Hoşgeldiniz!

Artık Bitti Videoları

Cem Adrian Feat. Sagopa Kajmer - Artık Bitti 04:01
Cem Adrian Feat. Sagopa Kajmer - Artık Bitti 3.375 izlenme - 3 yıl önce Cem Adrian feat. Sagopa Kajmer - Artık Bitti (Lyric Video) (2014 Yepyeni) Şarkı Sözleri_______________________. Her masal bir gün biter. Her ateş bir gün söner. Her yolcu bir gün gider. Her acı bir gün geçer. Artık bitti. Acımıyor artık geçti. Artık bitti. Bir rüyaydı kalbimdeki. Her şey bir gün biter, herkes bir gün gider. Ortasından böler yine kalbini. Tüm yıldızlar söner, tüm yapraklar düşer. Yalnızlığı çarpar yine kalbine kalbine. Yolun sonundasın, yerin dibindesin. Sessizliğin ortasında en derindesin. Bırakma elini, kendi ellerini... En sıkı tutacak kendinsin yine kendini. Ama yağmur bir gün diner, gözyaşları biter. Bir umudu serer tanrı her gece üstüne. Yüzün göğe döner, ellerin kapalı... Kalbin her zamankinden daha da yaralı. Ama her şey bir gün geçer, bahar geri döner. Acılara koşa koşa, üstüne üstüne. Herkes yine sever, aşkı hep affeder. Biraz umut sürersen tüm yaralar geçer.
Cem Adrian - Artık Bitti (Ft. Sagopa Kajmer) 04:01
Cem Adrian - Artık Bitti (Ft. Sagopa Kajmer) 780 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: Her masal bir gün biter. Her ateş bir gün söner. Her yolcu bir gün gider. Her acı bir gün geçer. Artık bitti. Acımıyor artık geçti. Artık bitti. Bir rüyaydı kalbimdeki. Her şey bir gün biter, herkes bir gün gider Ortasından böler yine kalbini. Tüm yıldızlar söner, tüm yapraklar düşer. Yalnızlığı çarpar yine kalbine kalbine. Yolun sonundasın, yerin dibindesin. Sessizliğin ortasında en derindesin. Bırakma elini, kendi ellerini… En sıkı tutacak kendinsin yine kendini. Ama yağmur bir gün diner, gözyaşları biter. Bir umudu serer tanrı her gece üstüne. Yüzün göğe döner, ellerin kapalı… Kalbin her zamankinden daha da yaralı. Ama her şey bir gün geçer, bahar geri döner. Acılara koşa koşa, üstüne üstüne. Herkes yine sever, aşkı hep affeder. Biraz umut sürersen tüm yaralar geçer. Söz, Müzik, Düzenleme: Cem Adrian
Technical - Uyan Artık Bitti Bu Rüya 03:16
Technical - Uyan Artık Bitti Bu Rüya 790 izlenme - 6 yıl önce technical - uyan artık bitti bu rüya
artık bitti... 03:31
artık bitti... 832 izlenme - 8 yıl önce
Cem Adrian Feat Sagopa Kajmer - Artık Bitti (2014) 04:01
Cem Adrian Feat Sagopa Kajmer - Artık Bitti (2014) 201 izlenme - 3 yıl önce https://www.facebook.com/DJYALNIZLIK Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum İnce Buz Üstünde Yürüyorum (Şebnem Ferah) Sana Sarılınca Düşüyorum Hayatın Ellerinden Beni Böyle Bırakma Kanarım Seni Kaybettim Artık Bitti (Sagopa Kajmer) Bir Sebep Göster Dayanmaya Aşk Hiç Bitmez Her Şey Çok Sevmekten Beni Hala Öldürüyorsun
Cem Adrian Feat. Sagopa Kajmer - Artık Bitti (2014 Yepyeni) 04:01
Cem Adrian Feat. Sagopa Kajmer - Artık Bitti (2014 Yepyeni) 155 izlenme - 3 yıl önce Cem Adrian feat. Sagopa Kajmer - Artık Bitti (Lyric Video) (2014 Yepyeni)SANA BUNLARI HİÇ BİLMEDİĞİN BİR YERDEN YAZIYORUM (2014 / DOKUZ SEKİZ MÜZİK) Şarkı Sözleri: Her masal bir gün biter. Her ateş bir gün söner. Her yolcu bir gün gider. Her acı bir gün geçer. Artık bitti. Acımıyor artık geçti. Artık bitti. Bir rüyaydı kalbimdeki. Her şey bir gün biter, herkes bir gün gider. Ortasından böler yine kalbini. Tüm yıldızlar söner, tüm yapraklar düşer. Yalnızlığı çarpar yine kalbine kalbine. Yolun sonundasın, yerin dibindesin. Sessizliğin ortasında en derindesin. Bırakma elini, kendi ellerini... En sıkı tutacak kendinsin yine kendini. Ama yağmur bir gün diner, gözyaşları biter. Bir umudu serer tanrı her gece üstüne. Yüzün göğe döner, ellerin kapalı... Kalbin her zamankinden daha da yaralı. Ama her şey bir gün geçer, bahar geri döner. Acılara koşa koşa, üstüne üstüne. Herkes yine sever, aşkı hep affeder. Biraz umut sürersen tüm yaralar geçer.
