiro'yu Uçuran Röveşata 27 izlenme - 2 yıl önce Libertadores Kupası 2. Tur Maçında Cruzeiro Sahasında Mineros De Guayana'yı 3-0 Mağlup Ederken, Maça Giorgian De Arrascaeta'nın Röveşatası Damga Vurdu. Diğer Goller İse Leandro Damiao Ve Henrique Pacheco'dan Geldi.
De Arrascaeta'dan rövaşata golü 00:45
De Arrascaeta'dan rövaşata golü 22 izlenme - 2 yıl önce Cruzeiro, orta sahası Giorgian De Arrascaeta, Mineros de Guayana ile oynanan Copa Libertadores mücadelesinde harika bir rövaşata golü attı.
Rakiplerini ipe dizdi, müthiş gol attı 01:16
Rakiplerini ipe dizdi, müthiş gol attı 12 izlenme - 2 yıl önce Brezilya Mineiro Ligi'nde deplasmanda Atletico Mineiro'ya konuk olan Cruzeiro'da Uruguaylı oyuncu Giorgian De Arrascaeta rakiplerini adeta ipe dizerek harika bir gole imza attı.