Hoşgeldiniz!

arzuhan

ebru gündeş 04:12
ebru gündeş 7.665 izlenme - 8 yıl önce ebru gündeş
 Mustafa Koç Özel Yayını / 5N1K 46:33
Mustafa Koç Özel Yayını / 5N1K 1.437 izlenme - 9 ay önce 21 Ocak 2016'da hayatını kaybeden ünlü işadamı Mustafa Koç'u Cüneyt Özdemir'in hazırladığı 5N1K Mustafa Koç Özel yayınında Arzuhan Doğan Yalçındağ , Ümit Boyner , Güler Sabancı , Cem Boyner , Fuat Güner , Ayhan Sicimoğlu gibi yakın arkadaşları anlatıyor.
Arzuhan - Zannetmeki Unutamam 2013 ( Yeni ) HD 05:56
Arzuhan - Zannetmeki Unutamam 2013 ( Yeni ) HD 499 izlenme - 2 yıl önce Türkü 2013
Arzuhan - Nereye Yürüyorum 2013 ( Yeni ) Hd 04:48
Arzuhan - Nereye Yürüyorum 2013 ( Yeni ) Hd 398 izlenme - 2 yıl önce Fantazi Arabesk 2013
Beyaz Show'da Arzuhan Yalçındağ Telefonu 03:08
Beyaz Show'da Arzuhan Yalçındağ Telefonu 276 izlenme - 1 yıl önce Beyaz programın yayına geç girmesini eleştirmesin sen sonra programa Kanal D'nin patronu Arzuhan Yalçındağ bağlanıyor. Beyaz'ın şekilden şekile girmesini keyifle izleyelim, efenim.
Arzuhan Doğan Yalçındağ Mehmet Ali Birand için ağladı 01:21
Arzuhan Doğan Yalçındağ Mehmet Ali Birand için ağladı 402 izlenme - 4 yıl önce Arzuhan Doğan Yalçındağ Birand için ağladı 72 yaşında aramızdan ayrılan Mehmet Ali Birand, sevenlerini geride boynu bükük bıraktı.
ala jalkoum.avi 04:43
ala jalkoum.avi 751 izlenme - 8 yıl önce rachid taha,ala jalkoum.avi
Arzuhan - Bir Felek Aglatti Beni 04:46
Arzuhan - Bir Felek Aglatti Beni 240 izlenme - 2 yıl önce Fantazi Arabesk 2013
Cem Yılmaz - Arzuhan Doğan Yalçındağ Sohbeti 08:19
Cem Yılmaz - Arzuhan Doğan Yalçındağ Sohbeti 325 izlenme - 4 yıl önce Cem Yılmaz'ın son gösterisinin D-Smart'ta yayınlanması ile ilgili olarak yöneticiler Arzuhan Doğan Yalçındağ ve Mehmet Ali Yalçındağ ile yapılan neşeli sohbe...
Arzuhan Doğan Yalçındağ : Türkiye 2023 Hedefleri 08:51
Arzuhan Doğan Yalçındağ : Türkiye 2023 Hedefleri 162 izlenme - 3 yıl önce Arzuhan Doğan Yalçındağ, katıldığı Uludağ Ekonomi Zirvesi Yeni Türkiye Yeni Fırsatlar Oturumu’nda Türkiye’nin 2023 ekonomi hedeflerini değerlendiriyor. Yalçındağ, Türkiye’nin ilk 10 ekonomi içinde olmak, kişi başı geliri 25.000 dolara çıkarmak gibi ekonomi hedeflerine 2 perspektiften bakıyor. Arzuhan Hanım, ekonomik perspektif söz konusu olduğunda Türkiye’nin başarılı bir son 10 yıl geçirdiğini, bu performansta devam ederse rakiplerini geçmemek için sebebinin bulunmadığını da vurguluyor. Sayın Yalçındağ, “Gelinen süreci meyveli bir ağacın alt dallarındaki meyvelerini toplamaya benzetebiliriz. Önümüzdeki süreçte ise, üst dallardaki meyvelere ulaşmayı hedefleyeceğiz. Bunun için merdivene yani teknolojiye, meyveleri toplayacak ve kutulara yerleştirecek insanlara yani organizasyon becerimize ihtiyacımız olacak.” örneği ile ekonomik süreci açıklıyor. Arzuhan Hanım konuşmasında, bu hedeflere giden yolda teknolojiyi etkili kullanmanın ve yeni teknoloji üretmenin de öneminin altını çiziyor ve bunun da iyi eğitimle gerçekleşebileceğini söylüyor. Arzuhan Doğan Yalçındağ 2023 hedeflerini toplumsal değişim açısından incelediğinde ise zenginleşen ve hobi, kişisel ihtiyaçları artan orta sınıfa dikkat çekiyor. Türkiye olarak katma değeri yüksek ürünler geliştirmemiz gerektiğini düşünüyor. Arzuhan Hanım, iş becerileri gelişmiş ülkeler seviyesinde olan Türkiye’nin coğrafi konumunun ve demografik yapısının da avantaj olduğunu vurguluyor.