Grup Sondurock-Artık Bitti 01:37
Grup Sondurock-Artık Bitti 337 izlenme - 8 yıl önce güzel bir parça dinleyin lütfen:)
Emre - Artık Bitti Albümü (Nadir Bulunan Albüm - 42 Dk) 46:00
Emre - Artık Bitti Albümü (Nadir Bulunan Albüm - 42 Dk) 120 izlenme - 2 yıl önce Bir dönem 90'larda Haydi Çal Çal,Feryadım Göklere ve Yaz Aşkları adlı şarkılarıyla fırtına gibi esmiş fakat bir çok 90'larda kaybolan şarkıcı gibi kendisi de sonra müzik piyasasından kaybolmuş,bir çok genç kızların sevgilisi olmuş Emre Matraş'ın ikinci albümüdür. Albümde bir dönem çok sevilmiş Feryadım Göklere şarkısı bulunmaktadır. Nostaljik bir değer olucağını düşünüp , 90'lara dönmek için ve teknolojinin esiri olmadığımız , bir atari oyunuyla saatlerce vakit geçirebildiğimiz , bir kaset aldığımızda deli gibi mutlu olup bütün gün hiç sıkılmadan sarıp sarıp dinlediğimiz , aşkların 1 hafta çıkıp ayrılma olmadığı , yürekten olduğu ve dostlukların daha sıkı olduğu zamanlara dönmek için , akşam olduğunda yakınlarımızla ve ailemizle beraber oturup gece yarısına kadar konuştuğumuz , 90'ların o saf , masum ve güzel günlerine bir mazi yapmak için paylaşmak istedim . İyi dinlemeler.
musa yiğitbilek artık bitti 01:19
musa yiğitbilek artık bitti 152 izlenme - 6 yıl önce musa yiğitbilek artık bitti bebegim şarkısı
Serkan Yılmaz - Artık Bitti Şiiri 02:31
Serkan Yılmaz - Artık Bitti Şiiri 69 izlenme - 3 yıl önce Eskisi Gibi Özlemiyor Artık Kalbim Seni
Fuat Bahçeci - Artık Bitti Yar 05:35
Fuat Bahçeci - Artık Bitti Yar 143 izlenme - 5 yıl önce Söz - Müzik - Fuat Bahçeci
Cem Adrian Feat Sagopa Kajmer -  Artık Bitti 04:01
Cem Adrian Feat Sagopa Kajmer - Artık Bitti 46 izlenme - 2 yıl önce Sagopakajmerrap Twitter: ''İşte @cemadrian a back vokal ve scratch eşliğinde bulunduğum yeni albümünde yer alan ''Artık Bitti'' adlı şarkısı'' Sagopa Kajmer feat Cem adrian - Artık bitti yeni music video Şarkı Sözleri ( Lycris ) : Her masal bir gün biter. Her ateş bir gün söner. Her yolcu bir gün gider. Her acı bir gün geçer. Artık bitti. Acımıyor artık geçti. Artık bitti. Bir rüyaydı kalbimdeki. Her şey bir gün biter, herkes bir gün gider Ortasından böler yine kalbini. Tüm yıldızlar söner, tüm yapraklar düşer. Yalnızlığı çarpar yine kalbine kalbine. Yolun sonundasın, yerin dibindesin. Sessizliğin ortasında en derindesin. Bırakma elini, kendi ellerini… En sıkı tutacak kendinsin yine kendini. Ama yağmur bir gün diner, gözyaşları biter. Bir umudu serer tanrı her gece üstüne. Yüzün göğe döner, ellerin kapalı… Kalbin her zamankinden daha da yaralı. Ama her şey bir gün geçer, bahar geri döner. Acılara koşa koşa, üstüne üstüne. Herkes yine sever, aşkı hep affeder. Biraz umut sürersen tüm yaralar geçer. Söz, Müzik, Düzenleme: Cem Adrian
