Hoşgeldiniz!

arya

Dünyanın En Kilolu Çocuğu 10 Yaşında ve 192 Kilo 03:25
Dünyanın En Kilolu Çocuğu 10 Yaşında ve 192 Kilo 3.586 izlenme - 11 ay önce Endonezyalı Arya Permana isimli çocuk 10 yaşında olmasına rağmen 192 kilo. İki yaşından sonra hızla kilo alan çocuğu görenler gözlerine inanamıyor. GÜNDE 5 ÖĞÜN YEMEK YİYOR 192 kilo ağırlığında olan Arya Permana'nın günde 5 öğün pilav ve et yemekleri yediğini ifade eden ailesi, çocukları için kıyafet bulmakta zorlandığını belirtiyor.
Ukraynalı Silkerek Tedavi Etmek 03:26
Ukraynalı Silkerek Tedavi Etmek 5.541 izlenme - 2 yıl önce Bel ve boyun fıtığı ya da ağrılarında manuel fraksiyon (manuel terapi) denen yöntemi kendince geliştirerek hastasını hamur gibi yoğurup halı gibi silkeleyen Ukraynalı ablamız, neden söylediği çok belli olmayan aryalarıyla da göz dolduruyor. Şakalı iddiasına göre, Şenol Güneş zamanındaki milli takım kendisi sayesinde başarı kazanmış.
İşte Gidiyorum Çeşmi Siyahım 04:49
İşte Gidiyorum Çeşmi Siyahım 17.796 izlenme - 8 yıl önce işte gidiyorum çeşmi siyahım canlı müzik grup arya kars
Susan Boyle - Dünyada İzlenme Rekorları Kırıyor - 07:07
Susan Boyle - Dünyada İzlenme Rekorları Kırıyor - 8.847 izlenme - 8 yıl önce 47 yaşında bir bayan,adı susan boyle,biraz bakımsızca ve bu yüzden yaşından daha da büyük görünüyor.sahneye çıktığı ve konuşmaya başladığında seyirciler gülüşmeye başlıyor.fakat şarkı söylemeye başladığı an..herşey bir anda değişiyor."britain’s got talent" yarışmasında,sahneye çıktığında alay edilen fakat nessun dorma aryasını söyleyerek kanımızı donduran paul potts’tan sonra daha da etkileyici bir yetenek.dünyada en çok izlenen bu video filmini sizin de izlemenizi tavsiye ederim.drtanerakman
Oberyn Martell - İntikam 01:19
Oberyn Martell - İntikam 2.206 izlenme - 2 yıl önce Game of Thrones'un cesaretli ve en iyi savaşçılardan bir tanesi olan Oberyn Martell'i izliyoruz. Karakter hakkında bilgi için; http://viki.gameofthronestr.com/Oberyn_Martell
Ned Stark'ın Kızları İçince Sapıtıyor 01:36
Ned Stark'ın Kızları İçince Sapıtıyor 1.413 izlenme - 2 yıl önce Şahsen kuzeylilerden böyle davranışlar beklemezdim, hele ki Ned Stark gibi bir adamın kızından. Babaları ölünce içkiye vurmuşlar kendilerini, saçma saçma hareketlerde cabası. Jon snow bunları izlerde sopayı yersiniz belinize inşallah. İyi seyirler, kuzey bunları unutmayacak.
Evgenia Laguna - Fifth Element (Canlı) 04:59
Evgenia Laguna - Fifth Element (Canlı) 727 izlenme - 2 yıl önce Efendim 5th Element (Beşinci Element) filminin müziğidir kendisi. Sitede filmdeki sahnesi bulunmaktadır. Ancak canlıda da aynı söylendiğini görebilirsiniz. İnanılmaz bir ses! Hele sonlarda yaptığı bir hareket bir Acun edasıyla "yok artık" dedittiriyor bize! İzleyelim.. (Söylediğim hareketin dakikası 04:20)
Urfalı Pavarotti 02:39
Urfalı Pavarotti 566 izlenme - 3 yıl önce Eski bir söz vardır ''Urfa'da Oxford vardı da biz mi gitmedik?'' şeklinde ki zamanında tartışma yaratmıştır,ancak videodaki abimiz ne imkansızlık ne de başka bir şey dinlemiyor içindeki sanat aşkını güldür güldür hatta İtalyanca yaşıyor,yaşatıyor...