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Kadının Talepkarlığı 00:28
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Kadının Talepkarlığı 160 izlenme - 4 yıl önce Arzuhan Doğan Yalçındağ, Türkiye'de kadınların da talepkar olması gerektiğini belirtiyor. Kadınların; bir konfor içerisine girip çalışmak zorunda değilse çalışmayabilirim algısını kırması gerektiğini, bir şeyler üretmesi ve daha aktif olması gerektiğini düşünüyor.
Arzuhan Doğan Yalçındağ Birand İçin Ağladı 00:41
Arzuhan Doğan Yalçındağ Birand İçin Ağladı 181 izlenme - 4 yıl önce Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ Kanal D Haber Bültenine canlı bağlanarak Mehmet Ali Birand'ın ölümüyle ilgili konuştu.
Arzuhan Doğan Yalçın 19:51
Arzuhan Doğan Yalçın 111 izlenme - 3 yıl önce Arzuhan Doğan Yalçın
Arzuhan Doğan Yalçındağ Kimdir? 01:56
Arzuhan Doğan Yalçındağ Kimdir? 34 izlenme - 1 yıl önce Arzuhan Doğan Yalçındağ Biyografi, Arzuhan Doğan Yalçındağ Hayatı, Arzuhan Doğan Yalçındağ Kim, Arzuhan Doğan Yalçındağ Kimdir
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Liderlik ve Yöneticilik 00:27
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Liderlik ve Yöneticilik 124 izlenme - 4 yıl önce Liderlik ve Yöneticilik arasındaki farklara değinen Arzuhan Doğan Yalçındağ, liderliğin vasıflarının bir çoğunun doğuştan geldiğini belirtti. Arzuhan Doğan Yalçındağ tek cümle ile Lider ve Yönetici arasındaki farkı "Lider, farklı olanı; Yönetici ise var olanı yöneten kişidir" diyerek belirtti.
Arzuhan Doğan Yalçındağ Mehmet Ali Birand İçin Ağladı! 01:21
Arzuhan Doğan Yalçındağ Mehmet Ali Birand İçin Ağladı! 121 izlenme - 4 yıl önce Arzuhan Doğan Yalçındağ Birand İçin Ağladı 72 Yaşında Aramızdan Ayrılan Mehmet Ali Birand, Sevenlerini Geride Boynu Bükük Bıraktı.
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu 00:28
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu 112 izlenme - 4 yıl önce Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu'nun uygulamalı eğitimleri ile öğrencilerine mesleki açıdan ciddi faydası gerçekleşiyor. Arzuhan Doğan Yalçındağ, uygulamadan ve icraatin içinden çıkan bu öğrencilere güveni sonsuz.
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Liderlik Zirvesi Röportajı - Sıradışı Kariyer 00:25
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Liderlik Zirvesi Röportajı - Sıradışı Kariyer 103 izlenme - 4 yıl önce Kariyerinin başındaki gençler için sıradışı kariyerlere bakış açısını ve liderlik ile ilgili yansımalarını sorduğumuz Arzuhan Doğan Yalçındağ, liderlik için ilk önce özgüvenin olması gerektiğini düşünüyor. Buna paralel olarak Arzuhan Doğan Yalçındağ, özgüveni olan insanların sıradışı işlere imza attıklarını belirtiyor.
