Hoşgeldiniz!

Arrow Soundtrack

Arrow 4. Sezon 16. Bölüm Müzik - For Better or for Worse 03:37
Arrow 4. Sezon 16. Bölüm Müzik - For Better or for Worse 5 izlenme - 2 yıl önce Arrow: Season 4 (Original Television Soundtrack) by Blake Neely Arrow Dizi Hikayesi: Öldü sanıldığı bir deniz kazasının ardından, uzun süre bir adada yalnız başına yaşayan milyarder playboy Oliver Queen, adada geçirdiği süre boyunca çok değişmiştir. 5 yılın ardınan bulunan ve evine dönen Oliver, dönüştüğü bu yeni Oliver'ı ailesinden ve diğerlerinden saklamaya çalışırken, geçmişte işlediği günahlarından arınmak için suçlularla mücadele etmeye karar verir ve kendisine Arrow kişiliğini yaratır..
Arrow 4. Sezon 23. Bölüm Müzik - Not Black and White 04:48
Arrow 4. Sezon 23. Bölüm Müzik - Not Black and White 4 izlenme - 2 yıl önce Arrow 4. Sezon 23. Bölüm Müzik - Not Black and White Arrow: Season 4 (Original Television Soundtrack) by Blake Neely Arrow Dizi Hikayesi: Öldü sanıldığı bir deniz kazasının ardından, uzun süre bir adada yalnız başına yaşayan milyarder playboy Oliver Queen, adada geçirdiği süre boyunca çok değişmiştir. 5 yılın ardınan bulunan ve evine dönen Oliver, dönüştüğü bu yeni Oliver'ı ailesinden ve diğerlerinden saklamaya çalışırken, geçmişte işlediği günahlarından arınmak için suçlularla mücadele etmeye karar verir ve kendisine Arrow kişiliğini yaratır..
Arrow 4. Sezon 18. Bölüm Müzik - Might Know Someone Who Can Help 02:56
Arrow 4. Sezon 18. Bölüm Müzik - Might Know Someone Who Can Help 0 izlenme - 2 yıl önce Arrow 4. Sezon 18. Bölüm - Müzik -Might Know Someone Who Can Help Arrow: Season 4 (Original Television Soundtrack) by Blake Neely Arrow Dizi Hikayesi: Öldü sanıldığı bir deniz kazasının ardından, uzun süre bir adada yalnız başına yaşayan milyarder playboy Oliver Queen, adada geçirdiği süre boyunca çok değişmiştir. 5 yılın ardınan bulunan ve evine dönen Oliver, dönüştüğü bu yeni Oliver'ı ailesinden ve diğerlerinden saklamaya çalışırken, geçmişte işlediği günahlarından arınmak için suçlularla mücadele etmeye karar verir ve kendisine Arrow kişiliğini yaratır..
Arrow 4. Sezon 22. Bölüm Müzik - Darhk Showdown 04:29
Arrow 4. Sezon 22. Bölüm Müzik - Darhk Showdown 0 izlenme - 2 yıl önce Arrow 4. Sezon 22. Bölüm Müzik - Darhk Showdown Arrow: Season 4 (Original Television Soundtrack) by Blake Neely Arrow Dizi Hikayesi: Öldü sanıldığı bir deniz kazasının ardından, uzun süre bir adada yalnız başına yaşayan milyarder playboy Oliver Queen, adada geçirdiği süre boyunca çok değişmiştir. 5 yılın ardınan bulunan ve evine dönen Oliver, dönüştüğü bu yeni Oliver'ı ailesinden ve diğerlerinden saklamaya çalışırken, geçmişte işlediği günahlarından arınmak için suçlularla mücadele etmeye karar verir ve kendisine Arrow kişiliğini yaratır..