Hoşgeldiniz!

Artış Videoları İzle

Ekin Kollama - Kira Artışı Nasıl Olur 05:20
Ekin Kollama - Kira Artışı Nasıl Olur 5.003 izlenme - 1 yıl önce Teknolojiye atarlanan adam olarak tanıdığımız Ekin Kollama takipcilerinden gelen bir şikayet üzerine kira artışıyla ilgili bazı araştırmalar yapmış ve bilinçlendirmek adına paylaşıyor. Mağduriyetin en büyük nedenlerinden birisi haklarını bilmemek. Hukuk bilmek kendimiz için bir zorunluluk olmalı.
Para Dedektifi   31 Aralık 2016 51:26
Para Dedektifi 31 Aralık 2016 1.335 izlenme - 1 yıl önce Et fiyatları neden artıyor? Fiyat artışının önüne hayvan ithal ederek geçebilir miyiz? Cem Seymen bu hafta kırmızı et fiyatlarının artış nedenlerini araştırdı, uzmanlarla konuşup çözüm önerileri geliştirdi.
Emekli Maaşı Artıyor 00:39
Emekli Maaşı Artıyor 41 izlenme - 2 yıl önce Ocak'ta maaşlara yansıtılacak zam enflasyonun açıklanmasıyla belli olacak.
turist artışı 01:50
turist artışı 67 izlenme - 7 yıl önce turist artışı
Diyabetteki Artış Korkutuyor 02:18
Diyabetteki Artış Korkutuyor 37 izlenme - 5 yıl önce
Aymet Ön Muhasebe - Stok Grubu Fiyat Artışı 01:16
Aymet Ön Muhasebe - Stok Grubu Fiyat Artışı 25 izlenme - 3 yıl önce Aymet Ön Muhasebe Programı Aymet Yazılım Çözümleri tarafından üretilen genel muhasebe ve ön muhasebe amaçlı kullanılan bir programıdır. Bu programda stok, ca...
Askeri Pilotluk İçin Talep Patlaması 03:10
Askeri Pilotluk İçin Talep Patlaması 5 izlenme - 7 ay önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Hava Harp Okuluna ara sınıflardan girmek için yoğun talebin olduğunu ve bu rakamların sevindirici olduğunu söyledi.
Kekemelik Görülme Sıklığı 01:55
Kekemelik Görülme Sıklığı 11 izlenme - 2 yıl önce Kekemelik ilk dönemler için çok büyütülecek bir sorun olarak doğmayabilir. İnişleri çıkışları olabilen dönemleri vardır. Takılmalar olarak özellikle de heyecanlı anlarda görülen ve kişilerin bazı zamanlarda ağızlarından hiçbir şekilde kelime çıkmadığı durumlara yol açan kekemelik problemi, nasıl tedavi edilebilir, nasıl çözülebilir, bu problemi yaşayan herkesin bilmek istediği sorulardır. "Daha fazla bilgi için http://www.kekemer.com.tr/ adresini ziyaret ediniz. Kekemer Eğitim Merkezi 0212 552 83 83"