Toto Karaca - Ramona 02:41
Toto Karaca - Ramona 318 izlenme - 2 yıl önce Cem Karaca'nın biricik annesine ait çok değerli bir kayıt. Toto Karaca, piyano eşliğinde arya söylüyor.
Saba Tümer'den Arya Şov 01:14
Saba Tümer'den Arya Şov 709 izlenme - 6 yıl önce saba tümer'den 'arya şov'
Arya Sarmin - Kumdan Kale 04:17
Arya Sarmin - Kumdan Kale 359 izlenme - 2 yıl önce Arya Sarmin - Kumdan Kale (2015) Şarkı Sözleri Albüm İçeriği; Arya Sarmin - Kumdan Kale (2015) Maxi Single Albüm Şarkı Sözleri (lyrics): Aşkın Gözü Kör, Göremedik Gerçeği Suçumuz Neydi Ki Soruyorum Affet Affet Sebebini Biliyorum Kumdan Kale Yıkıldı Görüyorum Kahramanım Sendin Benim, Bir Masal Kahramanım Yıldızlara Anlattığım Şimdi Yoksun Ne Acı Oysaki Çok Seven Birisi Sen Birisi Ben Öyle Biter Bu Serüven Başka Hikayede Bir Gün Karşılaşırsak Eğer Tanışmadık Farzedelim Sabredelim Başka Hikayede Bir Gün Karşılaşırsak Eğer Tanışmadık Farzedelim Affedelim Bizi Affedelim Tekrar Aşkın Gözü Kör, Göremedik Gerçeği Suçumuz Neydi Ki Soruyorum Affet Affet Sebebini Biliyorum Kumdan Kale Yıkıldı Görüyorum Kahramanım Sendin Benim, Bir Masal Kahramanım Yıldızlara Anlattığım Şimdi Yoksun Ne Acı Oysaki Çok Seven Birisi Sen Birisi Ben Öyle Biter Bu Serüven Başka Hikayede Bir Gün Karşılaşırsak Eğer Tanışmadık Farzedelim Sabredelim Başka Hikayede Bir Gün Karşılaşırsak Eğer Tanışmadık Farzedelim Affedelim Bizi Affedelim
Luciano Pavarotti - La Donna è Mobile 02:50
Luciano Pavarotti - La Donna è Mobile 282 izlenme - 2 yıl önce Tenör denildiğinde dünyada akla gelen ilk isim olan Pavarotti abimiz, hepimize tanıdık gelen bir "arya" ile karşınızda efendim.
Marriage Of Figaro - Shawshank Redemption 03:40
Marriage Of Figaro - Shawshank Redemption 275 izlenme - 2 yıl önce Tamamen şahsi kanaatime göre Holywood sinemasının en güzel filmlerinden biri olan Shawshank Redemption ile özdeşleşmiş bir arya. Hücrede iken Tim Robbins'ın tek arkadaşı bu arya olmuştur ve bir başka sahnede tüm hapishaneyi bir kaç dakikalığına da olsa aynı şarkı özgür kılmıştır.
