Hoşgeldiniz!

arzuhan

Ebru Gündeş 04:12
Ebru Gündeş 7.747 izlenme - 9 yıl önce ebru gündeş
 Mustafa Koç Özel Yayını / 5N1K 46:33
Mustafa Koç Özel Yayını / 5N1K 1.515 izlenme - 2 yıl önce 21 Ocak 2016'da hayatını kaybeden ünlü işadamı Mustafa Koç'u Cüneyt Özdemir'in hazırladığı 5N1K Mustafa Koç Özel yayınında Arzuhan Doğan Yalçındağ , Ümit Boyner , Güler Sabancı , Cem Boyner , Fuat Güner , Ayhan Sicimoğlu gibi yakın arkadaşları anlatıyor.
Arzuhan - Zannetmeki Unutamam 2013 ( Yeni ) HD 05:56
Arzuhan - Zannetmeki Unutamam 2013 ( Yeni ) HD 559 izlenme - 4 yıl önce Türkü 2013
Arzuhan Doğan Yalçındağ Mehmet Ali Birand için ağladı 01:21
Arzuhan Doğan Yalçındağ Mehmet Ali Birand için ağladı 434 izlenme - 5 yıl önce Arzuhan Doğan Yalçındağ Birand için ağladı 72 yaşında aramızdan ayrılan Mehmet Ali Birand, sevenlerini geride boynu bükük bıraktı.
Beyaz Show'da Arzuhan Yalçındağ Telefonu 03:08
Beyaz Show'da Arzuhan Yalçındağ Telefonu 363 izlenme - 3 yıl önce Beyaz programın yayına geç girmesini eleştirmesin sen sonra programa Kanal D'nin patronu Arzuhan Yalçındağ bağlanıyor. Beyaz'ın şekilden şekile girmesini keyifle izleyelim, efenim.
Arzuhan - Nereye Yürüyorum 2013 ( Yeni ) Hd 04:48
Arzuhan - Nereye Yürüyorum 2013 ( Yeni ) Hd 406 izlenme - 4 yıl önce Fantazi Arabesk 2013
Ala Jalkoum.avi 04:43
Ala Jalkoum.avi 752 izlenme - 9 yıl önce rachid taha,ala jalkoum.avi
Arzuhan - Bir Felek Aglatti Beni 04:46
Arzuhan - Bir Felek Aglatti Beni 259 izlenme - 4 yıl önce Fantazi Arabesk 2013
Cem Yılmaz - Arzuhan Doğan Yalçındağ Sohbeti 08:19
Cem Yılmaz - Arzuhan Doğan Yalçındağ Sohbeti 336 izlenme - 5 yıl önce Cem Yılmaz'ın son gösterisinin D-Smart'ta yayınlanması ile ilgili olarak yöneticiler Arzuhan Doğan Yalçındağ ve Mehmet Ali Yalçındağ ile yapılan neşeli sohbe...
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Kadının Talepkarlığı 00:28
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Kadının Talepkarlığı 166 izlenme - 6 yıl önce Arzuhan Doğan Yalçındağ, Türkiye'de kadınların da talepkar olması gerektiğini belirtiyor. Kadınların; bir konfor içerisine girip çalışmak zorunda değilse çalışmayabilirim algısını kırması gerektiğini, bir şeyler üretmesi ve daha aktif olması gerektiğini düşünüyor.
Arzuhan Doğan Yalçındağ : Türkiye 2023 Hedefleri 08:51
Arzuhan Doğan Yalçındağ : Türkiye 2023 Hedefleri 169 izlenme - 5 yıl önce Arzuhan Doğan Yalçındağ, katıldığı Uludağ Ekonomi Zirvesi Yeni Türkiye Yeni Fırsatlar Oturumu’nda Türkiye’nin 2023 ekonomi hedeflerini değerlendiriyor. Yalçındağ, Türkiye’nin ilk 10 ekonomi içinde olmak, kişi başı geliri 25.000 dolara çıkarmak gibi ekonomi hedeflerine 2 perspektiften bakıyor. Arzuhan Hanım, ekonomik perspektif söz konusu olduğunda Türkiye’nin başarılı bir son 10 yıl geçirdiğini, bu performansta devam ederse rakiplerini geçmemek için sebebinin bulunmadığını da vurguluyor. Sayın Yalçındağ, “Gelinen süreci meyveli bir ağacın alt dallarındaki meyvelerini toplamaya benzetebiliriz. Önümüzdeki süreçte ise, üst dallardaki meyvelere ulaşmayı hedefleyeceğiz. Bunun için merdivene yani teknolojiye, meyveleri toplayacak ve kutulara yerleştirecek insanlara yani organizasyon becerimize ihtiyacımız olacak.” örneği ile ekonomik süreci açıklıyor. Arzuhan Hanım konuşmasında, bu hedeflere giden yolda teknolojiyi etkili kullanmanın ve yeni teknoloji üretmenin de öneminin altını çiziyor ve bunun da iyi eğitimle gerçekleşebileceğini söylüyor. Arzuhan Doğan Yalçındağ 2023 hedeflerini toplumsal değişim açısından incelediğinde ise zenginleşen ve hobi, kişisel ihtiyaçları artan orta sınıfa dikkat çekiyor. Türkiye olarak katma değeri yüksek ürünler geliştirmemiz gerektiğini düşünüyor. Arzuhan Hanım, iş becerileri gelişmiş ülkeler seviyesinde olan Türkiye’nin coğrafi konumunun ve demografik yapısının da avantaj olduğunu vurguluyor.