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Cam Tavan Sendromu 00:27
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Cam Tavan Sendromu 81 izlenme - 4 yıl önce Arzuhan Doğan Yalçındağ, Cam Tavan Sendromunun sadece Türkiye'de olmadığını, tüm dünyada bunun yaşandığını belirtti. Üst düzey kadın yönetici oranında Avrupa'nın önündeyken orta düzey kadın yönetici oranında geride olduğumuz bir gerçek.
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Kurumsal Yönetim İlkeleri ve Şirket Dinamizmi - CNBC-e Canlı 00:24
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Kurumsal Yönetim İlkeleri ve Şirket Dinamizmi - CNBC-e Canlı 81 izlenme - 5 yıl önce Arzuhan Doğan Yalçındağ, Kurumsal Yönetim İlkeleri'ni katı kurallar olarak görmenin çok doğru olmadığını belirtti. Önemli olan bu felsefenin benimsenmesi ve içselleştirilmesi, amaç zaten şirket dinamizmini ve süratini arttırmak ve bu ilkeler bu amaçlar doğrultusunda kullanılabilir.
Arzuhan Doğan Yalçındağ : Bilgi Ve Bilgilendirme İnovasyonu 10:58
Arzuhan Doğan Yalçındağ : Bilgi Ve Bilgilendirme İnovasyonu 56 izlenme - 3 yıl önce Arzuhan Doğan Yalçındağ, Katıldığı Uludağ Ekonomi Zirvesi Yeni Türkiye Yeni Fırsatlar Oturumu’nda Bilgi Ve Bilgilendirme İnovasyonu Hakkında Düşüncelerini Açıklıyor. Arzuhan Hanım’a Göre Gelişen Teknoloji En Çok Kuzey Amerika’da Etkisini Gösterdi Ve Yeni Gelişmeler Büyük Yazılı Basın İsimlerini Sarstı. Sayın Yalçındağ Dünyada Ve Türkiye’de Dijital Platformdaki Gelişmeleri “kuzey Amerika Gelişen Dijital Platformları Nasıl Ekonomik Güce Çevireceğini Önceleri Çok İyi Planlayamasa Da Zamanla Sorunları Aştı. Kıta Avrupa’sı Uyum Sürecini Daha Hafif Atlattı Ve Türkiye’de Geleneksel Basın Da Bu Deneyimlerden Yararlanarak Ve Vizyonu Yardımıyla Bu Değişimlere Daha Kolay Adapte Olacak.” Şeklinde Açıklıyor. Arzuhan Hanım’a Göre Yenilikler Konusunda, Cesur Kararlar Alındığında Başarıya Gidilebiliyor. Önemli Olanın Tehditleri Fırsatlara Çevirebilmek Olduğunu Vurgulayan Arzuhan Hanım “kardeşim Hanzade Hanım’ın Öngörüsüyle Yıllar Önce Hepsiburada.com Adlı E-ticaret Sitesini Kurduk Ve Bugün Türkiye’de Kredi Kartı Harcamalarının ’u E-ticarete Ayrılıyor.” Örneği İle Bu Çıkarımını Destekliyor. tüketicinin Markadaki İçeriği Önemsediğini Aslında İçeriği Nereden Sağladığını Umursamadığını Belirten Yalçındağ, “eğer İçeriğinize Güveniyorsanız, Zincirin En Önemli Halkasını Elinizde Bulunduruyorsunuz Demektir.” Diyor. arzuhan Doğan Yalçındağ Aynı Zamanda “sosyal Medyanın Geleneksel Medyadan Rol Çaldığını Düşünmüyorum Aksine Birbirlerini Desteklediklerini Düşünüyorum.” Şeklindeki Açıklamasıyla Bilgi İnovasyonu Hakkında Fikrini Açıkça Belirtiyor.
