Hoşgeldiniz!

Artıran Videoları İzle

1 Kadın 1 Erkek - Cinsel Gücü Artıran Mumlar :)) 01:32
1 Kadın 1 Erkek - Cinsel Gücü Artıran Mumlar :)) 8.759 izlenme - 8 yıl önce 1 kadın 1 erkek - cinsel gücü artıran mumlar
Hayat Nur Artıran Abdulkadir Geylani Hazretleri'ni Anlatıyor. 05:33
Hayat Nur Artıran Abdulkadir Geylani Hazretleri'ni Anlatıyor. 3.184 izlenme - 3 yıl önce Hayat Nur Artıran Abdulkadir Geylani Hazretleri'ni Anlatıyor.
Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler 01:37
Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler 28 izlenme - 3 ay önce Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler - 10 Doğal Mucizevi Yiyecek!
Ahmet Maranki Cinsel Gücü Artıran Bitkiler 09:10
Ahmet Maranki Cinsel Gücü Artıran Bitkiler 139 izlenme - 1 yıl önce Ahmet maranki cinsel gücü arttıran bitkiler şifalı bitkiler "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Anne Sütü Oluşumunu Etkileyen Faktörler Nelerdir? 01:22
Anne Sütü Oluşumunu Etkileyen Faktörler Nelerdir? 328 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/anne-sutu-olusumunu-etkileyen-faktorler-nelerdir/ Anne sütünü artırmak için ihtiyacınız olan şeyin “su” olduğunu biliyor muydunuz? Bilindiği gibi bebek emzirmek, anne ile bebek arasında kurulan en güzel bağlardan biridir ve anne sütü de bebek gelişiminin en büyük destekçisidir. Bu sebeple anne sütünün fazla olması hem anne hem de bebek açısından büyük önem taşır. Peki, anne sütü oluşumunu etkileyen faktörler nelerdir? Hakkında çok fazla şey söylenen, fakat doğrusundan asla emin olamadığımız anne sütünü artıran yiyecekler nelerdir? İşte bu soruların yanıtını Beslenme Uzmanı Dr. Ayça Kaya sizin için yanıtlıyor.
Dr. Ender Saraç & H. Nur Artıran - Çok Özel Bir Ramazan Sohbeti 42:00
Dr. Ender Saraç & H. Nur Artıran - Çok Özel Bir Ramazan Sohbeti 104 izlenme - 2 yıl önce Hayat Nur Artıran: "Sevgilerin en özeli, en kıymetlisi Allah için birbirimizi sevmektir. Sevginin halledemeyeceği hiçbir konu yok. Rabbimiz bize kötülük yapana bile iyilikle davranmamızı emrediyor. Gerçek sesler, gönül kulağı ile duyulur. Gönlümüzde taşıdığımız sıkıntı, bize zarar verir. Affeden ve helal eden aslında kendi yolunu açıyor. Affetmek ve sadaka, kaza ve belayı def eder."
Bağımlılık riskini arttıran çevresel faktörler nelerdir? 01:09
Bağımlılık riskini arttıran çevresel faktörler nelerdir? 141 izlenme - 3 yıl önce
Yonca - Aydın  Köşk Çiftlik - Mustafa Tekeli 02:37
Yonca - Aydın Köşk Çiftlik - Mustafa Tekeli 186 izlenme - 3 yıl önce Http://rekorgelisim.com/ rekor Gelişim Telefon :0232 368 78 22 yonca - Aydın Köşk Çiftlik - Mustafa Tekeli
Yonca - Denizli  Sarayköy -  İsmail Adak 04:44
Yonca - Denizli Sarayköy - İsmail Adak 113 izlenme - 3 yıl önce
Fetö Gazete Tirajını Artıran Ablaları Atlet Vererek Ödüllendirmiş 01:13
Fetö Gazete Tirajını Artıran Ablaları Atlet Vererek Ödüllendirmiş 6 izlenme - 4 ay önce FETÖ Gazete tirajını artıran ablaları Atlet vererek Ödüllendirmiş
Süt üretimini artıran besinler nelerdir? 01:11
Süt üretimini artıran besinler nelerdir? 8 izlenme - 2 yıl önce Süt miktarının iyi olabilmesi için sıvı alımının yüksek olması gerekir. Başlıca sıvı kaynağı olan suyu günde en az 2-2,5 lt. tüketmek gerekir. Su içeriği yüksek olan sebze ve meyvelerden de yararlanmak gerekir. Az şekerli veya şekersiz meyve kompostaları, ev yapımı limonata ve miktarına ve sıklığına dikkat etmekle birlikte taze meyve suları da tüketilebilir. Yeterli enerji alamayan annenin sütünün hem miktarı hem de kalitesi yeterli olmaz. Bu nedenle günlük enerji ihtiyacının yüzde 55-60'ının karbonhidratlardan sağlanması gerekir. Çorba, tam tahıllı ekmek, bulgur, buğday, esmer pirinçten yararlanılmalı. Kuru baklagiller de iyi birer B vitamini kaynağı. Sütün kalitesini artırmak için de mutlaka hayvansal kaynaklı proteinlerden yararlanmak gerekir.