Arzuhan Doğan Yalçındağ Kimdir? 01:56
Arzuhan Doğan Yalçındağ Kimdir? 82 izlenme - 3 yıl önce Arzuhan Doğan Yalçındağ Biyografi, Arzuhan Doğan Yalçındağ Hayatı, Arzuhan Doğan Yalçındağ Kim, Arzuhan Doğan Yalçındağ Kimdir
Arzuhan Doğan Yalçındağ Birand İçin Ağladı 00:41
Arzuhan Doğan Yalçındağ Birand İçin Ağladı 190 izlenme - 5 yıl önce Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ Kanal D Haber Bültenine canlı bağlanarak Mehmet Ali Birand'ın ölümüyle ilgili konuştu.
Arzuhan Doğan Yalçındağ Mehmet Ali Birand İçin Ağladı! 01:21
Arzuhan Doğan Yalçındağ Mehmet Ali Birand İçin Ağladı! 142 izlenme - 5 yıl önce Arzuhan Doğan Yalçındağ Birand İçin Ağladı 72 Yaşında Aramızdan Ayrılan Mehmet Ali Birand, Sevenlerini Geride Boynu Bükük Bıraktı.
Arzuhan Doğan Yalçın 19:51
Arzuhan Doğan Yalçın 114 izlenme - 5 yıl önce Arzuhan Doğan Yalçın
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Liderlik ve Yöneticilik 00:27
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Liderlik ve Yöneticilik 127 izlenme - 6 yıl önce Liderlik ve Yöneticilik arasındaki farklara değinen Arzuhan Doğan Yalçındağ, liderliğin vasıflarının bir çoğunun doğuştan geldiğini belirtti. Arzuhan Doğan Yalçındağ tek cümle ile Lider ve Yönetici arasındaki farkı "Lider, farklı olanı; Yönetici ise var olanı yöneten kişidir" diyerek belirtti.
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu 00:28
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu 119 izlenme - 6 yıl önce Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu'nun uygulamalı eğitimleri ile öğrencilerine mesleki açıdan ciddi faydası gerçekleşiyor. Arzuhan Doğan Yalçındağ, uygulamadan ve icraatin içinden çıkan bu öğrencilere güveni sonsuz.
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Liderlik Zirvesi Röportajı - Sıradışı Kariyer 00:25
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Liderlik Zirvesi Röportajı - Sıradışı Kariyer 108 izlenme - 6 yıl önce Kariyerinin başındaki gençler için sıradışı kariyerlere bakış açısını ve liderlik ile ilgili yansımalarını sorduğumuz Arzuhan Doğan Yalçındağ, liderlik için ilk önce özgüvenin olması gerektiğini düşünüyor. Buna paralel olarak Arzuhan Doğan Yalçındağ, özgüveni olan insanların sıradışı işlere imza attıklarını belirtiyor.
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Cam Tavan Sendromu 00:27
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Cam Tavan Sendromu 95 izlenme - 6 yıl önce Arzuhan Doğan Yalçındağ, Cam Tavan Sendromunun sadece Türkiye'de olmadığını, tüm dünyada bunun yaşandığını belirtti. Üst düzey kadın yönetici oranında Avrupa'nın önündeyken orta düzey kadın yönetici oranında geride olduğumuz bir gerçek.
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Kurumsal Yönetim İlkeleri ve Şirket Dinamizmi - CNBC-e Canlı 00:24
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Kurumsal Yönetim İlkeleri ve Şirket Dinamizmi - CNBC-e Canlı 82 izlenme - 6 yıl önce Arzuhan Doğan Yalçındağ, Kurumsal Yönetim İlkeleri'ni katı kurallar olarak görmenin çok doğru olmadığını belirtti. Önemli olan bu felsefenin benimsenmesi ve içselleştirilmesi, amaç zaten şirket dinamizmini ve süratini arttırmak ve bu ilkeler bu amaçlar doğrultusunda kullanılabilir.
