Hoşgeldiniz!

artçı

Bağyan Yolcuyu Sınava Yerleştirmek Yamaha X Max 03:56
Bağyan Yolcuyu Sınava Yerleştirmek Yamaha X Max 21.845 izlenme - 1 yıl önce Yamaha xmax ile yolda karşılaştığımız ricasını kıramadığımız, Bayan yolcumuzu sınavına yetiştiriyoruz, motorcuları neden alkolik sanırırlar anlamadım, hanımdan çok kızım kızdı bu arada neden belime sarılmış.
Kandilli Rasathanesinden Deprem Açıklaması: Yeniden Olacak! 09:22
Kandilli Rasathanesinden Deprem Açıklaması: Yeniden Olacak! 2.522 izlenme - 6 ay önce KANDİLLİ Rasathanesi'nden Muğla depremine ilişkin son dakika açıklamalar yapıldı. Yapılan açıklamada 160'dan fazla artçı deprem kaydedildiği bildirildi. Gece meydana gelen depremin büyüklüğü de 6.3 değil 6.6 çıktı. Yetkililer En büyüğü 4.8 ve 5.5 büyüklüğünde artçı depremler beklediklerini açıkladı.
Bursa'da Deprem Anı 01:48
Bursa'da Deprem Anı 2.698 izlenme - 2 yıl önce Bursa'da sabah 07.09'da 4,6 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Deprem şehirde paniğe sebep oldu. Deprem anı kameralara böyle yansıdı.
Motosiklette Artçıyı Korkutmak - Motovlog 09:12
Motosiklette Artçıyı Korkutmak - Motovlog 196 izlenme - 2 yıl önce Hey sen motosiklet tutkunu genç. Eşini dostunu arkana atıp küçük heyecanlar yaşatmayı seviyor musun? o zaman bu parça sana gelsin https://youtu.be/bTrtW4kC8j4?t=57 Korkutmak deyince aklımıza bu da düşüyor https://youtu.be/8kk7SlBN9c4?t=83 @betasurumucom #betasurumucom #vlog #motovlog #dualvlog #türkiye #turkey #istanbul #youtube Bize destek olmak için ABONE OL'un & Beğenin & Paylaşın & Yorum yapın! Abone olun! https://goo.gl/kWUfNq İlginizi Çekebilecek Video Listelerimiz: Vloglar https://goo.gl/1maahZ Motovloglar https://goo.gl/BvVVPB Dualvloglar https://goo.gl/nVpEdE Motosiklet Tanıtımları https://goo.gl/NpUUUX Motosiklet Ekipmanları https://goo.gl/SX2Qli Motosiklet Haberleri https://goo.gl/vEKyJ4 Web adresimiz http://www.betasurumu.com Beta Sürümü Sosyal Medya Hesaplarımız: Facebook https://www.facebook.com/betasurumucom instagram https://www.instagram.com/betasurumucom Youtube https://www.youtube.com/c/betasurumucom Younow https://www.younow.com/betasurumucom İletişim için betasurumucom@gmail.com
7 2 lik deprem van 00:23
7 2 lik deprem van 320 izlenme - 6 yıl önce
Depremde Oyun Keyfi 00:56
Depremde Oyun Keyfi 43 izlenme - 7 ay önce Ege'deki 6.2'lük deprem esnasında İzmir'de bilgisayar oyunu oynarken video kaydı yapan Tamindir çalışanı iki genç binanın sallanmasına rağmen oyunlarını bırakmamış ve devam etmişler.
Artçı , Saydım 03:47
Artçı , Saydım 208 izlenme - 9 yıl önce artçının sahne aldığı küçük bi konserden canlı performans videosu
Ege'de Korkutan Deprem 00:34
Ege'de Korkutan Deprem 95 izlenme - 3 yıl önce Ege Denizi'nde Midilli Adası açıklarında 5,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem, İzmir kent merkezi ile ilçelerinde de hissedildi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü (KRDAE) Ulusal Deprem İzleme Merkezi (UDİM) verilerine göre, saat 03.45'te merkez üssü Ege Denizi olan, 5,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yerin 12 kilometre derinliğinde kaydedilen ilk depremin ardından en büyüğü 3,0 olmak üzere üç deprem daha meydana geldi. Deprem, İzmir kent merkezi ile ilçelerinde de hissedildi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce - Rabbim Bizi DepremleTeyit Etti 01:12
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce - Rabbim Bizi DepremleTeyit Etti 72 izlenme - 3 yıl önce Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Esenler'de kentsel dönüşümle ilgili katıldığı program sırasında depremi katılımcılara haber verdi. Güllüce, "Sanki Rabbim 'haklı konuştu Tevfik başkan, İdris Güllüce' diye bizi teyit etti." dedi.
Ege Denizi'nde 6.2 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi 05:24
Ege Denizi'nde 6.2 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi 14 izlenme - 7 ay önce Ege Denizi'nde 6.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. AFAD'dan yapılan açıklamaya göre, merkez üssü Karaburun'un 23 kilometre açığı olan depremin yerin 10 km derinliğinde saat 15.28'de gerçekleştiği belirtildi. Deprem, başta İzmir, İstanbul ve Çanakkale olmak üzere, Edirne'den Muğla'ya kadar Türkiye'nin batısındaki birçok merkezde hissedildi ve paniğe yol açtı.
Turhan Toy - Artçı Sarsıntılar Şiiri 02:34
Turhan Toy - Artçı Sarsıntılar Şiiri 26 izlenme - 4 yıl önce Şair Yazar Turhan Toy'un Tv5 Kanalında "artçı Sarsıntılar" Şiirini Seslendirmektedir...!