Hoşgeldiniz!

Artçı Videoları İzle

Bağyan Yolcuyu Sınava Yerleştirmek Yamaha X Max 03:56
Bağyan Yolcuyu Sınava Yerleştirmek Yamaha X Max 21.676 izlenme - 7 ay önce Yamaha xmax ile yolda karşılaştığımız ricasını kıramadığımız, Bayan yolcumuzu sınavına yetiştiriyoruz, motorcuları neden alkolik sanırırlar anlamadım, hanımdan çok kızım kızdı bu arada neden belime sarılmış.
Bursa'da Deprem Anı 01:48
Bursa'da Deprem Anı 2.680 izlenme - 12 ay önce Bursa'da sabah 07.09'da 4,6 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Deprem şehirde paniğe sebep oldu. Deprem anı kameralara böyle yansıdı.
Motosiklette Artçıyı Korkutmak - Motovlog 09:12
Motosiklette Artçıyı Korkutmak - Motovlog 185 izlenme - 1 yıl önce Hey sen motosiklet tutkunu genç. Eşini dostunu arkana atıp küçük heyecanlar yaşatmayı seviyor musun? o zaman bu parça sana gelsin https://youtu.be/bTrtW4kC8j4?t=57 Korkutmak deyince aklımıza bu da düşüyor https://youtu.be/8kk7SlBN9c4?t=83 @betasurumucom #betasurumucom #vlog #motovlog #dualvlog #türkiye #turkey #istanbul #youtube Bize destek olmak için ABONE OL'un & Beğenin & Paylaşın & Yorum yapın! Abone olun! https://goo.gl/kWUfNq İlginizi Çekebilecek Video Listelerimiz: Vloglar https://goo.gl/1maahZ Motovloglar https://goo.gl/BvVVPB Dualvloglar https://goo.gl/nVpEdE Motosiklet Tanıtımları https://goo.gl/NpUUUX Motosiklet Ekipmanları https://goo.gl/SX2Qli Motosiklet Haberleri https://goo.gl/vEKyJ4 Web adresimiz http://www.betasurumu.com Beta Sürümü Sosyal Medya Hesaplarımız: Facebook https://www.facebook.com/betasurumucom instagram https://www.instagram.com/betasurumucom Youtube https://www.youtube.com/c/betasurumucom Younow https://www.younow.com/betasurumucom İletişim için betasurumucom@gmail.com
7 2 lik deprem van 00:23
7 2 lik deprem van 320 izlenme - 6 yıl önce
Artçı , Saydım 03:47
Artçı , Saydım 205 izlenme - 8 yıl önce artçının sahne aldığı küçük bi konserden canlı performans videosu
Ege'de Korkutan Deprem 00:34
Ege'de Korkutan Deprem 92 izlenme - 2 yıl önce Ege Denizi'nde Midilli Adası açıklarında 5,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem, İzmir kent merkezi ile ilçelerinde de hissedildi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü (KRDAE) Ulusal Deprem İzleme Merkezi (UDİM) verilerine göre, saat 03.45'te merkez üssü Ege Denizi olan, 5,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yerin 12 kilometre derinliğinde kaydedilen ilk depremin ardından en büyüğü 3,0 olmak üzere üç deprem daha meydana geldi. Deprem, İzmir kent merkezi ile ilçelerinde de hissedildi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce - Rabbim Bizi DepremleTeyit Etti 01:12
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce - Rabbim Bizi DepremleTeyit Etti 70 izlenme - 2 yıl önce Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Esenler'de kentsel dönüşümle ilgili katıldığı program sırasında depremi katılımcılara haber verdi. Güllüce, "Sanki Rabbim 'haklı konuştu Tevfik başkan, İdris Güllüce' diye bizi teyit etti." dedi.
Turhan Toy - Artçı Sarsıntılar Şiiri 02:34
Turhan Toy - Artçı Sarsıntılar Şiiri 23 izlenme - 3 yıl önce Şair Yazar Turhan Toy'un Tv5 Kanalında "artçı Sarsıntılar" Şiirini Seslendirmektedir...!