Franco Corelli - E Lucevan Le Stelle 03:20
Franco Corelli - E Lucevan Le Stelle 245 izlenme - 2 yıl önce Giacomo Puccini: Tosca - Franco Corelli "1934 - 1935 yıllarıydı. Yeni Köşk'te Atatürk'ün çok içli bir akşamıydı. Bize Tosca Operasını Avrupa'da hangi koşullar altında dinlediğinden, o zamanki dünya durumundan, kuşkularından, zevklerinden uzun uzun bahsetti. Bir şeye içleniyordu. Çok içleniyordu ve çok içli bir akşamdı. Tosca Operası'ndan Çavadarossi'nin ünlü aryasını birçok kez benden istemiş olduğu için hazırlıklıydım. Hatta bir yanlış yapmayayım diye aryanın notalarını bile yazmıştım ve cebimde bulunduruyordum. O gece de biliyordum ki sıra tekrar Tosca'ya gelecek. Adeta bekliyordum. Nihayet bana döndü, 'Çal bakalım şu Tosca'yı' dedi. Ben notayı çıkarttım, 'Hayır hayır, öyle değil notayı bırak, notasız çal' dedi. Notayı bıraktım, gözlerimi kapadım, konsantre oldum, başladım çalmaya. Bir iki nota çalmıştım ki, 'Hayır hayır, olmadı bana dön bana çal, benim gözlerime bak öyle çal' dedi. Kendisine döndüm. Masada oturuyordu. Ona dönerek çalmaya başladım. 'Gene olmadı, bana daha yaklaş' dedi. Yaklaştım, çok yaklaştım. Belliydi ki çok uzak bir anısının içine gömülmek istiyor ve içinden çok eski zamanlara ait bir şeyler taşıyor, fışkırıyor, fışkırıyordu... En sonunda, 'Kemanın sapını omzuma dayayacaksın ve öyle çalacaksın' dedi. Bir an için gözünüzün önüne getirin; tarihimizde yaşamış, yaşayacak en büyük Türk, bir sanatçıya 'Kemanının sapını omzuna daya ve o vaziyette en sevdiğim melodiyi çal' diyor. Ben artık ibadet eder gibi, huşu içinde Çavadarossi'nin aryasını çalmaya başladım. Atatürk, gözleri kapalı, biraz madeni ahenkli, biraz kısık, çok tatlı, çok manalı sesiyle melodiyi söylerken gözlerinden sicim gibi yaşlar akıyordu. Aryayı belki onbeş kez tekrarladım.." Prof. Necdet Remzi Atak 9 Kasım 1963 Ankara Radyosu Nevin Uluçam & Prof. Necdet Remzi Atak söyleşisinden bir anı.
Placido Domingo - E Lucevan le stelle (Tosca) 03:10
Placido Domingo - E Lucevan le stelle (Tosca) 192 izlenme - 2 yıl önce Tosca operasinda Cavaradossi'nin aryasidir. Cavarodossi bunu, tutuklu bulundugu castel sant'angelo'nun tepesinde, sabaha karsi kursuna dizilmeden once soyler, dolayisiyla gayet acikli bir aryadir.dünya çapındaki otoriteler tarafından en iyi ve etkileyici arya olarak gösterilen eser, insan yüzlerce defa dinlese bile tüylerinin diken diken olmasına engel olamaz, ağlar hatta çoğu zaman.Mustafa Kemal Atatürk'ün en sevdiği aryadır aynı zamanda. Placido Domingo yorumuyla sizlerle.
Animaniacs - Geğirme Şarkısı 02:22
Animaniacs - Geğirme Şarkısı 184 izlenme - 2 yıl önce Çocukken çok severek izlediğim ama o zamanlar her denediğimde kustuğum bir Animaniacs skeci. Wakkorotti piyano eşliğinde gastritli bir nine gibi geğiriyor ve gül yağmuruna tutulurken mahçup bir edayla özür diliyor.