Arzuhan Doğan Yalçındağ : Bilgi Ve Bilgilendirme İnovasyonu 10:58
Arzuhan Doğan Yalçındağ : Bilgi Ve Bilgilendirme İnovasyonu 59 izlenme - 5 yıl önce Arzuhan Doğan Yalçındağ, Katıldığı Uludağ Ekonomi Zirvesi Yeni Türkiye Yeni Fırsatlar Oturumu’nda Bilgi Ve Bilgilendirme İnovasyonu Hakkında Düşüncelerini Açıklıyor. Arzuhan Hanım’a Göre Gelişen Teknoloji En Çok Kuzey Amerika’da Etkisini Gösterdi Ve Yeni Gelişmeler Büyük Yazılı Basın İsimlerini Sarstı. Sayın Yalçındağ Dünyada Ve Türkiye’de Dijital Platformdaki Gelişmeleri “kuzey Amerika Gelişen Dijital Platformları Nasıl Ekonomik Güce Çevireceğini Önceleri Çok İyi Planlayamasa Da Zamanla Sorunları Aştı. Kıta Avrupa’sı Uyum Sürecini Daha Hafif Atlattı Ve Türkiye’de Geleneksel Basın Da Bu Deneyimlerden Yararlanarak Ve Vizyonu Yardımıyla Bu Değişimlere Daha Kolay Adapte Olacak.” Şeklinde Açıklıyor. Arzuhan Hanım’a Göre Yenilikler Konusunda, Cesur Kararlar Alındığında Başarıya Gidilebiliyor. Önemli Olanın Tehditleri Fırsatlara Çevirebilmek Olduğunu Vurgulayan Arzuhan Hanım “kardeşim Hanzade Hanım’ın Öngörüsüyle Yıllar Önce Hepsiburada.com Adlı E-ticaret Sitesini Kurduk Ve Bugün Türkiye’de Kredi Kartı Harcamalarının ’u E-ticarete Ayrılıyor.” Örneği İle Bu Çıkarımını Destekliyor. tüketicinin Markadaki İçeriği Önemsediğini Aslında İçeriği Nereden Sağladığını Umursamadığını Belirten Yalçındağ, “eğer İçeriğinize Güveniyorsanız, Zincirin En Önemli Halkasını Elinizde Bulunduruyorsunuz Demektir.” Diyor. arzuhan Doğan Yalçındağ Aynı Zamanda “sosyal Medyanın Geleneksel Medyadan Rol Çaldığını Düşünmüyorum Aksine Birbirlerini Desteklediklerini Düşünüyorum.” Şeklindeki Açıklamasıyla Bilgi İnovasyonu Hakkında Fikrini Açıkça Belirtiyor.
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Yetiştirilme Tarzı 00:29
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Yetiştirilme Tarzı 60 izlenme - 6 yıl önce
CNN Türk Ödül Gecesi Özel Video 02:26
CNN Türk Ödül Gecesi Özel Video 61 izlenme - 5 yıl önce Amerikan Türk Cemiyeti tarafından Amerikan ve Türk şirketlerinin başarılı ortaklıklarına verilen kurumsal ortaklık ödülü bu yıl, Doğan Holding ve Turner ortaklığıyla 13 yıl önce yayına başlayan CNN Türk'e gitti. CNN Türk, yayın hayatına başladığından beri Türkiye için önemli dönüm noktaları ve başarı görüntülerinin yer aldığı özel video gecede izleyenler tarafından büyük alkış topladı.
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Anadolu'dan Güzel Tepkiler 00:28
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Anadolu'dan Güzel Tepkiler 52 izlenme - 6 yıl önce Tüsiad'ın ilk kadın başkanı olan arzuhan doğan yalçındağ, başlarda bu durumun çevre tarafından farklı algılandığını belirtti. fakat özellikle anadolu'da bu algının sıcak ve takdir edici olduğunu görmek, özellikle kız babalarında bunu hissetmenin güzel bir duygu olduğunu belirtti.
Beyaz'ı Kanal Hakkında Atıp Tutarken Patronu Ararsa 04:00
Beyaz'ı Kanal Hakkında Atıp Tutarken Patronu Ararsa 4 izlenme - 4 ay önce Programının gece geç saatlere kadar sarkmasına sinirlenen Beyaz, patronuna saydırmaya başladı. Daha sonra patronu Arzuhan Doğan Yalçındağ'ın canlı yayına bağlanmasıyla şok olan Beyaz ne yapacağını bilemedi.
Arzuhan Doğan Yalçındağ : Tehditleri Fırsatlara Çevirmek 01:06
Arzuhan Doğan Yalçındağ : Tehditleri Fırsatlara Çevirmek 58 izlenme - 5 yıl önce Yeniliklerle Beraber Gelen Tehditleri Fırsata Çevirmenin Öneminden Vurgulayan Arzuhan Doğan Yalçındağ, 15 Sene Önce, 90’lı Yıllarda, Kardeşi Hanzade Hanım’ın Vizyonu Sayesinde, Küçük Bir İş Olarak Da Başlasalar Bugün Türkiye’nin En Önde Gelen E-ticaret Sitesi Hepsiburada.com’u Kurduklarından Ve Tehditleri Fırsata Çevirdiklerinden Bahsediyor.
Arzuhan - Nereye Yürüyorum 04:44
Arzuhan - Nereye Yürüyorum 6 izlenme - 1 yıl önce
Arzuhan - Zannetmeki Unutamam 05:49
Arzuhan - Zannetmeki Unutamam 3 izlenme - 11 ay önce
Arzuhan - Nereye Yürüyorum 04:44
Arzuhan - Nereye Yürüyorum 2 izlenme - 11 ay önce