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Yetiştirilme Tarzı 00:29
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Yetiştirilme Tarzı 60 izlenme - 4 yıl önce
CNN Türk Ödül Gecesi Özel Video 02:26
CNN Türk Ödül Gecesi Özel Video 61 izlenme - 4 yıl önce Amerikan Türk Cemiyeti tarafından Amerikan ve Türk şirketlerinin başarılı ortaklıklarına verilen kurumsal ortaklık ödülü bu yıl, Doğan Holding ve Turner ortaklığıyla 13 yıl önce yayına başlayan CNN Türk'e gitti. CNN Türk, yayın hayatına başladığından beri Türkiye için önemli dönüm noktaları ve başarı görüntülerinin yer aldığı özel video gecede izleyenler tarafından büyük alkış topladı.
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Anadolu'dan Güzel Tepkiler 00:28
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Anadolu'dan Güzel Tepkiler 51 izlenme - 4 yıl önce Tüsiad'ın ilk kadın başkanı olan arzuhan doğan yalçındağ, başlarda bu durumun çevre tarafından farklı algılandığını belirtti. fakat özellikle anadolu'da bu algının sıcak ve takdir edici olduğunu görmek, özellikle kız babalarında bunu hissetmenin güzel bir duygu olduğunu belirtti.
Arzuhan Doğan Yalçındağ - TÜSİAD'da Kadın Başkan Olmak 00:28
Arzuhan Doğan Yalçındağ - TÜSİAD'da Kadın Başkan Olmak 47 izlenme - 4 yıl önce
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Kadın'ın Parlamentoda Yeri 00:27
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Kadın'ın Parlamentoda Yeri 42 izlenme - 4 yıl önce Arzuhan Doğan Yalçındağ, parlamentodaki kadının yerine değindi. 3 seçim önce %4 ile İran'ın gerisinde olduğumuzu fakat bu oranın katlanarak arttığını belirtti. Şu anki oranın bile yeterli olmadığını belirten Arzuhan Doğan Yalçındağ, politikada kadının az yer almasının sosyal algıyı oldukça etkilediğini belirtti.
Arzuhan Doğan Yalçındağ : Tehditleri Fırsatlara Çevirmek 01:06
Arzuhan Doğan Yalçındağ : Tehditleri Fırsatlara Çevirmek 54 izlenme - 3 yıl önce Yeniliklerle Beraber Gelen Tehditleri Fırsata Çevirmenin Öneminden Vurgulayan Arzuhan Doğan Yalçındağ, 15 Sene Önce, 90’lı Yıllarda, Kardeşi Hanzade Hanım’ın Vizyonu Sayesinde, Küçük Bir İş Olarak Da Başlasalar Bugün Türkiye’nin En Önde Gelen E-ticaret Sitesi Hepsiburada.com’u Kurduklarından Ve Tehditleri Fırsata Çevirdiklerinden Bahsediyor.
Arzuhan Doğan Yalçındağ - MT Programları 00:25
Arzuhan Doğan Yalçındağ - MT Programları 48 izlenme - 4 yıl önce Arzuhan Doğan Yalçındağ, akademik gelişimin sektörel tecrübelerle desteklenmesi için MT programlarının olduğunu belirtti. Bu MT programlarından sonra kalıp işe devam çok sayıda genç olduğunu belirtildi.
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliği - CNBC-e Canlı Yayın 00:26
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliği - CNBC-e Canlı Yayın 49 izlenme - 5 yıl önce Kurumsal Yönetim İlkeleri birçok sorunu çözmek için çeşitli mekanizmalara sahip. Bu mekanizmalardan biri de bağımsız yönetim kurulu üyesi kavramı. Arzuhan Doğan Yalçındağ, bu üyelerin şirketlere farklı bir perspektif getirdiğini ve bunun da şirketler tarafından aslında bir avantaj olduğunu belirtmektedir.
Arzuhan Doğan Yalçındağ - TÜSİAD'ın Kattıkları 00:27
Arzuhan Doğan Yalçındağ - TÜSİAD'ın Kattıkları 40 izlenme - 4 yıl önce Arzuhan Doğan Yalçındağ, TÜSİAD'ın kendisine çok şeyler kattığını ve bu sayede çevresine daha fazla yardımı dokunduğunu belirtti.