Arya cam balkon katlanır cam sistemleri 00:46
Arya cam balkon katlanır cam sistemleri 340 izlenme - 5 yıl önce ARYA CAM BALKON SİSTEMLERİ SAKARYA
Arya Cam Balkon 00:57
Arya Cam Balkon 136 izlenme - 3 yıl önce Arya Cam Balkon
Arya Stark'ın Fütursuz Gülüşü - Game of Thrones 00:42
Arya Stark'ın Fütursuz Gülüşü - Game of Thrones 140 izlenme - 2 yıl önce Teyzesinin ölümünden sonra sinirleri bozulan Arya'nın hunhar gülüşünü izleyeceksiniz. Kanımca 4. sezonun en iyi sahnelerindendir.
Darth Vader Trains Arya Stark 00:30
Darth Vader Trains Arya Stark 206 izlenme - 3 yıl önce Darth Vader İs Kind Of A Jerk To His New Apprentice Please Excuse My Bad Vader Voice. I Lack İn The Voice Actor Friends Department. Click To Watch The 1st Vi...
Game of Thrones - Ice Bucket Challange 00:21
Game of Thrones - Ice Bucket Challange 202 izlenme - 2 yıl önce Efendim Game of Thrones adlı dizide Khal Drogo başkan Viserys Targaryen'e meydan okumuş ve destek olmuşlar. Bu video kesinlikle ALS hastalarıyla dalga geçmek için değil sadece güldürü amaçlı yapılmıştır. Sevgiler..
Bartoli & Fleming - Le Nozze di Figaro - Sull'aria 02:57
Bartoli & Fleming - Le Nozze di Figaro - Sull'aria 118 izlenme - 2 yıl önce w.a. mozart'ın figaronun dugunueserinde, 3.perdede yer alan yumuşacık duettinodur. kontes hizmetçisi susanna'ya kont'a iletmesi için bir ask mektubu dikte ettirmektedir.. eser "(canzonetta) sull'aria" veya "che soave zeffiretto" olarak da bilinir... türkçe'ye çevirildiğinde yaklaşık olarak "akşam, tatlı bir rüzgar estiğinde, çamların altında..." diyerek başlar. susanna kontes'in söylediklerini tekrarlar ve mektubu yazar. duyup duyulabilecek en tatlı ezgilerden birisidir. mektup bitince susanna zarfı kontes'e ait olan bir iğne kapatır. zarfın arkasına da, bu iğnenin geri kendilerine iletilmesini istediğini belirten bir not yazar. librettodaki hali ile sözleri, susanna: (scrivendo) "sull'aria..." la contessa: "che soave zeffiretto..." susanna: "zeffiretto..." la contessa: "questa sera spirerà..." susanna: "questa sera spirerà..." la contessa: "sotto i pini del boschetto." susanna: "sotto i pini..." la contessa: "sotto i pini del boschetto." susanna: "sotto i pini...del boschetto..." la contessa: ei già il resto capirà. susanna: certo, certo il capirà. il capirà... il capirà..." (video: Metropolitan Opera, 1998. Conductor: James Levine. önemli not: açıklamanın tamamı ekşisözlükten mortishia'ya aittir.)
14 Yaşındaki Çocuk Der Hölle Rache Kocht In Meinem Herzem Söylüyor - Robin Schlotz 02:45
14 Yaşındaki Çocuk Der Hölle Rache Kocht In Meinem Herzem Söylüyor - Robin Schlotz 205 izlenme - 3 yıl önce Mozart'ın Sihirli Flüt operasında Queen Of Night'ın söylediği, her sopranonun harcı olmayan, sağlam nefes gırtlak diyafram ve dalak gerektiren bir aryadır Der Hölle Rache Kocht In Meinem Herzem. Bazılarımız 5. Element'ten de hatırlayabilir. gelgelelim normal, belli bir yaşı aşmış sopranolar bile bunu doğru düzgün söyleyemezken bu 14 yaşındaki velet kanırtıyor. tabi ustalardan iyi değil, aynı aryayı Beverly Hoch veya Lucia Popp'tan dinleyebilirsiniz.