Musa Yiğitbilek Artık Bitti 01:19
Musa Yiğitbilek Artık Bitti 73 izlenme - 6 yıl önce
Cem Adrian - Artık Bitti (Feat. Sagopa Kajmer) (Lyric Video) 04:01
Cem Adrian - Artık Bitti (Feat. Sagopa Kajmer) (Lyric Video) 23 izlenme - 2 yıl önce SANA BUNLARI HİÇ BİLMEDİĞİN BİR YERDEN YAZIYORUM (2014 / DOKUZ SEKİZ MÜZİK) iTunes: http://www.iTunes.com/CemAdrian http://www.facebook.com/dokuzsekizmuzik http://www.twitter.com/dokuzsekizmuzik http://www.facebook.com/cemadrian http://www.twitter.com/cemadrian Cem Adrian'a ait hiçbir yerde bulamayacağınız videolar burada! Takip etmek için:http://bit.ly/DSMaboneol Albümü dinlemek için: http://bit.ly/cemadriansbhbbyy Söz, Müzik, Düzenleme: Cem Adrian Cem Adrian - Artık Bitti şarkı sözleri Her masal bir gün biter. Her ateş bir gün söner. Her yolcu bir gün gider. Her acı bir gün geçer. Artık bitti. Acımıyor artık geçti. Artık bitti. Bir rüyaydı kalbimdeki. Her şey bir gün biter, herkes bir gün gider. Ortasından böler yine kalbini. Tüm yıldızlar söner, tüm yapraklar düşer. Yalnızlığı çarpar yine kalbine kalbine. Yolun sonundasın, yerin dibindesin. Sessizliğin ortasında en derindesin. Bırakma elini, kendi ellerini... En sıkı tutacak kendinsin yine kendini. Ama yağmur bir gün diner, gözyaşları biter. Bir umudu serer tanrı her gece üstüne. Yüzün göğe döner, ellerin kapalı... Kalbin her zamankinden daha da yaralı. Ama her şey bir gün geçer, bahar geri döner. Acılara koşa koşa, üstüne üstüne. Herkes yine sever, aşkı hep affeder. Biraz umut sürersen tüm yaralar geçer.
Cem Adrian - Artık Bitti (feat. Sagopa Kajmer) (Lyric Video) 04:01
Cem Adrian - Artık Bitti (feat. Sagopa Kajmer) (Lyric Video) 21 izlenme - 2 yıl önce ŞARKI SÖZLERİ: Cem Adrian - Artık Bitti Her masal bir gün biter. Her ateş bir gün söner. Her yolcu bir gün gider. Her acı bir gün geçer. Artık bitti. Acımıyor artık geçti. Artık bitti. Bir rüyaydı kalbimdeki. Her şey bir gün biter, herkes bir gün gider. Ortasından böler yine kalbini. Tüm yıldızlar söner, tüm yapraklar düşer. Yalnızlığı çarpar yine kalbine kalbine. Yolun sonundasın, yerin dibindesin. Sessizliğin ortasında en derindesin. Bırakma elini, kendi ellerini... En sıkı tutacak kendinsin yine kendini. Ama yağmur bir gün diner, gözyaşları biter. Bir umudu serer tanrı her gece üstüne. Yüzün göğe döner, ellerin kapalı... Kalbin her zamankinden daha da yaralı. Ama her şey bir gün geçer, bahar geri döner. Acılara koşa koşa, üstüne üstüne. Herkes yine sever, aşkı hep affeder. Biraz umut sürersen tüm yaralar geçer.
Cem Adrian - Artık Bitti (Feat. Sagopa Kajmer) (Lyric Video) 04:01
Cem Adrian - Artık Bitti (Feat. Sagopa Kajmer) (Lyric Video) 10 izlenme - 3 yıl önce Cem Adrian - Artık Bitti (feat. Sagopa Kajmer) (Lyric Video)