Arya Stark'ın Hunharca Gülüşü- Game Of Thrones 00:42
Arya Stark'ın Hunharca Gülüşü- Game Of Thrones 109 izlenme - 2 yıl önce Game Of Thrones S04e08 lady Tully'nin Öldüğünü Duyduktan Sonar Arya Stark'ın Hunharca Gülüşü Taht Oyunları, David Benioff ile D. B. Weiss tarafından yaratılan fantastik televizyon dizisidir. Dizi, ABD televizyon kanalı HBO'da yayınlanmaktadır
Mustafa İktu - Don Giovanni.Leporello Arya 06:47
Mustafa İktu - Don Giovanni.Leporello Arya 242 izlenme - 5 yıl önce
Eragon  Arya - White Flag 02:09
Eragon Arya - White Flag 214 izlenme - 6 yıl önce ın the books my heart yearns for this couple and ı really hope they continue and improve on the films. ı thought this song really fit the way eragon feels when everything happens with arya. ı hope you like it anyway. ı cut the song because there weren't enough clips from the one film. no copyrıght ınfrıngement ıntended - i make no profit these are purely for entertainment. all rights to their rightful owners movie - eragon song - white flag by dido
Eragon  Arya At The Beginning 03:40
Eragon Arya At The Beginning 205 izlenme - 6 yıl önce alot of you have been asking about the song. ıt's at the beginning by richard marx and donna lewis. ı didn't get it from itunes. ı finally made this video! again its with pictures. sorry for the long wait! enjoy!
Arya Stark'ın Kılıcının Yapımı (İğne) 08:00
Arya Stark'ın Kılıcının Yapımı (İğne) 69 izlenme - 2 yıl önce Yaşayan son Starkların macerasını göreceğimiz bu sezonda Arya hanım kızımızın (18 yaşına basmış) abisinin hediye ettiği kılıcın yapımını izleyeceğiz
Genç Arabın Acıları - Der Holle Rache 03:18
Genç Arabın Acıları - Der Holle Rache 119 izlenme - 2 yıl önce Her şey çok güzeldi.Ben ortamın hatun rekoltesine göre, ''Metallica eskisi gibi değil abi yeeaaa'' diyerek Unforgiven'a kafamla eşlik etmekten tutun da '' Kenan Doğulu'nun sahnesi apayrı'' noktasına kadar ultra geniş skalada gezinen karaktersiz bir abazaydım. Dost kitapevinde kitapların arkasında ki spot bölümleri okur ve tüm kitabı okumuş gibi davranırdım filan.Neyse bi gün Berkant beni zorla operaya götürdü, sınıf atlamaya çalışıyorduk kendimizce.O gün opera salonunda ki kitleden tiksindim ancak opera denen meretin de bağımlısı oldun.Hala gizli, gizli dinlerim zira insanların '' farklı görünmeye çalışıyor yavşak'' diye etiketlemesinden korkarım.Neyse Mozart'ın, ''Die Zauberflote'' isimli eserinden, meşhur ''Der Holle Rache'' aryası.Diana Damrau tarafından Royal Opera House'da yorumlanmıştır. Lütfen önyargılı olmamaya çalışarak dvdsini mutlaka izleyin, özellikle dekor olayında gözlerinize inanamayacağınız pek çok şeye şahit olacaksınız.Dil Almanca'dır, ne dendiğini merak edenler ubermensch admin yettimgari'ye müracat edebilir.
Ease My Pain Eragon And Arya 02:32
Ease My Pain Eragon And Arya 110 izlenme - 6 yıl önce made for entertaınment only. no copyrıght ınfrıngement ıntended. not for profıt. there's a logical explanation for this video... my laptop went crazy on me! ı had to format it and i lost all my vegas projects i had 3 videos almost finished one of tscc one of lots and one of merlin ıt took me some time to fix the laptop and in that time i made this video in my computer actually i made this one and started another with a diferent movie. why eragon? because when i was stuck in my hometown with a b